Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 21 Haziran 2006 / Galata Der Saadet.2

Motovento
    REKLAM ALANI
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru

hadi bakalım hazırmıyızzzzzzzzzzzzz
    yaz güneşi akşam esintisi sıcak kumsallar ıslak vücutlar dans eglence hit rock salsa rumba tango harman dalı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    [ ve sevgili Tayibe tlf actı, al sen konuş dedi ve anlattım derdimi o da bana üzülme Ahmedim dedi ve yeri gösterdi ARKADAŞLAR BİDAHA Kİ HAFTA VE SONRALARI BOĞAZ KÖPRÜSÜNDE TOPLANIYORUZ VE SAYIN ERDOĞANI DA KEYİF ADAMLARI LİSTESİNE ALDIM GERCİ SİZE DANIŞMADIM AMA KENDİ İNSİYATİFİMİ KULANDIM HAYIRLI OLSUN[/QUOTE]

Bu yazıdan sonra artık ben yokum. Belli bir seviyesi olan bu toplantının motorcular arasında olduğunu sanıyordum. Ama görüyorumki hiç alakasız zevatınada bu aktiviteye iştikali sözkonusu. İşte bu ahval şerait benim bu toplantıya katılmamama sebeptir.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    [ ve sevgili Tayibe tlf actı, al sen konuş dedi ve anlattım derdimi o da bana üzülme Ahmedim dedi ve yeri gösterdi ARKADAŞLAR BİDAHA Kİ HAFTA VE SONRALARI BOĞAZ KÖPRÜSÜNDE TOPLANIYORUZ VE SAYIN ERDOĞANI DA KEYİF ADAMLARI LİSTESİNE ALDIM GERCİ SİZE DANIŞMADIM AMA KENDİ İNSİYATİFİMİ KULANDIM HAYIRLI OLSUN
    Bu yazıdan sonra artık ben yokum. Belli bir seviyesi olan bu toplantının motorcular arasında olduğunu sanıyordum. Ama görüyorumki hiç alakasız zevatınada bu aktiviteye iştikali sözkonusu. İşte bu ahval şerait benim bu toplantıya katılmamama sebeptir.[/QUOTE]
    Pardon abide ben biraz ingiliz kaldım konuya
    Ne,neden,niçin,nasıl,nerede, kim

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    bu arada kamp için bilgi toplayan arkadaşlar döküman getirmeyi unutmayın
    birde biraz erken gelirseniz 7 gibi müzik ve eğlence öncesi deniz kenarı sohbet ederiz

[ ve sevgili Tayibe tlf actı, al sen konuş dedi ve anlattım derdimi o da bana üzülme Ahmedim dedi ve yeri gösterdi ARKADAŞLAR BİDAHA Kİ HAFTA VE SONRALARI BOĞAZ KÖPRÜSÜNDE TOPLANIYORUZ VE SAYIN ERDOĞANI DA KEYİF ADAMLARI LİSTESİNE ALDIM GERCİ SİZE DANIŞMADIM AMA KENDİ İNSİYATİFİMİ KULANDIM HAYIRLI OLSUN
    Bu yazıdan sonra artık ben yokum. Belli bir seviyesi olan bu toplantının motorcular arasında olduğunu sanıyordum. Ama görüyorumki hiç alakasız zevatınada bu aktiviteye iştikali sözkonusu. İşte bu ahval şerait benim bu toplantıya katılmamama sebeptir.[/QUOTE]

merak etme dostum herkez KEYİF ADAMI olamaz isterse dünya başkanı olsun anca topic e bakıp kaçarlar
    KAMP ADAMLARI

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Günaydıııın
    hazırmıyız
    NEYE HAZIRMIYIZ
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar

çin Mali

Abi senin yazıyı okumuş cok üzülmüş muhterem hemen gidip bi çin mal scooter almış akşam geliyo sanada selamı var o da motorcu oldu abi ama biliyosun içki içmez beraber kahve icersiniz Abi yoksa yengemi izin vermiyo anlıyalım bunun altına sığınma doğru söyle
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    Günaydıııın
    hazırmıyız

Ecettt Herkese Günaydin,

Yawww birgün yoktum oku oku bitmiyor ama simdi becerdim, nolmus ya bu Katilim Böyle.... Maasallah Nazar degmesin..... Haydi bakalim Eller!! Eller Eller!!!..............

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkideşler, acaip yogun bir gundeym, dogru duzgun okuyamıyorum bile yazdıklarınızı ama gene de takip etmeye calısıyorum, neyse aksam goruscez nasılsa

bana yeşil sizler için ne ifade ediyo diye sorsam yazar mısınız acaba?-ucuş serbest -
    Su yolunu bulur!

Motosikleti
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    NEYE HAZIRMIYIZ
    KAMP ADAMLARI

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Yahu ben kimseye motora binemessin demiyorumki Benim derdim adamlıkla ilgili.

Hakikaten değil çin malı , hayabusaya binse ne yazar.

Teşpihte hata olmaz: Ne demiş atalarımız eşşeğe altın semer vurmuşlar eşşek gene eşşek

İçki konusuna gelince içse ne olur içmese ne olur ciğeri beş para etmedikten sonra.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Motosikleti
    Dragstar

Ne Diyon

Alıntı ferni adlı üyeden alıntı
    slm arkideşler, acaip yogun bir gundeym, dogru duzgun okuyamıyorum bile yazdıklarınızı ama gene de takip etmeye calısıyorum, neyse aksam goruscez nasılsa

bana yeşil sizler için ne ifade ediyo diye sorsam yazar mısınız acaba?-ucuş serbest -
    Ne diyon sen kızım uctunmu ne ucuşu sen kendini kule kontrolmu zanettin ucuş serbest diyorsun yere in akşam sen bize lazımsın kızım evine dön BABAN

Motosikleti
    akalteke gene kitabe olmuş kelimelerin yaw

Motosikleti
    sorular için yaptım
    [IMG][/IMG]
    KAMP ADAMLARI

merak etme BABA akşam galataya gelicem, gec kalmam erken bile gelmeye calısırım, biliyorum gec kalınca coook kızar meraklanırsın -gecikirsem fırıldak vedatın sucudur, onu döv -
    ama şimdi ucmam lazım! hadi bi omuz verin sizlerde ucun azcık kardeşlerim yeşil size ne ifade ediyor?
    Su yolunu bulur!

Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    sorular için yaptım
    [IMG][/IMG]
    abi onun cizdiğine bakmayın benimki daha doğru sen pis herif milleti yanlış yere gönderiyorsun biraları tek başına icmek icin dimi

Motosikleti
    merak etme BABA akşam galataya gelicem, gec kalmam erken bile gelmeye calısırım, biliyorum gec kalınca coook kızar meraklanırsın -gecikirsem fırıldak vedatın sucudur, onu döv -
    ama şimdi ucmam lazım! hadi bi omuz verin sizlerde ucun azcık kardeşlerim yeşil size ne ifade ediyor?
    yeşil geç demek
    sarı hazırol
    kırmızı dur demek
    bildim mi
    KAMP ADAMLARI

süpersin, tam anlamıyla budur soner ama ucus serbestti nie yere bastın?
    ciddi sorsam bunu demez ucardın valla
    Su yolunu bulur!

Motosikleti
    Dragstar

Tamam Abi

Yahu ben kimseye motora binemessin demiyorumki Benim derdim adamlıkla ilgili.

Hakikaten değil çin malı , hayabusaya binse ne yazar.

Teşpihte hata olmaz: Ne demiş atalarımız eşşeğe altın semer vurmuşlar eşşek gene eşşek

İçki konusuna gelince içse ne olur içmese ne olur ciğeri beş para etmedikten sonra.
    Tamam abi sen gel yeterki isterse amerikan başkanı olsa senin yerini doldurmaz zaten gelmiyecek motorun parasını ödeyememiş geri almışlar senin aranın acık olduğunu bilseydim cağırmazdım kusura kalma

Motosikleti
    kim oluyor o amerikan başkanı yaw buşt muydu yoksa oda aziz yıldırım gibi istifa ettimi bilmiyorum sesi çıkmıyor ya

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    yeşil bence cennet maneviyat huzur rahatlık yani maviye yakındır

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler