Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

K.Çekmece Kanarya'da 48 JD 983 Metalik Lacivert Bajaj 200NS Çalındı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial rx3 evo
    20 mayıs gecesi küçükçekmece kanarya bölgesinde çalınan motorum ertesi gün 2 küçük çocuk tarafından kullanılırken görülmüştür. Gören veya duyanların 0533 415 01 85 numaralı telefondan bana ulaşmalarını rica ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

Motorumu buldum uzun bir kovalamacanin ardindan yakaladim hırsızı umarim tum motoru çalınan arkadaşlarimiz bulurlar.
    planet58 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    geçmiş olsun, bulmanıza sevindim :D herhangi bir hasar vs var mı?
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Geçmiş olsun buldun da ben hırsıza ne yaptın onu merak ediyorum hele bi söyle yağlarım erisin
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Hikayeyi anlatsana ulaaa. Cekirdegimi de aldim geldim. Konus bakalim
    emreerdem bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial rx3 evo
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, bulmanıza sevindim :D herhangi bir hasar vs var mı?
    Motorun depo kapağı sökülmüş o kadar hırsız sevmiş motoru sanırım yakılmadığına göre. Normalde Küçükçekmece kanarya bölgesinde motorları çalındıktan sonra içndeki benzini molotof yapmak için boşaltıp yakıyorlar. 2 gün orada girmediğim sokak kalmadı ve sonunda görüp peşine düştüm 20 dakika sağlam bir kovalamacanın ardından yakaladım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı emreerdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun depo kapağı sökülmüş o kadar hırsız sevmiş motoru sanırım yakılmadığına göre. Normalde Küçükçekmece kanarya bölgesinde motorları çalındıktan sonra içndeki benzini molotof yapmak için boşaltıp yakıyorlar. 2 gün orada girmediğim sokak kalmadı ve sonunda görüp peşine düştüm 20 dakika sağlam bir kovalamacanın ardından yakaladım.
    gelip 50 lira istesinlerde ver 50 liragitsinler depo benzin için motor mu yakılır

Motosikleti
    mondial rx3 evo
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun buldun da ben hırsıza ne yaptın onu merak ediyorum hele bi söyle yağlarım erisin

Hırsız 18-20 yaşlarında bir çocuktu önüne kırdım onun motoru benim motoru aynı anda durdurdum bir elim onun motorunda olduğu için o motor durunca ışık hızı ile ( göt korkusu olarak bilinir halk içine ) kaçtı. Eğer elimde olsaydı polise götürürdüm elimle. Dayak olayı o anki ruh halime göre şekillenirdi sonuçta çocuk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster

peki hazır ol.

19 mayıs günü polis ihbarını yaptıktan sonra motor tamircilerini gezdim önce sonra ufak bir bilgi yakaladım kanarya alakarga sokak diye. Hemen oraya gittim devriye atmaya başladım ki 5 dakika sonra 2 genç benim motorla önümde geçti. Hemen yavaştan takibe aldım farketmesinler diye arama mesafe koydum. O bölgede ondaki motorda bende ki motorda çok göze çarpıyor zaten mobiletler dünyası resmen. Bendeki diğer motor mondial rx3 evo diğer bajaj pulsar 200 işte neyse. Sonra çocuklar beni bir iki defa arkalarında görünce hızlandı kaçmaya başladılar bende bastım gaza fakat onun arkasındaki çocuk atladı ve o tek kaldı biz 2 kişi onu kovalama aptallığını yaptık ve önümüze bir de bir araba çıkıca gözden kaçırdık.

Aklımda artık onu aradığımızı bildiği için motoru ya saklayacak ya sökecek yada yakacak diye 3 ihtimalli bir sonuç doğdu. Yine de 20-21 mayıs günü günde 10-12 saatimi o bölgede devriye atarak geçirdim fakat sonuç olmadı. Artık onu aradığımı arkadaşları yandaşları da biliyordu sanırım. Pazar sabahı 22 mayıs günü sabah 8 de tekrar oraya gittim ve uzun bir ana cadde üzerinde 4 yol ağzına gizlendim ve kahvatımı ediyordum. 5 dakika sonra caddenin en tepesinden xenon farın parladığını gördüm hemen yemeği kesip motoru hazır halde beklemeye aldım. Önümden geçer geçmez tam gaz peşine düştüm. Motordaki çakarları ve uzun farları da açtım dikkatini dağıtsın diye.

Motola sokak aralarında 70-80 km hızlara çıktık fakat çocuk iyi motor kullanıyordu. Sokak bitiminden diğer sokağa geçmek için şahin caddesinden geçme zorundaydık ve caddeyi 90 derece açıyla gaz kesmeden girdik. Yani bir araba bize o anda ya bana ya ona vuracaktı ama adrenalin patlaması yaşadığımız için gözüm hiçbir şey görmedi. 20 dakikadan sonra benim motorun yüksek ve arazi için olması nedeni ile onu lastiklerinin bozuk yollara dayanamamsı nedeni ile pes etti sanırım yavaşladı ve yakaladım.

İnsan hayatında yaşamak istemediği anlardı gerçekten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Alıntı mkoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hikayeyi anlatsana ulaaa. Cekirdegimi de aldim geldim. Konus bakalim
    yazdım dostum ama yanlış cevap altına gitti kusura bakma

white_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Nedense hikaye bana biraz amatörce geldi ve dikkatli okursan sende çeliştiğin noktaların farkına varabilirsin...saygılar

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Size tavsiyem mümkünse kanaryadan taşının.orada yaşanmaz benimde okulum orada yuzde 90ı terörist hırsız

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    2 tane motor kaptırdım bu şeref fakiri allah korkusu olmayan hırsızlara Yamaha YZF R125 2011 model ve Hyosung GT250R 2013 model ikiside antalyaya 1 haftalığına babannemgilin yanına gitmiştim varsağa gitmez olaydım yamahadan haber alamadık ama hyosungdan haber alabildik kullanan kişiler kocaeli çayırköy mevkii yakınlarında kaza yapıp ölmüşler . . .

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Çok geçmiş olsun motorunu sağlam bulabilmen sevindirici, artık biyere bırakırken dikkat edip kitlersin kanımca..
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)