Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

[İzmir MT] 25 Mayıs Cuma Toplantısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir buluşmaydı,uzun zamandır görmediğim dostlarımı gördüm,yeni arkadaşlarla tanıştım,pazar günü de inşallah arkadaşlığımızı ilerleteceğiz,bu arada nickimi bilmeyenler için 3.fotodaki kırmızı tişörtlü eleman benim

muratçığım fotoları yüklemekteki süratin için sana ayrıca teşekkür ederim yaşasın mt izmir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2

çok güzel bir toplantı oldu gelen herkese teşekkürler,uzun zamandır göremediğimiz arkadaşlarda bugun burdaydı çok güzel bir toplantı oldu
    Ride your way

Motosikleti
    CBF 250
    len dışarıdan fotoğraf ne koyuyorsunuz hehehhee...ama neyse başka fotomuz yok vur gözüne HEDO

Resim için teşekkür etsem mi bilemedim ehehehehhheee.O değil de şu noter devrini halledelim hedocuğum.Hadi bakalım
    :pr::pr::pr:

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    arada kaynamış o devirden sonra kaldırcakmış forrap
    Ride your way

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arada kaynamış o devirden sonra kaldırcakmış forrap
    ulen sen de ne pis bi adam çıktın arkadaş...Neyse yakında tüm kirli çamaşırları çıkartırsın tam olur.Helyumdan başla...BAsketçiden devam et,sonra notere.Devir işi bitsin molotof atacam evine

Bu günkü buluşmadan derlemeler:
    Bunları biliyormusunuz

*Gürkayın X harfiyle arasının iyi olduğunu,

*Lodosun ses ayar çipinin yandığını
    (Abi apartmandan şikayet var,hoparlörün sesini kısın diyorlar.
    Hoparlör yok ki olm burda
    olsun sesi kısın diyorlar,çok ses(in) gidiyormuş )

*Bir daha Rise'da buluşulacaksa herkez yürüyerek gelecek ,apartman sakinleri rahatsız oluyorlarmış.(sakinler ya hani...)
    *Son olarak Ybr sayısı cidden de fazla,maç yapsak Ybr'cilere karşı diğerleri diye olur hani ama ben oynamam mazeretim var,diğer takımın kalecisini rahatsız ederim baltamla,o kadar

Hepinize teşekkürler güzel bir akşamdı.

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    cok saglam olmus, muhabbetin ne kadar guzel oldugunu tahmin edebiliyorum...

1) gittardando Ali nin resmini goremedim yoksa gelmedi mi?

2) Mecit in yeni sakal sitilini hic begenmedim... o ne len oyle.. eski hali cok guzeldi... yaz geliyo diye entel dantel mi olacan yoksa...

3) Gurkay sanki biraz kilo vermis gibi gorundu bana...

4) bu duyulmaz nickli arkadas niye vesikalik resmini koymus avatarina bi de balta ne alaka?
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar , dostlar çok güzel toplanmışsınız. Ne yazıkkı Çeşmealtından kalkıp gelemiyorum, toplantılara sebep gece görüşüm zayıf olduğundan,vasıta kullanmıyorum. ama gönlüm sizlerle ,ve bugün sizi urla çıkışında bekliyorum tahminen 17,30 gibi orda olursunuz diye düşünüyorum gerçi ben biraz daha erken orada olucam . görüşmek üzere ÇEŞMEYE BASKIN VAR

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi tek biz eksikmişiz... benim hesapta olmayan nöbetim yüzünden gelemedik. bütün dostlar oradaymış herkesi çok özledim uzun zaman oldu kimseyi görememiştim. çok istedim ama olmadı. pazara inşallah bir aksilik olmazsa bu güzel ekiple bir arada olabilmeyi diliyorum.
    herkese teşekkürler çok güzel bir toplantı olmuş.

Motosikleti
    Bandit 650 S
    Arkadaşlar dün aranızda olmak için tüm herşeyi ayarlamıştım ki arkadaşımın babası vefat etti ve oraya gitmem gerekti.
    Ama bu akşam üstü GE-Lİ-YO-RUM!!!!!

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelen bütün dostların ayağına sağlık,çok teşekkürler.
    Özellikle Manisa MT ye yağmur çamur demeden o kadar yolu bizim için geldikleri için ayrıca teşekkürler.
    Gerçekten çok güzel bir akşamdı,daha da güzelleşerek devam edecek bu toplantı ve gezilerBöyle bir gurup olduktan sonra bundan hiç şüphem yok...
    İki hafta sonraki buluşmamızda toplantıdan sonra halı saha maçı yapacağız,herkesi bekliyorum ona göre
    Link;
    http://www.motosiklet.net/forum/duyurular/31811-%5Bizmir-mt%5D-08-haziran-cuma-toplanti-hali-saha-maci.html

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok saglam olmus, muhabbetin ne kadar guzel oldugunu tahmin edebiliyorum...

4) bu duyulmaz nickli arkadas niye vesikalik resmini koymus avatarina bi de balta ne alaka?

teee bodrumdan laf yetiştiriyon sen de üstat park yerinde bi senin gs 500 yoktu...Ama o da olacak inşallah..

Bodrumdan gelirken el yapımı balta alsana Benim savaş baltasından kediler korkmuyor yardım et hehheee

serçedando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mekanın hiçbir öneminin olmadığını daha öncelerde de vurgulamıştım herkes bir arada ise bundan iyisi yok... çok güzel ve dost görünüyorsunuz. bu birlikteliklerin uzun yıllar devam etmesi dileklerimle hepiniz çok sevdim ben... geziye gelemiyorum ama iyi eğlenceler diliyorum zaten olağanüstü bir durum olmadıktan sonra keyfinize hiçbir şey engel olamayacaktır. üşütmeyin oralarda hava bozuk zaten

ha bu arada tavlayı kim kazandı yahu...

sevgiyle ve dostça kalın...
    Çokluğun ahenginde;Birlik... Varlığın içinde; Yokluk... Yokluğun rahminde; Varlık...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    serçedando dünkü emekleriniz için sana ve elemanlarına çok teşekkürler tekrar tekrar.Artık toplantı olmasa bile ara ara geliriz
    Çok güzel bir toplantı oldu ve bunda sizin payınız da yüksek,teşekkürler herşey içinBir kusurumuz olduysa affola...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    gelen herkese tşk ederim , fotoğrafta canım cok sıkkın çıkmış ama sıkıldım oturmaktan ben kapalı mekanları pek sevmiyorum illa açık hava lazım son olarak lodos un t-shirt muhabbeti cok hoştu :D
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

cok güzel bi gece idi sohbete laf yok emegi gecen herkeze tesekkürler

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Güzel bir toplantıydı. Tüm katılımcılara teşekkür ederim.

Bu güzel gecemizde aramızda olmak isteyen fakat çeşitli nedenlerden toplantıda bulunamayan, yetişemeyen tüm dostlar;
    Üzülmeyin! Bu toplantılardan daha çoook yapacağız.
    Mt nin kalbi hepimizle atıyor. Yeter ki ritmi yakalayın.....

İşte bu fotolarda emeği geçen arkadaşlardan ikisi. Nasıl da canı gönülden çalışıyorlar....

Zorla da olsa motor başından ayırıp, masalara oturtabildiğimiz bir tutam MT [İZMİR] fanatiği.
    (Siteye yük bindirmemek için fotoğrafları küçültünce,
    masanın sonu da biraz uzakta olunca;
    ilerdeki arkadaşları seçmek güç olabilir. Ama nasıl olsa siz onları biliyorsunuz...)

Bu arkadaşlar görüldüğü gibi ciddi ciddi bilgi alışverişinde bulunuyorlar...
    Konu ne mi? Tabiki kimin hayalindeki Fazer daha güzel...

Gençlerimiz ve daha gençlerimiz elele....

MT[İZMİR] toplantısına yadım ve yataklık yapan Rice Kafe'nin şeker sahibesi Serçedando'yu
    Gitardando konusunda avuturken...

Hale bakın;
    Sanki iki tekere binmek lazım yarışma programının jüri ekibi...

Bunlar da pazr günü direksiyon sınavına girecek yarışmacılar ve koçları olsa gerek....

Toplantıdan sonra bir türlü dağılmak bilmeyenleri sakinleştirmek için Oozy Bar’a götürdük.
    İşte dağılmak bilmeyenler...

Gecenin finali sabaha karşı böyleydi......
    A blessing with the hands

serçedando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serçedando dünkü emekleriniz için sana ve elemanlarına çok teşekkürler tekrar tekrar.Artık toplantı olmasa bile ara ara geliriz
    Çok güzel bir toplantı oldu ve bunda sizin payınız da yüksek,teşekkürler herşey içinBir kusurumuz olduysa affola...
    her zaman gelin tabiki başım üstüne. ben olmasam bile kendi yerinizmiş gibi... bişey yapmadık ayrıca teşekküre değecek. amaç zaten bir arada olmak değil mi? kusura bakılacak ne olabilir Tuncer aşk olsun. asıl hepinize ben teşekkür ederim. art niyetsiz ve sadece dostluğa hakim insanlarsınız benim de arayıp da bulamadığım şey

dostça kal ...

Alıntı okram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir toplantıydı. Tüm katılımcılara teşekkür ederim.
    scn0799ru4.jpg[/IMG][/URL]

Gecenin finali sabaha karşı böyleydi......

Alıntı okram adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ya marko abi hayırdır hani erkenden kalkacaktınız hatta "gitmesek mi?" oldunuz
    dayanamadınız demiii
    eeee ruhu hep dinamik insanların profili olsa gerek... ah ah ah biz de Alim le böyle olabilecek miyiz acaba 20 yıllık 30 yıllık evlilik süreçlerinde beni motoruyla götürecek mi acaba gezilere gecelere

Çokluğun ahenginde;Birlik... Varlığın içinde; Yokluk... Yokluğun rahminde; Varlık...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    bu ne yaaaa...herkes burada tencerenin kapağı eksik dostlar hooopp açılın bakalım bendede bayağı foto var ama artık akşam üzeri yükleyebilirim ancak, malum şirketten üç gün uzak kaldık iş bizi bekler maç akşamı görüşmek dileği ile arkadaşlar ...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Alıntı serçedando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ah ah biz de Alim le böyle olabilecek miyiz acaba 20 yıllık 30 yıllık evlilik süreçlerinde beni motoruyla götürecek mi acaba gezilere gecelere
    Sevgili Serçedando,
    Gitardando'yu ilk tanıdığım gün sana bakışını gördüm.
    O bakışlarda kelimelere ihtiyaç duymayan bir aşk vardı.
    Eminim seni ömrü boyunca her yere motoruyla veya motorsuz olabilir, ama ille de yüreğinde taşıyarak götürecek.
    A blessing with the hands

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    YAAAWWWW ben bu resimleri yeni gördüm amma güzellermiş ya. Çekenlerin de koyanlarında çekilenlerinde ellerine gözlerine heryerlerine sağlık ...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)