Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Abi hala bir motosikletim yok, benim sıpa hala parça bekliyor ama biri beni artçı olarak alırsa ben de gelmek isterim. Bu arada kaskım da yok.
    ...Sergerdan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hala bir motosikletim yok, benim sıpa hala parça bekliyor ama biri beni artçı olarak alırsa ben de gelmek isterim. Bu arada kaskım da yok.
    kask sorun değil ayarlarız. Artçı alabilecek arkadaşlar varsa lütfen belirtsin Ali yi de alalım yanımıza. Özledik kardeşimizi

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    yurtdas çok çok geçmiş olsun...yapabileceğimiz bişey varsa yapalım abi...
    As The Years Go Passing By...

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    yurtdas ben bornovadaki servisi pek önermiyorum...manisayı bilmiyorum ama bi dene istersen daha kolaysa manisaya ulaşımın...manisa için iyi diye duymuştum...sana bergamada yakın daha önce söylemiştim onuda deneyebilirsin...memnun kalırsan bende bornovadakini değiştirmeyi düşünüyorum

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurtdaş sen şimdi motoru boşver kardeşim. önce bir kafan yerine gelsin gerisi kolay. Tercihin servisten yana olsun. Ama çok ciddi bir arıza yoksa ybr için çok uygun fiyata yan sanayi malzemelerde var onları da düşünebilirsin. Ama servisten ve orjinal parçalarla işini halletmen önerimdir. Asıl önemli soru hangi servise gideceğin. bunu da izmirli Ybr kullanan arkadaşlara sormak lazım. hatta sordum bile.sizi gidi ybrsicler sizi hangi servisi önerirsiniz bakalım?
    Göçmen in servisi YBR leri sallamıyor.Büyük motorlara özeniyorlar ama buna bire bir şahidim.Ybrleri normal bi motosiklet tamircisi de yapabilir sonuçta elektrik aksamı falan 1-2 kablodan ibret.Oldukça basit bi makina o nedenle tamirciler yapar.Hangi parçalar değişecekse onlar söyler.

YURTTAŞ geç okudum msjını.Geçmiş olsun.Ceket falan yoktu galiba sıyrılma,çizik yaraları olduğuna göre.Kötü olmuş.Geömiş olsun sana ve kardeşine.
    :pr::pr::pr:

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    yurtdas cok cok gecmis olsun ben bazi seyleri atlamisim.. umarim kardesin cabuk iyilesir...

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uglychild,eğer çok güzel aletlerse şu 70-80 euroluklar,o da olabilir.Sonuçta bu tarz şeylere paradan kaçmamak lazım Sen yap artık muhasebesini,ölç tart hangisi daha mantıklı ise ondan ayarlarsan bize alırız Ucuz olan ya da pahalı olan(gerçi her ikiside tr fiyatlarına göre ucuz ama ) hangisi daha mantıklı gelirse...
    Teşekkürler...
    daha bi sure buralardayim o yuzden daha bi suru magaza ve yer gezecegim, karsilastirmalarini yapip oyle bakayim artik...

ancak bazi urunlerde acele etmek gerekiyor yari fiyatina oluyor ama beden kalmiyor..
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    gitar kardeşim ben manisa'da ki iftar yemeğine gelemeyeceğim öyle olsaydı senin için her zaman ama her zaman gerek motosiklette gerek benim arabada her zaman senin için bi yer war.izmir'den de manisa'ya gelecek arkadaşlardan muhakkak biri artçı olarak seni alacaktır zaten
    ancak akhisar'a gelirsen görüşelim unutma ...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oooo sonunda geldin demek Sevindim...
    Hadi hayırlısı.

Kask,mont herşeyi ayarlarız ama karmacoma (Mustafa) nın arabası ile gidicem ben,arabada boş yer var,sende bizimle gel istersen
    Motorsuzlar grubu

Motosikleti
    sattım...
    karmacoma (Mustafa) nın arabası ile gidicem ben,arabada boş yer var,sende bizimle gel istersen
    Motorsuzlar grubu

TUNCER'İM canım ciğerim benim ...

Ben param olsa gidip araba almam abi,motosikletini satıp araba alanlar düşünsün...
    Olay parada bitiyor benim için,geçiyoruz bir dar boğazdan ya sonu hayır olur inşallah ne diyim...
    Kış ortası toparlarsam yapıcam bir makine tekrar,ama iş olayları da olmadı,her kapı kapanıyor dur bakalımBir kaç ay daha motorsuz kalırsam Manisa ya yerleşirim zaten(Ruh ve Sinir hastalıkları hastahanesine).

O değilde,yarın yarım saatliğine de olsa uğrayamazmısınız Gürkay la felan yaValla özlettiniz,fotoğraflar olmasa yüzünüzü unutucam.Biz buradan çıkıp oraya sizin için geliyoruz...

Tamam,iş önce gelir ona lafımız yok ama arada bir yarım saatte olsa yüzünüzü görelim.

Motosikleti
    CBF 250

Ben param olsa gidip araba almam abi,motosikletini satıp araba alanlar düşünsün...
    Olay parada bitiyor benim için,geçiyoruz bir dar boğazdan ya sonu hayır olur inşallah ne diyim...
    Kış ortası toparlarsam yapıcam bir makine tekrar,ama iş olayları da olmadı,her kapı kapanıyor dur bakalımBir kaç ay daha motorsuz kalırsam Manisa ya yerleşirim zaten(Ruh ve Sinir hastalıkları hastahanesine).

O değilde,yarın yarım saatliğine de olsa uğrayamazmısınız Gürkay la felan yaValla özlettiniz,fotoğraflar olmasa yüzünüzü unutucam.Biz buradan çıkıp oraya sizin için geliyoruz...

Tamam,iş önce gelir ona lafımız yok ama arada bir yarım saatte olsa yüzünüzü görelim.
    Hakkaten abi Forrap im Tuncer im duygularımıza tercuman olmuş resmen.Yarım saat be.(O yarım saat olmaz ama) Yok yani uzun zaman oldu hani simanız değiştimi falan merak ediyoz hahahhaaa.Cidden abi gelebilirseniz çok seviniriz
    :pr::pr::pr:

Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkaten abi Forrap im Tuncer im duygularımıza tercuman olmuş resmen.Yarım saat be.(O yarım saat olmaz ama) Yok yani uzun zaman oldu hani simanız değiştimi falan merak ediyoz hahahhaaa.Cidden abi gelebilirseniz çok seviniriz
    Simaları değişmiş,mesela lodos un saçları dökülmüş

Motosikleti
    sattım...
    yok tuncer'im saçlarım beyazladı

yahu bide utanmadan biz çıkıp oraya sizin için geliyoruz diyo mod'a bak
    kaç kez geldin lem heeee
    olm sırf senin hatırına benzin canavarı(concorde) ile taaa seferihisar'lara tek tabanca gelen kim
    ayıp oluyo haaa tuncerim fırsatı buldukmu kuş misali uçar geliriz...
    bir gün bi org yapında işletmeyi gezdireyim size ne demek istediğimi anlarsınız
    şimdiden merak edenler için bide link vereyim
    sanki keyiften gelmiyoz (kuruluyom tuncer sana )

http://www.gurkaytarim.com.tr/sour.c...-F98BC7078EEE#

Ya tamam bişey demedik,özledik demekte suç
    Hemen küçük Emrah a bağlıyosun be abi "Benim hiç zamanım olmadı abiii"
    Senin yaptığın fedakarlıklar unutulur mu abim benim Hatırlıyorum tabi ki de concorde la o kadar yol gelmeni etmeni.
    Sadece gelebilseniz çok iyi olurdu dedim,yarım saatte olsa sizi görmek güzel olur dedim,suçum buysa asın beni hakim bey
    Tamam abi neyse İş önce gelir,size Allah kolaylık versin ne diyim

Özleniyorsunuz,bunu bilin yeter...

Motosikleti
    Valla Tuncerim de haklı Serkanımda. Ne denir bu durumda bilemedim. Canlarımsınız benim be seviyorum lan hepinizi

Motosikleti
    sattım...
    HEHE !!! ulen beş dkk boşluk bulayım gelmessem ne olayım

Motosikleti
    yaparsın bilirim. zira bizde slogan olan bir söz var boşuna dillere pelesenk olmadı. "ya bizde bir tane akıllı adam yok mu?"

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaparsın bilirim. zira bizde slogan olan bir söz var boşuna dillere pelesenk olmadı. "ya bizde bir tane akıllı adam yok mu?"
    Ben varım ya..........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    en akıllı sendinde sabahın köründe karabağlarda ne işin vardı
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en akıllı sendinde sabahın köründe karabağlarda ne işin vardı
    Nazaman nerde?... Naapmışım orda?....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 95 kullanıcı var. (0 üye ve 95 misafir)

Bu Konudaki Etiketler