Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

18 Mart ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA TÖRENİNDE BULUŞMA

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    merhaba arkadaslar,

listeye son eklediklerim,

ISTANBUL
    desperadost
    jameika 34
    motorize deli
    nejdet
    teksavascı

BURSA
    ralf +1

katılımınız ve de ilginiz icin cok tesekur ederiz...

sitedeki teknik degisikliklerden dolayi listeyi guncelliyemiyorum, sanirim biriki gun daha boyle gidecekmis,degistir butonu kalkmıs sanirim, o yuzden listenin bi kopyasini pc imde tutuyorum... ve yeni eklenenleri de burdan yaziyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk mesajın üzerinden kopyala yapıstır yapki millet katılımın bu kadar az oldugunu sanmasın sitedeki değişiklik oluncada ilk sayfaya eklersin

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir- Manisa grubu Cuma aksamindan cıkıp cuma gecesi Ayvalıkta konaklayalim ve c.tesi sabahi erkenden Çanakkale ye yol alalim diyenler,
    Düşlemek + 1
    weboy
    Volkan Çimen
    Speedy girl Şule
    uglychild
    ten ten
    lodos

bu arada aksam gidecegimiz icin otel fiyati da 10 ytl olur...(yemeksiz)

izmir-Manisa grubu olumlu ya da olumsuz cevaplarinizi bekliyorum...

Alıntı kuvva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim benle bir sorunun mu var senin
    ben bir saat belirtiyorum listeyi yapmak için ve saati belirtmek için toplantı günü görüşmeyi bekliyorum kalkıp bir liste yapıyorsun ve bu listeyede bizi yazmıyorsun ne yapmak istediğini anlayamiyorum.
    hem bu listeye adını yazdıranlar ne zaman burada belirttide yazdın ayrıca benim de buraya birşeyler yazdığımı ama danışmadan bir liste hazırlamayacağımı bilmiyorlarmı.
    şu dakikadan itibaren hiç bir şeye karışmıyorum, buyur herşey sana emanet
    .
    abicim
    sercan böyle bir yazıyı msnde ortak görüşme yaptığımızda olabilirlikleri konuştuğumuz için yazdı. bu organizasyon daha önce yaptığımız 30-40 kişilik gezilere benzemiyor. başka il ve bölgelerden gelecek arkadaşlarımız var. sen bizden daha iyi biliyorsun bu işin ciddiyetini. senin ne kadar hassas olduğunu biliyorum bu nitelikteki gezi için. o yüzden bizlerde iyi bir organizasyonla neler yapabiliriz onları tartışıp konuşup fikir alıyoruz. kimlerin ne fikirleri varsa ortaya atıyor ona göre program çıkartılmaya çalışılıyor. yani ORTADA BİR SORUN YADA ANLAŞMAZLIK YOK. üzerine alınırsan üzülürüz. sadece çok büyük bir organizasyonu sorunsuz halletmek için HEPİMİZ çaba harcıyoruz.
    benimde önerim bu kadar kalabalık ve uzun km alacak ziyaret gezisini daha önce bu topicte fikirlerini belirtmiş olan birkaç arkadaşım gibi az kişili çok grup halinde yapmak. hatta bazı arkadaşlar bir iki gün önceden çıkıp daha fazla vakit geçirmek isteyebilir.mesela ben...daha önce edirnede üniversitede okurken çanakkaleden çok geçtim ama hiç gezmeye fırsatım olmadı bu ÖNEMLİ şehri. şimdi ATALARIMIN yaptığı fedakarlıklara karşı önlerinde saygıyla diz çökmek gibi böylesine güzel bir fırsat geçmişken elime tadını çıkartmak isterim. yani eğer bu geziye cumadan çıkacak grup olursa ben memnuniyetle katılırım. o büyük ve gurur verici heyecanı bende sizlerle yürekten yaşamak istiyorum.
    şimdi zaman birbirimize kırılma zamanı değil. elele verme zamanı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı idariders1816 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biz Balıkesir/Edremit grubu olarak en az 10-15 motosiklet olarak gitmeyi düşünüyoruz ama arkadaşlar kalabalık grupların riskli olabileceği ve toplu yürüşüyüşün sıkıntı doğuracağı kanısındalar.
    bence 2grup olarak yola çıkarsınız 5-6motor cc göre daha mantıklı olur molalarda yine bi araya gelirsiniz

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 2grup olarak yola çıkarsınız 5-6motor cc göre daha mantıklı olur molalarda yine bi araya gelirsiniz
    Uzun konvoylar şehirlerarası trafikte sorun yaratabiliyor, küçük gruplar halinde belli buluşma noktalarında biraya gelmek suretiyle ayrı ayrı ve birbirini kontrol ederek yolculuk yapmak daha faydalı olabilir.

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı speedygirl şule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim
    sercan böyle bir yazıyı msnde ortak görüşme yaptığımızda olabilirlikleri konuştuğumuz için yazdı. bu organizasyon daha önce yaptığımız 30-40 kişilik gezilere benzemiyor. başka il ve bölgelerden gelecek arkadaşlarımız var. sen bizden daha iyi biliyorsun bu işin ciddiyetini. senin ne kadar hassas olduğunu biliyorum bu nitelikteki gezi için. o yüzden bizlerde iyi bir organizasyonla neler yapabiliriz onları tartışıp konuşup fikir alıyoruz. kimlerin ne fikirleri varsa ortaya atıyor ona göre program çıkartılmaya çalışılıyor. yani ORTADA BİR SORUN YADA ANLAŞMAZLIK YOK. üzerine alınırsan üzülürüz. sadece çok büyük bir organizasyonu sorunsuz halletmek için HEPİMİZ çaba harcıyoruz.
    benimde önerim bu kadar kalabalık ve uzun km alacak ziyaret gezisini daha önce bu topicte fikirlerini belirtmiş olan birkaç arkadaşım gibi az kişili çok grup halinde yapmak. hatta bazı arkadaşlar bir iki gün önceden çıkıp daha fazla vakit geçirmek isteyebilir.mesela ben...daha önce edirnede üniversitede okurken çanakkaleden çok geçtim ama hiç gezmeye fırsatım olmadı bu ÖNEMLİ şehri. şimdi ATALARIMIN yaptığı fedakarlıklara karşı önlerinde saygıyla diz çökmek gibi böylesine güzel bir fırsat geçmişken elime tadını çıkartmak isterim. yani eğer bu geziye cumadan çıkacak grup olursa ben memnuniyetle katılırım. o büyük ve gurur verici heyecanı bende sizlerle yürekten yaşamak istiyorum.
    şimdi zaman birbirimize kırılma zamanı değil. elele verme zamanı

sevgili şule,
    öncelikle açıklama ihtiyacı duyduğun için teşekkür ederim.
    hassasiyetim hep beraber ve güvenli bir şekilde gidip gelmek bu yüzden aşırı disiplin ve ciddiyet gösteriyorum, çünkü daha önceki tecrübemle böyle düşünüyorum, hepinizin güvenliği benim için çok önemli.
    cuma akşamı ayvalık da konaklamak çok iyi fikir bende öyle düşünüyorum
    ayrıntıları toplantıda görüşürüz.
    hepinizi gözlerinden öpüyorum.
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    arkadaşlar iyide otopark ı var mı bu anzak otelin veya siz motorunuzu nasıl muhafaza etmeyi düşünüyorsunuz orada yoksa saldım çayıra meylam kayıra tarzı bi olay mı yaparız?

istanbul mt gelmek isteyenler var bu topiğe yönlendirdim ama eklemek isterseniz listeye istanbul mt den kontrol edersiniz

Motosikleti
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul mt gelmek isteyenler var bu topiğe yönlendirdim ama eklemek isterseniz listeye istanbul mt den kontrol edersiniz
    sevgili deer,

istanbul listesini senin hazirlaman bence daha iyi olur, boylece liste kontrolu ve gezi saatleriniz de senin ve arkadaslarinin bigisi dahilinde olur...

sen buraya listeleri guncelleyip eklersen ben de en basta ki listeye eklerim...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyide otopark ı var mı bu anzak otelin veya siz motorunuzu nasıl muhafaza etmeyi düşünüyorsunuz orada yoksa saldım çayıra meylam kayıra tarzı bi olay mı yaparız?
    aslında iki sene kadar önce teyzemin arabası çalınana kadar çanakkale'de bir adet kayıtlı oto hırsızlığı olmuş, o yüzden güvenli bir yerdir ama motor için geçerlimidir bilemem temkinli olmakta yarar var tabi
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili deer,

istanbul listesini senin hazirlaman bence daha iyi olur, boylece liste kontrolu ve gezi saatleriniz de senin ve arkadaslarinin bigisi dahilinde olur...

sen buraya listeleri guncelleyip eklersen ben de en basta ki listeye eklerim...
    liste yapmak bir şey degil tabiki yaparız ama istanbul mt birkaç arkadasın kendi arsındaki sohbet gibi gecmeye basladı bu kadar kalbalık bir ilde bi birlik olusturulammaıs olması üzücü

cuma bulusmalrına bile 3-4 arkadas katılıyoruz onun için gelicem deyipte gelmeyenler olabilir verecegim listeye göre bir rezarvasyon yapılacak olur ve gelmeyenler olursa bu organizasyonu gercekleştirenlere karsı mahcup olmak istemem tabiki genede gelmek isteyenleri yazarım elime yapışmaz

istanbul mt den gelmek isteyen ama su an listede olmayan kasvet var ekleyebilirsiniz

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    bende gelmeyi düşünüyorum arkadaşlar,istanbul mt geçerken beni de almayı unutmayın tekirdağ dan.
    tekirdağ mt nerdesiniz.....
    ::tutkuy::

Motosikleti
    ruzgar bey bekliyoruz...

faruk59 sen Tekirdagi topla, İstanbul mt gecerken alsin hepiniz...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

gezi günü zaten tekirdag üzerinden gidilecegi için istanbul mt ile tabiki orda buluşulur tekirdag mt ile aslında bende tekirdağ mt deyim ama suanki işlerim dolayısıyla istanbuldayım diğer arkadaslarda ilgi gösterecektir

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    MT İzmir Gezi Ve Etkinlik Komisyonu'na

Bu güzel ve anlamlı çanakkale gezisi için bir sonraki toplantıda (24.02.2007) üyelerimize detaylı bilgi verilmesini rica ediyorum. Nerde kalınacağı, fiyatları, yol durumu, gidiş günü gibi bilgilerin bizlere duyurulmasının faydalı olacağını düşünmekteyim.

Vakit daraldı ve artık bizim önümüzü net görmemiz gerekir diye düşünüyorum. şekillenen birşeyler varsa lütfen bunları paylaşalım.
    Sevgilerle

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    selamlar arkadaşlar

bir etkinlik komisyonu üyesi olarak bütün etkinlik komisyonun üyelerinin biraraya gelip 18 Mart organizasyonunu detaylı bir şekilde;

-plan_program
    -güzergah
    -maddiyat
    -kalınacak yer
    -organizasyon için görev paylaşımı
    -diğer iller için karşılama
    etc( vb)

görüşmeyi konuşmayı ortadakii fikirleriii incelemeyi öneriyorum.....biz bunun için varız
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kesınlıkle
    ufak bı malıyet calısması yapılırsa daha ıyı olur
    ben sahsen cok gelmek ıstıorum
    ve buyuk ıhtımal gelıcem
    ytü vıze fln koymazsa
    amma dedıgım gıbı nası bı surus olcak 5 erlı gruplar mantıklı vs vs..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    arkadaşlar Allah tan bi mani çıkmazsa balıkesir ayvalıktan ben de katılıcam
    çirkin çocuk beni de ekle ok.

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    secan abi benide lısteye almıssın ama tabiykı şuan bincek bir kargım dayı olmaduıgı için ben bu geziye katılamıcam zaten askerlikte belı degil nezeman gitçem ama tabiykide kuvetlı bir kargı bulursam yani kırılmıcak beni tasıycak gelebilirim ozaman ben yinede size şimdiden iyi eylenceler dilerim umarım güzelbir gezi yaparsınız tüm metedeki arkadaslara iyi eylenceler
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maliyet hesaplanırsa ben de çok sevinirim... Muhtemelen orada kalınacak çünkü... Hepberaber bir yerde kalıp maliyeti düşürebiliriz.

Sürüş biçimi konusunu daha sonra da konuşuruz.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)