Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

6 Mayıs Pazar Tekirdağ gezisi düşünüyoruz!

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum galiba bi sen bide ben gidicez bu gidişle...
    saat uygun bence yav...bozmayalım...hava zaten 20.00 ye kadar kararıyor vaktimiz çok bence...
    Vallaha bana da öyle geliyor......

Tamam saat budur o halde.
    Anadolu yakası buluşma yeri tamam mıdır? Anadoludan gelecekler tamamsa tamam deyin.
    Anadoludan da benden başka kimse gelmezmiş...buyrun cenaze namazına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    abi bana tel numaranızı verin karşılayayım sizi.
    ::tutkuy::

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendemi gelsem acaba? ama çok geç çıkıyorsunuz yaw, sonra dönüş zor olmasın.
    olmaz olmaz gel hadi bırak nazıı..
    erken çıkarız dimi metehan abiiii
    98 Beygir.....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha bana da öyle geliyor......

Anadolu yakası buluşma yeri tamam mıdır? Anadoludan gelecekler tamamsa tamam deyin.
    Anadoludan da benden başka kimse gelmezmiş...buyrun cenaze namazına
    kanka vallahi ikimizde olsak maksat kilometre yapmak...paşa paşa rüzgar yemek...ıssız yerlerde arada bir çiş molası vermek...uyuşan ayakları açmak...egsersiz...oh mis...fotoğraf makinası sende ha...ok...

dürbünüde getircem...dakkası 1 ytl ye...

farukcan sen yine bişey deme köftecilere...adamlar sancakki 50 kişi falan gelcek...ona göre hazırlık yaparlar sonra hayal kırıklığı olmasın...esnaf bizim sayımızdaki müşteriye hazırlıklıdır hep...

benim cep 537 335 22 33...

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz olmaz gel hadi bırak nazıı..
    erken çıkarız dimi metehan abiiii
    abi bozmayın saatti yav...işte illa sabah ezanıyla gitceniz ha...öğle güneşinde gidek krallar gibi...üşümeden...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kanka vallahi ikimizde olsak maksat kilometre yapmak...paşa paşa rüzgar yemek...ıssız yerlerde arada bir çiş molası vermek...uyuşan ayakları açmak...egsersiz...oh mis...fotoğraf makinası sende ha...ok...

abi bozmayın saatti yav...işte illa sabah ezanıyla gitceniz ha...öğle güneşinde gidek krallar gibi...üşümeden...

Valla bana fark etmez yolu bilsem tek bile giderim. OK ben makina getiririm. İlla başka arkadaşlar da getirir.
    Saat konsunda ciddi netleşelim ve ilk mesaja ya da son mesaja yazalım budur diye. En azından Anadolu yakasında buluşamayan olursa da direkt BP'ye gelebilsin o saatte.

Motosikleti
    keeway partner
    slm arkadaşlar ben geçtiğimiz pazar günü 29 nisanda tekirdağa gittim 2 motorduk .yol bayaa açıktı oyle aşırı bı kalabalık yoktu..kumburgazdan yola cıktık kumburgaz tekirdağ tam 90 km dir.yaklaşık 1saat 25 dakikada tekirdağa vardık.yalnız polis ekiplerine dikkat edelim iki defa çevirdiler bizi birtanesi yeniçiftlikte birtaneside demirkaya(yenice mevkii) da çorlu sapağının oralarda ehliyetsiz yola çıkmayalım lütfen herkese guzel bır gezi gecırmesı dılegıyle..

Motosikleti

haci bir Allahın kuluda taam demiyor iyimi...bende oraya takıldım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

haci bir Allahın kuluda taam demiyor iyimi...bende oraya takıldım...
    Sen onu bırak iki kişi daha çıktı Ginger gruptan mesaj atmış.
    Abi ciddi biz ikimiz kalıcaz haaa

İşyerinde kahkahayla gülüyom, arkadaş noluyo diyo... koptum abi....

Bu arada Pazar günü için meteoroloji İstanbul çok bulutlu, Tekirdağ gök gürültülü sağanak yağışlı diyor.
    Abi yapamayacaz biz bu geziyi.....

Off karnım ağrıdı gülmekten.

Biz en iyisi BP'de buluşup çay içelim..... Depoları fuller lastik havalarına bakar eve döneriz....

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    ya bu geziye bende gelmek isterdim ama şehir dışındayım 6 gün daha öncede sölemiştim bu gezi olmazsa izmirdeki mitinge gideriz bu gezi olsada gideriz hem uzun yol yapmış oluruz.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    dostum galiba bi sen bide ben gidicez bu gidişle...

saat uygun bence yav...bozmayalım...hava zaten 20.00 ye kadar kararıyor vaktimiz çok bence...
    olm taaa cehennemin dibine gezi düzenliyosunuz , tabi millet gelmez neymiş köfte yiyip gelcekmişiz bide iki sağa sola bakıcakmışız , sen insanlara 300-350 km yol yaptır 2 lokma köfte yiyip döndürceksiniz sonra , ben sana en başından dedim mantıklı bi yere gezi düzenleyin falan diye ama laf bi kulaktan giriyo diğerinden çıkıyo......
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    dostum dur bi hemen bozma keyfini...hava durumu netleşsin...cuma günü farklı meteorolojileri kıyaslarız...

Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm taaa cehennemin dibine gezi düzenliyosunuz , tabi millet gelmez neymiş köfte yiyip gelcekmişiz bide iki sağa sola bakıcakmışız , sen insanlara 300-350 km yol yaptır 2 lokma köfte yiyip döndürceksiniz sonra , ben sana en başından dedim mantıklı bi yere gezi düzenleyin falan diye ama laf bi kulaktan giriyo diğerinden çıkıyo......
    ulan aç köpek... cebinde 10 lira benzin paran yok ama 6 milyara motor aldın... kızdırma beni bak...kafanı kırdırma bana...zaten çok yakınsın...şimdi pederin evde olmasa geliyodum seni sopalamaya...

kankü sen yengeyi alıp uzasana...napcan grup gezisini...yapcaz kanka...mangalımızıda yapcaz şile mile...bi açılak dedik nazarı değdi labunya herif...

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    faruk abi gelin diyorsunda ehlyeti olan tam koruma olanlar gelsin denmiş bana göre bu katılımı azaltıyor bilindiği üzere biz gecen hafta sonu istanbuldan kırklareline gittik bi allahın kulu cevirme yapmadı hatta trafik jandarmanın yanında durup sohbet edenlerde vardı

ben gelmeye calısırım bi tekirdaglı olarak seni yanlız bırakmayalım ama ehliyet konusu kesinse ayrı olarak gelirim

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Gelmek isterim ama birtakım sıkıntılar oluşsunda istemem.
    Örnek:
    hava durumu, güzergah, ortalama hız, geri dönüş saati, vs..vs..

Neyse siz benı yok sayın eğer gelecek olursam süprüs olsun ;)
    Soda Ayran Cool

sohbet eden arkadasımızda geldi zaten

Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    faruk abi gelin diyorsunda ehlyeti olan tam koruma olanlar gelsin denmiş bana göre bu katılımı azaltıyor bilindiği üzere biz gecen hafta sonu istanbuldan kırklareline gittik bi allahın kulu cevirme yapmadı hatta trafik jandarmanın yanında durup sohbet edenlerde vardı

ben gelmeye calısırım bi tekirdaglı olarak seni yanlız bırakmayalım ama ehliyet konusu kesinse ayrı olarak gelirim
    İstanbuldan katılacak arkadaşlar için uzun yol olması dolayısıyla kendi güvenlikleri için ehliyet ve full koruma diye yazdım ben. Herkes kendinden sorumludur tabiiki. Ama benim bildiğim uzun yol gezilerinde bu gibi şeyler aranır. Yoksa ehliyetsiz adamı üstünü arayıp sen gelme diyecek halimiz yok kardeş.

Motosikleti

Tabii her zaman olduğu gibi gelmek isteyenlerin sürüş deneyimli, ehliyet sahibi ve full korumalı olmalarını söylememize gerek yok sanırım .

)

dostum sen gerekeni yazdın belki ama müşterileri ürküttün...hepsi kaçtı...e bendede yok ehliyet...napcaz...seninde başını yakmayalım sonra...

ehliyetli veya ehliyetsiz...çevirmede veya kontrollerde kankanı her zaman seveceğine dair yemin edermisin...

sonra bi aksilik olursa grubun keyfi kacmasın diye söyledim yoksa zaten ben bırakır giderim motosikleti köfteyi yer dönerim

dostum sen gerekeni yazdın belki ama müşterileri ürküttün...hepsi kaçtı...e bendede yok ehliyet...napcaz...seninde başını yakmayalım sonra...

ehliyetli veya ehliyetsiz...çevirmede veya kontrollerde kankanı her zaman seveceğine dair yemin edermisin...

Abi silelim o zaman valla benim için sorun diil ne biliim ben hiç gezi topiği açmadım , en doğrusu ne ise onu yazalım dedik. Valla sildim gitti . Organizatör olmayı hiç sevmedim zaten.
    Ben katılımcıyımdır ama organizasyondan anlamam. Bi kusur ettikse affola. Valla sustum. Yok yok küsmedim haa, sakın yanlış anlamayın.
    Valla ben bu gezi işinden ürktüm asıl

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Puhahahahaha.....

Okeye dördüncü lazımmı abüüü

Bide bizle dalga geçiyodu....

Boşver kanka sen tekirdağı.....Üsküdarda tekirdağ köftesi yapan yer var...Selamımı sööle sana alasını yapar....O kadar yol gidilmez bir köfteye...Benzin paran cebinde kalır...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Abi silelim o zaman valla benim için sorun diil ne biliim ben hiç gezi topiği açmadım , en doğrusu ne ise onu yazalım dedik. Valla sildim gitti . Organizatör olmayı hiç sevmedim zaten.
    Ben katılımcıyımdır ama organizasyondan anlamam. Bi kusur ettikse affola. Valla sustum. Yok yok küsmedim haa, sakın yanlış anlamayın.
    Valla ben bu gezi işinden ürktüm asıl
    boşamı sana açtırdık topiği...bak gördünmü ...

yok yok...sen ve bende kalsak yağmursuz bir havada basar gideriz...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Puhahahahaha.....

Okeye dördüncü lazımmı abüüü

Bide bizle dalga geçiyodu....

Boşver kanka sen tekirdağı.....Üsküdarda tekirdağ köftesi yapan yer var...Selamımı sööle sana alasını yapar....O kadar yol gidilmez bir köfteye...Benzin paran cebinde kalır...
    kanka valla ben açmadım topiği...arkadaş açtı...bende giderim veya gitmem...İstanbul tayfası malumun hareketli...ben karışmam...

adımız yeter haci be...kendinizle kıyaslama lütfen bizi...ölümüz yeter..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)