Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
58. sayfa BirinciBirinci ... 8485657585960 ... SonuncuSonuncu

[Trabzon - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    en yakın organizasyon >Batum festivali...
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı Drifter61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) cbrde biraz kalmayı düşünüyorum hatta abartı olmasın ama 50 bini cbrde tamamlamayı hedefliyorum. Belki de daha fazlası.. Cbr şuan benim düşüncemde bu motorumdan sonra bütün isteklerime cevap olacak motor diye düşünüyorum. 600lük makinayı pek düşünmüyorum açıkçası onlar beni korkutuyor.
    O değil de hakikaten ne zaman organizasyon var ben de gezilere katılmak istiyorum artıkın tek başıma gezmekten sıkıldım )

bende öyle diyordum )
    250 de kalırım ama olmuyor ben doymuyorum inş sen isdediğin de kalrsın ))

en yakın etkinlikte 23 agustos batum festivali) bende tek gezmekden sıkıldım ) bu hafta batuma ayder yaylasına ve uzun göle gittim malesef tek motor ) biran önce canlanması lazım buralarında sayılı gunlerım kaldı trabzonda hala bır tanısmıslık olmadi)
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben olmadan organize olmaz buralarda kardeşim
    Aldım motoru havalar düzelsin baslıyoruz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı GeNç61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öyle diyordum )
    250 de kalırım ama olmuyor ben doymuyorum inş sen isdediğin de kalrsın ))

en yakın etkinlikte 23 agustos batum festivali) bende tek gezmekden sıkıldım ) bu hafta batuma ayder yaylasına ve uzun göle gittim malesef tek motor ) biran önce canlanması lazım buralarında sayılı gunlerım kaldı trabzonda hala bır tanısmıslık olmadi)
    ilk güneşli havada buluşalım..hatta bir sümela yapalım..

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk güneşli havada buluşalım..hatta bir sümela yapalım..

sen günü ve buluşma yerini söyle yeter paşam her an yanındayım) deil sümela rusyaya bile gideriz:Ç) mesaj attım
    san

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olmadan organize olmaz buralarda kardeşim
    Aldım motoru havalar düzelsin baslıyoruz
    artık biran önce diyelim ozaman) ama pazartesiden beri halamı yağıyor rize ya
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Motosikleti
    yarın güneşli görünüyor..bişeyler yapabiliriz..haber veririm herkese..yarın ola hayrola..

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    utech beklıyor olacampaşam)
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    hava gayet güzel ve buluşma için cok güzel bir gün)) dünki havaya bak bugüne bak)
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bu samsun mt den hayır yok gene trabzona tek sürüp ordan sizlerle sürmek isterim
    gene yalnız süreceğim bıktım yalnız gezip dolaşmaktan arkadaş benide aranıza alın

Motosikleti
    buyur gel
    sürmene serenderde buluşuyoruz bugün..oradan belki sümela yaparız..henüz planımız yok..
    gelmek isteyenler için..0537 857 55 56..mesaj atın..

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    caner ) samsun mt gurubuna sitem et ) belki yaparlar ama paşam samsundan kalk gel diyecezde sen gelne kadar biz evlere dailiriz))
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bende şimdi gelsem demedimki zaten festivale giderken katılırım dedim trabzon zaten yakın batuma saat kaçta toplanacağınız yola çıkacağınızı yazarsanız bende ona göre hesap kitap yapar erken çıkarım yola samsun mtyede sitem ettim zaten isssyyeeeaaaannnn :D

Motosikleti

reis007 bunu beğendi.

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    güzel bir tanışma ve geziydi) tessekkürler beyler))

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:50 ----------

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:54 ----------

reis007 bunu beğendi.
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Motosikleti
    ‎23 Ağustos 2012 - Perşembe
    - Türkiye saati ile saat 10:00 ile 20:00 saatleri arasında Sarp sınır kapısının Türkiye tarafında toplanılarak toplu geçişler yapılacak.

- Geçişlerde Türkiye ve Gürcistan tarafında öncelik sağlanacaktır.Gürcistan tarafına geçildiğinde, organizasyon tarafından görevlendirilen arkadaşlar motorcuları karşılayıp kamp (festival) alanına kadar eşlik edilecektir. -Festival alanına giriş, çadır hazırlıkları ve yerleşme. -Festival alanında tanışma kaynaşma ve saat 21, 00’da DJ performansı, eğlence. Kamp ateşi başına toplanıp istenilen saate kadar sohbetler…

24 Ağustos 2012 - Cuma
    -Saat 11,00’e kadar kahvaltı.(Kamp alanımızda restourant ve büfeler mevcuttur.Dileyen kendi çadırlarında kahvaltısını yapabilir)

-Saat 11,00’de Kamp alanından toplu çıkış.

-Batum şehir turu Sovyet döneminde Adjara’nın eski antalyası olarak anılan bir yer olan Kobuleti, Choloki’ye eskort eşliğinde gidiş(Choloki: Acara özerk cumhuriyetinin sovyet döneminde sınır olarak belirlediği, geçişlerin kontrol altında olduğu, aynı zamanda bariyerlerle yolun kapatıldığı Sovyet askeri izni ile geçişlerin yapıldığı tarihi bir yerdir.)

-Çholoki dönüşü kaledibi mevkiinde 5. Ve 6. Yüzyılda Bizanslılar tarafından yapılan Petra kalesi ziyareti.

-Ziyaret sonrası 14,00’da geri dönüş. 14,30 – 16,00 arası Batum’da serbest zaman, dileyen Gonyo sahilinde kumların üstünde oluşan tepeciklerde yapılacak olan OFF ROAD yarışları izleyebilirler.

-17,00’da Batum adliye binası yayında toplanma ve kamp alanına geri dönüş

-19,00’da Kamp alanında çeşitli yarışmalar ve Güzel mankenlerin taktim edecekleri sürpriz ödüller.

-Gece kamp ateşi ve DJ eşliğinde müzik. Kamp ateşi başına toplanıp istenilen saate kadar sohbetler…

25 Ağustos 2012- Cumaertesi

- Kahvaltı sonrası Saat 11.00’da Kamp alanından ayrılıp Makhunceti şelalesi ve Kraliçe Tamara döneminden kalan tarihi köprünün ziyareti. (Hkulo’ya yolculuk, Hkulo genelde Müslüman köylerinin bulunduğu yüksek rakımlı bir ilçe. Doğası bir harika. Yol boyu panaromik görünümler. Şehir merkezinden TAGO köyüne Sovyet döneminden kalma 25 km’lik yolu 2 km’ye indiren teleferik çok ilginç- görülmeye değer bir kare olacak, sonra geriye kamp alanına dönüş.)

- 14,30’da kamp alanına gelinecek saat 16,00’a kadar yemek vs.için serbest zaman.

- 16,00’da Batum şehir merkezinde yapılacak DRAG yarışı için alana geçeceğiz.Yol boyunca önünden geçtiğimiz özel bir restourantı ziyaret edeceğiz.Restaurantın önemi, her şeyden önce tasarımı ve bir tek çeşit üzümden yapılan şarap servisinin oluşu,bu üzüm sınırlı sayıda üretilebiliyor. ABD dış işleri bakanı Hillary Clinton’un ziyaret ettiği ve yemek yediği özel şaraptan içtiği restaurant. Restaurantdan sınırlı sayıda da olsa şarap alabilirsiniz.

- 17,30’da yarış alanında olacağız 18,00’da yarışlar başlayacak 21,00’a kadar sürecek.

- 22,00’da konser, çok zengin bir programı olan bu konserde, profesyonal motorcularla Ukranya'lı mankenler motor gösterileri sunacaklar, ateşle dans, Moskova'dan gelen ünlü bir Roock sanatçısı, Batum’lu yılların tecrübesini hissedeceğiniz bir sanatçı Roock ustası NUGZAR GUCHMANİDZE, Dünyaca ünlü-40 kişilik ERİSİONİ DANS GURUBU, Türkçe ve Gürcüce spikerler sunumu ile konserimize bazı improvize gelişecek sürprizlerde eklenecek…

26 Ağustos 2012- Pazar

- Kamptan ayrılış.

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    butun etkinliklerin yagmur altinda yapilacak olmasi cok kotu

Motosikleti
    gitmekten vazgeçen var mı?

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    gidecekmiyiz gitmiyecekmiyiz ben gidelim derim))

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

alper paşam bizim gitmemiz gerek osmanada söyle yağmur mağmur pek bir zarar vermez) maksat gezmek ve eğlenmek))
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    ben gidecem alperde gidiyorsa fakat soguk havaya gore birseyler almamiz lazim aksam uyuyabilmek icin mat tulum falan lazim birde yagmur gecirmeyen kalin cadir lazim

alperrr pmmmmmmm

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gidecem alperde gidiyorsa fakat soguk havaya gore birseyler almamiz lazim aksam uyuyabilmek icin mat tulum falan lazim birde yagmur gecirmeyen kalin cadir lazim

alperrr pmmmmmmm
    osman bende cadır var cift kisilik ve bırde uyku tulumum yenı aldıgım sisme mat da var sıkımtım yok ) sizleri bekliyorum kalın cadıra gerek yok asırı bır souk olmaz cunkı denız sevıyesındeyız hemen hemen dağ bası deıl yanı sadece giyinmet için aksamiçin kazak ala bılırıs) ama dediğimgibi matın uzerine tulumla yatarsan imkanı yok usumezsin)) ve persembe gunu bulusuyoruz ozaman osman alperıde tut getır kaçmasın bır tarafa)) ömeride tabi) beraberiz bu festivalde))
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

REKLAM ALANI
58. sayfa BirinciBirinci ... 8485657585960 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)