Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

[İzmir MT] 6 Temmuz Cuma Toplantısı - İnciraltı -

Motovento
    REKLAM ALANI
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı darksilence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar olsun herkese..;)
    daha yeni işten geldim hazırlanıyorum az sonra yola çıkarım...
    bu arada hava da kapattı gibi.bi aksilik( yağmur gibi..) çıkmasa bari...ama yağsaydıda fena olmazdı ya neyse..topraklarımız aç..
    bu arada bu kova ile su meselesi doğru mu hakikaten...?ben yanımda getiremem gibi de o yüzden dedim yani..koyucak yerim yok..
    hocam kova su buluunur orda ayıp ettin sen iste yalnız şöle bi durum var yıkancak model aynı olmalı cbf 250 gibi kampanya gibi bişi
    Ride your way

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR125R
    Güzel gün olmuş belli. Yemekler falan süper... Bende yarı izmirli sayılırım. Ailem orada yaşıyor babamın işinden dolayı. Bornovada evimiz. Ama bende işimden dolayı memleketimde Elazığdayım. Bizimde sizler gibi gurubumuz ve resmi kulübümüz var. Elazığ MT sayfasından görebilirsiniz. Özledim valla İzmiri. Herkese selamlar.
    [B][COLOR="red"][I]M O T O 23...ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTORSPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ...FARKIMIZ,KALİTEMİZDİR...[/I][/COLOR][/B]

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekliyoruz ne şekilde olursa olsun farketmez gelmen önemli kardeş...
    eyvallah saolasın bu arada..

Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kova su buluunur orda ayıp ettin sen iste yalnız şöle bi durum var yıkancak model aynı olmalı cbf 250 gibi kampanya gibi bişi
    beraber yıkıycaz demek...eyvallah diyelim o zaman..yalnız bu geleneği biraz daha açabilir miyiz..nasıl yapılıyo yani..iki aynı model geldiği zaman nası bir uygulama yapılıyor_?
    As The Years Go Passing By...

TT532 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ah arkadaşlar İzmiri nasılda özledim, geldiğimde toplantınız olursa motorlu yada motorsuz yanınıza muhakkak uğrayacam..

Adana kebaptan bahsetmişsiniz, herşey yerinde yenir tabi.. yolunuz bu tarafa düşerse yapmasını bilmiyorum ama kebap yenilecek çok iyi yerler biliyorum
    Görüşmek üzere..

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı darksilence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah saolasın bu arada..

beraber yıkıycaz demek...eyvallah diyelim o zaman..yalnız bu geleneği biraz daha açabilir miyiz..nasıl yapılıyo yani..iki aynı model geldiği zaman nası bir uygulama yapılıyor_?
    hedowich diyorki aynı model olduğu için benim motoru yıka, ama sende güzel anlamışsın öylede yapılabilir dimi hedo

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Millet ben yola cıkıyorum ee anca varırım

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hedowich diyorki aynı model olduğu için benim motoru yıka, ama sende güzel anlamışsın öylede yapılabilir dimi hedo
    peki sebep neden sadece ben_?yeni olduğum için mi_?

hemen motor sıcakken mi yıkanıyo..peki o benim motorumu yıkıyacak mı_?
    As The Years Go Passing By...

Motosikleti
    honda 1000 rr
    bız daha evdeyız anca geldık cıkıyoruz bırazdan see you

saygılarımızla
    Saygılarımla F.T.T. :salut: ah ah ceken bılır kendım ettım kendım buldum :salut:

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    harika bir yerdi tadına doyamadım teşekkürler herkeside gördük gayet kalabalıktık yeni gelen arkadaşlarada tekrar hoşgeldin diyelimpier-zgimide gördüm daha ne olsun
    Ride your way

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı muratcelikcbr125r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gün olmuş belli. Yemekler falan süper... Bende yarı izmirli sayılırım. Ailem orada yaşıyor babamın işinden dolayı. Bornovada evimiz. Ama bende işimden dolayı memleketimde Elazığdayım. Bizimde sizler gibi gurubumuz ve resmi kulübümüz var. Elazığ MT sayfasından görebilirsiniz. Özledim valla İzmiri. Herkese selamlar.
    sen bu msj ı attığında henüz olmamıştı yemek işi ama hedowich yemekden sonra ilk msjı atmış hehheee...Yemek iyiydi adana güzeldi.MEzelerde iş yoktu.Ortam hava durumu ve armut koltukalr gayet güzeldi.Gelen herkese çok teşekkürler.

Volkan sana da ayrıca teşekkür ediyorum Er-5 için.Kafayı toparlayamadım halen.125den sonra 500 çok pis ruh durumuna soktu beni.Sol aynayı yaptırınca sana kör nokta aynası alacam

Ve ve ve Murat abi...bişey demiyorum abi anladın sen onu

onu bunu boşwerin de kullananlar için
    LASTİKLERİM NASIL AMA
    :pr::pr::pr:

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ortak bi paydada buluşabilen, herkesin belli bi seviyede ve görgüde olduğunu gördüğüm bu şekilde toplu bi buluşmanın zevkli olacağını tahmin etmiştim ama tahminlerimden çook daha iyi olduğunu gördüm. en azından bi tebessüm bile eden hepinize teşekkürler...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bir yerdi tadına doyamadım teşekkürler herkeside gördük gayet kalabalıktık yeni gelen arkadaşlarada tekrar hoşgeldin diyelimpier-zgimide gördüm daha ne olsun
    Walaa Erkmenim bende seni dünya gözüyle gördüm gam yemem artık

Dedigin gibi çok güzel bi geceydi burdan herkese kucak dolusu
    Bu arada forrap paranın üstünü vermedin 2 kuruş ona göre
    duyulmaz
    Yok kesin bu ahmet ybr'yi yakacak Yaw herkes test etmişken bende test etseydim şu lastikleri

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Foroğraflar nerdeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
    Üşenmeden bizleri görmek için yolunu uzatıp yanımıza gelen Mecit kardeşimede özellikle teşekkür ederim.Eski kurt yeni tatlısu motorcularına duyurulur(İski,Lodos,gürkay anladınız siz onuu)
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akşam çok güzeldi.Gayet kalabalıktık,gelemeyen bir sürü arkadaş olmasına rağmen.Katılan arkadaşların ayaklarına(ya da lastiklerine işte ) sağlık.Katılan,katılmak isteyip katılamayan herkese teşekkürler

muratcelikcbr125r
    ve TT532 çok teşekkürler.Gelirseniz bu tarafa haberimiz olsun

darksilence,sakın dün yıkamadın diye bu motor yıkama işinden kurtulduğunu sanma Bu geleneği kimse bozamazBu yıkama işi sen yıkıncaya kadar sürer,bir sonraki buluşmada halledersin artık yeni gelen diğer arkadaşlarla birlikteGördün,çok motosiklet yoktu,şunun şurasında 20 tane motosiklet yıkıyacaksınız,çok zor olmamalı

duyulmaz,lastiklerin güzeldi Ahmet Motogp lastiği gibiDüz giderken bile motor virajdaymış gibi yatıyor,bir iki virajda dizimi yere deydirdim...

karmacoma,seninle tanıştığıma çok memnun oldum,bundan sonra kesin bir şekilde bekliyorum her buluşmaya Kaçarın yok Ortamı beğenmene sevindim...Aramıza tam anlamıyla hoşgeldin

PIERzig
    ,iki kuruş yerine anahtarlık verdim işte daha ne istiyorsunHesapta anahtarlık varmıydı,bak işte havadan anahtarlığın da oldu daha ne Tamam tamam vericem 2 kuruşunu Dün bozuk yoktu...Seninle de yüz yüze görüşme fırsatımız olmasına sevindim,görüşelim bundan sonraİlk ve son olayı olmasın,yoksa ben gelirim torbalı da bulurum kafana torba geçiririm ona göre

APV41,Cengiz abime katılımından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.Özlemiştik kendisini,çok iyi oldu dün gelmesi Ama öyle bir kere gelmeyle kurtulamazBırakmayız peşini...

gureli,Rahmi abimiz bizi kırmayıp ta oralardan bizim için geldi,çok teşekkür ediyorum ayaklarına sağlık

MECİT
    ,sanada ayrıca teşekkürler,yolunu uzattın,dar zaman içinde bize de zaman ayırdın.Çok teşekkürler,ayaklarına sağlık...
    Tekrar tekrar katılan herkese teşekkürler...

Motosikleti
    2007 Yamaha YBR 125 Metalik Siyah Büyüyünce YBR 12
    Ortam çok güzel herkez gayet sıcak ve samimi forrap, PIERzig, duyulmaz, hedowich ve diğer üyeler Süper bir ortam ilk gelişimdi ama kesinlikle son değil.

Not: "duyulmaz" ER5 bu üç karakteri kafana çok takma sonu yok yaşanmış güzel bir andı başladı ve bitti şaka bi yana ileri de daha iyilerine sahip olman dileğiyle.

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foroğraflar nerdeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
    Üşenmeden bizleri görmek için yolunu uzatıp yanımıza gelen Mecit kardeşimede özellikle teşekkür ederim.Eski kurt yeni tatlısu motorcularına duyurulur(İski,Lodos,gürkay anladınız siz onuu)
    YA ABİ SAÇMALAMA,,ZEVKLE GELİYORUZ BİZ,NE YOL UZATMASI..

AMA ESKİ KURTLARA İYİ GÖNDERME YAPMIŞSIN,,BEN BİŞEY DEMİYORUM

EVET DOSTLAR ÇOK GÜZEL BİR TOPLANTI OLDU..MEKANDA ÇOKGÜZELDİ,,EMEĞİ GEÇEN TÜM DOSTLARA,ABİLERİME TEŞEKKÜRLER..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Tarık,seninle tanıştığımıza çok memnun oldum.Grubumuzu gördün,bundan sonra bekliyoruz seni de

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    akşamki buluşmaya gitmeden önce rahmi abime süpriz yapayım dedim yaptımda çok şaşırdılar. yangemle ikisi beni görünce, neyse çabuk atlattılar şaşkınlıklarını.ikisinede çok teşekkür ederim sıcak sohbet ve enfes ikramları için.verdiğim rahatsızlık için özür dilerim kendilerinden.

Shot with F15 at 2007-07-07

işte izmir mt ile akşam buluşmamız,aramıza yeni katılıp oraya kadar gelen arkadaşlarımıza çok teşekkürler renk verdiler buıluşmaya

-geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Fotoğraflar için teşekkürler Ümmet abi.Seni görmek güzeldi
    Bu fotoğraflar daha yeni toplanmaya başladığımız anlar arkadaşlar (hava bile kararmamış dikkat ederseniz)sanmayın ki bu kadar kişiydik Fotoğrafların devamını bekliyoruz...

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    ama ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KALABALIKTIK FORRAP..BİR ARA MEKAN SAHİBİ İSYAN EDİCEK SANDIM..

HELE KEBAPLAR İÇERDE PİŞERKEN ,,SEN DUMANI GÖRDÜNMÜ TUNCER...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)