Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

[İzmir MT- Manisa MT] Çadır Kampına Gidiyoruz 14-15 Temmuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş.... Bu sefer katılamadım.... Artık toplantılarda görüşürüz...

Bu arada Hoş geldim demi.....
    aaaa
    sen ankaradaydın yahu
    ne izmiri hayırdırrrr
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda 1000 rr
    Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aranızda olamadım. umarım bir başka sefere. güzel bir gezi olmuş. üzgünüm.
    üzülme gel kardesım nerdesın ya gozlerımız senı aradı atlasaydın serkanın arabaya bız nelere karssı gogus gerdık geldık.
    saka maka karıka super bı gezı kacırdın kı sorma gorusmek uzere bıde sey dıyıcem sule soruyor kararsızımın kac model dıye
    saygılarımla F.T.T.
    asdşfn<sşjkfvnv<nsvjpvnxfpkjvnsv
    Saygılarımla F.T.T. :salut: ah ah ceken bılır kendım ettım kendım buldum :salut:

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ıronlıne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asdşfn<sşjkfvnv<nsvjpvnxfpkjvnsv
    uuhaksdöanmscjhjh ckc c kc vöö
    uyuz yaaaaaaaaaaaaaaa
    biliyorum hayatım biliyorum

özleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem sen varya sen bittin vallaha. kızım nerelerdesin sen

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaaa
    sen ankaradaydın yahu
    ne izmiri hayırdırrrr

Artık izmirli olduk..... Sana bahsetmişimdir uzun zaman önce....Hatta ozamanlar yerkabuğu daha soğumamıştı....

Şaka bir tarafa evet izmir deyim... En kısa zamanda görüşmek üzere....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı speedygirl şule adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gökalp ikizin varmış öğrenmiş olduk

saygılar

Şule abla akşam akşam hiç gülecegim yoktu
    nerdeymiş bakiiim bnm şu ikizim
    hehe

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    ironline anladığım üzere kaza atlatmışsın geçmiş olsun
    duyulmaz cadır olayına çok üzücü valla kardeşim...o kadar hazırlık yap fos çıksın..neyse değiştirirler umarım...
    acress, wallace ve hedo resimler için elinize sağlık...
    forrap tuncer sen o kadar cadırı yüklendin ne işin var arabada uyuyorsun
    tüm aileye sevgiler saygılar...
    motoruma kavuştum bende bugün eski halinden daha iyi maşaallah...
    cuma toplantıda görüşürüz

I-BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Tek kelime ile Süpersiinizz yaa..
    Allah içinize sindirsin fotoğraflardan anladığım kadarıyla yine harika bi h.sonu geçirmişsinizz.. Şu anda bu geziye katılamadığım vede bu güzel ortamda olamadığım için daha da üzüldümm ama kısmet değilmişş inşallah bir daha ki sefere aranızda olacağımm..
    Allah bu birlik ve beraberliğe nazar değirmesinn ve de bozmasınn..

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı I-BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah içinize sindirsin fotoğraflardan anladığım kadarıyla yine harika bi h.sonu geçirmişsinizz.. Şu anda bu geziye katılamadığım vede bu güzel ortamda olamadığım için daha da üzüldümm ama kısmet değilmişş inşallah bir daha ki sefere aranızda olacağımm..
    valla çok kulağını çınlattık emin ol buluşma noktasına gelen herkese sırayla seni sordu nerde diyeherkese senin kadar keşkede çekti burda olsaydı diye
    Ride your way

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    :

özleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem sen varya sen bittin vallaha. kızım nerelerdesin sen
    şule ne desen haklısın waalla
    ama geldimi
    üst üste gelyr malesef
    önce tatil sonra aile baskını
    waallla çok özledim hepinizi

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık izmirli olduk..... Sana bahsetmişimdir uzun zaman önce....Hatta ozamanlar yerkabuğu daha soğumamıştı....

Şaka bir tarafa evet izmir deyim... En kısa zamanda görüşmek üzere....

hayırlı olsun walla
    ee yap şimdiden haıleıklıarı
    ne manisa mt nede izmir mt dur durak nedir bilmyr walla
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı KARAKIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar videoda hiçbişey görünmüo. tek bişey var parlayan kel bi arkadaşımızın kafası kim acaba o kel
    sanırım o kel olan lodos

karakız grupta bi gacırgucur ses eksik pek sakin diyordum ki sesin duyuldu ya niye gelmiyorsun toplantılara gezilere istanbul'damısın yoksa ?

Alıntı ıronlıne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lodoscum serkanım be ta karabaglara guzergahının tersıne kapımın arabamın onune kadar bıraktıgın ıcın cok tesekkur ederım ve zeytınler ıcınde sagol hos muhabetınle yolun nasıl bıttıgını anlamadık kendıne ıyı bak gorusmek uzere.
    kardeşim ne demek lafı dahi olmaz buaya yazmana dahi gerek yoktu elimizdeki imkanlar çerçevesinde her zaman dostum

lodos sana ayrıca teşekkür ediyorum gideceğimiz yerin kapısına kadar bıraktın arkadaşım. sevgiler saygılar
    ben teşekkür ederim şule eliniz emeğiniz için mangalda ferhat'ın hızına , salatada senin maharetine rakip yok walla grupta
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese teşekkürler dostlar tekrar Ayağımda diken duruyor hala evet,zeytin yağı,cımbız,iğne hiç biri sonuç vermedi..Sanırım bir müddet onlarla birlikte yaşıyacağım

Lodos,çok bi ezik gördüm abi seni Modifiyem.com benim için değil,ben arabayı şişme yatak niyetine kullandım o kadar,sende ise araba tutkusu var Ben arabaları yük taşısın(bi nevi eşek) ve amelelik yapsın diye kullanırımTutku için değil Çadır ın nerde olduğunu sen biliyorsun,bari sen yapma...

Çadır olayını da sorup durmayın kardeşim,söylemiyelim diyoruz söylettirceniz illa Arabanın içinde yattık işte,çadırı daha önemli bir yerde kullandıkBoşa gitmedi yani oraya merak etmeyin

alp_tunay,tekrar hoşgeldin Bir daha ki buluşmaya mutlaka bekliyoruz.Arkadaşlar tanımayanlar için,Alp Tunay çok değerli bir motorcu dostumuzdur.Sitede uzun zamandır takip ettiğim bir insan,Ankara da ikamet ediyordu ama artık İzmir de.Kendisine tekrar hoşgeldin diyoruz,o da artık bizden biri

extreme1925,umarım son geziden sonra biraz olsun bana olan ısınamama problemin gitmiştir

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karakız grupta bi gacırgucur ses eksik pek sakin diyordum ki sesin duyuldu ya niye gelmiyorsun toplantılara gezilere istanbul'damısın yoksa ?
    maalesef istanbuldayım yaklaşık bir aydırr. izmirde olsam kesin gelirdim tam bana göre bi eğlence olmuş valla. ama izmir'e döneyim hiç bi etkinliği kaçırmıcam
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    tam senlikti karakız kaçırdın

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    yapma murat yaaa kahroluyorum zaten istanbuldayım diyee
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı sokemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir haftasonu idi hafta içi yorgunluğumu son noktasına kadar attım denilebilir.... rüzgarın bizi etkilemeye çalışmasını engellemek zor olsada başarılı bir kamptı bizim gec katılmamıza ragmen masayı gördüğüm zaman ufak çağlı bir şok yaşadım yemekler için hakikaten teşekkürler...semra abla özellikle teşekkür ederim sana sigara için tuncer sanada anladın sen onu

+dönüş yolunda profosyonel bir grup sürüşü vardı iyisini gördüm fakat sanırım bu kadar iyisini hayır bu baglamda bu gruptaki wallace,umutus,acress,umutus ve pearl e teşekkür ediyorum.....

fakat benim kamp boyunca aklımdan cıkmayan bir şey oldu o mobiletçi

şu sözümü unutamıyorum: işte yine onlardan biri...

hahhahaaa çağatay sen de çift gçrmeye başlamışsın haa hehehee umutusdan biri bendim
    :pr::pr::pr:

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    bu kadar güzel bir gezi olacağını tahmin edebiliyordu aslında..şimdi diyebilirsiniz bunca sayfadan sonra daha yeni mi yorum yapıyosunn diye..ama daha anca girebildim nete..;) höh artık dedirttirebilecek bi olay ama leylekleri sayıca fazla olarak gördüm havada uçarken..
    hatta bir ara çok düşündüm iş çıkışından soora şöle bi ateş almaya gitmeye gitsem mi diye...ama nerdeee robot gibiydim vesselam...
    As The Years Go Passing By...

Motosikleti
    CBF 250
    ahmet bir toplantıda o yazlık montun kaybolursa bilki bendedirhala ???
    Eyvahlar olsun.hehehheee siz önce bi motor kapın mont feda olsun size yaaa

Şuleye Ferhata geçmiş olsun dileklerimi buradan da ileteyim tüm zorluklara rağmen azimle geldiniz Tunceri o hain deniz kestanesinden kurtararak hem bizi mod suz bırakmadınız hem de aç bırakmadınız hehehee.Çok saolun,teşekkürler.

Rahmi abime-Semra ablamada a ne kadar teşekkür etsek azdır.Tam donanımlı kampçı ödülü size gidiyor ALKIIIŞ HAHAHHAAAA

Alıntı I-BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be güzel ablam sana alışıyoruz sonra hoop bi kere gelmeyince bi tuhaf olduk ailecek.Hedo yemeden içmeden kesildi,gökalp bütün gece konuşmadı,bi hüzün çöktü kampa.Çoluk çocuk perişan oldu.Alacaklılar kapıya dayancı.Napacaz bilmiyoz ablaaaaa
    :pr::pr::pr:

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    DOSTLAR mükemmel bir kamp olmuş,,nişan sebebiyle gelemedim.
    pazar günüde lodos ve umutu aramaktan bitap düştüm ama bir türlü ulaşamadım..

eğlendiğiniz gözlerinizden okunuyor..artık bundan sonra beraberiz..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MECİT,kamp yerinde telefon çekmiyordu doğru düzgün.Aradıysan ulaşamama sebebin budur.

duyulmaz,kurtaramadı maalesef Şule ler beni kestaneden Kestane yüzsüz çıktı,neler neler yaptım gitmiyorBanlıycam o olacak kestaneyiAcaba bu kestaneyi diyorum kışa kadar saklasam da soba üstünde mi pişirsem,lezzetli olur mu

I-BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla çok kulağını çınlattık emin ol buluşma noktasına gelen herkese sırayla seni sordu nerde diyeherkese senin kadar keşkede çekti burda olsaydı diye
    Onun için mi kulaklarımm bütün gece kırmızı kırmızı dolandımm benn ewdee.. İnşallah bi dahaki seferee hep beraberizz..

Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be güzel ablam sana alışıyoruz sonra hoop bi kere gelmeyince bi tuhaf olduk ailecek.Hedo yemeden içmeden kesildi,gökalp bütün gece konuşmadı,bi hüzün çöktü kampa.Çoluk çocuk perişan oldu.Alacaklılar kapıya dayancı.Napacaz bilmiyoz ablaaaaa
    Kıyamamm ben sizee, emin olun ben de ewdeydimm ama aklımm ve gönlüm sizlerleydi.. Bi daa yok böyle ayrı gayrı olmakk inşallah bundan sonraki tüm gezilerde sizlerleyimm..

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)