Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

[İzmir MT- Manisa MT] Çadır Kampına Gidiyoruz 14-15 Temmuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lodos, sen gureli Rahmi abimize dede mi dedin Rahmi abi bunun acısını çıkar bence...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güreli dedeeeee... bize ateş başında deniz kenarında, gece.
    valla bence ateşe odun atmayacak seni atacak Lodos'um. rahmi abi top sende

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    güreli dedeeeee... bak bırakmam MARMOK maceralarını anlatacaksın...ona göre ,İZMİR-MT 'den bi sen gittin marmok'a artık ağzının içine bakacağız gidemedik bize nasip olmadıyediklerin içtiklerin sana kalsın gezip gördüklerini anlatırsın bize ateş başında deniz kenarında, gece.
    Abi yediğimiz içtiğimizden sonra anlatacak birşey kalmıyor ki...
    Sağolsun Rahmi abi hem sohbetiyle hem konukseverliğiyle öyle iyiydi ki orada, utandırdı beni...

Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VAAAYY BANA DEDE dedin ha sorarım bunun hesabını

ne demek serkancım sana resimlerini de getiririm ağzın açık bakarsın

Rahmi abi hakikaten sohbetini özledim senin yahu!

Ya çok bi gelesim avr ama bu kampın haftasonu olması çok kötü oldu benim için... İzmir'e de çok gelesim var ama haftasonu olamayacak maalesef. Gelince küçük bir buluşma ayarlayalım yahu...

Neyse size ateş başında keyifli sohbetler diliyorum.
    ...Sergerdan...

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Serkan Abİİİİİİİİ,,,
    Dede DedİĞİn Adam ÇeŞmede Hepİmİzden Çok SÜt İÇtİ Ama Hepİmİzdende Sonra YataĞa Gİttİ Ve Sabahi Hepİmİzden Erkende AyaĞa Kalkti..

GÜrelİ Bİzden GenÇ Be Abİ...

Saygilar Rahmİ Abİcİm....
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan Abİİİİİİİİ,,,
    Dede DedİĞİn Adam ÇeŞmede Hepİmİzden Çok SÜt İÇtİ Ama Hepİmİzdende Sonra YataĞa Gİttİ Ve Sabahi Hepİmİzden Erkende AyaĞa Kalkti..

GÜrelİ Bİzden GenÇ Be Abİ...

Saygilar Rahmİ Abİcİm....

+1 valla doğru hatta otelin yolunu kolayca buldu

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    hedef göstermeyin beni abicim yaa ,bunun kötü örnekleri yurdum medyasında sürekli yaşanıyor görüyoruz

güreli dedem bi tanedir.(ellerinden öpüyorum abi hürmet saygı ile)
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    güreli dedem bi tanedir.(ellerinden öpüyorum abi hürmet saygı ile)
    bak ya yine dede dedi. Güreli abimize kimse dede dememişti hele iki kez asla. bence Rahmi abi seni bildiği gibi yapar

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    wallace sen ikiye mi bölüncen 14-15 temmuzda
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi sesimi çıkmıyo bişeyler söylersem vaz cayar gelmez diye. Serkan hele sen gel sana elimi öptürmezsem adam değilim.

Alicim bende seni özledim yaw çık gel ne zaman istersen seni her zaman misafir edrim canım benim.

Muratcım Çağatay kardeşimle bana önceden telefon edip gelseydiniz çok daha isabetli olurdu . nede olsa GENÇLİK var hehehe evde duramıyoruz pek.Marmarise kadar gittik geldik işte. lodos gibi yaşlımıyız biz

İstanbuldan misafirim gelecek Semra ablanın kızı +2 olucaz sanırım

Motosikleti
    sattım...
    14/15 TEMMUZda herşeyden önce sırf seni görmeye gelmek elini öpmek için tüm şartları zorlayacağım rahmi dede...
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Alıntı sokemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallace sen ikiye mi bölüncen 14-15 temmuzda
    niye bölünmem gerekecek anlamadım ki?? Sen anladıysan bir ara bana anlat da bileyim

Motosikleti
    CBF 250
    Haftasonu sokemon bizi tekme,tokat,taş,sopa,220 volt elektrik ve uzak mesafelerde sapan yardımı ile sürüş eğitimi verecekti,gelemeyeceğiz diye üzülüyordum.İyi oldu kampın ertelendiği...

ama biri bana yardım etsin çadır nereden alınır,nasıl kurulur,aldık mesela bi çadır ama tek kişilik olunca sığarmıyım.Ya da Hedoyla alsak 2 kişilik sığarmıyız.Daha doğrusu biz gerçekten de iki kişimiyiz???????Vakumlu poşede dönmesin sonra çadır

Biri bana bunları anlatsın(topluca da anlatılabilir tabi)
    yoksa motoru orta sehpaya alıp üstünde sırt üstü yatacam ki pek sağlıklı değil...

Tuncerden alacağım tshirtleri de pike niyetine örterim üstüme...

:pr::pr::pr:

duyulmaz,çadır her yerde var.Metro,kipa,carrefour vs. vs.vs.
    Benim sana tavsiyem,tek kişi kalacaksan bile 2 kişilik al en azından.Eğer 2 kişi kalacaksan da 3 kişilikler idealdir
    Fiyatlar kalite kalite değişiyor ama ortalama olarak 40-45 ytl ye 3 kişilik güzel bir çadır alabilirsin.2 kişilikler de 30 civarıydı.
    Mat ve uyku tulumu da var tabi Uyku tulumu istersen(bu sıcaklarda olmasa da olur,üstüne bişey örtersin gerekirse olur biter) bak işte o da 10-15 ytl den başlıyor binlerce ytl ye kadar gidiyor Mat zaten ucuz...

Motosikleti
    CBF 250
    heheyyyyytt iyiymiş,o zaman bakayım ben bu çadır işine.

Forrp ım Tuncerim online destek hattı gibisin sen olmasan nabacaz bilmiyorum

Teşekkür ettim

forrap sizi dinliyor...
    7 gün 24 saat MT Yönetimi Sizin yanınızda.

Sormak istediğiniz bir şey mi var ?
    Ya da bir probleminiz mi var ?
    Hemen forrap la iletişime geçiyorsunuz,ve sorununuz en kısa sürede çözülüyor,sorunuz cevaplanıyor...Size ise güzel bir günün ve güzel bir sitenin tadını çıkarmak kalıyor.

Motosikleti
    sattım...
    beyaz montlu psikopat kardeşim ahmed'im ,havalar böyle giderse (ki öyle görüküyor)yıldızların altında sütlerinde etkisi ile(enerji verir bilirisin)mışıl mışıl uyuruz kardeşim şıfşıf dalga sesleri ile
    bu organizasyon baya bi güzel olacak katılım yüksek olacak enflasyon düşecek reel faizler taban yapacak vs.vs.
    siz esas oltaları hazırlayın derim ben gece deniz her zaman sürprizler ile doludur kıyıya yakın açık sulardan ziyaretçilerimiz olmuştur her zaman...
    topiği takip eden arkadaşlar dikkate alsın bu dediğimi tüfek techizat tam gelin yani

malzeme listesini açıklıyorum ;
    1)bir kamış olta yada kasnak ta olabilir
    2)100 mt misina(0.30 veya0.25)
    3)levrek iğnesi çelik beden ve 5 ve 7 numara çapraz lazer kesim mustad iğne 8(mat)
    4)30-70 gr gezer ve dip kurşunları (ikişer adet)
    5)fırdöndü ve klipsli fırdöndü sarı veya mat gümüş olabilir
    6)yem olarak kıyını özelliğine göre (levrek için canlı gamit yakalarız yada taze bütün sardalya veya tekesakal)mırmır karagöz isparoz melanur vs... yassı balıklar için boru kurdu (taze) tavuk göğsü (lütfen moderatörünüze ve en yakın yem tedarikçinize danışın )

Motosikleti
    CBF 250
    beyaz montlu psikopat kardeşim ahmed'im ,havalar böyle giderse (ki öyle görüküyor)yıldızların altında sütlerinde etkisi ile(enerji verir bilirisin)mışıl mışıl uyuruz kardeşim şıfşıf dalga sesleri ile
    bu organizasyon baya bi güzel olacak katılım yüksek olacak enflasyon düşecek reel faizler taban yapacak vs.vs.
    siz esas oltaları hazırlayın derim ben gece deniz her zaman sürprizler ile doludur kıyıya yakın açık sulardan ziyaretçilerimiz olmuştur her zaman...
    topiği takip eden arkadaşlar dikkate alsın bu dediğimi tüfek techizat tam gelin yani

3)levrek iğnesi çelik beden ve 5 ve 7 numara çapraz lazer kesim mustad iğne 8(mat)
    6)yem olarak kıyını özelliğine göre (levrek için canlı gamit yakalarız yada taze bütün sardalya veya tekesakal)mırmır karagöz isparoz melanur vs... yassı balıklar için boru kurdu (taze) tavuk göğsü (lütfen moderatörünüze ve en yakın yem tedarikçinize danışın )
    Çeşmeden kalan bazı süt anılarını canlandırmasana abi hehehee kahvaltıya maal oldu o sütler hahahaaaa...
    Balık tutma işini senden öğrenelim serkan abi,önce izlemek gerek.Sen bizi eğit sokemon misali taş sopa sapan yardımı ile....

istopoz ve melanür ne abi tıp terimi gibi.bi tavuk göğsünü bilirim onu da özsüt de yerim

Motosikleti
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istopoz ve melanür ne abi tıp terimi gibi.bi tavuk göğsünü bilirim onu da özsüt de yerim
    ahmet çadır alacaksan şuna dikkat et. bu çadırlar 2 mevsim 3 mevsim ve 4 mevsimlik ve hatta yüksek irtifa olarak adlandırılırlar. 4 mevsimlik yaz kış kullanabileceğin bir çadırdır mesela ama gerek var mı bilemem. Dom çadır denilen tarzda bir çadır al tünel çadır alma. uyku tulumunu 0-14°C arası olanlardan alabilirsin. ve bunların altına ya şişme deniz yatağı gibi bir mat ya da bildiğimiz plastik bazlı 05-08 mm lik bir mat almanı öneririm.

şu an sanırım koçtaş ta çok uygun fiyata çadırlar varmış ama gidip görmedim. en ucuz 15 YTl den başlar 150 YTL ye kadar gider. bütçene göre al bişeyler. Ve alırken dikkat et hafif olsun ki motorda rahatça taşı

üstadım pirim işin erbabı olduğun nasılda belli süpersin

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Yahu Ortalik,,kene Kayniyor ArkadaŞlar..Çadirda Yatcaz,,sakat Olmazmi..

Serkan Abİ,,ben Bİtanede Zodİac Getreyİrİ..m Ba
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    evet cumartesi planlarına ve hazırlıklarına şimdiden başlayalım arkadaşlar. çok güzel olacak

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)