Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT[İzmir] 3 Mayıs Çarşamba Toplantısı ( EKO ) dayız

Motovento
    REKLAM ALANI
    hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende, bende, bende gelecem işte (karakızda maşallah gezginler gibi izmirde durduğu yok hakkaten)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maniaclee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORAN MT150
    bende gelirim diecem olmayacak benim durumum malum 12 saat motor üstünde oturduktan sonra pek yürümeye mecalim kalmıyo ama sırf sizin hatrınıza birşeyler yapmaya çalışacağımm
    bu arada skyraider (tarık) kankam umarım ciddi bi şeyin yoktur... fazla büyütme gözünde ben yaptığım 10 kazanın sadece birinde hastahaneye gittim o da hemşireleri çok met etmişlerdi

sevgili arkadaşlar beşiktaş fenerbahçe macını göz önünde bulundurmadıkmı çağatay da maça gidecekmiş bende gitmeyi düşünüyorum dahada gitmek istiyen olacaktır (yada hep birlikte maça gidelim )

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı
    karakız grubu çok boşladın bak bu böyle olmaz biz seni özlüyoruz öyle bir köşede sessiz ve sakin oturman bile bize yetiyor yoksa kaydını istanbul mt yemi aldıracaksın aklını başına al

cenkis abi biliosun malum sebepler var ailemde istanbulda saten buara biraz sık geldim istanbula ama önümüzdeki hafta söz geleceğim
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

slient rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT250

selamlar

merhabalar! ben yeni bir motorcu adayıyım! bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum. ailemden gelen, doğuştan içimde bulunan bu ruhu artık ortaya çıkarmanın zamanı geldi! bence bunun için en iyi yol sizin gibi bi topluluğa dahil olmaktır. çarşamba günü toplantıya gelmeye çalışıcam böyle bi topluluğun parçası olmak beni çok mutlu eder (eğer kabul ederseniz)

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    EVET SLM MİLLET BEN GELDİM

Şuan saat 5,13 , yani pazartesi sabahındayım daha, otobüsten yeni indim, sağ olsun peder bey arabaylan çiğliye kadar gelip aldı beni...

MotoGP baya yordu beni ama bir okadarda eğlenceli geçti.. yaf Çarşambadan beri yatağımı özledim ama gelir gelmezde int e girip forumu takip ediyorum.. (bağımlılık işte, kaldığımız otelde int yoktu kafayı yedim foruma giremedim die )

birazdan yatıcam, Knn abi naptınız çarşamba günü toplanıyormuşsunuz galiba, size ii toplantılar dilerim artık nediyeyim.. benim çarşamba günleri TMF toplantılarım var, ben TMF den çıkınca havadaki eğzost kokusunu takip ede ede bulur gelirim artık yanınıza...

halen daha kendime inanamıyorum, kulaklarımdaki motor bögürtüleri daha geçmedi.. yaf bence istanbul parkta görevli olarak yarış takip etmek kadar heyecanlı bişee yok valla.. cuma günü ısınmalarda mak hız 250 civarıyken pazar günü yarışta mak 315 km civarı yaptılar. ve o çıkan müthiş eğzost sesi beni bitirdi biraz yatıp kendime geleyim, artık salı akşamı kalkarım herhalde

bundan sonra gelişmeleri takip edicem artık

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahtiyar kardeşim öncelikle hoş geldin. Moto Gp sırasında telefonla canlı bağlantı bi harikaydı. Televizyonun sesini kısıp telefondan takip ettik. Her geçişlerinde ..... Umarım seneye tribünlerde oluruz. Toplantıya gelmeye çalış özlettin kendini.

Toplantının Çarşambaya alınmasına sevindim. İki haftadır büyüyen MT İzmirle Oturup muhabbet edememiştim (İşsel sebeplerden dolayı aranızda olamadım.) Aynı zamanda hafta sonları yapılacak organizasyon içinde (rezervasyon v.b.) çarşamba olması iyi olmuş. Çarşamba akşamı EKO da görüşmek üzere...

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    selam arkadaslar bır aksılık cıkmazsa nasıp kısmet bende carsamba aksamı ordayım gorusuruz..
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Arkadaşlar geçen hafta gelicektim mutlaka ama yağmurun hüsranına yakalandım, yıkanmayı göze alamadım yağmurda gelmedim walla ..

Bu hafta da maç war ama maçtan sonra nasıl olacak bilemiom walla.. GElmeye çalışacağım işallah..

saygıalr

bahtiyar çok iyi bir görevdesin motora gönül vermiş biri olarak yaptığın iş süper, abimde yarışı izlemeye gitti telefonla dinletti bana, sende nictiri (Serkanı) aradığında bende vardım yanında sendende dinledik biraz sesler net değil ama bozukta olsa oranın sesini almak iyiydi. birde böyle yerlerde kontör dayanmıyor bende formula1 e gitmiştim geçen sene bildiğim herkezi aradım ses dinletmek için 250 kont. felan gitmişti

tenten tertip çarşamba günü gelmeseydin artık yas tutardık heralde biz orda, sensiz düğün bayram olmaz hafta sonu kuşadasınada geliyosun heralde valla iş güç var deme.
    Çarşamba maça gidcez gidemezsek toplantıda görüşürüz hörmetler.

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    skyrider,hayırdır arkadaşım dizin o kadar ciddi hasar mı almıştı?merak ettim doğrusu..geçmiş olsuın yapabileceğimiz birşey var mı?
    Toplantıda görüşmek üzere sevgi ve saygılarımla..

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5

28 nisan toplantı fotoları

dostlar slm
    28 nisan gecesi şeref sayesinde epey güzel geçti. artık diğer üyelerdende böyle atraksiyonlar bekliyoruz. sevgilerle

Motosikleti

fotolara devam

boyut kısıtlaması olduğu için bu şekilde gönderdim. isteyenlere özelden de gönderebilirim. pakelmurat@hotmail.com

Motosikleti

çarşamba maç var ama

slm millet
    çarşamba bizim (BJK) zafer gecemiz olacak. hem maç izmirde. kaçmaz yani. bu çarşamba benim gelmem zor gibi gözüküyor. forumdan detayları takip ederim. bilet bulamazsamda sizlerin yanına gelirim.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    maça gidecekleri listeye aldım siz merak etmeyin gezi detaylarını da topickten takip edersiniz artık

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Alıntı TenTen35 adlı üyeden alıntı
    Televizyonun sesini kısıp telefondan takip ettik.
    Hımmm !!!

Alıntı hızlılevo adlı üyeden alıntı
    bahtiyar sen nictiri (Serkanı) aradığında bende vardım yanında sendende dinledik
    hımmmmm !!!!!!!!
    Ne oluyor orda???? Birileri bir yerlerde mi toplanıyor yoksa ??????
    Alıntı Skulhunter,Ege Knn adlı üyeden alıntı
    Bölgeye ait aktif bir grub var ise başka bir grup oluşturulamaz. Tüm motorcular kardeştir
    Bilmem alıntılar tanıdık geldi mi ???
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    bende gelemiyom cengizle beraber başka grup kuracaz
    Sevgili Barış, şu yeni gruba beni de alın....
    Zaten buralarda grup kurmak için başka şehirler de var. Geçenlerde gezerken gördüm. Tabelasında Ephesos yazıyo. Kimse kurmadan MT [EPHESOS] u biz kuralım. Toplantılarımız da gizli olsun. Birbirimize bile haber vermiyelim

serref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    presto pr150
    murat abi cam hayırlı olsun güzel çekmişsin walla!!! çarşamba yencez sizi sen boşuna kaçırma toplantıyı

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    vallaha haksızlık şike var bu toplantılarda toplantıya ilk gelenlerdenim serrefin kurbanlarındanım ama bir adet foto yok olamaz böyle kıskançlıktan kırıldım burada
    ekonun ayazını hatırlarız artık ne yapalım kemiklerimizde hatırası kaldı

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wallace,fotolar için teşekkürler,sanırım makinenin ayarları yanlıştı,bazı fotolar flu çıkmış,net değil(yanlış anlama makinen çok hoşuma gitmişti,ben de almayı düşünüyorum,hatırlarsan konuşmuştuk,neyse bu hafta belli olur )

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    MT İZMİR bütündür bizde ayrı yerlerde ayrı mekanlarda habersiz birkaç kişi toplanıp grup dışına çıkmaz alınan karar pazar günü inciraltında yada belirlenen mekanda dev ekranda moto gp izlenecekse harfien uyulur yada aksi bir durum varsa siteden,cepten,msn den özelden arkadaşlara bildirilir sen ayrı toplantı yapıldığı kanaatine nereden vardın MARKO yok öyle bişi sana yanlış bilgi vermişler öyle birşeye bu grupta kimse prim vermez olursada kesin çok önemli bir sebebi vardır ( sel, yangın,deprem bilimum doğal afetler ) sen içini ferah tut BİZİ İZLEMEYE DEVAM ET
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler