Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

[İzmir MT- Manisa MT] Çadır Kampına Gidiyoruz 14-15 Temmuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    valla hedowich doğrusun be kardeşim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle Aykut kardeşime geçmiş olsun diyorum.

Arkadaşlar gece ateş yakarız diyoruz ama, etrafın ormanlık olduğunu unutmıyalım.Biz yine Murat kardeşimin dediği gibi evimizden bişeyler götürelim,Yoksa güzel bir meydan ateşinin zevkine doyulmaz. Bunada katılıyorum ,patates küllemesi de yenir yanii, kafalarda uçarsa hele
    öyle üfleye fuflaya ağzının tavanı yana yana ne zevkli olur.ağzının ateşini söndürmek için rakı şişesine abanmanın tadına doyum olmaz

Murat ben sana bişey ısmarlamıyım kardeşim zengin olup başıma dert almak istemiyorum.

Lodos (Serkan) saat kaç gibi bende olursunuz bugün takımları temizledim ama ne iğne kalmış ne fırdöndü ne kursun balık takım çantamı bulamadım.
    Neyse görüşmek üzere kendinize iyi bakın keyifli sürüşler

Motosikleti
    honda 1000 rr
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konumuza dönelim yine. gideceğimiz yer medeniyetten biraz uzak. Yiyecek ve içecek konusunda sıkıntı yaşamamak için tedarikli gelin. Evde ailesi ile kalanlar börek çörek vs vs yaptırsın dolma sardırsın ne bileyim köfte falan yapsınlar bence ve yanlarında getirsinler. Gece ateş yakar şiş yaparız ama yine de kendimizi sağlama almak lazım. Ekmek domates su vs gibi ihtiyaçlarımızı yoldan alırız. neyse hadi bakalım hazırlıklara başlalım.
    kardesım ısın gucun yemek korkma ac kalmayız sen desene benım canım borek cörek sarma vs vs ıstıyor getırın yıyelım ben bekar adamım bulamıyorum yapanımız yok saka maka bakkal falan yok galiba oralarda aclıktan olmeyelım sonra ben bagajı doldururum muratcım senle bana anca yeter neyse ordagorusmek uzere...

saygılar F.T.T.
    Saygılarımla F.T.T. :salut: ah ah ceken bılır kendım ettım kendım buldum :salut:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ıronlıne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bagajı doldururum muratcım senle bana anca yeter neyse ordagorusmek uzere...

saygılar F.T.T.
    Hımmm
    Senle bana demek,hımmm...
    Satış mı var yoksa burada,biz napıcaz açlıktan ölücekmiyiz ?

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Büyük bi aksilik olmaz ise bizde geliyoruz...
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Aykut kardeşime geçmiş olsun diyorum.
    saol güreli abim...hürmetler

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lodos (Serkan) saat kaç gibi bende olursunuz bugün takımları temizledim ama ne iğne kalmış ne fırdöndü ne kursun balık takım çantamı bulamadım.
    Neyse görüşmek üzere kendinize iyi bakın keyifli sürüşler
    dedemmmm.cumartesi günü nasipse bi aksilik çıkmaz ise murat(wallace)ın yanına biraz erken gitmek istiyorum eksikleri tamamlayalım olta takımlarının diye sende istersen seferihisar'a yada urla'ya (hangisi sana yakın bilmiyorum)gidip üç beş eksiğini tamamlayabilirsin zaten üçbeç iğne birkaç fırdöndü ve kurşrn işimizi görür.
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük bi aksilik olmaz ise bizde geliyoruz...

evet hayatım bizde gidiyoruz
    [COLOR="Plum"][B]ACRESSİN FARKHANESİNE HOSGELDİNİZZZZ[/B][/COLOR]:rendeer:

Motosikleti
    "04 En500
    bu topic'i tesadüfen gördüm. Biz de pazar günü demircili plajının hemen yanındaki koya gitmeyi planlıyorduk. (2hafta önce oradaydık ve ben hayatımda bu kadar soğuk deniz görmedim)
    Wallace, pazar günü uyanabilirsen(!) belki görüşürüz
    sevgiler
    <<< [COLOR="Blue"]Uğur [/COLOR]>>>

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    Aykut geçmiş olsun öncelikle ufak sıyrıklarla atlatman sevindirici......

Bu aralar sıcakların iyice bastırması ile hem bizim hemde trafikteki diğer aracların dikkat eksikliği problemini unutmayalım...Limitlerimizin birazdaha altında kullanmaya özen gösterelim arkadaşlar....güvenli sürüşü elden bırakmayalım....

Hafta sonu için uzun yol yapacak arkadaşlar için ise eğer sıcak havada uzun yol yapacak iseniz direk soguk suya yuklenmeyiniz böylelikle vucudunuzda eksilmiş olan minerallerin derişimini azaltmış olursunuz....Burdan anlaşılmasınki su içmeyecekmiyiz tabiki su içeceksiniz ,su çok fazla soguk olmamalı ve cok fazla tüketilmemek şartı ile bunun ardından ise muz;
    mineral bakımından zengin olan muz kaybettiğiniz minerallere destek cıkacaktır hafta sonu herkes için kazasız belasız sürüşler

her zaman karşıya bakın
    şansa değil bilgiye guvenin.......çağatay
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı sokemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aykut geçmiş olsun öncelikle ufak sıyrıklarla atlatman sevindirici......

Bu aralar sıcakların iyice bastırması ile hem bizim hemde trafikteki diğer aracların dikkat eksikliği problemini unutmayalım...Limitlerimizin birazdaha altında kullanmaya özen gösterelim arkadaşlar....güvenli sürüşü elden bırakmayalım....

Hafta sonu için uzun yol yapacak arkadaşlar için ise eğer sıcak havada uzun yol yapacak iseniz direk soguk suya yuklenmeyiniz böylelikle vucudunuzda eksilmiş olan minerallerin derişimini azaltmış olursunuz....Burdan anlaşılmasınki su içmeyecekmiyiz tabiki su içeceksiniz ,su çok fazla soguk olmamalı ve cok fazla tüketilmemek şartı ile bunun ardından ise muz;
    mineral bakımından zengin olan muz kaybettiğiniz minerallere destek cıkacaktır hafta sonu herkes için kazasız belasız sürüşler

her zaman karşıya bakın
    saol çağatay...
    ben sölemicektim ama sen çakmışın olayı hocam...ben dalgınlık ve panikle bakışı düşürünce olay kaçınılmaz oldu, gözleri kavşağa kilitlediğimi hatırlıyorum tamda kilitlediğim yere çarptım herhalde
    motor çıkınca her fırsatta bakış ve panik fren çalışıcam

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı cliffhanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu topic'i tesadüfen gördüm. Biz de pazar günü demircili plajının hemen yanındaki koya gitmeyi planlıyorduk. (2hafta önce oradaydık ve ben hayatımda bu kadar soğuk deniz görmedim)
    Wallace, pazar günü uyanabilirsen(!) belki görüşürüz
    sevgiler
    kardeşim bekleriz pazar günü denizi gördün şahane tertemiz. o suda uyanmamak mümkün mü???

arkadaşlar ateş yakabiliriz kumsal ateş yakmaya müsait ama civardan odon toplayacak bir tim kurmak lazım.

Rahmi abicim o patatesleri atacaz tabiki ateşe ne demek üfleye püfleye yiyecez. Takım eksiklerini dert etme. Biz biraz fazla alırız olur biter

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Alıntı sokemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her zaman karşıya bakın
    Son noktayı koymuşsun çağatay...
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Evetttt,yarın büyük gün Ben işim dolayısıyla aranıza cumartesi gecesi katılacağım(gece 01:30 civarı).Herkes hazırlıklarını tamamlasın
    Hatırlatma amacıyla buluşma yeri ve saatini tekrar yazıyorum;

Buluşma Yeri : Balçova Kipa
    Buluşma Saati : 17:00
    Tekerlek Dönüş : 17:30
    Gidilecek yer : Urla - Demircili

Not: Çadırımda bir kişilik boş yer mevcuttur. İlgilenen kişilerin bir adet fotoğraflı özgeçmişiyle başvurmaları rica olunur Geyik bir yana çadırım 3 kişilik ama ben her zaman 3 kişilik çadırların istavrit gibi sıralanmadığın sürece 2 kişi yatmaya uygun olduğunu düşünürüm.Ama gerek kalırsa istavrit gibi de yatarım,2 arkadaş da misafir ederim çadırımda.

Herşey MT kardeşliği için ...

Katılım Listesi

forrap
    wallace
    I-BEN
    lodos
    ıronlıne
    speedygirl_şule
    gureli
    MECİT
    Umutus
    Acress
    rots
    ceyz
    hedowich + 1
    duyulmaz
    racing iski
    chatkut
    PIERzig
    cliffhanger
    karmacoma (Gelirsin sen gelirsiiin)
    extreme1925

Evet arkdaşlar,katılacak,katılma ihtimali olan ama kesinleşmemiş kişileri yazdım.Ekleme yapmamı isterseniz söyleyin yeter Mesaj yazanların(gelicem ya da gelebilirim tarzında) isimlerini yazdım.Başka eklenecek varsa söyleyin,unuttuğum varsa da affedin

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    tuncer ben -1'im

Biliyorum ama bi umut belki gelirsin diye yazdım

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    tuncer bir aksilik olmaz ise gece yarısı gelmeyi düşünüyorum..
    yada pazar sabah gün doğmadan yola çıkarım..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Tamamdır,bende gece yarısı çıkacağım zaten ...
    Gel de ne zaman gelirsen gel

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hımmm
    Senle bana demek,hımmm...
    Satış mı var yoksa burada,biz napıcaz açlıktan ölücekmiyiz ?
    yok tuncercim yazılara alınma. sadece ikiside (ıronlıne+wallace) pis boğaz olduklarını kabul ediyorlar onu belirtmek istemiş benim aşkımcım
    ama size tavsiyem kampta tabaklarınızdaki yemekleri hızlı hızlı yiyip bitirin yoksa aç kalırsınız ona göre geçen hafta sonu wallace ın kahvaltıda ve umutuslarda yediklerini görünce......... ferhatında ondan kalır yanı yok yani.

yaşasıııııııııııııııııııııın kampa gidiyoruz kampa gidiyoruz çadır kurucaz mangal yapıcaz közde patates pişiricez eğlenicez denize giriceeeeeeeeeezzzzzzzzzzz yaşasın yaşasın

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bende gelemiyorum kaçmazdı ama ...
    Size iyi eğlenceler,yolunuz açık olsun.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)