Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalınan motorum : Kawasaki KLE 500

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Kawasaki KLE 500 2004 model mavi renkli 35 PK 062 plakalı motosikletim Cuma gecesi Gülbahar mahallesinde çalındı. Gören olursa bana 0 506 884 5370 numaralı telden ulaşabilirler. Şimdiden teşekkür ediyorum ve motorunuzu kesinlikle kilitli dahi olsa caddeye sokağa bırakmayın arkadaşlar. Mutlaka bir garaja veya güvenilir bir otoparka koyun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    öncelikle geçmiş olsun umarım tez zamanda bulunur,fakat açıklama yetersiz,Gülbahar mahallesi neresi mesela?hangi il,ilçe vs...

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun, İnşallah en kısa zamanda bulunur. Gülbahar mahallesi nerdedir ona göre bizde bakalım? Ayrıca anladığım kadarıyla kilidi kesip götürmüşler. Kilit veya zincir hakkında bilgi verebilir misiniz? Marka vs..

İstanbul Mecidiyeköy Gülbahar mahallesi, ben epeydir Gülbahar'da yaşıyorum eski motorumu kimse almamıştı bugüne kadar üstelik hiç kilit takmadım (pioneer 200 lük chopper vardı). Bu motoru yeni aldım ama salaklık işte, eski alışkanlığım devam etti sadece direksiyon kilidini kitleyip park ettim. Haliyle motor gitti. Çevreye soruşturduğumda kilitli motorları bile götürdüklerini söylediler, bu nedenle kilitli olsa bile caddeye kaldırıma bırakmamalı :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

yazmayı unuttum, geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun.

Kağıthane ve nurtepe bölgelerini araştır ben iphoneye edevlet programını indirdim şüphelendiğim bütün motorların plakalarını sorgulatıyorum bu şekilde çalıntı motor tespit edip sahibine teslim ettim. Herkes tenha ve kuytu köşeleri bir turlasa kim bilir kaç kişinin motoru çıkar birde hafta sonu gezerken üstünde depo yazan kapının önünde 5-6 kişinin elinde motor parçaları görüdüm bakmak istedim ama adamlar kıllandı uzaklaştım benimde motorum çalındı her deliğe bakmaya çalışıyorum işte. mutlaka çalıntı kaydınızı yaptırın plaka sorgulattığımızda karşımıza çalıntı diye çıksın teşekkürler.
    Salih_T, tr_select, hayat2teker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hayal@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kağıthane ve nurtepe bölgelerini araştır ben iphoneye edevlet programını indirdim şüphelendiğim bütün motorların plakalarını sorgulatıyorum bu şekilde çalıntı motor tespit edip sahibine teslim ettim. Herkes tenha ve kuytu köşeleri bir turlasa kim bilir kaç kişinin motoru çıkar birde hafta sonu gezerken üstünde depo yazan kapının önünde 5-6 kişinin elinde motor parçaları görüdüm bakmak istedim ama adamlar kıllandı uzaklaştım benimde motorum çalındı her deliğe bakmaya çalışıyorum işte. mutlaka çalıntı kaydınızı yaptırın plaka sorgulattığımızda karşımıza çalıntı diye çıksın teşekkürler.
    Çok iyi fikir, bende hemen indirdim şimdi arkadaşın plakasını sorgulattım çalıntı yazıyor. Bu şekilde süpheli motorlara bakılabilir fakat bunu herkes biliyor mu acaba ben şimdi öğrendim bu kadar kolay bakıldığını, yaymak lazım...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    geçmiş olsun memlekette hırsız çok..

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Yok yok böle olmuyo bişeyler yapmak gerekiyor

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    takdir ettim...
    yürekçe bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    CBR 250R
    Bende aynı şekilde bakıyorum geçenlerde buldum ama elemanlar gitti muhtemelen çalıntı idi cbf150 çok mantıklı bir fikir herkes yapsa caydırıcı olur ama bu konunun sonunu getireceğim hırsıza çare yok diyorlar ama var öyle olsa en basiti her hırsız gider banka soyar ama birsürü caydırıcı önlem var en azından 3 caydırıcı önlem gerek zincir disk klidi ve direksiyon kilidi kapalı alana da katılıyorum. Yeni bir başlık altında toplayıp konuyu açacağım

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Kardeşim merhaba bu depo dediğin yer neresi belki bizim bağlantılarımız başkalarınında olayını çözer bu olayları yapan aynı kişiler aynı gün aynı bölge 4 ayrı motor organize bir iş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)