Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

[İzmir MT] 6 Temmuz Cuma Toplantısı - İnciraltı -

Motovento
    REKLAM ALANI
    darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    slm arkadaşlar..biraz geç oldu ama ancak bugün görebildim ben bu alanın
    ızı..nasıl bir izmirliyim ben böle aman allahım...
    eğer çok geç kalmış sayılmazsak yarın bir arkadaşımla bende sizlere katılmak istiyorum..arkadaşım arabayla gidelim dedi ama ben yine de kendi motorumla gelmek istiyorum..böle bi organizasyona da motorla gelmek yakışır diye düşündüm..;)
    umarım bu konuda herhangi bir sorun çıkmaz..bunu niye daha önce görmediğim için yakınıyorum şu an hakikaten..bu arada ismim özgür arkadaşlar..
    görüşmek dileğiyle...
    As The Years Go Passing By...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aramıza hoşgeldin dostum Yarın bekliyoruz

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    yarın mutlaka görüşmek dileğiyle...;) sevgilerimle..

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    mehmetcalli35,otobüsle felan bi şekilde gel işte kask bulamazsan da.Bende otobüsle gelebilirim belki.Geçen senin hakkında konuştuk birileriyle,nerelerde ya bu gibisinden.Tahmin etmiştim Denizli de olduğunuBekliyoruz,gel bi şekilde
    acaba kimdi o birileri hiltonun önünde
    forrap bu arada benim motor çok kirli yaw bu hafta yeni katılımda çok e bizde eskidik artık...anladın sen onu...bak güceniyorum sonra sadece bize yıkattın sanırım

mehmetcim yarın gündüz konuşalım...kask ve buluşma olayını...ben bu aralar biraz geç saate kadar çalışıyorum direk toplantıya geçebilirim bucadan ama kask olayını ayarlarsan alabilirim seni...yada alsancağa git sokemondan kask al ben seni ordan alayım yada sokemonla gel...yada otobüsle gel kaskı fazla olan biri sana kask getirsin dönüşte artçı ol...abicim sen en iyisi bin bu gece denizliye yarın al motoru babanın altından direk toplantıya bağlan neyse dur bi şekilde seni getircez inciraltına

Chatkut tamamdır sen olduğunu biliyodum zatenSenle konuştuk tabi,hatırlamazmıyım
    Motorun kirlendi ve yıkansın diyosun hımmm

Evet yeni gelen arkadaşlar,yarın gelirken kova,su ve sabun getirmeyi unutmayın.Belki diğer sayfalarda okumuşsunuzdur.MT İzmir in değişmeyen bir geleneği var,okumayanlar için hatırlatma yapayım.Yeni katılan arkadaşlar eskilerin motorlarını yıkıyor ilk gelişlerinde.Bu yıllardır süre gelen bir gelenek...
    Eh motorlar da kirlendi,yeni gelen arkadaşlar yarın tedarikli gelsinler...

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    inanılacak gibi değil ama yine gelemiyorum. ve sebep, yine aynıı. Walla billa forrap ya, evet c.tesi günüydü bu sefer nöbet ama değişmek zorunda kaldım bir arkadaşımla.
    Everything goes the way it should...

Motosikleti
    honda 1000 rr
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sokemon
    Otobüsle gelicem ben

ne demek kardesım ben arabayla gelıyorum malumun aksam suleyı bucadan alıcam buyuk ıhtımalle senıde alayım yada sen benım ıs yerıme gel karabaglara bılıyorsun beraber kacalım. bu arada hayırdır ne oldu duldule senın ? bu arada yogunluktan anca aksamları hatta gece yarısı baglanabılıyorum sıteye muhabbetlere uzzak kalıyoruz neyse herkeze bol selam toplantıda gorusuruz.

saygılar F.T.T.
    Saygılarımla F.T.T. :salut: ah ah ceken bılır kendım ettım kendım buldum :salut:

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim gelememene üzüldüm çok güzel nargile keyfi yapacaktık başka zamana inşallah. arkadaşınıda allah mesud etsin darısı bizim bekarların başına
    Kesicem ben bu forrap' i abi dedik o kadar çalışıyoruz diye cuma akşamı olan toplantılara gelemiyorum fakat abi nargile keyfine yetişebilirim sanırım 12de yayın bitiyor bi pasaporta uğrar geçerim yanınıza hem bu kuşadası olayından laflarız biraz...
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ArkadaŞlar,,cuma AkŞami Benİm Çocukluk ArkadaŞima Kiz İstemeye GİdeceĞİz,,Çok Ama Çok ÜzgÜnÜm..

Ve DİĞer Problem İse,,haftaya Kampada Gelemİyorum,,haftayua Cumartesİ Gecesİ NİŞanimiz Var ÇİÇeklİde...

Ama NİŞandan Sonra Gece Yarisi Çikibİlİrİm Yola(ama Alkol Durumuna BaĞli)...
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar Yarin Toplantiya Gelİyorum,,bİraz Oturup Sİzlerİ GÖrÜcem,,ordan Sonra FoÇaya Gecİcem..

organizatör yazısının yanına bir de KAMBER yaz Mecit.Allah bilir o düğünü ve kız isteme işini de sen organize etmişindir ha hehehehheeee ...

Bekleriz Cuma günü.

Gece saat 3:44 ve benim karnım aç...
    :pr::pr::pr:

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba kimdi o birileri hiltonun önünde
    forrap bu arada benim motor çok kirli yaw bu hafta yeni katılımda çok e bizde eskidik artık...anladın sen onu...bak güceniyorum sonra sadece bize yıkattın sanırım

mehmetcim yarın gündüz konuşalım...kask ve buluşma olayını...ben bu aralar biraz geç saate kadar çalışıyorum direk toplantıya geçebilirim bucadan ama kask olayını ayarlarsan alabilirim seni...yada alsancağa git sokemondan kask al ben seni ordan alayım yada sokemonla gel...yada otobüsle gel kaskı fazla olan biri sana kask getirsin dönüşte artçı ol...abicim sen en iyisi bin bu gece denizliye yarın al motoru babanın altından direk toplantıya bağlan neyse dur bi şekilde seni getircez inciraltına

Aykut abi ben kask ayarladım.Cep telefonuna mesajda attım ama telefonun kapalı.sanırım numaranı değiştirdin.Buradan yada özelden telefon numaranı yollayabilirsen konuşalım.Yarın bornovadan gidecek olan arkadaşlar varsa artçı olarak eşlik edebilirim.Saygılar...

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı mehmetcalli35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aykut abi ben kask ayarladım.Cep telefonuna mesajda attım ama telefonun kapalı.sanırım numaranı değiştirdin.Buradan yada özelden telefon numaranı yollayabilirsen konuşalım.Yarın bornovadan gidecek olan arkadaşlar varsa artçı olarak eşlik edebilirim.Saygılar...
    numaram aynı değişmez o numara şarz bitmiş mesajını aldım...
    msnden konuşup program yaparız gün içinde

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    numaram aynı değişmez o numara şarz bitmiş mesajını aldım...
    msnden konuşup program yaparız gün içinde
    Babam olmadığı için iş yerinden dışarı çıkamıyorum.Yani msn'ede giremiyorum.Ama telefonla haberleşiriz.

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Alıntı darksilence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar..biraz geç oldu ama ancak bugün görebildim ben bu alanın
    ızı..nasıl bir izmirliyim ben böle aman allahım...
    eğer çok geç kalmış sayılmazsak yarın bir arkadaşımla bende sizlere katılmak istiyorum..arkadaşım arabayla gidelim dedi ama ben yine de kendi motorumla gelmek istiyorum..böle bi organizasyona da motorla gelmek yakışır diye düşündüm..;)
    umarım bu konuda herhangi bir sorun çıkmaz..bunu niye daha önce görmediğim için yakınıyorum şu an hakikaten..bu arada ismim özgür arkadaşlar..
    görüşmek dileğiyle...
    Bekliyoruz ne şekilde olursa olsun farketmez gelmen önemli kardeş...
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levrek, çipura, Malaç, bir miktar kefal, Yeni Rakı, beyaz peynir, kavun, opsiyonel olarak şalgam, hiç tutamadık diyelim, doyana kadar balık 7 YTL... Şimdi orada dedesi, modu derken başağrısı... Onların muhabbeti de hiç çekilmez biliyorsun zaten,

Bir daha yazları İzmir'den ayrılanı Jennifer Lopez öpsün...
    kardeşim bende gelsem olmaz mı? hem bahaneyle yazın izmirden ayrılmış olurum. jennifer öpsün diye değil ama ama öpersede hayır demem allah derim

Erudite,ben biliyodum zaten merak etme Eskiden Hedowich vardı,hayalet gibiydi,geliyorum derdi gelmezdi ya da biz göremiyoduk bilmiyoruz artık,şimdi o düzeldi gelmeye başladı.Yeni hayaletimiz sensin Neyse iş önce gelir Bir daha ki sefere inşallah (harbiden inşallah).

ıronlıne,tamam bi şekilde haberleşiriz olmazsa,ben bi ihtimal başkasıyla gelebilirim.Olmazsa makul bir saatte ararım ben seni Teşekkürler (Düldül e bişey olmadı,yani düzgün halinin bile bir motora bir şey olmuş halinden daha berbat olduğunu düşünürsek,daha fazla ne olabilir ki Var bir iki şeyi daha,gelmem büyük bir ihtimal onunla o yüzden)

Umutus,pasaportta değiliz canımİnciraltı nda gideceğimiz restaurant-cafe de nargile de var...Orada olacak o nargile keyfi Birde akşam 12 de bitiyorsa yayın kasma kendini,o saatten sonra fazla kalmayız... (Sen kimi kesiyosun bu arada Alırım mesajlarını Mike!)

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umutus,pasaportta değiliz canımİnciraltı nda gideceğimiz restaurant-cafe de nargile de var...Orada olacak o nargile keyfi Birde akşam 12 de bitiyorsa yayın kasma kendini,o saatten sonra fazla kalmayız... (Sen kimi kesiyosun bu arada Alırım mesajlarını Mike!)
    haydaa eee geçen gece 01 gibi gelip saç kavurma yiyenler kimdi. ben sanırım çok yedim ve dokundu halüsinasyon gördüm sen sandım

Karıştırma onu sen
    O gece sabah 5 e kadar takıldık ona bakılırsa,bu toplantının gece 05:00 a kadar süreceğini göstermez ki

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydaa eee geçen gece 01 gibi gelip saç kavurma yiyenler kimdi. ben sanırım çok yedim ve dokundu halüsinasyon gördüm sen sandım
    NEEEEEEEEEEE !!!!!!!!! gecenin birinde saç kavurmamı...tuh size insan bi çağırır be kardeşim
    böyle orjinal eylemlerde bulunuyorsunuz ve bunu kimseciklere çaktırmadan yapıyosunuz(hayır bide gecenin 1 inde sac kavurma yapan restourantın müşteri fortföyünü merak ettim ilginçmi kitleye hitap ediyor adam )
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Ben Manisa dan çıkmadan ararım sizi en kesini böyle olucak sanırım
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    selamlar olsun herkese..;)
    daha yeni işten geldim hazırlanıyorum az sonra yola çıkarım...
    bu arada hava da kapattı gibi.bi aksilik( yağmur gibi..) çıkmasa bari...ama yağsaydıda fena olmazdı ya neyse..topraklarımız aç..
    bu arada bu kova ile su meselesi doğru mu hakikaten...?ben yanımda getiremem gibi de o yüzden dedim yani..koyucak yerim yok..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)