Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT[İZMİR] 19-21 Mayıs Urla MotoFast Festivalindeyiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende geleceğim ama şu anda kiminle ve nasıl gideceğim belli değil,hiç olmazsa orada görüşürüz,ben cuma mesai çıkışı yani 18:30 dan sonra ancak çıkabilirim,güzel olacak festival inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650

Born to be wild....

Kenan Başkan, ben de gelicem..yanımda da 1 çift getiricem iş yerinden kankalarım..onları da üye yaparız...

Biz Cuma gündüz büyük kortejle gidicez...saat 10:00 gibi nargile keyfi yaptıktan sonra

Bizden kimler olur sabah acaba?

Yalnız bi de sorunsalım var....
    Ya tek kişilik bi çadır alıcam sıfır km...ya da bi arkadaşımda misafir sanatçılık yapıcam çadır olarak Ona göre ben de bu 2-3 günde organize edeyim kendimi...

Bir de malum, benim çadır kültürüm çok fazla yok..neler lazım olur, yanıma neler almalıyım gibi sorularım olucak....gibi gibi....

Selamlar, sevgiler....

Ben bunu normal topik sayfamızda yazdım ama cvp gelmedi...yok mu kalbi çadırlarda atıp, geceleri yıldızları yorgan yapan arkadaşlarımız yaw? tavsiyelerinizi bekliyorum...
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Journeyman_35

bu akşam bostanlıda toplanıyoruz toplantıya katılma şansın olursa ayrıntılı konuşuruz katılamazsan msn ye ekle beni yazışalım

listeye ekliyorum seni ve arkadaşlarını

Güncel !!!!

KATILIM LİSTESİ MT[izmir]

1 - Egeknn
    2 - Derin
    3 - APV41
    4 - Kuvva
    5 - Akreep
    6 - Okram
    7- TenTen35
    8 - ...........
    9 - Sokemon
    10 - Nicktir
    11 - Karakız
    12 - Maniaclee
    13 - Nevzat150
    14 - AHMET
    15 - TekTeker Savaş
    16 - Emrah
    17 - Northen
    18 - Sargonnas
    19 - sandman
    20 - Hızlı Levo
    21 - Erudite
    22 - Wallace
    23 - Weboy
    24 - Natali
    25 - leventkozcu
    26 - turlabo
    27 - magico_sortE
    28 - gdm
    29 - burak89İzmir
    30 - serref

31 - Selcukk
    32 - ochii
    33 - Journeyman_35 + 2 arkadaşı
    34 - PHAETONW12
    35 - hedowich

36 - ozgur_zrolu

Organizasyona katılım göstermek isteyen arkadaşlar topick e yazdıkları taktirde listeye eklenicektir....!!!

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    19 ile 21 Mayıs arası izmirde olacağım.
    Urla nerede,Bornovadan yada Basmahaneden nasıl gidilir.
    Otobüsle geleceğim için motorum yanımda olmayacak.
    Umarım bir aksilik çıkmaz ve festivalde olurum.
    Zaten çoğunuzu fotolardan tanıyorum.
    MT Motorize07 Antalya Grubu

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ozgur_zrolu

izmire geldiğin zaman beni ara dostum bizimle beraber gelirsin her türlü yardımcı oluruz telefonum

0536-424-81-80

ceydaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya tek kişilik bi çadır alıcam sıfır km...ya da bi arkadaşımda misafir sanatçılık yapıcam çadır olarak Ona göre ben de bu 2-3 günde organize edeyim kendimi...

Bir de malum, benim çadır kültürüm çok fazla yok..neler lazım olur, yanıma neler almalıyım gibi sorularım olucak....gibi gibi....

Selamlar, sevgiler....

Ben bunu normal topik sayfamızda yazdım ama cvp gelmedi...yok mu kalbi çadırlarda atıp, geceleri yıldızları yorgan yapan arkadaşlarımız yaw? tavsiyelerinizi bekliyorum...[/QUOTE]

merhaba,
    çadır konusunda çok bilgili değilim fakat festival alanında uygun fiyatlı çadır satışı yapılacak ,hani olur da ayarlamadan gelirseniz veya olan olursa diye söyliyim dedim.zaten titus doğa spor malzeme mağazası orada satış yapacak...

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili Kenan,
    3 gündür kesintisiz çalışmam nedeniyle,
    bu akşamki toplantıya katılamıyacağım.
    Motofast konusuna gelince; Cuma mesaisi devam eden kölelerden olmam nedeniyle ve mesainin 19:30 da bitmesi sebebiyle mesaisi erken bitip 17:30 da katılım sağlayabilecek cuma çalışanları arasına da giremiyorum.
    Bi şekilde gelicem ama hangi gün ve kaçta olabileceği şimdilik benim tarafımdan dahi mechul görünüyor. Sen en iyisi yanı başında bana bi çadırlık ayırabilirsen bi yer ayır. Mümkünse tabiki.

Tüm bunların dışında da sponsorlar konusunda sormak istediğim bir şey var.
    EMK.nın sitesinde Sevilen şarapları sponsorlar arasında sayılırken, senin yayınladığın sponsorlar listsinde yok
    Merak ettiğim konu, var mı? Yok mu?
    Bilgilendirebilirsen sevinirim.
    Not: Sevilen'le tamamen duygusal bağlarımdan ötürü

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    abi sevilen şaraplarıda sponsormuş şimdi sorup öğrendim sponsorlar arasına ekliimmi yoksa bu bilgi yeterlimi

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    kenan abi ben urlaya gelemiyeceğim fakat saat 13.00 da cumhuriyet meydanında olacam sizinle nasıl görüşecem bu arada katılım çok fazla olursa grup üyeleri birbirini nasıl görecek???
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    cuma günü çalışan arkadaşlarımız var örneğin ben saat 13.00 da orada olamıyacağım büyük ihtimalle ama törene katılmak isteyen arkadaşlar olacaktır onlarla haberleşip orada buluşabilirsiniz

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ben törende olacağım keşke yaka kartım olsaydı :( irtibata geçmek isteyen arkdaşlar için cep 0543 6494016 ben fotoları çekip bu başlık altında yayınlacağımmmm.......
    cuma günü görüşmek üzere
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

nicktir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki klr 650
    merhaba tüm arkadaşlara..
    arkadaşlar çoğunuzunda bildiği gibi ben artık çalışıyorum ve inanın o kadar hızlı başladımki çalışmaya inanın işe gireli 16 gün oldu ve ben daha 1 gün izin kullanabildim. Sizlere iyi eğlenceler diliyorum bu hafta sonu izin kullanabilirsem cumartesi akşamdan gelebilirim zaten urla bana yakın gelemezsem bile eminimki hepinizde eğlencenin dibine vuracaksınız. Sizlere iyi eğlenceler

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    abi sevilen şaraplarıda sponsormuş şimdi sorup öğrendim sponsorlar arasına ekliimmi yoksa bu bilgi yeterlimi
    Kenan'cığım yazdın ya bu yeter

Dedim ya konu sadece duygusaldı.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beni eklemeyin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    çadır konusunda 19 mayıs sabahı BİM magzalarında sizin için satışa çıkarttım .gayet güzel ve hesaplı.

ilgilenen arkadaşların dikkatine
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    cumartesi başka bi motor grubu ile orda olacağım orda görüşürüz
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı ceydaa adlı üyeden alıntı

Selamlar, sevgiler....

Ben bunu normal topik sayfamızda yazdım ama cvp gelmedi...yok mu kalbi çadırlarda atıp, geceleri yıldızları yorgan yapan arkadaşlarımız yaw? tavsiyelerinizi bekliyorum...
    merhaba,
    çadır konusunda çok bilgili değilim fakat festival alanında uygun fiyatlı çadır satışı yapılacak ,hani olur da ayarlamadan gelirseniz veya olan olursa diye söyliyim dedim.zaten titus doğa spor malzeme mağazası orada satış yapacak...[/QUOTE]

Çok teşekkürler....bu akşamdan halledicem artık....garanti olsun....
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

skyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW LT 1200,SUZUKI BURGMAN AN 650 PEARL WHITE
    arkadaslar festival alanının tam yerlesim planı buyrun merak eden arkadaslar icin!!!
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    bu kamp alanı urla nın neresinde kalıyor tam olarak
    Ride your way

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    arkadaşlar, festival için,
    toplanma yerimiz : üçkuyular levent marina.
    toplanma saatimiz: 20:00

karşıyaka dan gelecek arkadaşlar birlikte feribotla karşıya geçelim derim
    19:40 feribotuyla
    özel ricam lütfen herkez motorlarına türk bayrağı assın, tesisat olarakda el feneri, termos, ve diğer kamp tesisatı.
    şimdiden herkeze iyi eğlenceler dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler