Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

[İzmir MT- Manisa MT] Çadır Kampına Gidiyoruz 14-15 Temmuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol abicim iyi diyelim iyi olsun...
    orta halli bi kaza...kısaca özetleyim bornovada dün gece karanlık yoldaki kayşağı geç farkedince, kavşağa bodoslama girdim...ufak tefek sıyrıklarım var kolda ve ayak bileğinde ucuz atlattım diyelim...motordada çok önemli bişey yok gibi ama salı günü çıkıcak servisten...durum böyle yine konuşuruz görüşünce ayrıntıları...haftasonu hepinize iyi eğlenceler...

herkese kazasız belasız güvenli sürüşler...
    abi geçmiş olsun çok üzüldüm hakikaten...benimde başıma geldi ordan bi,liyorum..umarım senin bişeyin yoktur...saygılarımla...

bu arada sevgili forrap birisi çadır dedi galiba...;) yarın gelmek isterdim ama gece vardiyasında çalışıcam..valla deli oldum bak şimdi..çadır kamp tur bunlar birer nimet aslında..motorlarda müşteri...
    neyse herkese sevgilerimi sunarım iyi eğlenceler....
    As The Years Go Passing By...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hava çok kötü rüzgarlı ama orası kuytu olacağını sanıyorum.ben ne diyim şimdi gelmiyorum desem, size yazzık geliyorum desem bana yazzık hadi bakalım yazın o zaman +2 daha nasıl olsa iğne ve kursunlar Murat'tan levrek ve çipuralar benden (yakalarsam tabii) denize pazarlık olmaz. ben kendi sandviçimi hazırladım rakım da dolapta oh gel keyfim gel üç dönüm bostan yan gel osman misali

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    darksilence,gece vardiyası derken kaçta çıkacaksın ? Bende yarın gece çıkıcam yola ( 01:00 gibi ) ondan soruyorum.Sen sabaha kadar mı çalışacaksın yoksa o saatlerde mi çıkarsın ?Ona göre birlikte gidebiliriz...

gureli,ilk sayfaya ekledim + 2 ni

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Biz geliyoruzda yalnız bi sorun var Çadır yok...

Radyodan bi abi ile konuştum battaniye al dedi oradan da 2 çomak alırsın şeklinde devam etti aramızdaki diyalog...
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    darksilence,gece vardiyası derken kaçta çıkacaksın ? Bende yarın gece çıkıcam yola ( 01:00 gibi ) ondan soruyorum.Sen sabaha kadar mı çalışacaksın yoksa o saatlerde mi çıkarsın ?Ona göre birlikte gidebiliriz...

gureli,ilk sayfaya ekledim + 2 ni
    ya ben gece 12 de giricem sabah 8.30 da çıkıcam..biraz ters oluyor hakikaten...nasıl yaparız...sabah gidemeyiz heralde..gece 01.00 da çıkmak güzel olurdu aslında bi yerde ama,vardiya olayı çek ters..sabah gitmenin bir mahsuru olur mu..._?
    ama o kadar saat çalışmadan soora nasıl motor kullanabilirim onu düşünüyorum.._??

darksilence,ben gece tek başıma çıkıcam,sana uyarsa birlikte gideriz dedim,iyi de olurdu ama mesain hakkaten tersmiş.Ben geceden çıkarım.Sen sabah gelebilirsen buyur gel yine,ama çok yorgun olurum diyorsan da eğlenemeyeceğin için kasma kendini,bir dahaki buluşmaya gelirsin
    Gelirsen seviniriz,gelmezsen de hoş görürüz(iş dolayısıyla olduğu için,yoksa normalde gelmesen gurupça sana işgenceye kadar gidecek yaptırımlar uygulardık)

Umutus,olum madem siteyi açıp pc başında durmıycaksın neden giriyon siteyeÖzel mesaj attık hala seni bekliyoruz,cık cık cık...

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    darksilence,ben gece tek başıma çıkıcam,sana uyarsa birlikte gideriz dedim,iyi de olurdu ama mesain hakkaten tersmiş.Ben geceden çıkarım.Sen sabah gelebilirsen buyur gel yine,ama çok yorgun olurum diyorsan da eğlenemeyeceğin için kasma kendini,bir dahaki buluşmaya gelirsin
    Gelirsen seviniriz,gelmezsen de hoş görürüz(iş dolayısıyla olduğu için,yoksa normalde gelmesen gurupça sana işgenceye kadar gidecek yaptırımlar uygulardık)

Umutus,olum madem siteyi açıp pc başında durmıycaksın neden giriyon siteyeÖzel mesaj attık hala seni bekliyoruz,cık cık cık...
    o zaman abi beni mazur görün olur mu_?yoksa canıgönülden gelmek isterdim inanın ki...herkese iyi eğlenceler bu arada..bir dahakinde görüşmek dileğiyle...

Motosikleti
    CBF 250
    İnternetten okuduğum kadarı ile ve milletin tecrübelerine dayalı 1 kişilik çadır bildiğin Migros torbası,2 kişilik çadır mantıklı bir insanın tek başına kalabileceği çadır,3 kişilik çadırlar eşyalar+2 kişi alır dediler.Evet doğru güzel ama ben bi hata yaptım ve 4 kişilik çadır aldım ve evde deneyim dedim

Ya MYDONOSE SHOWLAND çadırı gibi bişiy çıktı bu.Motorumu bile park edebilecem nerdeyse.Mat ımı ve tulumumu da aldım(işçi tulumu) yarına hazırım da bana biri yardım etsin yarın ilginç bi mimari yapısı var bu çadırın.Kurulum kağıdında da DISCOVERY yapıyoruz zannedersin ama işin kötü yanı markası da o.

Ha bu arada bi tane de portatif duş aldım 20 litrelik.İşe yarar umarım.Pek gözüm tutmadı ama 10 ytl saydık.Hadi hayırlısı.
    :pr::pr::pr:

Help help helpppp !!!

Yav dün uyku tulumu ve mat alıyordum ki metro da kampçı biri ile tanıştım.Ortalama 35-40 yaşlarındaki sohbet ettiğim arkadaş bana uyku tulumu yerine şişme yatak almamın daha işlevsel olacağını söyledi ve baya bir anlattı.Benimde kafama yattı aldım.Adam bana ağzımla şişiriyorum demişti,bana biraz garip geldiği için bu sabah bi bakayım dedim.Ama o da ne,ağızla felan şişecek gibi değil (bir hipopotam olsam tek nefeste şişirebilirdim ama değilim).Sabah tekrar metro ya pompa almak için gittim,bu seferde oradaki eleman o pompaların şişirmeyeceğini söyledi,elektrikli pompalar vardı ona göre ama bitti dedi.Evde normal pompa var zaten ama ucu ona uymuyor.

Elektrikli,araba tipi pompa lazım.Şu çakmak şarjı ile çalışanlardan.Tabi yatak şişirmek için de biraz kalın bir uç...

Gureli abim bu tarz şeyler sende olurVar mı ?

Motosikleti
    CBF 250
    Tuncer benim nefesim kuvvetlidir(dini manada değil ha) Gittiğimizde sen benim çadıra yerdım et ondan sonra senin yatağı şişiririz.

Tabi önce bi pompa bul da olmadı acil durum pakedi niyetine bkalım

3-4 kişi ancak şişiririz gibi zaten ağızlaSende benim çadıra yardım etmelisin o zaman Benimde elim kuvvetlidir (dayak anlamında değil çadır kurma anlamında).
    Pompa olursa iyi olur,olmazsa zaten balici gibi olucaz

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    sabaha karşı 5000 metreyi bi solukta koşacak kadar ciğer olur sizde merak etmeyim
    artık yüzerek yunanistan'a ateş almaya gider gelirsiniz hava olsun diye
    tava gibi ciğer olacak değerlendirmek lazım modum...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    CBF 250
    Tuncer+Serkan abi+aha bi de ben,biz var ya zodyak bile şişiririz de akşam bizden hayır gelir mi.İçmeden sarhoş olma taktikleri...Oksijen sarhoşu hahahaaa

Forrapım Tuncerim sen dert etme.Şİşiririz hem ısınan hava genleşir,teyzesi defterdar olan faytonla damda dolaşır

MT Şişirme ekibini kuruyoruz...
    Katılım koşulları:
    - Nefesi kuvvetli olmak (duyulmaz ın da dediği gibi dini anlamda değil )
    - Daha önce en az 1 şişirme etkinliğine katılmış olmak.
    - Kendine öz güveni olan,başladığı işi bitirecek dirayeti kendinde görür olmak.
    - Şişirme işleminden sonra yanaklarının ağrımamasını sağlayacak kadar tecrübe sahibi olmak.

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son noktayı koymuşsun çağatay...

şener

arkadaşlar itina ile koruma demiri yerlere değdirilir....wallace anladın sen.....

arkadaşlar ekliyeyim şimdi;

yol biilinmeyen bir yol bunu unutmayın özellikla arkadan gidecek arkadaşlar....özellikle yol ayrımlarından dikkatlerinizi üst seviyede tutun yol ayrımlarında bol miktarda mıcır mevcut bizzat girdim test ettim dikkatli olmayı unutmayın ....ormanlık alandan dolayı etraftan gelebillecek tehlikelere karşı hazır olun ....vizörlerinizi kapalı tutun(böcek vs...)

dikkatli sürüşler...
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

Evet...
    Buluşma birazdan gerçekleşecek.Ben çalıştığım için gece katılacağım.
    İyi buluşmalar

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    forrap faha burdasın...
    abi nerde çalışıyosun bu arada_?
    bi de motor ne vardı sende...

Evet,sana söylemiştim ya gece 01:00 gibi ancak yola çıkarım...
    Bilgisayarcıyım ben.
    Motor şuan arkadaşın motoru var urla ya gideceğim 125 lik bir commuter,kendime ait olarak diyorsan de dandirik bi scooter var idareten.

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    forrap iyi yolculuklar şimdiden
    herkese benden sevgiler
    ve hepinize ii eğlenceler..
    yalnız yolda nevaleni hazırla ne varsa silip süpürmüşlerdir şimdiye kadarrr
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Sağol belifeless Nevale olayını halledicem merak etme,bende aynı düşüncedeyim

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)