Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Izmirde Motoru Calınanlar Dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI

Allah sabır versin kardeşim inş Allahın yardımıyla alırsın motorunu bir delilik yapmaya kalkma bence bir hışımla Allah korusun sana zarar vermeye kalkabilirler bence polise git en iyisi devlet gücüyle halletmek yeterki polis üzerine düşsün hatta tek gitme polise anneni babanı veya ailenden birini alıp git yaşça büyük ozaman daha önemser polisler bence

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    arkadaşllar benim motosikletimin grenajlarını başka motosikletin üstünde yakaladım tesadüfen ama polis motor nosunun farklı olmasından dolayı motosikleti tekrar geri verdi sahibine yani yeni sahibide köfteçi grenaj benim motor nosu ruhsat sahibinin şase nosu yok haliyle benim moto yalan oldu

heee şunu da söyleyim eger çaLIntı araba veya motosiklet varsa mutlaka kaleye ve civarına çıkıyo haberiniz ola bide benim parçalarımın oldugu motosikleti limontepede satmışlar köfteçiye

bide size bekleme yerlerinizi söylüyem yapıçıoglu meydanı araç mutlaka geçer kaleye çıkarken KAKO duragı bide yaghaneler den cimentepe çıkışı buralarda arkadaşlarınızla nöbet tutun mutlaka çıkar araçınız...

bu arada ilginizede çok teşşekkür ederim...
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

01 CAL 66 RKS RN 180 KIRMIZI MOTORSİKLETİM BORNOVADAN 2 GÜN ÖNCE ÇALINDI YARDIMCI OLABİLİR MİSİN

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

01 CAL 66 PLAKALI RKS RN 180 KIRMIZI MOTORSİKLETİM BORNOVADA 2 GÜN ÖNCE ÇALINDI GÖREN OLURSA POLİSİ VEYA 0533 316 76 33 NUMARAYI ARAYABİLİR Mİ

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

çok şükür bulundu plaka çalınmıştır belkide çöpe falan atmış olabilir şerefsizler

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)