Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

[İzmir MT- Manisa MT] Çadır Kampına Gidiyoruz 14-15 Temmuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    daha dönmedinizmi yahu...yeter bu kadar tatil fazla tadını çıkarmayın bi daha gidelim...gelen var gelemeyen var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dönmedinizmi yahu...yeter bu kadar tatil fazla tadını çıkarmayın bi daha gidelim...gelen var gelemeyen var
    gelemeyenlere nispet olsun diye ses çıkarmyrlardırr uyanıklarrr
    patlatacaklar topiği yine tavana
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Çadırda uyuya mı kaldılar ne

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    yaw merak etmeye başladımmm
    saat 1 oldu kimseden ses seda yok
    umarım yolundadır herşeyy
    yoksaa gece ayılarmı bastı çadır alanını
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw merak etmeye başladımmm
    saat 1 oldu kimseden ses seda yok
    umarım yolundadır herşeyy
    yoksaa gece ayılarmı bastı çadır alanını
    deniz kumsal muhabbet tatlı geldi sanırım..
    uzattılar tatili

en iyi

vınnnnnn...die gittik

harika biir hafta sonu geçirdik harıka fotolar var elimde aksam üstü yükleyeceğim

ne kadar hoş bi tatil oldugunu sözlerim ifade edemeyebilir çünkü
    [COLOR="Plum"][B]ACRESSİN FARKHANESİNE HOSGELDİNİZZZZ[/B][/COLOR]:rendeer:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gayet güzel bir gezi oldu.Güzel olduğu kadar da maceralı
    Gece giderken ki bir saatlik yol anımdan bile iki saat anlatıcak kadar malzeme çıkar Zaten hala ayağımda dikenler duruyor (yerlerini beğenmişler gibi,çıkmaya pek niyetleri yok,mahkemelik olucaz sanırım başka türlü çıkmayacaklar)
    Fotoğraflar gelir yakında,bende olmadığı için ben koyamıyorum...
    Emeği geçen,gelen,gelmek isteyip gelemeyen herkese teşekkürler

Amaç ne?

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    tamam forrap'ın ayağına kestane battı kaybettik adamı psikolojik olarak çöktü adam
    ben gündüz yeri zor buldum gece gelmek tabiki olgunlaştırdı tuncer'imi
    incin topatan sessiz ıssız yollarda iyi tecrübe yaptı kardeşim...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

lodos isimli üyeden alıntı:

ben gündüz yeri zor buldum gece gelmek tabiki olgunlaştırdı tuncer'imi
    Ne demek olgunlaştırdı,cıvıkmıydın kiTamam tamam anladım...

Ben iyiyim abi,her zaman olduğum gibi...

Sadece bütün yol boyunca gözlerim böyle geldim,balta girmemiş ormanlarda gibi hissettim kendimi.

Yoldaki adamın şoku da var tabi hala üzerimde, "amaç ne ? "

Bu arada kestane derken ayağımda bir tane yok,4-5 tane diken varAkapunktur gibi zayıflatır mı acaba bunlar beni

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldiniz

May The Force Be With You

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6

Forrap
    Geçmiş olsun yaw kestane gibi nalet bişi yok denizde he bizde deniz anası sokarsa

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece bütün yol boyunca gözlerim böyle geldim,balta girmemiş ormanlarda gibi hissettim kendimi.
    Ehh be geçe yarısı çıktın valaa bende gelemedim kusura bakma yalnız bıraktım seni zati moralim bozuk bu gezi için 1 haftadır fırsat kollamaya çalışıyorudum
    Neyse fotoları bekliyoruz onlarla avunuruz artıkın

PIERzig,ne kusuru yav,olur mu öyle şey...
    Hava aşırı aşırı rüzgarlıydı,bende deniz yolundan gittiğim ve gittiğimiz yer denizel yerler olduğu için alınabilecek maksimum rüzgarı aldım.Motorla salıncak gibi sallana sallana gittim,urla nın içinden kamp yaptığımız yere kadar inan bir tek ışık yok km lerce.Bir iki ufak köy var onlar da sonlarda.Kmlerce yolu sıfır ışık ve sıfır insan görererek gittim ağaçlık yolda,kah mıcırlı yolda kah topraklı...Zaten Urla da yolu sorduğum adam bundan bahsetmişti.Ciddi anlamda ıssız bir yer...Tekrar gideceğimizi sanmıyorum ama gidersekte kimsenin gece tek başına gelmesini önermem.Ben test ettim

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla cumartesi saat 4 gibi oraya vardım. önce çadırımı kurayım sonra bişeyler yaparız beklerken dedim. açtım çadırı, vay senmisin açan Rüzgar öfkelenmiş bu benim çadırım der gibi elimden almaya çalışıyo.Dur dedim yaw parasını ben ödedim , bırak mırak yok fayda etmiyo dur madem öyle paylaşalım sen içeri gir ben dışardan dedim ve çadırın ön tarafını rüzgara doğru verdim . hemen doldu içersine yerleşti bende bu arada kazıklarını oturtup yere sağlaladım. Oh bee dünya varmış 10 dakikalık iş iki saatimi aldı derken Lodos aradı , Yolu tarif ettim biraz sora sora bulmuş bende bu arada pusudayım, lodosu odun yapıp ateşe atıcam. sonrada mangal yaparız diye düşünürken lodosum geldi. hemen sarıldı öptü . aman ben ettim sen etme bak sana ne getirdim derken %50 alkol kulup rakısını çıkardı EEE bu kadar olur yanii ,sen gel de şimdi bu adama kız. ama bu arada saat 20yi geçiyor hala kimseden bir haber yok .bir iki telefon trafiğinden sonra baktım motorlar geliyo tamam dedim . tabii bu arada karanlık basmadan çadır kurma işlevi başladı bu defa rüzgar bunlara saldırdı başladılar boğuşmaya. yahu savaş çıkacak nerdeyse neyse zaman herşeyin ilacı Murat kardeşim ne yapıp edip rüzgarın gönlünü almış savaş çıkmadan çadırlarını kurdular. ama yüklü bir rüşvet olayı gerçekleşti sanırım (kanımca) ama kanıt yok neyse bizde bu arada lodos la mangalı hazırlayıp ufaktan başlamıştıkki Şuleden bir telefon aman abi sen bilirsin kaldık iki dağ arasında etraf ayı dolu napıcaz dedi . ben aman hiç kıpırdamayın ölü numarası yapın size zararları dokunmaz hemen bir mercedes gönderip sizi aldırıyorum dedim. ve bir saat içerinde Ferhat ve şule yi aramıza katmış olduk . işte haftasonu macera böyle başladı. derken Forrap Tuncer de (nasıl bir yürek varsa MANGALDAN büyük ) maşallah ayıların kurtların mezarlık yanından geçerken hayaletlerin saldırısına uğramış orada bir nara atmış ve savulun Forrap geliyor deyince saldıranların hepsini pusturup gecenin bir yarısı sabahın ilk saatlerinde çıktı geldi. ama ertesi gün deniz kestanesi nin saldırısına uğrayınca gafil avlanmış. neyse geçmiş olsun. kendisine fakat yinede birkaç yara ile ucuz kurtuldu şimdi mahkemelik olurlar sanırım, çünki deniz kestanesi forrapın ayağına ben burayı işgal ettim kira mira ödemem, çıkmam da diye diretiyor. Ama Tuncer bunlara pabuç bıracak birisi değil eminim haklarından gelecektir. şimdilik bu kadar .
    hepinize bol gülmeli günler tekrar görüşünceye kadar hoşça kalın

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    güzel bir haftasonu idi hafta içi yorgunluğumu son noktasına kadar attım denilebilir.... rüzgarın bizi etkilemeye çalışmasını engellemek zor olsada başarılı bir kamptı bizim gec katılmamıza ragmen masayı gördüğüm zaman ufak çağlı bir şok yaşadım yemekler için hakikaten teşekkürler...semra abla özellikle teşekkür ederim sana sigara için tuncer sanada anladın sen onu

+dönüş yolunda profosyonel bir grup sürüşü vardı iyisini gördüm fakat sanırım bu kadar iyisini hayır bu baglamda bu gruptaki wallace,umutus,acress,umutus ve pearl e teşekkür ediyorum.....

fakat benim kamp boyunca aklımdan cıkmayan bir şey oldu o mobiletçi

şu sözümü unutamıyorum: işte yine onlardan biri...
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

gezimizden muhteşem kareler...

bihoşbulduk yaptık yol rüzgarlıydı ama telaşsız geldik işte urla demircilideyiz;

lodosumuz (abi bi poz vermedin ya neyse)

cankuşum umutusum

urla yanıyorr

amma ıslattık yaa

forrapcıma :thanks: foto için;

değişik bi tarz yaratalım dedik fotoları değiştik şule ablayla bakalım ben nasıl cıkmısımbu arada o güzel menü için :thanks:

bir yemek molası pazar keyfi hoş sohbet

yemek bahane pozlar şahane

birazda bizz...

canımm

nasılda yanmışız

yolcu yolunda gerek artık gidiyorus ve son bir foto urlaya dair

gezide emeği geçen abi ve ablalarımıza çok teşekkürler tek sorun o pis cafeciydi onun dışında mükemmellik söz konusuydu tekrar görüşmek dileğiyle!!

Acress fotolar için teşekkürler
    Ama neden bu kadar küçük upload ettin ? 640 x 480 yapsaydın ya,bu şekilde bişey anlaşılmıyor Boyutlandırma var imageshack.us da.

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    GÖKSU başlangıç için mükemmel abicim,emeğine sağlık ,alışacak tuncer'im olacak olacak
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Forrap, Amaç ne? bizde slogan oldu tüm pazar ağzımızdaydı çok güldük ama o amcanın keşke bir kartını alsaydın.

Lodos'um can kardeşim ayağına yüreğine sağlık ama o klüpten bana bi yudum vermedin ya neyse yazdım bi kenara

Rahmi abicim, semra ablacım valla en donanımlı kampçı ödülünü size vereceğim. Onlar ne şahane şeylerdi ellerinize sağlık kesenize bereket allah daha çok versin inşallah. kızarrtmalar, sigara böğrekleri, salatalar say say bitmez. Öpüyorum hepinizi haa bir de kampın maskotu Badem hanım vardı ismini anmazsam alınır. Ya o nasıl bişey öyle ben anlayamadım. Kendini ne sanıyor çözemedim ama süper sevimli maşallah. Neyse onu da bu arada başgöz ettik yakında istemeye geleceğiz bilesiniz. AYrıca bostan dan kavun da kopardık Rahmi abicim. Kavun şimdi izmirde dinleniyor.

Umutus-acress güzel sohbetiniz ve eşliğiniz için, sürekli gülümseyen yüzleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

bu arada Evrim abi (orda tanıştık) sana da bağlama ziyafeti için teşekkürler.

Kaptan, sana da fasıl ve güzel sohbetin için teşekkürler.

Ironline ve sppedygirl, allah nazardan saklasın ilk önce. Tüm aksiliklere rağmen geldiniz ya helal olsun size. bu arada ben de kendime göre birisini buldum Ferhat ım kardeşim maşallah sende de iyi potansiyel var sofrada bi sen mangal başında bir ben ne yedik be yaawww. ama böyle giderse Şule bizim görüşmemizi engeller bence. Baksana beni bile orda rejime soktu

Duyulmaz ahmet sen o çadırı aynen gönder. Bence o klasik türk mimarsindeki hamamlera benziyor. ne tuhaf bişeydi o öyle çözemedim valla. ama onun dışında çok güldürdün beni eywallah. baltana çekicine bıçağına sağlık

Gökalp olm var ya sen ayrı bi kategorisin

Hedowich Erken seni de bozduk ya helal olsun bizlere valla o denizde yüzerkenki yüz ifadeni unutamıyorum aklıma geldikçe tekrar tekrar gülüyorum.

Bu arada gelelim komik yol maceralarına.
    -[MT İzmir] yol rekoru kırdı. Saat 18 gibi balçova kipadan çıkıp 21 gibi urla demirciliye vardık. Amaç ne? yolun keyfine varmak. çaylar kahveler içtik sohbetler ettik yol bitmedi haliyle

-Kipada rezil olduk. duyulmaz ahmetle 12 ekmek bir kalıp peynir ve bir küçük torba zeytin aldık. Kasiyer kız bize çok acır gibi baktı. ben se gülmekten yarıldım

-Urlada ki molamız da ayrı bir olay. HACOOOOO diye bağıran bi deli. Ya dedim beni bir gün bi akıllı bulmaz. Amcam aşmış kendini Lerzan Mutlu'yla berabermiş, sada nihat cırt çıkmış vs vs. yurdum insanı ne diyecem

Sokemon, o mobilet bizim de gruba bi girdi çıktı. aynadan baktım bişey geliyor bızzzzz bızzzz bıbıbızzzz diye bizi bi geçişi var ki akıllara zarar. bi de sağ ayak yandan açık dizden bükük motora [B]90 derece dik[B] kafa da yine hafif sağda ve bizi kesiyor. Artçım acress olmasaydı bi güzellik düşünürdüm ama itiraf etmek lazım adam o yolların kurdu olmuş. Birazdan fotoları da koyarım

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acress fotolar için teşekkürler
    Ama neden bu kadar küçük upload ettin ? 640 x 480 yapsaydın ya,bu şekilde bişey anlaşılmıyor Boyutlandırma var imageshack.us da.

ya sorma tuncer ben işyerındeyim onları tek tek ufalttım zaten ama bu boyut ii olur die planladıgım için böle oldu yogun olmasam ugrasırdım ama artık böle idare etcez zaten sen biliyon neler oldu bırak gelemeyenler baksın sen görmesende olur demi serkan abi

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    bu ekip nereye gitse eğlencenin dibine vuruyor yaa...
    helal olsun valla...
    teknik nedenlerle katılamadık, bu son olucak umarım...sağlığımız yerinde şükür motoruda alınca non-stop, sektesiz aranızdayım...
    şu demirciliye doyamadıysanız bi daha gidelim yaw

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)