Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

18 Mart ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA TÖRENİNDE BULUŞMA

Motovento
    REKLAM ALANI
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "antientel",praetorian'ın açtığı şu bağlığa bir yaz.Bizde ancak o süratle gidebilicez(en azından ben ).http://www.motosiklet.net/forum/duyu...kampcilar.html

"opus",yine yukarıdaki başlıkta önerini kararlaştıralım derim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    Cumartesi akşam yemeği için programınız yoksa,

Gelibolu'da bize katılmak ister misiniz ? (Rakı&Balık)

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aybiketa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşım,biz İstanbul'un "yavaşlar" gurubu olarak gayet sıcak bakıyoruz davetinize.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GELİBOLU'mu nerede yapıcanız ben orada askerlik yaptım 2.kolordu karargahta (merkezde)şofördüm iyi bilirim orasını zaten gelince uğruyacam belki görüşürüz
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    Gelibolu Liman Restorandayız, tüm motorcu dostlarımızı bekleriz

uguratac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600S ABS
    bende geliyorum ancak cumartesi akşam arabayla cıkıcam yola görüşmek üzere

gece17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer/mavi
    geliboluya gelmek isteyen arkadaşlar size yardımcı olmak isterim bana
    night-erratic@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz
    herkeze iyi akşamlar
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    M.K.ATATÜRK

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı elıff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gercekten cok guzel bi etkinlik bende katılmak isterdim ama ne ehliyetimm war nede okadr iyi kulanabiliorum yani sizleri zor durumda bırakmak istemem ama bu etkinlikte olmak ısterdım gururlandırıcı bişeyy kutlarım sizlerii

Biraz tecrüben olsaydı yedekte duran motorumu verebilirdim hiç düşünmeden.(Keeway sl 150) Biran önce ehliyetini ve kullanmayı öğrenmeye bak

Merhaba,
    İstanbul'dan geziye katılacaklar ne zaman, nerede buluşuyorlar? Bilgi verebilir misiniz?
    Murathan.

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    bız kırklarelınden 2 motor cıkıyoruz.ist mt ile nerde buluşalım tekırdagdamı? ve hareket saatı kacta. kacta yola cıkıyosunuz?t.daga gırıs saatınızden once orda olalım gelıcegım motor kymco ck 125 grubu 2 ye bolduysenız yavaslar hızlılar dıye hızlılara ıstesemde katılamam motorumun boyu ufakeger oyleyse 200cc kanuni racer ve ck 125 agırlar grubuna katılırız.ehlıyetım yok malesef yanımda gelıcek arkdasta ehlıyet var.en son otel konuları vardı sımdı kampcılar falan bahsedılmeye baslanmıs dısarda kalıyosak cadır falan getırelım yanımıza duz bı yere kurarızbana bı bılgı verın hangı gun saat kacta ona gore davranalım yollarda kımse kımseyı beklemesın 2 motor 3 kısıyız buyuk ıhtımal otel ıslerı yattysa cadır getırelım olmadı ustu kapalı bı yerde sabahlarız sorun degılherkez o gune kadar kendıne ıyı baksın
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    samet cadır getirin kamp olayına girdik cumartesi sabah 06:30 da istanbuldan cıkıcaz sizde 08:00 de tekirdag merkezde olun yada harabolu sapagından gelecekseniz belirtin

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Gelibolu Liman Restorandayız, tüm motorcu dostlarımızı bekleriz
    ewet gelmeyi sizlerle tanışmayı çok isteriz manisa-mt olarak ancak geliboludan bi saatlen sonra çanakkale merkezde efes otele dönmek var balık rakı olayından sonra nasıl döneriz geri o ayrı bi problem

birde trakyanın muhtelif yerlerinden gelen dostlarımız anladığım kadarı ile istanbul-mt ile buluşup gelmeyi planlıyorsunuz,bence telefonlarınızı ve msn lerinizi özelden dahi olsa birbirinize ulaştırın yola çıkıldıktan sonra zaman sapmasından dolayı ıskalamalar olur tüm yolu yalnız gelmek zorunda kalırsınız

bi öneri tabii...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet gelmeyi sizlerle tanışmayı çok isteriz manisa-mt olarak ancak geliboludan bi saatlen sonra çanakkale merkezde efes otele dönmek var balık rakı olayından sonra nasıl döneriz geri o ayrı bi problem

birde trakyanın muhtelif yerlerinden gelen dostlarımız anladığım kadarı ile istanbul-mt ile buluşup gelmeyi planlıyorsunuz,bence telefonlarınızı ve msn lerinizi özelden dahi olsa birbirinize ulaştırın yola çıkıldıktan sonra zaman sapmasından dolayı ıskalamalar olur tüm yolu yalnız gelmek zorunda kalırsınız

bi öneri tabii...
    teller bırbırımızde mevcut durumda deerla nerdeyse herhafta gorusuyoruz o ıst bız kırklarelı farketmıyo yanı gorustugumuz bırısıdır gecende ummet abı gelmıs abı ayıp oldu ama herkes ıslerdeydı bı tek benzınlıkte pompada calısan arkdasımız senınle ılgılenebılmıs bıdakıne gelırken haber ver be abıcımdeer cadırda bos yer varsa ben kıvrılırım bı koseye olmadı motor ustunde gecırırım geceyı cadır tasıtma bana sımdı cok buyuk bı cadır var accayıpte agır bısı kurması cok buyuk problem o gune ayarlıyorum kendımı ha bu arada rakı balık falan gıdıyo muhabbet bız trakyalıyız anlatmama gerek yok ac bı 70lik )
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cadır su an için dolu ama zaten muhabbet etmekten uyurmuyuz bilmiorum bi arkadasımızda kamp malzemesi cokmus olmassa gelirken bi tane fazla alırız

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    arkadaşlar benim ismim listeye yazılmış ben 18 martta çanakkalede resmi olarak bulunacağım dan dolayı motosiklet le gelemiycem beni çıkarırsanız listeden sevinirim ama orda sizleri karşılamak için bulunacağım teşekkürler...
    Rüzgar gibi geçti

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Konuyu Toplam 10 üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 9 Misafir)
    mete_han

herkes takipte....

hava böyle bozuk olursa ben ekerim baba tayfayı...kusura bakmayın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    abi zevki orada donacak yani

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Toplam 10 üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 9 Misafir)
    mete_han

herkes takipte....

hava böyle bozuk olursa ben ekerim baba tayfayı...kusura bakmayın...

Motorcuyum diye gezme ortalarda o zaman.....Şekerden mi yaptı annen seni?..Erimessin len korkma....

Ankaradan antalya ya kadar yağmurda gittim....Gıkım çıkmadı....Aksine çok da eğlendim....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcuyum diye gezme ortalarda o zaman.....Şekerden mi yaptı annen seni?..Erimessin len korkma....

Ankaradan antalya ya kadar yağmurda gittim....Gıkım çıkmadı....Aksine çok da eğlendim....
    la haci bu havada 300 km gidilirmi yav...gelişi saymıyom...oda 300 km galiba...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Arkadaşlar ben listede görünüyorum, aslında gelmeyi çok isterdim, bir yolunu bulsam yavaşlar grubu ile gelecektim ama Pazar çalışıyorum. Şimdilik listeden silin. Son dakika sürprizi yaparsam 06.30'da çıkacak arkadaşlarla Boğaz Köprüsünde buluşurum zaten Kadıköy'deyim. Ama gelmem zor görünüyor.

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)