Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

MT[İZMİR] 19-21 Mayıs Urla MotoFast Festivalindeyiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    tekteker_savas_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    festival ne ldu arkadaşlar gülbahçeye dönmüşsünüzzz hayırdır
    festival sarmadımı yoksa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eger motofast dedikleri olay böle yapılıyosa bukadar basitse arkadaş bizde yaparız türkiye çapında bi organizasyon, ulan hadi yattığımız yeri geç motofast'de motora saygı olur birazda motor park yerini bi hayır sever düzelttirirdi yahu, eline telsiz alan çıkmış oraya peh

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    yeter artık bu ilkti ileride daha iyisini yaparlar BOMBALADIK ORTALIĞI ( bizi izmirden sürerler çok yüklenmeyin bunada şükür ) önce resimler basılsın sonra organizasyonları herkez karşılaştırsın
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    eleştiri mübahtır kulaklarıına küpe olsun

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir etkinlikti,beraber geldiğim arkadaşlardan zaman bulup sizlerle pek beraber olamadım kusura bakmayın arkadaşlar,bu arada giderken bana yaptığınız kıyak(cenkis abi aklını seveyim)sayesinde sonradan gelen arkadaşlarımda problemsiz giriş yaptılar,festival biraz acemiliklerde olsa güzeldi,siz gülbahçeye ayrıldıktan sonra bir çok aktivite oldu,yarışmalar gösteriler harikaydı,özellikle akşam konser ve örümcek kadının dansı müthişti,keşke biraz daha kalsaydınız,daha sonra sizin motorları yemek yediğiniz yerdi sanırım(ıldırı olabilir) sağlı sollu parketmiş gördüm,kornaya basarak selamladım belki sizde bizi görmüşsünüzdür,biz egeriders'tan arkadaşlarla geze geze çeşmeye gittik,kumrucu şevkiyi bi ziyaret ettikten sonra eski yoldan geldik,yolda birde manzara kahvesinde mola verdik,ben çok eğlendim,gittiğime hiç pişman olmadım,umarım daha profesyonel festivalleride görmek nasip olur

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    elimde olan fotoları hemen atayım siteye bir nebze olsun heyecanımız yatışsın...
    ama esas görüntüler daha arkadaşlarımız tarafından konulacaktır benimki sadece cep tel görüntüleridir. kalitesi düşüktür

işte gülbahçedeki daimi tesis olarak görmeye başladığımız kamping alanımızın bahçesi, şöyle etrafa bakın yeşil içinde, (motofastte yanıyorduk yaf, etraf kurumuş ot doluydu...)

dikkati motorları park ettiğimiz alana çekiyorum, nekadar güzel dimi=? zemin beton taş toprak toz yok. zaten motorlar gölgede.. daha ne olsun yaf

sonra sahile indik, biraz motor sürüş antrenmanı yapalım dedik, yeni motor kullanmaya heves yapan arkadaşlara eğitim verdik... tabi biraz da eğlence yaptık, filmler çektik, beton gibi olmuş zemini kazıdık.

işte olay foto ZAT150 patinaj çekerek zemini yedi olay olay olay

zat nerde yapıcak bu olayı tabiki yapamaz işte olay görüntüyü yaşatan makina...

sahilde sarı şortlu bir ağaylan tanıştık hemen, oda ön felan kaldırcaktı ama onun iki teker bu tür ekşinlar için yaşlanmış, bizi misafir etmek istedi buralar benim mekan dedi, gelin sorun burda bi dayı varmış deyin hemen beni gösterirler dedi, bizde onu aramıza alıp bi hatıra resmi çekindikkk..

mangal yanmaya başladı, ateş bizi çağırıyor..

akşam eğlencenin yanında davulda çalınma planı içinde, sayın modumuz davula akord çekiyoo şuan. tınısını dinliyooo. neyse güçbela yaptık bu işide

yemek yerken bir yanda çalınan müzikler kanımızı harekete geçirmeye başladı

içki şişede durduğu gibi durmuyor, işte bir şehit verdik masaya kafayı koydu onca gürültülü müzige karşı uyumaya başladı. ama keyifler gerçekten yerindeydi, herkes çadırına mutlu mesut döndü eminim ben buna, bir kişi üzüldüğünü veya sıkıldığını hissetmedim...

yorumsuz

kahvaltımız da süperdi, masalarımızda herşey tam hazır durumda bekliyordu. uyandıktan 4 dakkika sonra hazırlanmış tabağım masamdaydı daha ne olsun, çaylar şirketten olunca daha bi tattlı oluyo yaff

bendeki resimler bukadar... diğer videoları ve görüntüleri sabırsızlanarak bekliyorum..

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    bahtıyar kardesım ellerıne saglık resımler harıka cıkmıs arkadaslar gercekten cok cok eglencelı bır gezıydı herkesı aramızda gormek ısterdım... resımlerın devamını beklıyoruz
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    ee hani geri kalan resimler nirrdee

meraklan beklemekteyim resimleri,

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Eğlence anlayışı farklıdır tabiki cuma akşamı gidip cumartesi saat 3 e kadar oradaydık ancak onca saat hiçbir faliyet göremedik...

ilk olması açısından acemilik nedeniyle aksaklıklar olabilir artılarıyla beraber hepimiz hoş görebilirdik ancak tamamen ticari amaçlı bir organizasyon oluşu ve bunun çok ortada oluşu keyifleri iyice kaçırdı..!!

Söylenecek çok şey var organizasyonla alakalı ancak Gerenk yok

Önemli olan oradan erken den sıyrıldıktan sonra gülbahçede toplam 24 kişi davullu zurnalı mangal başında up uzun bir masada inanılmaz eylenmemiz ve bir arada olmaktan keyif almamızdı

hafta sonu beraber olduğumuz katılan ve emek veren herkese tek tek teşekkürler...

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyiki gelmişiz daimi, misafir perver dostlarımızın mekanına. Gerçekten süper bir eğlence oldu. Bizleri mutlu etmek adına hizmetlerini esirgemiyen abilerimize ve kardeşlerimize çok teşekkürler.

Neydi o öyle festivalmiydi neydi. Arkadaşlar, ortada bir çaba bir emek bi koşuşturma, bir kanter içinde kalma görünmediği için bu ilk oluşunun getirdiği bir acemilik değildi bence. Neyse herkez kendi gitti ve gördü. Burda daha fazla uzatmaya gerek yok. En azından bidaha düzenlemeye kalkarlarsa aynı yerde yapmasınlar, yiyeceği ve içeçeği ucuz yapsınlar biz kendi kendimize de eyleniriz. (bknz. Gülbahçe)

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katılan tüm mt.izmir e teşekkürler.
    katılamayanlar çok şanslısınız, bir şey kaçırmadınız, hatta kardasınız,
    motofest olmuş, ticarifest......!, hadi gelenlere saygı duyupda çadırları kuracak güzel bir yer ayırmadınız önemli değil, ama ya motorlar canım motorlarımız kısaca tek kelimeyle üç yıldız.
    gülbahçe tek kelimeyle tekrarı için görüşmek üzere sevgiyle, sağlıkla kalın.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    diğer resimler için
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14310

bahtiyar ve ahmet resimler için teşekkürler. ama o yorumsuz resmin yorumu hala bende boyun ağrısı, ve bilimum sırt bacak noktalarındaki ağrılarla devam ediyor. sandalyelerin köşelerine denk gelen yerlerim hala ağrıyor. hele o boynum offf ki ne offf. ama olsun değerdi yani. bu arada uyku tulumunun içine girilmesi gerekiyormuş üstünüze benim gibi örtmeyin. üstten sıcak alttan soğuk bi tuhaf oluyor metabolizma

kliwaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    belli değil
    haha bizim yazlık orda , resimdeki bisikletli adamda dayı, :D:D:D
    Amiga ölmez!!!
    [url]www.amigaturk.com[/url]

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ben birşey demeyeceğim NEYSEEEEEEEEEE sadece gülbahçe ne zaman tekrar edecek
    CENGOMOTO

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Yahu ben de geldim ama Pazar günü 15:00'de. Tabii kimse kalmamıştı. Orada kalan bir görevliyi de Urla'ya taşıdım.

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Journeyman_35, MrCool, nicktir, sandman ( bakmayın yazın YAKALADIM SİZİ )
    CENGOMOTO

nicktir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki klr 650
    walla cengiz abi maşallah gözündende hiçbişey kaçmıyo yaa fotoğraflara bakıpta iç çekmekten yazamadım keşke bende olabilseydim sizlerle beraber çok güzel eğlenmişsiniz allah ağzınızın tadını bozmasın...

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Fotolar anca çıktı. Manuel bu kadar oluyo işte

URL=http://img204.imageshack.us/my.php?image=r0010094yj.jpg][/URL]

URL=http://img207.imageshack.us/my.php?image=r0010113if.jpg][/URL]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler