Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motocross Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

abilerim ben 96 doğumluyum.kendimi bildim bileli motosikletleri sevmişimdir.kendime bir motocross kiralamak istiyorum yada turnuvalar.bana göre uygun gördünüğünüz bir model varmı? geçenlerde TV'de gördüm 8 yaş üstü çocukların turnuvaları katılıp bindiği motorlar var.daha çok o türler yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bunun en faydali bilgisini Federasyondan elde edersin

http://www.tmf.org.tr/lisans.php

Lisans cikaracaksin ve yapilan resmi tum antremanlara katilacaksin. Ayrica on gorulen tum korumalara sahip olman sart. Yasadigin sehri bilemiyorum , fakat kirsal alani bol ise ve daha once tecruben yok ise. Motor ile biraz bu bolgelerde kendini egit. Asla ve asla trafige yada oto yola cikma. Pick -up bir aracin arkadasin git. bosver hadi jnm ne olacak diyen kimseyide dinleme. Bir polis dahi gorse motorun elinden gider.

Federasyona telefon yada e-mail ile egitim icin basvur. Muhakak acilan kurslar egitimler vardir. Umarim iyi bir sporcu olma yolunda sindir.

Unutma bu isin basi egitim ve kendine guven.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)