Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

MT - KAN BAGISI KAMPANYAMIZ BASLIYOR..! İstanbul / İzmir / Adana

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SuSpect, bahsettiğin kilo boy orantısına baktım ama bulamadım. boy kilo orantısı hakkında bilgisi olan var mı acaba?
    Falla ben siteden falan bakmadım. Direk kan vermeye gittigimde dediler kaç kilosun, boyun ne, yaşın kaç vs.vs. sorular sordular hastalık geçirdinmi falan.

Sora sen kan verirsen çok halsiz olursun, 2-3gun kendine gelemessin vs.vs. bişiler dedi. iyi peki dedim bende. cıktım.

Yani şimdi giderseniz göreceksiniz öyle pat diye kan almıyorlar, öncesinde baya sorular soruyorlar.
    Soda Ayran Cool

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pasteur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MT - KAN BAGISI KAMPANYAMIZ BASLIYOR..! İstanbul / İzmir / Adana

[B]Bütün motor kullanıcılarına merhaba[/B].Ben de bir motor kullanıcısı olarak bir konuya değinmek istiyorum.KAN BAĞIŞI yapılacağına dair bir duyuru gördüm.
    Ben de bir kamu kuruluşu olan TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
    KAN MERKEZİNDE laboratuvar sorumlusu olarak çalışmaktayım.Ülkemizde kan bağışı konusunda, insanlar arasında sosyal bir bilinç oluşmuş değildir.
    İnsanlarımız ancak çok yakın bir akrabası veya eşi dostuna kan gerektiği takdirde kan bağışında bulunmaktadır.Oysaki her yetişkin bir insan herhangi bir rahatsızlığı olmadığı taktirde yılda 3(üç)ay arayla 4(dört)kez KAN BAĞIŞInda bulunabilir.İstanbul'da bütün eğitim ve araştırma hastanelerinin kan merkezinde,kızılay ın gezici araçları vasıtasıyla ve kızılay kan merkezinde kan bağışı alınmaktadır. Bizim hastanemiz kan merkezine gelerek te 09:00-22:00 saatleri arasında kan bağışında bulunabilirsiniz.

Yer:Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kan Merkezi
    Sıraselviler Cad.Alman Hastanesi Karşısı BEYOĞLU/İSTANBUL
    TEL:0212 252 43 00/ 2013
    ARAL UYAN

HER DAMLA KAN BİR HAYAT KURTARIR.....
    ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR.

Muzurkedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam 200sm
    arkadaşlar benim kan vereli daha üç ay olmadı almazlar:(
    motor : dağ ,bayır gezecem ben yaa!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı Muzurkedi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt haklısın son kanverme tarihinden 6ay geçmesi gerekir

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Muzurkedi´isimli üyeden Alıntı

4 ay geçince alıyorlar dişinde apse olan grip olanlardan da almıyorlar
    gece nöbetim var ama müsait olursam mutlaka geleceğim.
    kan vermek kendi sağlığınız içinde çok faydalıdır.abartmıyorum 30-35 defe
    vermişimdir.ilk defa zorla giden kişiler bile daha sonra işin bilincine varıp
    defaatle vermişlerdir.organizasyonun başarılı olması dileğiyle tertipleyen
    kişilere çok teşekkürler

Ben yılda 1 veya 2 defa , doktor kontrolünde kan veriyorum!
    Şu anda beden olarak müsait değilim (ilaç vs) ama arkadaşlara yardımcı olacağım...

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Bende kan verebilirim gurubum a rh + bu arada kan vereli 4 yıl oldu herhalde müsaittir artık vücut. ( ama benden 1 kerede 2 ünite çekmişlerdi )

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt haklısın son kanverme tarihinden 6ay geçmesi gerekir

atma Niyazi abi...

Bizzat Amerikan Hastanesinde kan verdim tam 3 ay önce...Görevli Hemşire 3 ay sonra tekrar kan verebileceğimi söyledi...Yanlış bilgi paylaşımları olmasın...Önemli bir konu çünkü...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Son 12 saat içinde(yanılıyor olabilirim) herhangi bir ilaç içtiyseniz kan vermeyin,aç karnına kan vermeyin,hasta iseniz kan vermeyin,hergün düzenli aldığınız bir ilaç varsa kan vermeyin(soruyorar)...

Yanınıza çikolata ve meyve suyu alın kan verdikten sonra hemen, ayaklanmadan yiyip,için ve biraz dinlenin...
    Kan verdikten sonra motor kullanmayın!!!
    Baş dönmesi ve halsizlik yapar!!!
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atma Niyazi abi...

Bizzat Amerikan Hastanesinde kan verdim tam 3 ay önce...Görevli Hemşire 3 ay sonra tekrar kan verebileceğimi söyledi...Yanlış bilgi paylaşımları olmasın...Önemli bir konu çünkü...
    demekki hemşire seni okadar beğendiki 3ay sonra gel dedi bana hep 6aysonra gel diyorlar

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    demekki hemşire seni okadar beğendiki 3ay sonra gel dedi bana hep 6aysonra gel diyorlar
    necdet abi kızma ama yaşla ilgili olabilir 6 ay durumu...
    Avrupa'da da 3 ayda bir kan veriliyor...
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    necdet abi kızma ama yaşla ilgili olabilir 6 ay durumu...
    Avrupa'da da 3 ayda bir kan veriliyor...
    hadi ya olabilirmi acep neyse ben yinede 6ayda bir vericem

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok yok necdet çok yaşlı ...o 6 ayda bir hatta 12 ayda bir verse olur
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    tşk ettim barışcım senin yaşında bende 3ayda bir veriyordum bu arada yaza bişey kalmadı hazırlığı yap

Motosikleti
    Demek öyle diyorsun hemi...Ben niye düşünemedim bunu...

İğneyi çıkardıktan sonra Haşin sert ve bayılmayan erkeklere bayılırım demişti...

Bende espri sanmıştım...

Beğer bana yazılmış üye olmuş...

Hemen fantaaaaziii teorileri üretmeye başlıyorum...

Abi mecidiyeköyde nerdesin...Her Allahın günü Mecidiyeköydeyim yav...Ha rahatsız edilmek istemiyorum dersen eyvallah...Ama gezilerde falan park halindeki motorunu çizerim sonra...

koordinat bildir lütfen...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Demek öyle diyorsun hemi...Ben niye düşünemedim bunu...

İğneyi çıkardıktan sonra Haşin sert ve bayılmayan erkeklere bayılırım demişti...

Bende espri sanmıştım...

Beğer bana yazılmış üye olmuş...

Hemen fantaaaaziii teorileri üretmeye başlıyorum...

Abi mecidiyeköyde nerdesin...Her Allahın günü Mecidiyeköydeyim yav...Ha rahatsız edilmek istemiyorum dersen eyvallah...Ama gezilerde falan park halindeki motorunu çizerim sonra...

koordinat bildir lütfen...
    sen işin kolayına kaçıyorsun adresi söyleyimde kapının önünde çiz
    ben yutmam bunları neyse söylim hadi motoru çalmadan mecidiyeköy gülbağında oturuyom bi alo dersin kahvemi içersin ne güzel uydu

Motosikleti
    sen işin kolayına kaçıyorsun adresi söyleyimde kapının önünde çiz
    ben yutmam bunları neyse söylim hadi motoru çalmadan mecidiyeköy gülbağında oturuyom bi alo dersin kahvemi içersin ne güzel uydu

Abi ev ambiansı bana ters yanlış anlamazsan...Ev İnsanın mabedidir...Dangıl dungul ben geldim diye kapına dayanamam...İşyerin orda sanmıştım...sevgiler..

Gülbağada pek inmedim desem yalan olmaz...Profilodan aşağısına pek dikkat etmedim desem kırılmazsın dimi...Zaten Mustafa Sarıgül Abimde pek uğramıyor...Ben Nişantaşı Maçka Beşiktaş Etiler Ulus formatına müsait biriyim abi...İnşallah başka bir zaman...

Bünye meselesi yanlış anlama...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Abi ev ambiansı bana ters yanlış anlamazsan...Ev İnsanın mabedidir...Dangıl dungul ben geldim diye kapına dayanamam...İşyerin orda sanmıştım...sevgiler..

Gülbağada pek inmedim desem yalan olmaz...Profilodan aşağısına pek dikkat etmedim desem kırılmazsın dimi...Zaten Mustafa Sarıgül Abimde pek uğramıyor...Ben Nişantaşı Maçka Beşiktaş Etiler Ulus formatına müsait biriyim abi...İnşallah başka bir zaman...

Bünye meselesi yanlış anlama...
    merak etme işyeride gülbağında orası ters olmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı dido adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilginize ve duyarlılıgınıza sonsuz tesekkürler.Eger zaman ayırabilirseniz ve saglıgınız yerindeyse (doktor kontrolünde) Ankara üniversitesi tıp fakültesi cebeci kampüsünde ki serpil akdag kan merkezinde biz talasemi hastaları için kan verebilirsiniz. hangi hasta için diye sorabilirler buna herhangi kan grubumun uydugu talasemi hastasına kan vermek istiyorum diye yanıtlarsanız sizi geri çevirmiyeceklerdir. Yok orası uzak ben ankara dısındayım diyorsanız herhangi ildeki kızılay kan merkezine basvurabilirsiniz ve bagıs yapabilirsiniz. Oradada vereceginiz kan belki talasemi hastasına verilmeyebilir ama, kana acil ihtiyacı olan bir hastanın hayatını kurtarabilirsiniz. Kanınınız mutlaka dogru adresi bulacaktır. Lütfen saglıklıysanız ve zamanınızı ayırabilirseniz periodik olarak kan vermeye calısın ve cevrenizdeki insanları da buna tesvik etmeye calısın.tesekkürler...
    Sevgili MT uyeleri..
    İçinde bulunduğumuz bu topic; genel MT için açılmış gerçekten faydalı, ihtiyacı olanlara ve olabileceklere düşünülerek organize edilmiş..Tıpkı benzerleri gibi..
    Sevgili kılıçbalığı arkadaşımıza sizce yapılan bir haksızlık varsa baska bir baslık altında tartışılmalı diye düşünüyorum..Ama gerçekten mübarek günlerde faydalı bişiler düşünülerek açılmış bir topic altında sadece yapılacak işlem aynı die bu başlık altında tartışılmasını doğru bulmuyorum..Hem bakın yukarda dido kardeşimiz ne demiş.."ben ankara dısındayım diyorsanız herhangi ildeki kızılay kan merkezine basvurabilirsiniz ve bagıs yapabilirsiniz. Oradada vereceginiz kan belki talasemi hastasına verilmeyebilir ama, kana acil ihtiyacı olan bir hastanın hayatını kurtarabilirsiniz. Kanınınız mutlaka dogru adresi bulacaktır. Lütfen saglıklıysanız ve zamanınızı ayırabilirseniz periodik olarak kan vermeye calısın ve cevrenizdeki insanları da buna tesvik etmeye calısın.tesekkürler" Konuya böle bakarsak amaca uygun yaklaşımı yakalayabiliriz..
    Bakın tekrar ediyorum..Konu tartışılmasın demiyorum..Burada tartışmayalım..Bu topic de amacına uygun olarak devam etsin..
    Ayrıca sevgili Yusuf kardeşim..Bi yere gidemezsin..
    S&S

ışık ercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    abi hala aynı yerdesiniz saat kaçta nerde kan verilecek şunu kesinleştirip duyurun .abi haftasonu programını yapamıyoruz hadi netleşin. havanda su dövmeyide bırakın artık ,kendimi yeniyetmeler derneğinde hissediyorum artık .

( ayrıca med. arkadaşlar elinizde tshırt stıcker benzeri ürünler varsa lütfen onlardanda getirinde bizlerde edinelim.)
    ayrıca kan verme zamanı ile ilgilide 3 aylık periyodlarda kan verebilirsiniz !....eğer sağlıklı biri iseniz .
    yaşasın rüzgar kardeşliği

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler