Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Artık Bende Chopper Sahibiyim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Hayırlı olsun, regal raptor geçenlerde birisine denk geldim çok güzel sesi vardı harley sandım, ama adam egsozu değiştirmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Alıntı ilkadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, regal raptor geçenlerde birisine denk geldim çok güzel sesi vardı harley sandım, ama adam egsozu değiştirmiş.
    evet sesi gerçekten güzel birde egsoz değişimi yapılınca harley gibi oluyor.
    ilkadam bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Hayırlı olsun, tarz motor;)
    ajwer06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Alıntı Mr.Akn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, tarz motor;)
    tesekkrler daha iyisi sizlerin olsn.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    O YAZILARIN ÜSTÜ VERNİKLİDİR , ÇIKARINCA ÇUKUR ... GİBİ KALIR VE SIRITIR . O MOTORUN REGAL OLDUĞUNU İLKOKUL ÇOCUKLARI BİLE BİLİYOR O YÜZDEN OYNAMAYIN GEÇİŞ MOTORU OLSUN

YAĞINA SUYUNA ANTİFRİZİNE BAK , BENZİNİ KOY BAS GAZA

Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O YAZILARIN ÜSTÜ VERNİKLİDİR , ÇIKARINCA ÇUKUR ... GİBİ KALIR VE SIRITIR . O MOTORUN REGAL OLDUĞUNU İLKOKUL ÇOCUKLARI BİLE BİLİYOR O YÜZDEN OYNAMAYIN GEÇİŞ MOTORU OLSUN

YAĞINA SUYUNA ANTİFRİZİNE BAK , BENZİNİ KOY BAS GAZA
    hocam sanırım yanlıs anladınız. ön amortisorun üstündeki kırmızı yazıdan bahsediyorum. yazılar sonradan yapıstırma spıder yazıyor. yoksa Regal olmasından gayet memnunum

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ajwer06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sanırım yanlıs anladınız. ön amortisorun üstündeki kırmızı yazıdan bahsediyorum. yazılar sonradan yapıstırma spıder yazıyor. yoksa Regal olmasından gayet memnunum
    HGımm pardon depo üstü yazılar sandım onları sökmesende kendileri düşüyor merak etme
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Raptor güzel makina, bence iyi bir seçim. Viteslere de 500 km sonra alışmış olursunuz olur biter Bu arada yağ ve hava filtrelerini temizlemenizi, hatta değiştirmenizi, yağı da dağiştirmenizi öneririm. zincirinizi de bi güzel yağlar kaymak gibi binersiniz
    ajwer06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Raptor güzel makina, bence iyi bir seçim. Viteslere de 500 km sonra alışmış olursunuz olur biter Bu arada yağ ve hava filtrelerini temizlemenizi, hatta değiştirmenizi, yağı da dağiştirmenizi öneririm. zincirinizi de bi güzel yağlar kaymak gibi binersiniz
    .
    Guzel temennileriniz icin cok tesekkur ederim. Allah sizede kazasiz ve keyifli surusler nasip etsn. Soyledeğiniz islemleride en kisa zamanda yapicam maddiyati sanirim çokerttim biraz cebime para gimesini beklem lazim :D

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Hayırlı olsun, benim çocukluğumdan beri chopper hayalimdi, nasip olmadı hiç. zamanla ss sevgisi içimde daha büyük. nasip olursa ilerde bende düşünüyorum inşallah ( yaşlanınca )
    ajwer06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, benim çocukluğumdan beri chopper hayalimdi, nasip olmadı hiç. zamanla ss sevgisi içimde daha büyük. nasip olursa ilerde bende düşünüyorum inşallah ( yaşlanınca )
    Tesekkur ederim hocam. Umarim nasip olur keske herkes her tür modele sahip olabilse

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden bu chopper olayını "yaşlılık" ile bağdaştırırlar anlamıyorum...yani hiç yaşlı SS kullanan yokmu?
    ben bu tip benzetmeleri sevmiyorum bir chopper kullanıcısı olarak,yani zevk meselesi bu gidipde şu yaş bunu o yaş şunu kullanılmalı diye bir kaide yok..ama şu bir gerçek,ben trafikde giderken yanımdan geçen SS motorlara değil hep bana bakaıyorlar,yani altımızda harleyde yok,alt tarafı 5-6 binlik bir makine var ve o duygu zaten hız zevkiylede kıyaslanmaz ama işte benim kızdığım olay aynı markacı arkadaşların " senin makine çinli,tukaka sın" tripleri gibi bir durum oluyor bu yaşlılık-gençlilik muhabeti...yani içinde chopper sevgisi varsa al kardeşim,neden yaşlanınca diyorusun? yani yaşlanacağının garantiside varmı? ileride düşünüyorum desen anlarım çünkü yeni motora başlayacak arkadaşlar bu sözleri ciddiye alıp başka yanlış seçeneklerede yönelebiliyor dolayısı ile artık bu sınıf kavramını kaldıralım lügatımızdan...
    nemesis-83 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hayırlı olsun kazasız belasız mal yakıyor ortalığı temizliğini ihmal etme her yeri krom 350 lik mi bu
    ajwer06 bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız mal yakıyor ortalığı temizliğini ihmal etme her yeri krom 350 lik mi bu
    Tesekkur ederim hocam. 250lik modeli. Krom bakimi icin ne onerirsnz..

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Hayırlısı olsun, kazasız belasız kullanırsın inş.
    Bende karbüratörlü Gv250 arıyorum, bakalım cbr125 ten Gv250 yi kullanmak beni zorlayacak mı..
    ajwer06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun, kazasız belasız kullanırsın inş.
    Bende karbüratörlü Gv250 arıyorum, bakalım cbr125 ten Gv250 yi kullanmak beni zorlayacak mı..
    Tesekkr ederim hocam. Gv 250 daha konforlu,kolay bir motor ve daha oncadende vitesli kullandiginz icin pek zorlanicaginizi sanmiyorum. Umarim istediginz motoru bulursunuz.
    Sam@ bunu beğendi.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Nacizane tavsiyem motora alışana kadar boş alanlarda, pazar sabahları sakin trafikte vs. pratik yapmanız.

Motorun ağırlığına, dönüşlerine, frenlemesine hakim olduğunuzu hissettiğinizde trafikte kullanmaya başlayın derim.

Saygılarımla.
    ajwer06 bunu beğendi.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Alıntı vader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Nacizane tavsiyem motora alışana kadar boş alanlarda, pazar sabahları sakin trafikte vs. pratik yapmanız.

Motorun ağırlığına, dönüşlerine, frenlemesine hakim olduğunuzu hissettiğinizde trafikte kullanmaya başlayın derim.

Saygılarımla.
    Sağolun hocam. Bende ole yapiyorum alisana kadar. Umarim alismak uzun surmez

Motosikleti
    dealim daystar 250
    hayırlı uğurlu olsun , keyifle kullan .
    ajwer06 bunu beğendi.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Cruiserdır o cruiser, chopper olsa duramazsın. Hayırlı olsun.
    ajwer06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)