Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 243233343536 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 15 Haziran 2006 / Caddebostan Migros / 15'i Perşembe miymiş bakalım..??

Motovento
    REKLAM ALANI
    er5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er5
    Yeni paşacık (Lespaul) bi kalkıpta açarsa "sabit buluşmanoktası" topiğini..görcez..
    pasam lespaula kaldıksa yandık o cok uykucu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı
    Paşam sana şöleee 500 motosikletti bi jübeli yapalım diyorummm...

Dün emeği geçen herkese teşekkür...

Paşam jübile yapacaksa(eğer.. ) yada öle demiyim..Paşa için istanbul turu.Hedef Avrupa yakası(Beylikdüzü)
    Birasda siz gelin yaaww...Ne dersiniz ??

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı tunoka adlı üyeden alıntı
    Paşam jübile yapacaksa(eğer.. ) yada öle demiyim..Paşa için istanbul turu.Hedef Avrupa yakası(Beylikdüzü)
    Birasda siz gelin yaaww...Ne dersiniz ??
    Üstat mekanı buldun da gelmedik mi... Seve seve geliriz...
    Cüneyt Eralp

Valla kardeşlerim maksat muhabbet. Hoş sohbet ağrı dağınıt tepesinde buluşuyoruz deyin ben geleyim

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı sahinhakan04 adlı üyeden alıntı
    Valla kardeşlerim maksat muhabbet. Hoş sohbet ağrı dağınıt tepesinde buluşuyoruz deyin ben geleyim
    Motorcu ruhu budur daha ne diyelim..
    Planlarım vaarrr... (ağrının tepesi diill tabii )

Abi gönüller hoş olsun gerisi hikaye, adres mekan önemli değil ben MT'cu kardeşlerimle her yere varım

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Paşam ellerine sağlık

Halil abi Hakan Kanuni 200 Race abi senin servise gelmek istiyorum sana nasıl ulaşırız
    hakancım bana 0 216 389 20 10 dan ulaşabilirsin

Alıntı 007 adlı üyeden alıntı
    Üstat mekanı buldun da gelmedik mi... Seve seve geliriz...
    baba sizde çok şıktınız dün akşam
    let it be

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı halilertan adlı üyeden alıntı
    baba sizde çok şıktınız dün akşam
    Eyvallah kardeşim, sizde öyleydiniz...
    Cüneyt Eralp

Eyvallah abi en kısa zamanda arıyacam

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Vay tatlı su moturcu kardeşim günaydın benim rodaj bitmedi kardeşim daha kanuni şirketi 1000 km dedi ama 5000'de ben ekledim aşağı yukarı 8 ay daha rodaj bitmeyecek abi o yüzden bende karizma arama

Karizmanın kralı aksam kafede sıcak çıkalata içen arkadaşlardaydı.(ONLAR KENDİLERİNİ BİLİR)

Karizmalar öyle heryerdeki sıcak çikolataya tenezzül etmezler dimi ama kimmiş acaba bunlar Allah Allah.
    Ayrıca çok keyifli bi geceydi herkese teşekkürler
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

yollar_efesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG 650-R
    çümbüşü kacırmışık arkadaşlar böle buluşmaları önceden haber ederseniz sevinirimm en azından katılımcı ve site sakini olarak yanınızda olamamaktan üzüntü duydummmm

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    paşamm

dün akşamki buluşma süperdi.emeği geçen herkese teşekkürlerr

Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı jasmine adlı üyeden alıntı
    Karizmalar öyle heryerdeki sıcak çikolataya tenezzül etmezler dimi ama kimmiş acaba bunlar Allah Allah.

dün akşam sizin şu sıcak çukulata meselesine üzüldüm valla, insan sıcak bişey içmek istiyor da sonrası hüsran olunca tadı kaçıyor

neyse gecenin güzel tarafları onunda siler süpürür artık
    let it be

Alıntı jasmine adlı üyeden alıntı
    Ah be abi sizin karızma 10 numara ona şüphe yok kızmayın bana ama sıcak çıkolata içerken karızmayı kullanmayın abi işe yaramıyo. Onayladık ve gördük

Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı yollar_efesi adlı üyeden alıntı
    çümbüşü kacırmışık arkadaşlar böle buluşmaları önceden haber ederseniz sevinirimm en azından katılımcı ve site sakini olarak yanınızda olamamaktan üzüntü duydummmm

walla kardeş bir sağar sultan duymamıştı diye biliyorduk ama o bile oradaydı

sen nasıl duymadın hayret
    let it be

Motosikleti
    HYOSUNG 650-R
    sayın kurs müdüresi arkadaşım yasemin çelikbaş hanım efendicim bana kalkıp dün gecenin eğlence resimlerini göndereceğine arkadaşın ve dostun olarak telefon acıp haber vermeni isterdim şiddet ve celal ile kınıyorr ve gezilerinin devamını bekliyorum ama benli olmalı kesinlikleeeeee

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Alıntı yollar_efesi adlı üyeden alıntı
    sayın kurs müdüresi arkadaşım yasemin çelikbaş hanım efendicim bana kalkıp dün gecenin eğlence resimlerini göndereceğine arkadaşın ve dostun olarak telefon acıp haber vermeni isterdim şiddet ve celal ile kınıyorr ve gezilerinin devamını bekliyorum ama benli olmalı kesinlikleeeeee
    burada ki herkes benim çok sevgili dostlarım ama hiçbirine hadi gel diye haber vermedim isteyen, gönülden olan MT dostu olan herkes oradaydı ve harikaydı. Ve evet sağır sultan ın duyduğunu sen duuymuyorsan maalesef yapabileceğim bişey yok dostum üzgün vede süzgünüm
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    HYOSUNG 650-R
    senin ne üzülmeni nede süzülmeni istemem arkadaşımm aman sakınn zaten yazıfsınn dahada erimeeeeee

serdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F/05
    Çok güzel bir buluşmaydı. Organize eden ve katılan arkadaşlara teşekkürler... Özellikle cadde toplu geçişimiz uzun süre konuşulacağa benziyor.

Böyle bir topluluğun içinde bulunduğum için bir kere daha gurur duydum. Herkes çok paylaşımcı ve cana yakındı. Çoğu kimseyi de tanımamama rağmen sohbetlerler oldukça sıcak geçti.

Yaz boyunca bu aktiviteler sürecek sanırım (LesPaul bi uyanabilse ) Kesinlikle 1 tanesini bila kaçırmamaya çalışacağım.

Ya ben şu sıcak çikolata işini nasıl kaçırdım hala anlamış değilim bu işte bir cambazlık mı var nedir !!! Bi dahakine bakıcaaaaz

Yarın akşam için anadolu yakasından YAYA gitmek isteyen arkadaşlarla bir noktada buluşup toplu gitsek ????
    [B]34 TK 2701 / A(RH)+ / 2005 CBR600F [/B]

Alıntı serdark adlı üyeden alıntı
    Çok güzel bir buluşmaydı. Organize eden ve katılan arkadaşlara teşekkürler... Özellikle cadde toplu geçişimiz uzun süre konuşulacağa benziyor.

Böyle bir topluluğun içinde bulunduğum için bir kere daha gurur duydum. Herkes çok paylaşımcı ve cana yakındı. Çoğu kimseyi de tanımamama rağmen sohbetlerler oldukça sıcak geçti.

Yaz boyunca bu aktiviteler sürecek sanırım (LesPaul bi uyanabilse ) Kesinlikle 1 tanesini bila kaçırmamaya çalışacağım.

Ya ben şu sıcak çikolata işini nasıl kaçırdım hala anlamış değilim bu işte bir cambazlık mı var nedir !!! Bi dahakine bakıcaaaaz

Yarın akşam için anadolu yakasından YAYA gitmek isteyen arkadaşlarla bir noktada buluşup toplu gitsek ????

Serdar abim hocam senseyim çikolata işi karızma işidir. Oyle herkes çikolata içemez hele içinde pul biber olan kopüklü çikolata asla insanın içebilmesi için karızması olması lazım bazı arkadaşlarda var. onalar içiyo ama benim rodajım gibi sonradan içiyooooo

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 243233343536 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler