Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

[İzmir MT- Manisa MT] Çadır Kampına Gidiyoruz 14-15 Temmuz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık izmirli olduk..... Sana bahsetmişimdir uzun zaman önce....Hatta ozamanlar yerkabuğu daha soğumamıştı....

Şaka bir tarafa evet izmir deyim... En kısa zamanda görüşmek üzere....
    Hakkaten yaa ANKARA memleketimden alptunay ı görüyordum MT Ankara.Şimdi İZmir de görmek güzel olacak.Hoşgeldin.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle
    Bak sen şu allahın işine yaaa

Lodos Serkan abime concorde ile üşenmeyip geldiği için bizi yalnız bırakmadığı için teşekkürler.Concorde un havalanması için çadırları bile topladık ki iyi hız alıp havalanabilsin. Çünkü o bir kuuş...hayır o biiir UFO ...hayır o biiiirrr uçak HAYIR O bir ZEYTİNUS SERKANUS...

Wallance murat abime Kipa mevzusunu yazdıngüldürdün beni.Abi cidden komikdi yaaa.hahahhaaaaaÇadır mevzusuna gelince ben bi daha kampda kalırsam benimde ya kaburgam çatlayacak ya da uykusuzlukdan başım çatlayacak.2 saat uyuduk yine.(bkz: turcu kamping)
    Denizde resim yok cidden aklımıza gelmedi sanırsam.Ya o soğuk sudan çıkınca kimin aklına gelecek ki hahahaaa halen dişlerimin takırtısı yeni geçti

gidişte ve dönüşte çay molaları olmazsa oraların zevkide çıkmazdı abi.EEEE ne demişler et rakı tatarın hakkı,demli çay HACO nun hakkı

Gökalp bize çadırını açmakla iyi mi ettin bilemiyorum ama... o rüzgarda çadırını birinin salladığını güşünerek olmayan bi adama küfür ettim artık mazur görün.O çadır hepimizin çadırı dimi heheheee.2. evim gibi oldu.Ben de çadır alcam bi tane gibi bi cümle kurmadım kuramıyorum ühüüüüüü

Forrapım Tuncerime abi o espriyi yapmadan olmaz dicem ama tutuyorum kendimi(elespidi nerden aldın...Dayumdan(bak tutamadım yine)Tamam yaa vurmaa AAAHHHHH!!!!
    Amacını zaten anlamış değilim de...
    Tuncer,araba boğuluyosun diye korktuk ha kapıları da kapatmışsın...ki sen Serkan abinin arabasında uyuyorsun.Paspaslar %50 alkollu Kulüp rakısıyla ovulup çitilenmiş yıkanmış.Kafa olmamak mümkün değil.Bütün gün sarhoş gibi gezmenin sebebi de budur ..ahanda bunu da burdan açıklıyom hahaa

Umut ortaklaşa bi deniz gözlüğü ve Şnorkel alalım.Ha palet de alalım.Biri sana biri bana hehee.

Göksu yaptığın sandviçler için ve fotolar için teşekkür...Kendinize iyi bakın.

Ve gelemeyen dostlara da selamlar olsun.Özletmeyin kendinizi.En kısa zamanda görüşmek dileği ile.Yayınımıza son veriyoruz.dııt dıdıııtt dıııııııııııııııııııııııııııııııııııtttt......

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MECİT,kamp yerinde telefon çekmiyordu doğru düzgün.Aradıysan ulaşamama sebebin budur.

duyulmaz,kurtaramadı maalesef Şule ler beni kestaneden Kestane yüzsüz çıktı,neler neler yaptım gitmiyorBanlıycam o olacak kestaneyiAcaba bu kestaneyi diyorum kışa kadar saklasam da soba üstünde mi pişirsem,lezzetli olur mu
    Arkadaş sen de aşşşşşaaaa mahallede olay çıksa mahalleyi ya kilitlersin,ya adamları mahalleden banlarsın.Kestaneyi kışa sakla aman ha çizdirme
    :pr::pr::pr:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahmet Allah seni bildiği gibi yapsın ya da bizim bildiğimiz gibi Yaptın yine dayanamayıp şu espiriyi Ama o dayum değil dayun,senin dayundan aldım Kestane ve çizdirme kelimelerini yanyana bende kullanıcaktım ama yanlış anlaşılır diye kullanmadım Sen daha cesaretlisin,ee tabi millet bide deli diyip geçecek sana,benim öyle bi şansım yok ki

Motosikleti
    CBF 250
    Elimde fazla resim yok çekmemişim fazla.Onlarda bunlar zaten.

Baloçova Kipa toplanma esnası.Bizim 12 ekmek ve bir avuç zeytin alıp geldiğimiz esna.

Shot with KODAK CX7330 ZOOM DIGITAL CAMERA at 2007-07-17

etraf zifiri karanlık,iskele de sakat(gibimize geliyor o esnada) sabah olunca oraya kamyonet çıktı.hahahaaaa Tabi güldük kendimize.Yıldız kayar biz dilek tutarız ama kaç dilek diledik hatırlamıyom.benim hatırladığım 4-5 civarı.Sınır yok dimi

Rüzgar esiyor donuyoruz ama içten yanmalıyız ne de olsa

Ne bulduysak yaktık.Balıkçıların paletlerini bile.İyi de yapmışız sabah uyandırdılar bizi.Çadırı çekin diyo yemci.Yok abi yok deliler bizim grubu bulur.

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    yahu arkadaşlar herkes geçmiş olsun diyip duruyr
    şuleleree
    biri bana nolduğunu sölessinnn çatladım yaaa
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

BaByFaCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r
    valla super bi gezi olmus..ben her zamanki gibi katilamadim..:(

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökalp bize çadırını açmakla iyi mi ettin bilemiyorum ama... o rüzgarda çadırını birinin salladığını güşünerek olmayan bi adama küfür ettim artık mazur görün.O çadır hepimizin çadırı dimi heheheee.2. evim gibi oldu.Ben de çadır alcam bi tane gibi bi cümle kurmadım kuramıyorum ühüüüüüü

kardeşim ayıp ediosun başımın üstünde yerin var
    ee benim çadır olmasa kayan güneşlerin (!) altında uyuyacak deildin ya

kayma taş yada atma taş devrinden kalma bir ev yapardık sana orda kalırdın

extreme1925,umarım son geziden sonra biraz olsun bana olan ısınamama problemin gitmiştir
    Gitti gitti
    tüm buzlar eridi

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ayıp ediosun başımın üstünde yerin var
    ee benim çadır olmasa kayan güneşlerin (!) altında uyuyacak deildin ya

kayma taş yada atma taş devrinden kalma bir ev yapardık sana orda kalırdın
    Şaka falan çok güzel taş örnekleri vardı ve alıp gelsem kime atacam orası da ayrı.Yok yani akvaryumum olsa alır koyarım içine ama çipuradan başka balık da sevmem.Levrek de olur.

bu arada sen de pek geri kalmışsın.ohhooooo ben kakma taş devrini bile bitirip yumurta taş devrine geçtim...HAHHAAAAAA

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

biskrem

Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Shot with EX-Z60 at 2007-07-17

Shot with EX-Z60 at 2007-07-16
    hedo biskremlerden sana kalmadımı oray takılmışsın sanki dostum. biskremin ön planda olmasında bi amaç varmıydı?
    May The Force Be With You

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Ne yazsam ne söylesem yetersiz kalır inanın bana..Küçük kelimeler yetmez büyük insanları anlatmaya !

Bu arada çoğunuzun bildiği üzere naçizhane modemim gezi ve sizler hakkında uzunca yorum yapmamı engelleyicek bi kaza geçirmiş durumda, iş yerinden bağlanıyorum internete ve amaç dışı(tabiki patronlara göre) kullanım yasak ..Bu yüzden kalbimdekileri dökemiyorum kelimelere ama hepinizin bildiğini sanıyorum bu değeri...

Bu gezi içinde kontak açıp teker çeviren herkese çok teşekkürler..

Aştım artık tek teker dolaşıyorum

:)))

canım benım nasılda güsel olmus kelimelerin çok ta candan olmus çok özledim seni
    [COLOR="Plum"][B]ACRESSİN FARKHANESİNE HOSGELDİNİZZZZ[/B][/COLOR]:rendeer:

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu arkadaşlar herkes geçmiş olsun diyip duruyr
    şuleleree
    biri bana nolduğunu sölessinnn çatladım yaaa
    ben anlatayım canımcım sana. tam kampa gitmek için yola çıkmıştıkki 5 dakika sonra bir telefon geldi. ferhatımın babası (babamız yani) malesef kaza yapmış. alaçatıda. bizde bastık oraya gittik. orada bayağı sıkıntılı anlar geçti. uzunda sürdü. babaların arabada misafirde vardı. daha fazla üzülüp yorulmasınlar diye ferhat bizim arabamızla yolladı eve onları. tabi bizim araba azına kadar eşya doluydu kampa geliyoruz diye. onları indirdik. kazalı araca yükledik. kazalı aracı çekiciye yüklettik. bizde çekicinin üzerinde eve dönerken aklımız kampta ve arkadaşlarımızda kaldığı için canımız sıkkındı. sonra karar verip iki çılgın otobanın ortasında urla gişelerde inip rahmi abinin arkadaşını bekledik bizi alması için. sağolsun rahmi abim ve arkadaşı kaptan abi bizim kampa katılabilmemizde büyük emekleri var. halimiz çok komikti ama. çekicideki bütün eşyalarımızı indirdik otoban kenarında bekliyoruz. nasılsa arabayla gidiyoruz diye evde ne varsa almıştık orada lazım olur diye. yatak yorgan yastık bardak tabak çatal bıçak ışıldak çadır vs... vs.... akla hayale sığmayacak kadar çok eşya ile otobanın kenarında bekledik. gelen geçen bize garip garip bakıyordu.valla ne yapıp ne edip kampa katıldık. eğlenceyi kaçırmadık. ama kampa vardığımızda saat akşamın 11ine geliyordu. sabah kahvaltısıyla o saate kadar durduğumu farzedersek açlıktan ölmek üzereydim diyebilirim. neyseki döünştede sağolsun lodos dostumuz bizi kapımızın önüne kadar bıraktı. serkana rahmi abiye kaptan abiye buradan saygı ve sevgiler diyorum.

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı speedygirl şule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben anlatayım canımcım sana. tam kampa gitmek için yola çıkmıştıkki 5 dakika sonra bir telefon geldi. ferhatımın babası (babamız yani) malesef kaza yapmış. alaçatıda. bizde bastık oraya gittik. orada bayağı sıkıntılı anlar geçti. uzunda sürdü. babaların arabada misafirde vardı. daha fazla üzülüp yorulmasınlar diye ferhat bizim arabamızla yolladı eve onları. tabi bizim araba azına kadar eşya doluydu kampa geliyoruz diye. onları indirdik. kazalı araca yükledik. kazalı aracı çekiciye yüklettik. bizde çekicinin üzerinde eve dönerken aklımız kampta ve arkadaşlarımızda kaldığı için canımız sıkkındı. sonra karar verip iki çılgın otobanın ortasında urla gişelerde inip rahmi abinin arkadaşını bekledik bizi alması için. sağolsun rahmi abim ve arkadaşı kaptan abi bizim kampa katılabilmemizde büyük emekleri var. halimiz çok komikti ama. çekicideki bütün eşyalarımızı indirdik otoban kenarında bekliyoruz. nasılsa arabayla gidiyoruz diye evde ne varsa almıştık orada lazım olur diye. yatak yorgan yastık bardak tabak çatal bıçak ışıldak çadır vs... vs.... akla hayale sığmayacak kadar çok eşya ile otobanın kenarında bekledik. gelen geçen bize garip garip bakıyordu.valla ne yapıp ne edip kampa katıldık. eğlenceyi kaçırmadık. ama kampa vardığımızda saat akşamın 11ine geliyordu. sabah kahvaltısıyla o saate kadar durduğumu farzedersek açlıktan ölmek üzereydim diyebilirim. neyseki döünştede sağolsun lodos dostumuz bizi kapımızın önüne kadar bıraktı. serkana rahmi abiye kaptan abiye buradan saygı ve sevgiler diyorum.
    şulecimm bilmiyordumm büyük geçmişşş olsunnn
    anladığım kadarıyla kimsede bi sğalık porblemii yok
    azminize helalll olsunnn yalnızzz
    yaşasın mt aşkı
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Motosikleti
    yaz yaklaşıyor ya şöyle bi kamp fotolarına bakmak istedi canım
    ne güzel bi hafta sonuynuş yaaaa
    yaz gelsin her haftasonu kampa gidelim

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Ride your way

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    ÇADIR KURMA İŞİ 1 HAFTA ERTELENMİŞTİR.7-8 Temmuz değil 14- 15 Temmuz da gideceğiz.
    Duyrulur...

Evet sevgili dostlar,uzun zamandır düşündüğümüz çadır kurup deniz sefası yapma düşüncemizi hayata geçiriyoruz...
    Sıcak havaların bunalttığı şu günlerde,berrak bir denizin tadını çıkartacağız.
    Urla Demircili de 1 gece kalmalı çadır kuruyoruz.Berrak suyun tadını çıkartıp çok kalabalık olmayan bir yerde rahat rahat sohbetlerimizi yapıp,eğlencemize bakıyoruz
    Çadırımızı kuracağımız yerin fiyatları tam olarak belli değil,ancak kimsenin fiyat konusunda sorun yaşamayacağını belirtmek isterim.Şöyle ki,daha önce Wallace Murat arkadaşımız bu yere gitmiş ve 3 kişi 2 motor gidip çadır kurmuşlar,ve sadece 5 ytl çadır kurdukları yere para vermişler toplamdaYani biz de en fazla bu kadar bir ücret ödeyeceğiz bu sessiz sakin ve bir o kadar da temiz denizi olan çadır kampına.

14 Temmuz Cumartesi 17:00 da buluşuyoruz...

Tarih : 14 - 15 Temmuz Cumartesi - Pazar
    Buluşma Yeri : Balçova Kipa
    Buluşma Saati : 17:00
    Tekerlek Dönüş : 17:30
    Gidilecek yer : Urla - Demircili
    Ortalama Yapılacak Km : Gidiş ortalama 80 km,dönüş ve ekstra km ler ile ortalama yapılacak km = 170-200 km (İzmir Çıkış Baz Alınarak Hesaplanmış ortalama rakamdır(Bunu Urla yı bilmeyen varsa diye yazıyorum,dalga geçen olmasın karışmam))

Gerekli Malzemeler:
    -Çadır
    -Mat
    -Uyku Tulumu (isteğe bağlı )
    -Deniz malzemeleri

Demircili den bir kaç fotoğraf görmek isteyenler aşağıdaki linke göz atabilirler,link;
    http://www.yorukaileevi.com/demircili.htm

Gerekli bilgilerin teminine devam ediyoruz,aldığımız bilgiler eşliğinde topicte de bilgiler güncellenecektir.

İleriki haftalarda yapılacak organizasyonlar için araştırmalar ve görüşmeler devam ediyor,burada bunu konuşup konunun dağılmaması için zamanı geldiğinde herkes e haber verilecektir,bizi izlemeye devam edin

Görüşmek üzere...

Katılım Listesi

forrap
    wallace
    I-BEN
    lodos
    ıronlıne
    speedygirl_şule
    gureli + 2
    MECİT
    Umutus
    Acress
    rots
    ceyz
    hedowich + 1
    duyulmaz
    racing iski
    chatkut
    PIERzig
    cliffhanger
    karmacoma (Gelirsin sen gelirsiiin)
    extreme1925
    oğuz çatal=+1
    Evet arkdaşlar,katılacak,katılma ihtimali olan ama kesinleşmemiş kişileri yazdım.Ekleme yapmamı isterseniz söyleyin yeter Mesaj yazanların(gelicem ya da gelebilirim tarzında) isimlerini yazdım.Başka eklenecek varsa söyleyin,unuttuğum varsa da affedin
    bende gelebilirim bir aksilik olmazsa o tarihte
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gelebilirim bir aksilik olmazsa o tarihte
    abi bu geçen senenin şimdiki afyon
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    gökalp nerden canlandırın olm şu topiği...birsürü başka gezi var insanların aklını karıştırma
    zaten işim çıkmıştı gidememiştim bu geziye tav oluyorum o yüzden

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    kardeşim dert etme sen yenisini yaparız senin için. ne demek

Motosikleti
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökalp nerden canlandırın olm şu topiği...birsürü başka gezi var insanların aklını karıştırma
    zaten işim çıkmıştı gidememiştim bu geziye tav oluyorum o yüzden
    Aykutucum ayıp ediosun abi ayarlarız bir kamp tarihi senin içinde
    sen yeter ki geliyorum de yeter

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim dert etme sen yenisini yaparız senin için. ne demek
    işte benim Murat abim yaa
    Yeni kamp yerimiz ve biz aaahh ahh ne güzel olur Karaburunda kamp yapmak
    Tam tekmil gitmek lazım öyle çıkar oranın keyfi
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte kemik grubun karabatagı
    Eeee okulun da bitti artık demircilide mi karaburunda mı kamp istersin paşamm ??

Geçen sene bu kadar kalabalık bir grubumuz olmamasına karşılık cok da güzel günler geçirmiştik
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)