Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ücretsiz "OMM" Egitim Semineri."DAVETLİSİNİZ"

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125
    acaba egitim ile ilgili .pps ler gelmez mi buraya ?

faydalansak, ogrensek bizler de..

hem dagittikca reklamini da yapmis oluruz gibime geliyor ilgili sponsor firmalarin..

Shakulin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shakulin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba egitim ile ilgili .pps ler gelmez mi buraya ?

faydalansak, ogrensek bizler de..

hem dagittikca reklamini da yapmis oluruz gibime geliyor ilgili sponsor firmalarin..

Shakulin

Hos olur gercekten?
    Daha genis kitlelere ulasılabilir böylece.
    Tabiki orda olmak kadar etkili olmaz ama en azından gelemeyenler için bi teselli olur?

Comfirmation Bias

Motordelisi Spor Kulübü nün organize ettiği,OMM egitmeni Uğur ERTEKİN hocanın konuşmacı oldugu 1.MOTOSİKLET TEMEL EGİTİM seminerimiz dün yapıldı..
    Katılım beni oldukça mutlu etti,ve sanıyorumki katılımcı arkadaşlarımızın hepsi günün sonunda çok önemli bilgiler ögrendiler..
    Yaklaşık 3.5 saat süren bu egitim seminerimize katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim..
    Çünkü egitime gösterilen ilgi MDSK için çok önemliydi..Ve bu etkinliğin böylesine güzel geçmesi bizi İSTANBUL da yapacagımız EGİTİM SEMİNERİ için dahada heyecanlandırdı..
    Bunun gibi egitim içerikli etkinliklere MDSK olarak devam edecegiz..
    Biz yönetim kurulu olarak çalıştık ve ücretsiz EGİTİM GÜNÜ ne tüm motosiklet sürücülerini davet ettik..ve böylesine önemli bir etkinliğe imza atmanın sevinci-gururunu yaşıyoruz..
    Manisa,Bodrum,Denizli den katılanlar bile oldu ,katılım sayısı 130 kişiydi ..
    Tabiki bu önemli günde başrol oyuncularına teşekkür etmeden geçmek olmaz..
    Başta MDSK Yönetim Kuruluna,sponsor firmalar “Motorcu Göçmen” ve “Özgül Motor” a,Karacan Dershaneleri ne,ve tabiki OMM Egitmeni UGUR ERTEKİN hocamıza teşekkür ederiz…

Bu egitim günüde ögrendikleriniz daha ilk aşama,UGUR hocamızla bu aşamaları ilerleterek aşama kaydetmek sizin elinizde..

Bu sebeple iletişim kurmanız için UGUR ERTEKİN hocamızın telefon numarasını veriyorum

0532 243 45 43

Ve şimdi dünki fotograflara göz atalım..

MDSK Yönetim Kurulu

Katılımcı arkadaşlarımızın bir kısmı

Açılış konuşmasını bendeniz yaptı

Biraz KONFERANS salonundan bahsetmek istiyorum;Her türlü olanak saglanmıştı..dev ekran,ses sistemleri,telsiz mikrofonlar,konforlu bir salon..Salonu MDSK görselleriyle dizayn ettikten sonra dahada güzel oldu.

Seminer süresince 2 sefer mola verdik,ve bu molalarda katılımcılar degerlendirme sohbetleri içindeydi.

ve diğer fotograflar

Günün sonunda MD Spor Kulübü üyelerine sertifikalar verildi,ve tabiki Ugur ERTEKİN hocamıza,sponsorlarımızada teşekkür belgesi...

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Ellerinize kollarınıza sağlık.İstanbuldaki eğitimi de 4gözle bekliyoruz.

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başta Uğur Ertekin bey olmak üzere böylesine güzel ve faydalı bir eğitimde emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)