Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

MT[İZMİR] 19-21 Mayıs Urla MotoFast Festivalindeyiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP

[izmir]

EMK Motosiklet Klübü'nün ve NoOne halkla ilişkiler şirketinin ortaklaşa düzenlediği

MOTOFAST Urla Motosiklet festivalinde tüm MT [ İZMİR ] ve ege bölgesindeki MT üyelerini bu organizasyonda hep beraber olmaya davet ediyorum...

19 mayıs Cuma günü izmir ve civar il ve ilçelerden katılım gösterecek olan tüm motosikletliler kortej halinde saat 13.00 da Cumhuriyet meydanında toplanarak çelenk bırakacaklar daha sonra toplu halde Urla'ya doğru hareket edilecek....

MT [İZMİR] olarak cuma günü bu korteje katılmak isteyen arkadaşlar belirlenen saatte belirtilen yerde olabilirler cuma günü çalışacak olan ve akşam festival merkezine doğru hareket edecek olan grup için toplanma saati ve yerimiz......

Toplanma tarihi....................... 19 mayıs cuma
    Toplanma yeri......................... Güzelyalı Levent marina önü

Toplanma saati....................... 17.00 - 17.30

Festival ile ilgili bilgilere gelince.........

Bu festival Ege Motosiklet Kulübü, Noone Halkla İlişkiler Reklamcılık, Titus ve Feronia Doğa Sporları Kulubü işbirliğiyle, Urla Belediyesi, İzmir Ticaret Odası, FIAT ve FIAT bayisi BİRMOT, Honda – Yükseliş,Suzuki, Adalı Reklam, Ducati, Ataşen Optik, KTM, Polaris, Polkim, İzdoff, Motoshop, Motorbike, Yeniasır katkılarıyla gerçekleşecektir...

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının üç gün boyunca coşkuyla kutlanacağı MOTOFAST; 19 Mayıs 2006 tarihinde İzmir’de motor severlerin ve organizasyona katılan firmaların toplanmasıyla başlayacak. Urla Belediye Başkanlığı önünde gerçekleşecek bir törenden sonra Feronia Doğa Sporları Kulübü alanında 3 gün boyunca devam edecek.

20 Mayıs 2006 tarihinde program kapsamında gerçekleştirilecek “Babazula” konseri dışında üç gün boyunca motoseverler canlı müzik grupları, DJ müzikler, Projeksiyon gösterileri, dans şovları, motosiklet gösterileri, test sürüşleri, mini yarışlar, Türkiye’nin en gözde motosiklet akrobatları ve ekstrem sporlar, ateş başı sohbetleri ve değişik aktiviteler ile eşsiz eğlenceli anlar yaşayacaklar.

MOTOFAST, ülkemizdeki Motorseverleri, doğa severleri, müzik severleri üç gün boyunca çadırlarıyla, karavanlarıyla kamp yapıp eğlenmek üzere 19 – 21 Mayıs 2006 tarihlerinde bekliyor.

FESTİVALİN ANA AMACI

Motosiklet bir tutkudur, bir semboldür… Özgürlüğün, maceranın, farklı bir hayatın simgesi… Hayata bakışları, kıyafetleri, tarzlarıyla motosiklet tutkunları bu farklı hayatın da tutkunlarıdır…
    Motosiklet bir yaşam tarzıdır… Bu tarzı daha fazla insana tanıtmak, sevdirmek ve bir motosiklet bilinci oluşturmaktır...!!!!

MotoFAST TASLAK PROGRAMI

19 Mayıs Cuma

12:00 – 13:00 Cumhuriyet meydanında toplanma
    Atatürk heykeline çelenk koyma ve saygı duruşu.

14:00 – 15:00 Urla’ya seyahat,Urla’da Belediye Başkanlığı önünde buluşma ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması

15:00 – 16:00 Festival alanına varış, konaklama için hazırlanma, çadır kurma,
    DJ ile serbest müzik

16:00 – 24:00 Grup canlı performans
    Dans grubu gösteri
    Moto Show
    Paint Ball
    Off Road – ATV ve Jeep
    22.00-24.00 Kiralık Beden Konser
    24:00 – 02:00 Dj serbest müzik program

20 Mayıs Cumartesi

11:00 – 13:00 Dj serbest müzik (kahvaltı)

13:45 – 15:00 Canlı performans enstrümantal

16:00 – 22:00 DJ performans
    Dans grubu gösteri
    Moto Show
    Paintball
    Off Road – ATV ve Cheep

22:00 – 24:00 BABAZULA

24:00 – 02:00 DJ serbest müzik

21 Mayıs Pazar

Festival kapanış ,grupların dağılması

KATILIM LİSTESİ MT[izmir]

1 - Egeknn
    2 - Derin
    3 - APV41
    4 - Kuvva
    5 - Akreep
    6 - Okram
    7- TenTen35
    8 - ...........
    9 - Sokemon
    10 - Nicktir
    11 - Karakız
    12 - Maniaclee
    13 - Nevzat150
    14 - AHMET
    15 - TekTeker Savaş
    16 - Emrah
    17 - Northen
    18 - Sargonnas
    19 - sandman
    20 - Hızlı Levo
    21 - Erudite
    22 - Wallace
    23 - Weboy
    24 - Natali
    25 - leventkozcu
    26 - turlabo
    27 - magico_sortE
    28 - gdm
    29 - burak89İzmir
    30 - serref

31 - Selcukk
    32 - ochii

Organizasyona katılım göstermek isteyen arkadaşlar topick e yazdıkları taktirde listeye eklenicektir....!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    çok süper bi organizasyon. ben bu tarihler arasında malatyada olacağım için gelemiyorum

sizlerle orda olmayı o kadar çok isterdim ki bilemezsinir.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

skyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW LT 1200,SUZUKI BURGMAN AN 650 PEARL WHITE
    kankam super yaaa kesın ordayıs babaannem bile gaza geldi artcısı olmayan varsa babaannemide alırmısınız benım motor tek kisilik biliosunuz
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    aile fertleri de davetli babaanneye bir rıder buluruz elbet

Motosikleti
    hooop burdayım hoooop işte burdayız hooooo bak şimdide burdayız bekle bızı urlaaaaaa izmir mt geliyooooooor urla urla olalı boyle bır grup gormemiştir geliooooooooooooooooooooooooooooooooooooz babanne hadiiiiii
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

arkadaşlar bende izmirdeyim(denizliden selcuklu1981 şifremi unuttumda )gelmek istiyorum

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    benim babaannem de izmirde. ama racingci sizlerle takılmaz
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    benim babaannem de izmirde. ama racingci sizlerle takılmaz

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    selcukk listeye ekliyorum adını

Bu arada fazla geyiğe sarmayın başlığı silerim

ochii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x9
    listeye benide ekleyin artık tanışalım dimi yaww

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi beyler hazırlıklara başlayın malzeme olarak eksiklikleri tamamlayın.
    bu hafta içerisinde erken yatın ve enerji depolayın muhteşem bir hafta sonu bizleri bekliyor.

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açılın izmir geliyor.......

Hazırlıklar bu akşamdan tamamlanacak (bu arada arkadaşlar ben yine bir iş gezisine çıkıyorum toplantıda olamıycağım . perşembe günü dönücem) Şimdiden heyecanlandım. Düşünsenize binlerce motor ve üstündekiler, etkinlikler. Bence süper eğlenicez. Fotoraf makinelerinizi boşaltın, yedek pillerinizi alın neler yakalıycaksınız kim bilir? Grubun kartçı başısı olarak kartlarınızı almayı unutmayın! eksikler tarafımdan tamamlanıcaktır.........

ceydaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlarr
    Aranızda cuma günkü korteje katılacak olanlar varsa 12-13.00 arası Cumhuriyet Meydanında toplanacağız.Kortej sorumluları EMK dan Özer Reisoğlu ve ben NoOne Ajanstan Ceyda Durak...Erkenden meydanda olacağız,orda görüşmek üzere...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    motorum serviste artçı olarak götürecek varmı ?? yoksa belediye otobüsü ile gelecem...
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Organizasyona katılacak tüm arkadaşların sitemiz yaka kartlarını yanlarına almalarını ve yaka kartı olmayanlarında toplanma yerinde bizden istemek suretiyle tedarik etmelerini rica ediyorum..

emiratasen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emk Motofast Urla Festivali

Siteniz Nefis Olmuş Yapanin Ellerine Yazanlarin Kollarina Sağlik.bu Festivalde çok Eyleneceğiz.3 Adet Rock Gurubu Bi Tanesi Babazula 1 Adet Dans Gurubu,red Bull'un Muzik Resitali Hepimiz Orada Olalim Saat 13:00 De 19 Mayis Gunu Cumhuriyet Meydaninda Bulusup Tum Motorcu Arkadaslar Urla'ya Buyuk Bir Kortej Olacağiz.ne Mutlu Motorcuyum Diyenee.

Motosikleti
    Alıntı ceydaa adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlarr
    Aranızda cuma günkü korteje katılacak olanlar varsa 12-13.00 arası Cumhuriyet Meydanında toplanacağız.Kortej sorumluları EMK dan Özer Reisoğlu ve ben NoOne Ajanstan Ceyda Durak...Erkenden meydanda olacağız,orda görüşmek üzere...
    sagol ceyda bılgılendırdıgın ıcın gorusmek uzere

Alıntı emiratasen adlı üyeden alıntı
    Siteniz Nefis Olmuş Yapanin Ellerine Yazanlarin Kollarina Sağlik.bu Festivalde çok Eyleneceğiz.3 Adet Rock Gurubu Bi Tanesi Babazula 1 Adet Dans Gurubu,red Bull'un Muzik Resitali Hepimiz Orada Olalim Saat 13:00 De 19 Mayis Gunu Cumhuriyet Meydaninda Bulusup Tum Motorcu Arkadaslar Urla'ya Buyuk Bir Kortej Olacağiz.ne Mutlu Motorcuyum Diyenee.
    yasa be emir abı senın ruhun genc vallaha helal olsun sana!!! opuyorum gorusmek uzere

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar sanırım bu benim sizlerle son gezim olacak sınavlarım başlıo o yzden bu geziye kesinlikle geleceğim
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    bende gelicem arkadaşlar ama size güzelbahçeden katılabilirm ole bir imkan olursa yoksa urlaya geçerim direk
    Ride your way

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ben sizle gelip akşm 20,00 gibi dönücem çünkü cumartesi günü evde işler var babamla badana*boya yapacam ....
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler