Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

[İzmir MT- Manisa MT] Çadır Kampına Gidiyoruz 14-15 Temmuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    tulumla matımın siparişini verdim geriye çadır kaldı
    Ride your way

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tulumla matımın siparişini verdim geriye çadır kaldı
    çadır bu havalarda şart değil hedowich. sahilde gökyünüzn altında sabahlarız. benim gönlüm sarhoşşş tur yıldızların altındaaaaaaa

Motosikleti
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çadır bu havalarda şart değil hedowich. sahilde gökyünüzn altında sabahlarız. benim gönlüm sarhoşşş tur yıldızların altındaaaaaaa
    tamam murat abi beraber yan yana değil tabi
    Ride your way

Motosikleti
    zaten gece balık falan tutarız içeceklerimizi yudumlarız uykuya bile zaman kalmaz bence dimi Lodos

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    sen şimdiden malzeme tedarikine başlasan eksik gedikleri tamamlasan iyi olur murat'ım mahrumiyet bölgesi yani biliyosun sonra oralarda tırmalamayalım
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    baba neler lazım o yazdıkların yeterli mi?

Motosikleti
    CBF 250
    dur abi dur benim aklım başıma geldi ilk mat alacam ve yapıştırcam sırtıma.Sonra neler oldu görüyonuz...http://www.motosiklet.net/forum/duyu...inciralti.html
    sebeplerini yazdım

Kuşadasında sabah kalkınca kütürtülerime uyanmadığınıza sevindim hehheheee

aaa serkan abi de geliyormuş.Uzun saçlı olandı değil mi o
    :pr::pr::pr:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    duyulmaz,evet uzun saçlı olan arkadaştı Lodos.Ekleme yapmak gerekirse,uzun sarı saçları olan,iki kulağında da küpe olan ve mavi gözlü bir arkadaş...

Evetttt hazırlıklar tam gaz devam etsin arkadaşlar Cumartesi günü büyük gün...

aynux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    demirci yolu cok guzel mekan cok guzel orda hic bir zaman dalga olmaz. oludeniz gibi bir yer.

Motosikleti
    Alıntı aynux adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demirci yolu cok guzel mekan cok guzel orda hic bir zaman dalga olmaz. oludeniz gibi bir yer.
    hocam birde deniz şöle buzz gibi olsa çok harika olucak görücez gidince buarada tuncer bana +1 yazarmısın arkadaşımıda getiriyorum
    Ride your way

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabi ki yazarım hedom ne demek Senin arkadaşın bizim de arkadaşımız

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hafta sonu mecburi ve sıkıcı düğün dernek iştiraki sebebiyle nasıl gelebileceğimi bilmiyorum, yeni nesil eski adetleri unuttu bizide bööle madur ediyo işte, eskiden büyük gitmeden küçük evlenmezmiş, ööle olsaydı yeğenimde bu hatlı işleyip evlenmezdi bu hafta sonu, ama yarım gün bile bi boşluk yakalarsam gelip dönmeyi planlıyorum, bunun için de haritayı buldum kesin kaybolmam gelmeye fırsat bulursam,

- biz nereye gidiyoz acaba diyenler
    - ayrı veya geç yola çıkanlar,
    - cc farkından arayı açanlar falan olursa belki onlarada yardımcı olurmu diye koyayım dedim haritayı

flash animasyonlu yanar döner haritayı kurcalak için =
    http://www.urlaonline.com/urlaaktif/...d=63&Itemid=51
    May The Force Be With You

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı aynux adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşım eğer dediğin gibi ise hem yüzer hem balık yaparız inşallah

haftasonu yeğenimin(halamın kızının oğlunun) düğünü var,ama katılmayacağım bi çelenk göndereceğim tamam aranızda olmak istiyorum
    (ya bu motorsuzluk ne zor şeymiş be kardeşim )

murat(wallace) hazırlayın takımları ve yemleri abi denize karşı nazire yapacağız abicim kurda kuşa
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben dün gittim gördüm,denize girmemle çıkmam bir oldu . su sanki buzdolabından çıkmış gibiydi. güneşin altında iyice ısınan vücutlarımız sanki buzlu suya dalmış gibi oldu. sıcak kafa olursa hemen ayıltır insanı ve yeniden başlarsın . yollar fena değil , dönüşte yörük aile çadırında bir kahve içtik ülkemde keşfedilmemiş o kadar güzel yerler varki. Benim girdiğim yer tapulu arazi olduğundan otomobil başı 5 ytl giriş aldılar. içinde kaç kişi olursa olsun farketmiyor. ama motorlar ücretsiz sanırım. gördüğüm kadarıyla dışardan yemek ve içki gelebiliyor. yalnız gölge yok denecek kadar az şemsiye ve şezlong kiralanabiliyor. (gerçi Murat bunları halletmiştir) ama iki kişi gidince bu şekilde .

Semra Hanım gelemiyor İstanbuldan misafiri gelecek ben yalnız gelmeye çalışıcam . içimöizde araba ile gelecek varsa bende büyük bir buzluk var motorla getirmem mümkün değil çok işimize yarıyabilir. bana uğranırsa arabaya koyabiliriz. görüşmek üzere

Motosikleti
    evet deniz çok güzeldir. rahmi abi koyun sonunda ağaçlık bir bölge var ama tabiki bizden önce yerleşenler olacaktır oraya. dışardan yiyecek içiecek almak gelmek serbest. biz 3 motor 3 kişi için de 5 YTL ödedik ki uygun bir fiyattı. yolu keyifli çamlık güzel güzel gidiliyor. yörük aile evi çok güzel bir yer fiyatları çok makul belki akşamüzeri çay molasını da orada veririz. fener de getirin bence mutlaka lazım olacaktır

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    az önce tezime 3 ay uzatma çaktılar ...haftasonu bi terslik olmazsa bende geliyorum

Motosikleti
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce tezime 3 ay uzatma çaktılar ...haftasonu bi terslik olmazsa bende geliyorum
    hehehhe geçmiş olsunnnn uzatma ha. e normaldir be aykutum bu işler böyle. yaya yaya yaparsın işleri dar vakite sıkıştırmanın anlamı yok ama çok sinir bir durum yinede. neyse haftasonu görüşürüz

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dün gittim gördüm,denize girmemle çıkmam bir oldu . su sanki buzdolabından çıkmış gibiydi. güneşin altında iyice ısınan vücutlarımız sanki buzlu suya dalmış gibi oldu. sıcak kafa olursa hemen ayıltır insanı ve yeniden başlarsın . yollar fena değil , dönüşte yörük aile çadırında bir kahve içtik ülkemde keşfedilmemiş o kadar güzel yerler varki. Benim girdiğim yer tapulu arazi olduğundan otomobil başı 5 ytl giriş aldılar. içinde kaç kişi olursa olsun farketmiyor. ama motorlar ücretsiz sanırım. gördüğüm kadarıyla dışardan yemek ve içki gelebiliyor. yalnız gölge yok denecek kadar az şemsiye ve şezlong kiralanabiliyor. (gerçi Murat bunları halletmiştir) ama iki kişi gidince bu şekilde .

içimöizde araba ile gelecek varsa bende büyük bir buzluk var motorla getirmem mümkün değil çok işimize yarıyabilir. bana uğranırsa arabaya koyabiliriz. görüşmek üzere
    abi büyük ihtimal araba ile geleceğiz (gürkay ve ben ) olmadı yalnız gelceğim gürkay'ın durumları biraz farklı kesin birşey diyemiyorum yani
    motor ile gelirsek cumartesi akşam üzerinden geleceğiz zaten buluşma yerinde görüşürüz
    olmazda ben araba ile gelirsem, cumartesi erkenden wallace murat'ı mın köpeğini uyandırmaya gideceğim
    eksikleri tamamlamak lazım tabi
    hem o zaman rahmi abimin yazlığa uğrar buzluk ve diğer eşyalarınıda alırız motor ile taşımasına gerek yok rahni abimin ben sırtımda bile taşırım üzmeyelim abimi
    ben araba ile gelirsem tüm olta takımlarını, ışıldağı ,çadır falan atacağım arabaya
    motor ile gelirsek gürkay ile artık ne alabilirsek
    alıştık zaten grubum yükünü taşımaya yükle babam yükle

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehhe geçmiş olsunnnn uzatma ha. e normaldir be aykutum bu işler böyle. yaya yaya yaparsın işleri dar vakite sıkıştırmanın anlamı yok ama çok sinir bir durum yinede. neyse haftasonu görüşürüz
    yarın vercem diye kasıp duruyodum...kocamanlar ne acelen var ya dedi martta başla doktoraya...iyi dedik napalım...iyi oldu ya bu sıcaklarda stres çekilmiyo biraz denizin kumsalın tadını çıkaralım tezi veririz acelemiz yok

Motosikleti
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohhh geçmiş olsun
    Ride your way

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)