Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
50. sayfa BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

[Trabzon - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin niyetin anlaşıldı yavrum, sen motor bakımına gitmeye adam arıyosun yanına...

Açık açık de olum
    ben bakıma nasıl olsa gideceğim..ama Samsun'a gezi fikri kötü mü Ahmetçim..hiç gitmediğimiz bir yer..benim bakım olmasa Samsun'a gezi düzenleyeceğimizi sanmıyorum

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper ben gelemeyrim; sen bi koşu Samsun yap da gel kanka
    Benim Lastik bitti
    şaşırmadım..bekliyordum böyle bir şey diyeceğini
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    smh61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 2010 model
    herkese slm trabzondan semih bende 2 hafta önce ybr 125 aldım artık aranızdayım ve çok mutluyum inşallah görüşmekte nasip olur
    61 AD 955

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı smh61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm trabzondan semih bende 2 hafta önce ybr 125 aldım artık aranızdayım ve çok mutluyum inşallah görüşmekte nasip olur
    61 AD 955
    bu konuyu takip edersen gezilerimizden haberdar olabilirsin..
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    Alıntı smh61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    61 AD 955
    Hoşgeldin dostum, gezilerimize, buluşmalarımıza, atraksiyonlarımız vs... vs... herşeye senide bekleriz.....
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Motosikleti
    Siyah inci için geri sayım başladı Son gün 15 nisan....

Not : Lacivert de olabilir, hatta belki bordo

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı DenizGünday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpercim teşekkür ederim. Harika olur güzel bir bahar başlagıcı. Bu haftasonu sınavlar var lakin diğer pazar hava güzel olursa bi etkinlik yapabiliriz.
    Deniz abi senin motor lacivertmi? Bugün 1gibi uzun sokakta görfüm lacivert tdm.bakındım sağa sola.başında kimse yoktu.

Ayrıca bugün hava süperdi.yarın sınavım olmasına rağmen (ki şu an ders çalışıyorum :( ) ofa gittim ve yusuf hocayla buluştum.iyide oldu.ne zamandır gezemiyorduk be

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Siyah inci için geri sayım başladı Son gün 15 nisan....

Not : Lacivert de olabilir, hatta belki bordo
    1000 lik mi alacaksın Ahmet
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Motosikleti
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 lik mi alacaksın Ahmet

1000 lik alamam be Samet'im. 600 lüğe çok alıştım. O yüzden 600 lük ile devam.....

Motosikleti
    Yamaha TDM900 2004, Piaggio X9 500 ABS 2006,
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deniz abi senin motor lacivertmi? Bugün 1gibi uzun sokakta görfüm lacivert tdm.bakındım sağa sola.başında kimse yoktu.
    Mustafacım benim canavar evet lacivert-gri renginde ancak su an için Hasan ustanın maharetli ellerinde yaklaşık 20 günlük bir bakım sürecine girdi. Benim makineyle ilgili o kadar çok laf işittim ki içim rahat etmedi komple açtırdım makineyi. Sonuçta herşeyi harika çıktı. Bir ses vardı makinede, egzantrik zinciri sesi gibi, onun da kaynagını bulduk ki debriyaj tasındaki yaylardan birisi kırıkmış.Allahtan kırılan küçük parça da oraya sıkısmış. Sonuşta 40 tlye yay takımı ve hazır açılmışken yapılabilecek her türlü bakımıyla birlikte 20 güne sahalarda tekrar tdm. Şimdilik bizim piaggio ziya ile birlikteyiz.

---------- Post added at 09:50 ---------- Previous post was at 09:43 ----------

Arkadaşlar 23-26 Ağustos'ta Batum motosiklet festivaline katılmayı planlayan var mı? Ben düşünüyorum. Daha vakit var ancak hazırlık gerektirecek bir etkinlik. Düşünen olursa haberleşelim. Bu sene Türkiye'den 1000 motosiklet geçişiymiş hedef.
    Bir gün 4 teker istersem bir motor daha alırım.

Motosikleti
    Alıntı DenizGünday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafacım benim canavar evet lacivert-gri renginde ancak su an için Hasan ustanın maharetli ellerinde yaklaşık 20 günlük bir bakım sürecine girdi. Benim makineyle ilgili o kadar çok laf işittim ki içim rahat etmedi komple açtırdım makineyi. Sonuçta herşeyi harika çıktı. Bir ses vardı makinede, egzantrik zinciri sesi gibi, onun da kaynagını bulduk ki debriyaj tasındaki yaylardan birisi kırıkmış.Allahtan kırılan küçük parça da oraya sıkısmış. Sonuşta 40 tlye yay takımı ve hazır açılmışken yapılabilecek her türlü bakımıyla birlikte 20 güne sahalarda tekrar tdm. Şimdilik bizim piaggio ziya ile birlikteyiz.

---------- Post added at 09:50 ---------- Previous post was at 09:43 ----------

Arkadaşlar 23-26 Ağustos'ta Batum motosiklet festivaline katılmayı planlayan var mı? Ben düşünüyorum. Daha vakit var ancak hazırlık gerektirecek bir etkinlik. Düşünen olursa haberleşelim. Bu sene Türkiye'den 1000 motosiklet geçişiymiş hedef.

Batum motosiklet festivali = Çok tehlikeli bir festival olmakla birlikte insan nefsinin sınırlarını olabildiğince zorlayan zararlı öğeler içermektedir. Bazı resimler paylaşmak isterdim fakat bu resimleri paylaşmam demek forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmamız anlamına gelecektir.

Sonuç olarak, ben varım )) Yeni makinemi tahminimce 1 ay içerisinde alıyorum... Bekle bizi batum Bekle bizi ....

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Deniz, Ahmet'inde dedigi gibi Batum risklerle dolu bir yer. Hem Ahmet'in anlatmaya çalıştıgı riskler(ki bu bana göre risk değil. Evli arkadaşlar düşünsün) hemde yıllarca Batum'dan çıkmamıza engel olacak riskler var.Fakat grup halinde gitmenin bu riski ortadan kaldırması nedeniyle bende gitmeyi planlıyorum.

Bakalım bir aksilik olmazsa çogu arkadaş gelir. Geçen sene gidemememizin nedeni motor veya pasaport olmamasıydı. Bu sene bu sorunlar çözülmüş gibi duruyor.

Motosikleti
    Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deniz, Ahmet'inde dedigi gibi Batum risklerle dolu bir yer. Hem Ahmet'in anlatmaya çalıştıgı riskler(ki bu bana göre risk değil. Evli arkadaşlar düşünsün) hemde yıllarca Batum'dan çıkmamıza engel olacak riskler var.Fakat grup halinde gitmenin bu riski ortadan kaldırması nedeniyle bende gitmeyi planlıyorum.

Bakalım bir aksilik olmazsa çogu arkadaş gelir. Geçen sene gidemememizin nedeni motor veya pasaport olmamasıydı. Bu sene bu sorunlar çözülmüş gibi duruyor.

Gökhan, gruptan kopmalar olabilir.. Single takılacaklar olabilir, veya grup iştirakleri olabilir

Not: Doğan gelmesin Hepimiz için risk taşıyor

2.Not : Şaka şaka Doğan gelsin, onsuz olmaz

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    ağustosa kadar kim öleee kim kala...
    Bende gelirim

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Ahmet festival yetkilileriyle görüştüm. "Bu sene evli elemanları almiyik. Adamların aile yaşantısı olumsuz etkileniyi" dediler. Sen git evde kazak ör, biz senin yerine koparız
    Xetanor bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet festival yetkilileriyle görüştüm. "Bu sene evli elemanları almiyik. Adamların aile yaşantısı olumsuz etkileniyi" dediler. Sen git evde kazak ör, biz senin yerine koparız
    Güzel kardeşim, bizim tecrübelerimizden faydalanmanız gerekiyor. Biz evli olduğumuz için eyleme geçmeyiz zaten ama size doğru yolu gösterecek ve nokta atışı yaptıracak tecrübeler lazım. Bu tecrübe de bizde var biliyosun

Batumda görüşmek üzereeeee )))

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    sevgili XAhmet ciğim batuma Nüfus kağıdı ile geçiliyormuş diye duydum ; Gerçeklik payı var mı ? yoksa pasaport gerekiyor mu ? bu konuda beni bilgilendirirsen çok memnun olacağım cakalaz a alpere selam.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili XAhmet ciğim batuma Nüfus kağıdı ile geçiliyormuş diye duydum ; Gerçeklik payı var mı ? yoksa pasaport gerekiyor mu ? bu konuda beni bilgilendirirsen çok memnun olacağım cakalaz a alpere selam.
    Hocam nüfus kağıdını gösterdiğimiz gibi giriyoruz... Hayırdır hocam, bizimle birlikte mi geceleksiniz yoksa Batuma

Eğer gelirseniz çok müteessir oluruz

Şaka bi yana denk düşürün bari buraya yapacak olduğunuz geziyi de beraber gidelim batuma... Saygılar...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    R1 'de satılıyor ; sanırım 250 cc geliyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Hocam nüfus kağıdını gösterdiğimiz gibi giriyoruz... Hayırdır hocam, bizimle birlikte mi geceleksiniz yoksa Batuma

Eğer gelirseniz çok müteessir oluruz

Şaka bi yana denk düşürün bari buraya yapacak olduğunuz geziyi de beraber gidelim batuma... Saygılar...
    XAhmet ciğim burdan hızımı almışken ,Trabzondada ekip hazırken ekibe katılıp , o hızla sınırdan çıkıyım diyorum gerçi Alpere biraz bahsetmiştim şu ara bazı sıkıntılar var o zamana kadar inşallah hallederim sizin gibi hayat dolu genç kardeşlerimle mi ? yeğenlerimlemi? dersin artık... Böyle bir tur yapmak hayatımın şu zamanlarında yaptığım en zevkli şeylerinden biri olur herhalde herşey gönlünüzce olsun Alpere cakalaz a ve diğer arkadaşlara selamlar..

---------- Post added at 15:16 ---------- Previous post was at 15:08 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1 'de satılıyor ; sanırım 250 cc geliyor
    motorcuysan Kaçınılmaz son .... ( yakıt ekomomisi+yakışıklılığı+ yüksek performansı+sağlamlık ve parça bolluğu+kullanış rahatlığı)
    Birgün herkez Honda CBR 250 R li olacak

Alper yanlışmı söylüyorum..?...
    Herşey gönlünce olsun hoşçakal CAKALAZ
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    PAZAR GÜNÜ Rize Motosiklet Dernegi olarak; Uzungöl Gezisi yapacağız
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
50. sayfa BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)