Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

[MT]-İZMİR 20.07.06 perşembe toplantısı + Müthiş halısaha maçı organizasyonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Bu maç Motosikletlerle oynancaktı ki siz katılımı o zaman görürdünüz.
    Hakem bulabilene aşk olsun
    A blessing with the hands

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    parvez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Hepİnİze Mutlu Yarinlar Dİlerİm!

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5

20 Temmuz Perşembe Maç Resimleri

bende bizim arkadaşları top oynuyor sanmıştım hava civa çıktılar. o üzerlerinde sarı fosforlu formalar olan takımı söylemesi ayıptır 13-3 yendik.
    kalecimiz bahtiyar zubizarettayı aratmadı. defansımızda iki tane alt yapıdan yetişme delikanlı,Ahmet ve Mert, sokemon, emrah, forrap, egelim ve diğerlerine sahada adım attırmadı. ee zaten forvet bana emanetti skordan da belli dir ki görevimi fazlasıyla yapmışım.
    bi deste gol attım ya yuh bana ne utanmaz adamım.

Tribün desteği ise süperdi. Elit bir seyirci topluluğu vardı ve maçla çok az ilgilendiler

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    yorumu erman hocaya bırakıyorum
    keyifli bir maç oldu ama bu amcalar varya bu amcalar bizden sağlam cıktı ben 5 dk kada şiştim sonradan acıldım 6 aydır top aynamıyorum ama kaleciliğimde ii sayılırdı golleri beleşe attın be abi
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yenildiniz demek Hemde farklı yenilmişsiniz duyduğuma göre...Yazık yazık,utanmıyorsunuzda yeşilli arkadaşlar

Benim ismimi çaktırmadan silseniz ordan da rezil olmasak
    Neyse bunun rovanşı alınır,fakat kadroda köklü bir değişime ihtiyaç var bunu 11. golden sonra daha iyi anladım 2 yıldır yuvarlak hiç bişeye tekme atmamıştım ama yinede ne yalan söyliyim bizim takımda kendimi ronaldinio gibi hissettim En azından attığımız 3 golün 1 i bana aitti 3 şut çektim sadece zaten Paylaşım olayı olmadı bencillik bitirdi bizi Bi dahaki sefere inşallah...

Motosikleti
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı
    g Paylaşım olayı olmadı bencillik bitirdi bizi Bi dahaki sefere inşallah...
    cokh doğru burdan bencil arkadaşlarımıza duyurulur
    sokemon abi resimlere dikkatli bak kafanda ne war ne yokh
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti

11. gol

ya di mi forrap. 11. gol demişsin sanırım onu ben atmıştım yine. valla rövanş için siz epey çalışın gelin yoksa rövanş yine aynı olur. zaten kolalarıda ısmarlamadınız

Motosikleti
    11 mi bizim attığımız goller 8 lik 2 lik birde 1 lik idi bu durumda noluyo??? bunu bi daha yapalım
    bu arada ayağım su toplamış :( baldırlarım ağrıyor.sırtım ağrıyor.ayaklarım arıyor :(

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Toplantı alanı esintisiyle ve vişne suyu servisi ile akıllara zarar 4/4 lük bir yerdi.
    Katılım oranı da epey iyi denilecek düzeyde oldu. Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.
    Toplantı sonrası Bornova'da toplu sürüş gece eğitimi de bi başka güzeldi.
    Eminim Bornova sakinleri de yakında bize alışma eğitimlerine başlar...
    Futbolun bir erkek oyunu olduğu tekrar kanıtlandı. Hiç bir bayan üye sahaya çıkmadı.
    Oysa tirbünler muhteşemdi.
    Amigo organizasyonu foss çıkınca,
    biz de maça olan ilgimizi pek yoğunlaştıramadık.
    Holiganlık işi de yattı tabiatınca.
    Hatta giderken son bi kez arkaya baktım her yer, her şey ilk bulduğumuz gibi duruyordu.
    (Ayıp oldu holigan kardeşliğine holigan arkadaşlar hiç yakıştıramamışlardır....)
    Muhteşem maçtan torunlarıma anlatabileceğim tek şey;
    sahada yanar döner formalı manken arkadaşın yanar döner forması olacak.
    İlk kez hotkütür bi futbol forması görmüş oldum.
    Modacısını bu yüzden tebrik ederim...
    A blessing with the hands

Motosikleti
    bu modayı yaratan emrah abiye teşekkür ediyorum bu sene yeşil sahalarda moda bu okram abi ama hakikaten grup sürüşü cokh kötüydü ..... umarım bir daha olmaz daha sonra neler oldu neler
    ben -egelim-forrap benzin almaya gittik ben selektör yaptım forrap durdu ... forrapta selektör yaptı ama egelim aynasına bakmıyoki koptu gidiyo kipaya girceği yerde kampüs yoluna devam etmez mi ???
    bekçilerde kipanın girişini kitlemezler mi? ben ve forrap benzinlikten benzin aldık ve egelimi aramaya koyulduk birde baktık ki nasıl gelmişse benzinliğe gelmiş

Motosikleti
    evet ya benim mankenli fotolarım nerde kim çekmişti onları yanar döner formamla. hemen gönderin o resimleride
    toplu sürüşe gelince

1. gaza gelmiyecen
    2. öncüyü geçmeyecen
    3. arkanı kollayacan

bunları yapanlar toplu sürüşte sorun yaşamadı ama gaza gelenler

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Toplantıya ve dolayısıyla şu muhteşem maça katılamadım arkadaşlar.. Fakat bu maçın rövanşını kaçırmayacağım..Büyük transfer ihtiyacınız var sanırım.bu konuda size yardıma hazırım.Ayrıca amigo olayına da el atmam gerekecek.. sizleri seviyorum..görüşmek üzere..

Motosikleti
    murat abi (wallece) eğer sizi yenersek sabah akşam heryerde anlatacammmm

A H M E T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125lik scooter, fakat büyünce maxiscooter olcak :)
    ya bırakın ya sizle maç yapılmaz maçı bıraktınız gittiniz olurmu öle yaa
    ama yinede eglendik güzeldi her zaman ki gibi
    rövanşını dört gözle bekliyorum haberiniz olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    futbollcuyuz diee geçinen, orda burda futboll muhabbetini yapan ve bu muhabbetlerden dolayı iiyi oyuncu sandığım arkadaşlar açıkcası fıss çıktı

öyle ayağına lastik pabuç, altına sort giymekle topçu olunmuyormuş demekki öğrenmiş olduk, özellikle emrah ve çağataydan goller yemeyi beklerken bidene(birtane) bile atamadılar ya; bittiler benim gözümde, siz 1 sene çalışın antrenman yapın ondansonra rövanşa davet edin...

birde üzerlerine fosforlu giymişler.... puhahaah, ben köseli ayakkabıylan olmasaydım yediğim gol sayısı 1 tane idi, çünkü diğer 2 sinde topu görüyorum, hatta topa doğru koşuyorum ama yerimde sayıyordum, köseli ayakkabılar kayıyordu, patinajda kalıyordum... gözlerimin önünde gol oldu..

maç yinede eğlenceliydi ama süre tamamlanmadan kaçmanız hiç ii olmadı, biz eğleniyorduk ne güzel

ayrıca kola sözünüzü de unutmayın beyler.. okadar seyirci niee bekledi bizi, bi düşünün, onlarında hakkı var kolada

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    herşey çok güzeldi.Gelen herkese teşekkürler.
    BU arada elimde sigara çıkmış, sinir oldum ya. asla içmem. iiki bi tuttuk yardım etmek uğruna, hemen objektifler yakalamış
    Everything goes the way it should...

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Çok güzel olmuş arkadaşlar arada bir motorlardan inmek lazım tabe
    Bizde araba telaşına düştük arabayı sattık araba yok ortada
    Kaldık yaya valla

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler