Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Nevşehir, Kırşehir,Aksaray, Niğde, Kayseri, Konya'da Nereleri Görmeliyiz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    niğde'ye gidecekseniz aladağlar milli parkına kesinlikle uğramalısınız. hatta her ruhu bedenine fazla gelen motosiklet sürücüsünün oraya gitmesi bir müslümanın mekke'ye hacca gitmesi gibi birşey benim açımdan..

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam abicim

tuz gölü tarafındaki yol daha düzgün bir yoldur.. niğdeye kadar.
    hocam, eylük ekim arası oradan nevşehir'e geçtik.tuz gölü üzerindeki yol kazaya sebebiyet vericek kadar kötü durumdaydı. en son durum nedir bilmiyorum..
    Garip ve esirci bunu beğendiler.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niğde'ye gidecekseniz aladağlar milli parkına kesinlikle uğramalısınız. hatta her ruhu bedenine fazla gelen motosiklet sürücüsünün oraya gitmesi bir müslümanın mekke'ye hacca gitmesi gibi birşey benim açımdan..

http://img443.imageshack.us/img443/5686/imag0719.jpg

http://img818.imageshack.us/img818/8666/dscf2244g.jpg

http://img197.imageshack.us/img197/8262/imag0686.jpg

hocam, eylük ekim arası oradan nevşehir'e geçtik.tuz gölü üzerindeki yol kazaya sebebiyet vericek kadar kötü durumdaydı. en son durum nedir bilmiyorum..
    doğrudur.. kalitesiz asvalt kullanılıor..en son 2 sene önce geçtim..yolu dümdüz yapmışlardı tam motorluk..ama bozuluyor..tırlar kamyonlar çok yük atıyorlar.. oralara harcanan paranın haddi hesabı yok.. eski tek şerit yolu çok kaliteliydi. kalitesiz asvalt da kullandıkları kesin..

aman hocam dikkat edin..aman..
    esirci bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    125 MH DRİFT
    Rica ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

[
    doğrudur.. kalitesiz asvalt kullanılıor..en son 2 sene önce geçtim..yolu dümdüz yapmışlardı tam motorluk..ama bozuluyor..tırlar kamyonlar çok yük atıyorlar.. oralara harcanan paranın haddi hesabı yok.. eski tek şerit yolu çok kaliteliydi. kalitesiz asvalt da kullandıkları kesin..

aman hocam dikkat edin..aman..
    Şu an ordaki yol yapımı bitmek üzere bozuk olarak 15 20 km lik bir bölüm var tuz gölü yakınlarında.onun dışında yol asvaltı gayet güzel fakat bizim gibi motorcu arkadaşlara pek tavsiye edemiyeceğim çünkü:kamyon,tır gibi araçlar fazlasıyla mevcut ayrıca yolun etrafı çok açık alan olduğu için rüzgar yapabiliyor daha önce moturumla bu yolu kullandım rüzgardan dolayı hızım 40 km/s e kadar düştü siz tahmin edin...
    esirci bunu beğendi.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    chronix dun kısa bir gezi yaptım hasan dağı civarında iken aklıma geldin bi fotoraf cekıp atıyım siteye dedim sonrada duygularını depreştirim (bitarafın şişer ) düşüncesi ile vazgeçtim. kusura bakmayasın
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chronix dun kısa bir gezi yaptım hasan dağı civarında iken aklıma geldin bi fotoraf cekıp atıyım siteye dedim sonrada duygularını depreştirim (bitarafın şişer ) düşüncesi ile vazgeçtim. kusura bakmayasın
    yav hocam, tam da hasan dağı ilgili birşeyler konuşurken böyle birşey yazıyorsun. işaret bunlar işaret yolun yine düşerse diye yazıyorum.hani nerde resmim benim
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    kayserinin yahyalı ilçesinde kapuzbaşı şelaleri var dünyada 2. sırada. dehşet bişey sonra hacer ormanları var nefis oksijeni var harika bir yer..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

dünyanın en yüksek ikinci şelalesi durumundadır.kayseri iline bağlı yahyalı ilçesi sınırlarındadır.şelalenin aktığı yerin rakımı 700 m dir.şelale 70 m yükseklikten ve 7 ayrı noktadan akmaktadır.
    esirci bunu beğendi.

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Selam abicim

tuz gölü tarafındaki yol daha düzgün bir yoldur.. niğdeye kadar. doğu tarafındaki yol çok dağlık ve yolları diğerine nazaran daha dağlık virajlıktır.. ( yol asvalt durumunu net bilmiyorum ) aman dikkat edin.. Çok güzel gezi olacağına eminim..

bu arada, Şereflikoçhisarlıyım.. Tabela önünde bi resim istiyorum senden benim için..

iyi gezmeler şimdiden..
    Öyle bir vebal verdin ki Ramazan kardeşim, mecburen fotoğraflarımıza ekleyeceğiz. Peki, yolumuz o tabela önünden geçecek mi?
    Garip bunu beğendi.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    geçecek hocam
    birGarip..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Sabit ayıptır sorması o Celal'in motorun arkadaki jant kapağı gibi duran şey nedir

Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabit ayıptır sorması o Celal'in motorun arkadaki jant kapağı gibi duran şey nedir

http://img197.imageshack.us/img197/8262/imag0686.jpg
    ilahi güçler tarafından bize bahşedilen tüpün kafası
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    yok hani kalkan gibi filan duruyor zaten tapınak şovalyesi modunda
    Chronix bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

by_hls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.a kardeşlerim arkadaşlarım ve abilerim. Forumda yeni sayılırım. Henüz görebildim gezi sayfanızı. Gezi tarihinizi 2 hafta kadar geçmiş. Ertelediniz mi yoksa iptalmi ettiniz. Bölge hakkında çok çok iyi bilgiye sahip değilim ama, çevremde tanıdığım herkes turizmle uğraşıyor. Mutlaka yapılması gerekenlerin bi listesini toplayıp çıkarabilirim. O tarihte müsait olursam gezinizde de bulunduğum bölgede size eşlik etmek, tanışmak isterim.

Edit: İmla.

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı by_hls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a kardeşlerim arkadaşlarım ve abilerim. Forumda yeni sayılırım. Henüz görebildim gezi sayfanızı. Gezi tarihinizi 2 hafta kadar geçmiş. Ertelediniz mi yoksa iptalmi ettiniz. Bölge hakkında çok çok iyi bilgiye sahip değilim ama, çevremde tanıdığım herkes turizmle uğraşıyor. Mutlaka yapılması gerekenlerin bi listesini toplayıp çıkarabilirim. O tarihte müsait olursam gezinizde de bulunduğum bölgede size eşlik etmek, tanışmak isterim.

Edit: İmla.
    Katılımcılardan 2 kişi esnaf, 3 kişi çalışan, 1 de emekli, Havaların müsait olduğu zamanlarda ortak noktada buluşamadığımız için sanıyorum 23 hazirandan ramazan başlangıcına kadarki süreye, ya da ramazan bayramından sonraki zamana erteledik diyebilirim.

Bize veya başkalarına, hazır bir rota oluşturdukları için yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)