Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

9.Geleneksel Motosiklet.net Kocaeli Yuvacık Gezisi 14 Haziran 2015 Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çok keyifli bir gün geçirdim yemeklerde hakkını verdi daha nedeyim katılım için teşekkürle..
    Alper_tim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09 2017 tracer9 2022
    geziye kocaelinden katilacak arkadaslar gurup surusu icin nerden katlilacagi hakkinda bilgi verilmedi. neyse biz 5 motor bastik gittin yuvaciga neden yer ayirmadiniz dediler sasirip kaldik bizimle birlikte bi kac gurupta vardi. dedik bi yanlislik olmustur felan oyle bise yok dedi gorunmuyor felan dedi. masada yokttu bekledik 15 20 dakka bizde bastik kerpeye gittik...

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Aynen öyle bizde sorduk rezerve yok dediler daha sonra garsonlar dükkan sahibi orda dedi ona sorun bizde sorduk onunda haberi yoktu bari bize 5 kişilik yer ayarla dedik sağolsun ayarladı ordan seka parka gittik çimlere yayıldık sohbet muhabbet ordan beşiktaşa çaya sonra ev toplam 322km yol yapmışım

Motosikleti
    kawasaki en 500
    toplamda 759km yolyaptık bu etkinlik süresince

2x en 500
    benelli tnt 250
    cbf 150
    çita 170f

lac1vert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z300
    Sanırım bir sonraki bu tarz bir gezide mekanda anlaşma yapılan kişinin ismi cep telefonu vb. bilgiler verilmeli.
    Alper_tim bunu beğendi.

safak3457 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar birkaç fotoğrafta benden. ama sizde daha güzelleri olduğunu biliyorum.

(foto eklicektim yanlış yere eklemişim) mesajı silemedim de. help.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    geziyi düzenleyen arkadaşa da söylediğim gibi grubun ayrılmadan hareket etmesiyle 40 50 motorluk bir karmaşa eşliğinde kazasız belasız yuvacığa varabildik. hele yeşil bir apeche vardı akıllara zarar. bir ara motorlara makas atmaya başladı. dedim yavaş ol sıkıntı cıkacak sonunda kendımı grubun arkasında buldum hoşda oldu aslında:D birde dikkatimi çeken başkabir olay en arkalarda geldiğim için görebildim , vites bağlantı vidası düşen bir arkadaşa (600 rr dı sanırım ) kimsenin yardım etmeye çalışmaması (sapanca ayrımında ) yada ben göremedim diyeri ise tesise girerken son yokuşta kalan gv250 li arkadaşın yanında kimsenın durmaması . umarım dönüş yolunda sıkıntı yaşamamışlardır.

merak eden olduysa grubun gerisinde kırmızı gt250 kullanan bendim

Motosikleti
    intruder m800 ve znu125
    Çok güzel bir gün ve yol oldu. Yani en azından bizim masadaki ekip çok iyi denk düştük. Hem gidişte hem dönüşte fermuar düzenimizi güzelce tutturduk ve 80-90 civarında gittik. Bu sayede yol hem çok konforlu hem de yüksek hız olmadığı için çevreye bakınarak keyifli hale geldi.. Bu arada Asya Motor Nostalji 125' e olan saygım bir kat daha arttı :-)

Dönüş yolunda güzergahımız aynı olmasına rağmen gelen bir haber üzerine Kartal' da otobandan ayrılmam gerekti. Artık bir sonraki gezide aynı ekiple toplaşırız umarım...
    K4NuNi, serdar.0405, safak3457 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel keyifli bir jubile yaptık
    Öyle oldu böyle olduyu geçip 9 senedir MT'de bu zorlu organizasyonu gerçekletiren Alper'e ve katılan tüm herkese teşekkürler.
    2. Geleneksel Yalova iftarı çoook yakında
    Alper_tim, serdar.0405, invent ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

svgblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Alıntı coffe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gün ve yol oldu. Yani en azından bizim masadaki ekip çok iyi denk düştük. Hem gidişte hem dönüşte fermuar düzenimizi güzelce tutturduk ve 80-90 civarında gittik. Bu sayede yol hem çok konforlu hem de yüksek hız olmadığı için çevreye bakınarak keyifli hale geldi.. Bu arada Asya Motor Nostalji 125' e olan saygım bir kat daha arttı :-)

Dönüş yolunda güzergahımız aynı olmasına rağmen gelen bir haber üzerine Kartal' da otobandan ayrılmam gerekti. Artık bir sonraki gezide aynı ekiple toplaşırız umarım...
    )) hala nostaljime laf geliyor , kendini size kanıtladı o

Kesinlikle çok keyifli bir Gündü. Bende tekrar teşekkür ederim Alper abi. Biz en son derenin içinde ayaklarımız suda Türk kahvesi içiyorduk, daha önce böyle keyifli kahve içmemiştim şahsen Bukadar kalabalıkta ufak tefek sorunlar olmazsa olmazdı , şikayet yok , Sıradaki organizasyon için öneriler destekler var ;)
    Turunç sana selam söyledi coffe abi
    safak3457 bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel keyifli bir jubile yaptık
    Öyle oldu böyle olduyu geçip 9 senedir MT'de bu zorlu organizasyonu gerçekletiren Alper'e ve katılan tüm herkese teşekkürler.
    2. Geleneksel Yalova iftarı çoook yakında
    Yalova iftar etkinliğini son haftaya birakmasanız iyi olur çok trafik oluyor aç karnına çekilmiyor
    safak3457 bunu beğendi.

Motosikleti
    intruder m800 ve znu125
    Alıntı svgblg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    )) hala nostaljime laf geliyor , kendini size kanıtladı o

Kesinlikle çok keyifli bir Gündü. Bende tekrar teşekkür ederim Alper abi. Biz en son derenin içinde ayaklarımız suda Türk kahvesi içiyorduk, daha önce böyle keyifli kahve içmemiştim şahsen Bukadar kalabalıkta ufak tefek sorunlar olmazsa olmazdı , şikayet yok , Sıradaki organizasyon için öneriler destekler var ;)
    Turunç sana selam söyledi coffe abi
    Ben de Turunç'a selam söylüyorum. Onun hatrına Empati' me (mondial znu 125 :-)) daha iyi bakıyorum artık... :-)

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalova iftar etkinliğini son haftaya birakmasanız iyi olur çok trafik oluyor aç karnına çekilmiyor

Yok bu sefer o hataya düşmeyiz diye düşünüyorum
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Merhaba,

Foruma yeni üye oldum, geziyi düzenleyen ve katılan herkese teşekkür ederim. İlk defa katıldığım grup gezisi oldu ve çok güzel geçti benim için

Elimden geldiğince özet haline getirip video çıkarttım, başka bir gezide yenisini yapmak dileğiyle.

https://youtu.be/PhYB1g6IUgM

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Erthon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Foruma yeni üye oldum, geziyi düzenleyen ve katılan herkese teşekkür ederim. İlk defa katıldığım grup gezisi oldu ve çok güzel geçti benim için

Elimden geldiğince özet haline getirip video çıkarttım, başka bir gezide yenisini yapmak dileğiyle.

https://youtu.be/PhYB1g6IUgM
    Ahahahaha

Arkadaşlar videoda 06:40'daki mal benim

Video için teşekkürler Tüm gün aklıma gelip durdu iyi ki motoru devirmemişim

@Sokollu senin bacaklar uzunmuş iyi kurtardın.
    Sokollu bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Erthon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Sokollu senin bacaklar uzunmuş iyi kurtardın.
    Durduğu yerde devrilmistir diye yazsam sahibindene inanmazlardi sana da aşk olsun o kadar motor içinden beni yakalayıp malligimi kayıt altına almışsın

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durduğu yerde devrilmistir diye yazsam sahibindene inanmazlardi sana da aşk olsun o kadar motor içinden beni yakalayıp malligimi kayıt altına almışsın
    inanmayana gösterirdin videoyu
    Sokollu bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahahaha

Arkadaşlar videoda 06:40'daki mal benim

Video için teşekkürler Tüm gün aklıma gelip durdu iyi ki motoru devirmemişim

İnsanın kendini bilmesi güzel bir şey
    şaka şaka

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    asdkhgajdhg fferhat ya :D
    Sokollu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)