Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

13 Mayıs 2007 Pazar / Motosiklet.net Kocaeli Yuvacık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    pınar ve mete; resimlerin tam çözünürlük deki halleri 8-9 Mbyte. isterseniz mail adresinize gönderebilirim.

sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @edy
    yuvacığa giderken o tatlı virajları benim yüzümden 40-50 ile döndünüz. küfür etmedinzi inş.
    bu arada meslektaşım bir abimiz vardı kocaeli mezunu onun nick i neydi? saygılar abiler.
    ==============================

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    valla pınar eşim zaten hasta oldu senin gt250 ye
    hatta farkındamısın bilmem ama bir ara grubun bir parça önüne geçip senin arkana kadar geldim, çünkü eşim bana " ne güzel kullanıyor, ne tatlı motor diyip duruyodu "
    sonra bol bol seyretti senin gidişini valla
    otobanda da bir ara tam arkama kadar geldin sen, ben biraz yavaşladım eşim görsün diye ama sende yavaşladın, yokoldun sonra
    ayrıca şunu da söylemen istiyorum, ben senebaşında motor aldığım zaman eşime gs500, er5, gt250 yi falan da göstermiştim, bak istersen yaza kadar biraz daha biriktirir bunlardan da alırız demiştim.o zaman eşim bana "tiplerini hiç beğenmedim, kesinlikle istemiyorum, hayır" diyip durdu.dün de kalkmış bana "pınarın motoru da ne kadar güzelmiş, değil mi?" diyor.
    valla sizlerin işine akıl sır ermez

bu arada ne zaman eşime motosiklet kullanmayı öğreticen diye de soriim bari fırsat bulmuşken.benden bir şey öğrenemiyor çünkü.
    derler ya "kocadan hoca olmaz" diye
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @edy
    yuvacığa giderken o tatlı virajları benim yüzümden 40-50 ile döndünüz. küfür etmedinzi inş.
    bu arada meslektaşım bir abimiz vardı kocaeli mezunu onun nick i neydi? saygılar abiler.
    küfürmü ? sana ayrıca teşekkürler. hem bizim arkadaşımızı bekledin, hem çay ısmarladın. hemde yolu bulmamızda bize yardımcı oldun.
    öbür arkadaşın nick'i Dinmeyen(Barış).
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

TEFLON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    arkadaş ben eve kendimi zor attım rüzgar ve motorun titreşimi birleşince dehşet oluyo ama gezi ve organizasyon mükemmeldi herkese özellikle LOFT a teşekkürler.

pınar, seninde taktiği çözdüm sen yoruldum diyip sağa çekiyon sonra biz mola verdikmi aynen uzuyon pınar nerde, ooo çoktan uzamışş
    yaşam, yaşanmakta olan her anın dokusundadır, ve ona ileriki bi noktadan dönüp bakıldığında ise, herşey için artık çok geçtir.

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    @edy
    sorduğun kişi benim dostum.
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Ya topiği okuyup fotolara baktıkça, bu güzel arkadaşlarla o güzel mekandaymış gibi oluyorum. Yazmadan edemedim. bir daha ki gezide beraber olmak dileğiyle
    Poturdak

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla pınar eşim zaten hasta oldu senin gt250 ye
    hatta farkındamısın bilmem ama bir ara grubun bir parça önüne geçip senin arkana kadar geldim, çünkü eşim bana " ne güzel kullanıyor, ne tatlı motor diyip duruyodu "
    sonra bol bol seyretti senin gidişini valla
    otobanda da bir ara tam arkama kadar geldin sen, ben biraz yavaşladım eşim görsün diye ama sende yavaşladın, yokoldun sonra
    ayrıca şunu da söylemen istiyorum, ben senebaşında motor aldığım zaman eşime gs500, er5, gt250 yi falan da göstermiştim, bak istersen yaza kadar biraz daha biriktirir bunlardan da alırız demiştim.o zaman eşim bana "tiplerini hiç beğenmedim, kesinlikle istemiyorum, hayır" diyip durdu.dün de kalkmış bana "pınarın motoru da ne kadar güzelmiş, değil mi?" diyor.
    valla sizlerin işine akıl sır ermez

bu arada ne zaman eşime motosiklet kullanmayı öğreticen diye de soriim bari fırsat bulmuşken.benden bir şey öğrenemiyor çünkü.
    derler ya "kocadan hoca olmaz" diye
    Eşini geziden sonrada çokça andım savaş. Çok tatlı şeker gibi bi eşin var, fuarda da aynı düşüncedeydim zaten. İyi ki aynı gezilere katılıyoruz
    İstediği zaman görüşelim ben öğretirim, dediğin gibi kocadan hoca olmaz. Hem eşinin gt 250 yi başta beğenmemesi normaldir, herkese benim kadar yakışmıyo ki

@edy
    Kollarımın kopma sebebi sendin yani. Ah canım benim kulakların çınlar birazdan
    Alıntı dinmeyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pınar ve mete; resimlerin tam çözünürlük deki halleri 8-9 Mbyte. isterseniz mail adresinize gönderebilirim.

mail adresimi göndericem ama sen siteyede eklesen güzel olur hani
    Alıntı TEFLON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş ben eve kendimi zor attım rüzgar ve motorun titreşimi birleşince dehşet oluyo ama gezi ve organizasyon mükemmeldi herkese özellikle LOFT a teşekkürler.

pınar, seninde taktiği çözdüm sen yoruldum diyip sağa çekiyon sonra biz mola verdikmi aynen uzuyon pınar nerde, ooo çoktan uzamışş
    Yaa ben dinlendim ama sanki ben deil siz daha çok yorulmuşsunuz yola çıkamadınız bi türlü. Bende gazladım ilerde bekledim öyle olunca geldiniz tabii.. Önümden gidenleri solladım arkadan gelenler yetişemedi zaten bi daha

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    çok guzel eğlenmışınız arkadaslar resımlerdende anlaşılıyo zaten.

pınarr benım yokluğumda bır kaç kişiyi gecmışın yaw

şaka şaka
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    18-20 Mayıs 2007 / Sakarya Poyrazlar 1. Motosiklet Şenliğine katılan yok mu görüşmek ve dünkü gibi kaynaşmak eğlenmek isteyenler bence bu geziye de gelmeli biz hatta cumadan çıkalım diyoruz kamp çadır olayı falan...

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa ben dinlendim ama sanki ben deil siz daha çok yorulmuşsunuz yola çıkamadınız bi türlü. Bende gazladım ilerde bekledim öyle olunca geldiniz tabii.. Önümden gidenleri solladım arkadan gelenler yetişemedi zaten bi daha
    Yani Pınarr orda olmasak bizde inanacağız solladıkların, sen yoruldun diye mola verenlerdi

Geç çıkmamızın sebebi dinlenmekten çok Metehan ın teknolojik dürbünüydü.. Harika bi alet ama cidden ses gelmiyo
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Eşini geziden sonrada çokça andım savaş. Çok tatlı şeker gibi bi eşin var, fuarda da aynı düşüncedeydim zaten. İyi ki aynı gezilere katılıyoruz
    İstediği zaman görüşelim ben öğretirim, dediğin gibi kocadan hoca olmaz. Hem eşinin gt 250 yi başta beğenmemesi normaldir, herkese benim kadar yakışmıyo ki

Ya ben dinlendim ama sanki ben deil siz daha çok yorulmuşsunuz yola çıkamadınız bi türlü. Bende gazladım ilerde bekledim öyle olunca geldiniz tabii.. Önümden gidenleri solladım arkadan gelenler yetişemedi zaten bi daha
    lütfen ama, bak yukarıda ne yazdım,
    "bir ara otobanda arkamda gördüm seni, yavaşladım. "
    hehe cbf 150 gt250 yi görmek için yavaşlıyor...
    heyt beee..

hoş ben dönüşte iyi bastım valla, hep son gaz 100-105 gittim ve hiç şişmedi alet, bir de 2 kişiyiz.
    hakikaten güzel motor bu cbf150 yaa...
    (gt250 kadar değil ama )
    beraber geldiğim trattataa da RR250 var.o bile dedi.ben 100'ün üstüne çıkınca çok zorlanıyor motor, yavaşlamak zorunda kalıyorum diye.siz maşallah hiç hız kesmediniz dedi.bağdat caddesine geldiğimiz sırada "benim motor galiba şişti dedi" ayrıca
    cbf de tık yoktu

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18-20 Mayıs 2007 / Sakarya Poyrazlar 1. Motosiklet Şenliğine katılan yok mu görüşmek ve dünkü gibi kaynaşmak eğlenmek isteyenler bence bu geziye de gelmeli biz hatta cumadan çıkalım diyoruz kamp çadır olayı falan...
    benim babamda annemde gidiyor. bende gidecem büyük ihtimal. eminim oralarda da güzel virajlı yollar vardır.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küfürmü ? sana ayrıca teşekkürler. hem bizim arkadaşımızı bekledin, hem çay ısmarladın. hemde yolu bulmamızda bize yardımcı oldun.
    öbür arkadaşın nick'i Dinmeyen(Barış).
    bişi değil abi her zaman. misafiri severiz.

Alıntı dinmeyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorduğun kişi benim dostum.
    seninle de daha uzun konuşmayı isterdim ama fırsat olmadı. kusura bakma abi.

Kollarımın kopma sebebi sendin yani. Ah canım benim kulakların çınlar birazdan
    Hayır sen yoktun hep 4 büyük motor vardı. 250'lik yoktu

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    lütfen ama, bak yukarıda ne yazdım,
    "bir ara otobanda arkamda gördüm seni, yavaşladım. "
    hehe cbf 150 gt250 yi görmek için yavaşlıyor...
    heyt beee..

hoş ben dönüşte iyi bastım valla, hep son gaz 100-105 gittim ve hiç şişmedi alet, bir de 2 kişiyiz.
    hakikaten güzel motor bu cbf150 yaa...
    (gt250 kadar değil ama )
    beraber geldiğim trattataa da RR250 var.o bile dedi.ben 100'ün üstüne çıkınca çok zorlanıyor motor, yavaşlamak zorunda kalıyorum diye.siz maşallah hiç hız kesmediniz dedi.bağdat caddesine geldiğimiz sırada "benim motor galiba şişti dedi" ayrıca
    cbf de tık yoktu
    İyi bastım dediğin 100-105 öylemi 140 la geldim yahu ama standartım 120 idi yalan değil
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani Pınarr orda olmasak bizde inanacağız solladıkların, sen yoruldun diye mola verenlerdi

Geç çıkmamızın sebebi dinlenmekten çok Metehan ın teknolojik dürbünüydü.. Harika bi alet ama cidden ses gelmiyo
    Durduğumuz yerden benim önümden basıp giden ve sonra geçtiğim arkadaşlar seni yalancı çıkaracak elbet gelip gerçekleri itiraf ettiklerinde

Alıntı uzman_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok guzel eğlenmışınız arkadaslar resımlerdende anlaşılıyo zaten.

pınarr benım yokluğumda bır kaç kişiyi gecmışın yaw

şaka şaka
    Gelseydin senide sollardım Ama sen ektin bizi bak unutmıycam bunu söyleyip dururum artık.

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    İyi bastım dediğin 100-105 öylemi 140 la geldim yahu ama standartım 120 idi yalan değil
    valla ben cbf150 ye göre 2 kişi iyi bastım dedim
    yoksa gt250 ye lafımız yok tabii ki...
    ama hakikaten çok dikkatli kullanıyorsun motoru benim de fark ettiğim kadarı ile
    gerçekten kutlarım...

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/fest...senligi-3.html
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    Suzuki SV650s

Hayır sen yoktun hep 4 büyük motor vardı. 250'lik yoktu
    Yahu Yaa bak işte görüyomusun herkes benim motora büyük diyo 250 lik olduğunu anlamıyo

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    valla ben cbf150 ye göre 2 kişi iyi bastım dedim
    yoksa gt250 ye lafımız yok tabii ki...
    ama hakikaten çok dikkatli kullanıyorsun motoru benim de fark ettiğim kadarı ile
    gerçekten kutlarım...
    Teşekkür ederim ;) Hız denemelerim devam edecek bu arada

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Anaaaammm Gurubun en yavaş motoru 110 lamı gidiyordu yavv
    Biz ortalama 70 tutturduk diye baya bir sevindiydik ama
    Olsun, etrafı seyrede seyrede, yanımızdan geçip giden başka motosikletli guruplara baka baka geldik işte (Ne de olsa MT uçup istanbulu bulmuştu çoktan )
    En kısa zamanda 110 yapabileceğiz işallah, Bizim Beat ı kampa aldım, paso Kondisyon çalıştırıyom
    Poturdak

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler