Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

1 Nisan Pazar Günü üsküdar Hasan Tan çocuk Esirgeme Kurumuna Ziyarete Gidiyoruz.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Çok şirinsiniz çokkk

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    delipoyraz abi resim yüklemeyi öğrenmişsin
    sonunda öğrendim Bu arada arkadaşlar yuvanın müdürü sabah beni telefon ile arayarak; yardımlar için, çocuklara geçirttiğimiz güzel öğleden sonra için çok teşekkür ettiler.. ayrıca yazılı gelen teşekkürüde Eyong arkadaşım yayınladı.. hepimizin yüreğine sağlık...
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Dün akşam bu resim beni fena ağlattı
    KAMP ADAMLARI

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Bunlar gönderilen yardımlar ve gelen havalelerle alınan kırtasiye malzemeleri. Orada müdüriyete teslim edilmiştir.

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Delipoyraz çok geçmiş olsun...

Sevgili Boşnak sizler de Tekirdağ'dan yapmış olduğunuz katkılarla yanımızdaydınız zaten

Maddi manevi bu organizasyonda emeği geçen herkese tekrar teşekkürler...

Bu arada dün Hasan Tan Çocuk Yuvasına ve daha öncesinde yaptığımız Eyüp Çocuk Yuvasına gelen arkadaşlar ; iki yuva arasındaki muazzam farka dikkat ettiniz mi ? Üsküdardaki yuvamızda ciddi bir düzen, temizlik ve sevgi vardi. Bu beni çok mutlu etti. Daha içeri girer girmez götürmüş olduğumuz bütün malzemeleri kalem kalem listelediler ve bağış makbuzu verdiler hepsi için. Yuvadaki öğretmenlerin çocuklara sevgi dolu bakışı, çocukların kıyafetlerinin temizliği, oturup kalkmadaki efendilikleri, terbiyeleri ve en önemlisi mutlulukları gözardı edilemeyecek kadar ortadaydı....Hasan Tan çocuk yuvasındaki başta Müdürleri olmak üzere tüm öğretmenleri ve çalışanları işlerine gösterdikleri özenden dolayı kutluyorum
    Umarım bütün çocuk yuvalarındaki kardeşlerimiz, en az Hasan Tan Çocuk Yuvasındakiler kadar iyi bakılır...

Motosikleti
    Evet ya yuva gerçektende çok güzeldi

Hande anneleri

KAMP ADAMLARI

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    çok geçmiş olsun delipoyraz ! bu anlamlı günün oluşmasında çok mücadele edenlerin başınday'dın ve yuva'da çok koşturdun! artık eve gitmek istiyorum dediğin'de tükendiğini hissettim! ama inan bizler bu güzellikleri yaşadıkca, hayata geleceğimiz olan çocuklara emek verdikce iç dünyamız huzurla dolacak daha güçlü ayaklarımızın üstünde duracağız.
    durmak'da zorundayız artık bizim misyon'umuz hayata 'geleceğimiz olan çocuklaımıza karşı görevlerimiz var hatta yaşlılar'ımıza muhtaç olan herkeze! diyeceksinki çokmu zenginsin? hayır belki çoğumuz değiliz ama işte senin gibi bizler gibi MT gibi bir çatı altında olan sivil örgütler motosiklet'ciler el birliği dayanışmayla bir çok yaraya parmak basacak kişilik ve güçte olan insanlarla doluyuz herkez elinden geleni yaptı görünmeyen kahramanlar var destek veren vermek isteyen arkadaş kardeşler sağolsun varolsunlar .
    bir araya gelip güzellikleri yaşamak yaşatmak için toplumda bizlerin tutkusu olan motosiklet anlayışını bilinçlendirmek motosiklet'cinin serseri değilde aslında içindeki yumuşak ruh ve insan'cıl duygularının ne kadar yukarıda olduğunu göstermek için'de geleceğe örnek teşkil edeceğimize inanıyorum.
    yuvadan gelen teşekkür fax'ı görünce gözlerim doldu herkeze yeniden sonsuz teşekkürler.( katılan katılamayan)(007 cüneyt'cim size'de geçmiş olsun kan vermişsin gelemedim gözlerim aradı seni).
    yeni yeni güzelliklere adım atmak üzere
    bu arada kendi aramızda'da iş guruplarımıza göre yardımlaşma dayanışma halinde olmamızı gönülden dilerim hadi benim çalıştığım yer yandı ama dayanışma içinde olalım her konuda birlikten kuvvet doğar kimin ne olacağı belli olmaz doktorumuz var sigortacımız var mimar var esnafımız var biraz içimizdede gözlerimizi açalım unutmayalımki herşey sevgiden beraberlikten geçer.
    bir çoğunuz gibi ben'de annesiz babasız büyüdüm! aranız'da sizin bilmediğiniz benim bildiğim birçok arkadaşımızın anne 'baba 'kardeş 'akraba yoksulu olduğu'nu biliyorum birbirimizi kardeş 'akraba gibi sevip birbirimize destek olalım aslında hepimizin buna ihtiyacı var (sevgililer hariç)hepinizi yürekten seviyorum küçücük bir motosikletim var ama mutluyum çok büyük bir ailem var sizleri seviyorum iyiki varsın MT
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun delipoyraz ! bu anlamlı günün oluşmasında çok mücadele edenlerin başınday'dın ve yuva'da çok koşturdun! artık eve gitmek istiyorum dediğin'de tükendiğini hissettim! ama inan bizler bu güzellikleri yaşadıkca, hayata geleceğimiz olan çocuklara emek verdikce iç dünyamız huzurla dolacak daha güçlü ayaklarımızın üstünde duracağız.
    durmak'da zorundayız artık bizim misyon'umuz hayata 'geleceğimiz olan çocuklaımıza karşı görevlerimiz var hatta yaşlılar'ımıza muhtaç olan herkeze! diyeceksinki çokmu zenginsin? hayır belki çoğumuz değiliz ama işte senin gibi bizler gibi MT gibi bir çatı altında olan sivil örgütler motosiklet'ciler el birliği dayanışmayla bir çok yaraya parmak basacak kişilik ve güçte olan insanlarla doluyuz herkez elinden geleni yaptı görünmeyen kahramanlar var destek veren vermek isteyen arkadaş kardeşler sağolsun varolsunlar .
    bir araya gelip güzellikleri yaşamak yaşatmak için toplumda bizlerin tutkusu olan motosiklet anlayışını bilinçlendirmek motosiklet'cinin serseri değilde aslında içindeki yumuşak ruh ve insan'cıl duygularının ne kadar yukarıda olduğunu göstermek için'de geleceğe örnek teşkil edeceğimize inanıyorum.
    yuvadan gelen teşekkür fax'ı görünce gözlerim doldu herkeze yeniden sonsuz teşekkürler.( katılan katılamayan)(007 cüneyt'cim size'de geçmiş olsun kan vermişsin gelemedim gözlerim aradı seni).
    bu arada kendi aramızda'da iş guruplarımıza göre yardımlaşma dayanışma halinde olmamızı gönülden dilerim hadi benim çalıştığım yer yandı ama dayanışma içinde olalım her konuda birlikten kuvvet doğar kimin ne olacağı belli olmaz doktorumuz var sigortacımız var mimar var esnafımız var biraz içimizdede gözlerimizi açalım unutmayalımki herşey sevgiden beraberlikten geçer.
    bir çoğunuz gibi ben'de annesiz babasız büyüdüm! aranız'da sizin bilmediğiniz benim bildiğim birçok arkadaşımızın anne 'baba 'kardeş 'akraba yoksulu olduğu'nu biliyorum birbirimizi kardeş 'akraba gibi sevip birbirimize destek olalım aslında hepimizin buna ihtiyacı var (sevgililer hariç)hepinizi yürekten seviyorum küçücük bir motosikletim var ama mutluyum çok büyük bir ailem var sizleri seviyorum iyiki varsın MT

Zaten hepimiz kardeş değilmiyiz Ogün biraderim?
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten hepimiz kardeş değilmiyiz Ogün biraderim?
    biz kardeşiz motorcuyuz
    gönüllerde hep yolcuyuz
    yollar uzak olmaz bize
    gidiyoruz hep sevgiyle

biz kardeşiz motorcuyuz
    hep bir yürek bir oluruz
    yollar uzak olmaz bize
    biri düşse kahroluruz

biz kardeşiz motorcuyuz
    bu sevdaya hep tutkunuz
    yollar uzak olmaz bize
    özgürlüktür bu yolumuz

kimse bize serseri demesin
    yollarımızdan eylemesin
    bizlerde canız yanarız
    kaybettiklerimize ağlarız

ne yürekler koptu bizden ne yiğitler göçtü erken
    analar yolları gözlerken ey kardeşim sakın esen yelden...2

farkedin artık farkedin farkedin bizi farkedin
    farkedin artık farkedin farkedin bizi farkedin.......sevgiler oğuz'cum

Motosikleti
    can arkadaşım..... senin de emeğin göz ardı edilemez... müziğinin namelerinde hepimizin yüreklerini birleştirdin....

kahvaltıya katılan arkadaşlar ......

VE SON RESİM...
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Arkadaşlar herkese selam
    yuva fotoğraflarını görünce çok hayıflandım doğrusu orada bulunamadığım için. Herkaezin eline yüreğine sağlık.

eveeet birdha ki etkinilik ne olucak veya neolabilir diye düünmeye başladım şimdiden....
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

Motosikleti
    Alıntı eskici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selam
    yuva fotoğraflarını görünce çok hayıflandım doğrusu orada bulunamadığım için. Herkaezin eline yüreğine sağlık.

eveeet birdha ki etkinilik ne olucak veya neolabilir diye düünmeye başladım şimdiden....
    zaten bir daha ki ziyarette bu kadar kolay kaçamazsın elimden )))) dün yeni tanıştık diye ısrar edemedim ama bir dahakine listenin ilk 5 i içinde yer alacaksın, ilgine bilgine....

Alıntı boşnak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizler ablalar ve abıler olarak onlara mutluluk nese umutve sevgi verdiniz belkıde hayatlarında unutamıyacakları bır gün yaşattınız hepinizi kutluyorum emeği geçenlerede çok tşk ederim inşallah bir dahaki organizasyonlarda bende tekirdağdan katılır aranızda olurum
    siz zaten yardımlarınızla ve yüreğinizle yanımızdaydınız.... çok teşekkür... ama inşallah başka bir aktivitede tanışmak dileğiyle...

Alıntı beauty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün benimde dahil olduğum bu güzel organizasyonu düzenleyen delipoyraz a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Aslında biraz daha çocuk ruhu ile yaşamak isterdim bu günü ama ne yazık ki abla olmak gerekiyormuş bu tür ziyaretlerde bunu bugün bir kez daha anladım.

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Mt'nin altın kalpli gençleri, yaptığınız bu sevgi dolu, hayırlı ziyaret için hepinizi yürekten kutluyorum.
    dogma .

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    evet bir kaç resim de benden..yaramaz emrahfutbolcu mineabbas bağlasan durmaz..

eskici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kktc de sürgünde... 3 yıllık hasretlik yaşayacam belliki
    Motosikleti
    tiger250, nexus 500, virago 1100
    Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten bir daha ki ziyarette bu kadar kolay kaçamazsın elimden )))) dün yeni tanıştık diye ısrar edemedim ama bir dahakine listenin ilk 5 i içinde yer alacaksın, ilgine bilgine....

:
    emin olabilirsin...
    birdaki bu veya benzeri bir etkinlikğe elimden geldiğince katılım sağlıyacağım....

tekrardan elinize yüreğinize sağlık
    KAYBOLMUŞ BİR KENTİN ESKİCİSİYİDİ
    MAKİNELEŞMEYE KARŞI, DUYGULARI TOPLUYORDU
    %0.1

Motosikleti

Özge ablaları

KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    TİGER 250 S
    sonerim bir gözüküyor bir kayboluyorsun yaw vedat yok kayıp gören varmıaaaa pardon ya vedat buraday'mış resim bile eklemiş pardonnnn..

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vınvın, babaçi, delipoyraz, desperadost, roadrunner, dostdark, vedatarpacı, aythakan

vedat burda ya Ogün cüm

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı vınvın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vınvın, babaçi, delipoyraz, desperadost, roadrunner, dostdark, vedatarpacı, aythakan

vedat burda ya Ogün cüm
    valla son anda farkettim pardon

Motosikleti
    sonerim bir gözüküyor bir kayboluyorsun yaw vedat yok kayıp gören varmıaaaa pardon ya vedat buraday'mış resim bile eklemiş pardonnnn..
    Eeee çalışıyorum
    bu arada tuzlaya bir toplantıya gittim geldim

Abiler Ablalar gelmiş neşe saçıyorlar
    ama gözler hüzünlü kimbilir neredeki Anne ve Baba özleniyor

Hande sen bir meleksin

KAMP ADAMLARI

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)