Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar geçtigimiz haftalarda mangal yapmıştık konuyu açıp paylaşamadık vakit bulamadıgım için.

mangal etkinliginden bir kaç kare paylaşayım.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Bunlarda dün yaptıgımız geziden bir kare. fotolar geldiginde detaylı konularda açılacak

dün için 3-5 kişi demiştik ama yine sayımız 10u geçti. gayet keyifliydi.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

[IMG][/IMG]
    abeciMotoru, kemboo ve realbyshadow bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    moukijin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Merhaba arkadaşlar. Sürekli taipteym forumları ama maalesef katılamıordum etkinliklere. Bu hafta dan itibaren izmirdeyim ve düzenlenen etkinliklere katılmayı planlıyorum. Hatta ve hatta alsancakta çok severek gittiğim ve bir çok tecrübeli chopper severle tanıştığım ve orada çalışan arkadaşımın da Harleyi olduğu bir cafe var. Fayton Bistro. Eğer size de uyarsa hafta içi bir akşam üstü ya da hafta sonu orda buluşalım derim ???

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Merhabalar.

Alsancakta toplanmaktan artik vazgectik yani acik alanlar disinda..

Toplantı 3 5 kisiyle sinirli kalmayıp daha evelki gibi 30 40 kiside olabiliyor. Alsancak gibi trafigi olan ve 30 motorun park yeri buyuk problem. Ayrica kalabalik mekanlarda 10 kisinin dahi sohbet etmesi birbirini duymasi zor oluyor. Etkinlikler genel olarak oylama ile yapiliyor.

Yani teklifiniz icin tesekkur ederiz ama daha genis ve acik mekanlar tercihimiz.

Gundogdu meydani toplanip muhabbet etmemiz icin uygun fakat etkinlikler ve toplantilarda belli zaman araliklarinda oluyor.

Izmir mt toplantilarina katılanları ve geziye katilacak olanlari izmir mt whatsap grubuna dahil ediyoruz.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Anladım... O zaman ilk etkinlikte görüşüp tanışmayı hepinizle çok isterim..

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Herkese kapımız acik herkesi bekliyoruz

Dediğiniz mekana belki musait olan 3 5 kisi kacamak yapabilir tanistigimizda konusuruz hocam saygilar

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Tamamdir dostum

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Izmir mt toplantilarina katılanları ve geziye katilacak olanlari izmir mt whatsap grubuna dahil ediyoruz.
    Merhaba,
    Toplantiya katildiktan sonra mi whatsapp grubuna dahil ediyorsunuz? Yoksa katilmadan once dahil etmiyormusunuz? Etkinliklerden daha hizli haberdar ormak icin?

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Aslinda gelecem gelecem diyip gelmeyenler olduğu icin ilk tanisip sonra gruba dahil ediyoruz ama sizler icin sakincasi yok

2 grup var.

1i sadece etkinliklerin haber edildigi grup.

Digeri muhabbet sohbet makara geyik sorular ani bulusmalar vs... ama bu gruba girip cikanlar oluyor muhabbet grubu olduğu için yarim saate 300 mesaj gelebiliyor 30a yakin kisi var.

Isterseniz facebookta izmir mt facebook grubuda var etkinlikler ordan bildirim seklindede geliyor her koldan aktifiz

Sende haklisin dostum. Umarim en yakin zmaanda toplantilara katilabilirim.
    Ozel mesaj yolladim bakarmisin

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Cevaplandi

Etkinlik ve gezilere katilamayan arkadaslar hic problem degil 2 haftada 1 etkinlik oluyor genelde

Mutlaka gorusuruz. Benim actigim konulardan profilimden bakarak onceki etkinliklerimizede bakabilirsiniz.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı moukijin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Sürekli taipteym forumları ama maalesef katılamıordum etkinliklere. Bu hafta dan itibaren izmirdeyim ve düzenlenen etkinliklere katılmayı planlıyorum. Hatta ve hatta alsancakta çok severek gittiğim ve bir çok tecrübeli chopper severle tanıştığım ve orada çalışan arkadaşımın da Harleyi olduğu bir cafe var. Fayton Bistro. Eğer size de uyarsa hafta içi bir akşam üstü ya da hafta sonu orda buluşalım derim ???
    abi bende takılıyorum buraya motorcu mu adam :D
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı jemalizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bende takılıyorum buraya motorcu mu adam :D
    evettt Harley i var ordaki arkadaşın ve bi tane de amcamız var intruder ıyla geliyor ama onun harleyi felaket bişi gidersen bi rica et çalıştırsın bi

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    mutlaka. Ayrıca Cem'in söylediği gibi, biz o kafeye göre çok kalabalık oluyoruz. oraya 5 kişi gidersen bile problem yaşayabilirsin

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Haklısın dostum. Bende zaten o kadar çok sayıda olacağımızı düşünemedim bi an için. 3-4 kişi fln gidersek olabilir ancak dediğiniz gibi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    arada 3 4 kişide olur orayada gideriz ama bizim bir sorunumuz var "genelde" hadi 3 kişi şuraya gidelim dediğinde 15 kişi oluyoruz bi anda aslında sorunda değil süper bişey
    moukijin, abeciMotoru ve lifespeed bunu beğendiler.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Selamlar İzmir. Aranızda 1 kişilik boş yer var mı ?

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Herkese kapımız acik.

Hosgeldiniz tekrardan.

1 onceki sayfada etkinlik ve buluşmaların isleyis duzenini yazmistim

2haftada oluyor hemen hemen.

Merhaba arkadaşlar,
    Çeşme İzmir arası belediye otobüsü için imza kampanyası var. Tamam çoğumuzun motoru var ama sonuçta olmayan var, motorumuzun bozuk olduğu zamanlar var, 15 tl ne ya İzmir Çeşme arası. Ben 20 tl ye İzmir Adana vergiler dahil uçakla uçmuşluğum var...

http://www.change.org/tr/kampanyalar...share_petition

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Bu arada bu hafta sonu Pınarbaşında Pist şampiyonası etap yarışı var. Belki duymayanlar vardır gitmek isteyenler için paylaşayım;

Türkiye Pist Şampiyonası'nın ikinci ayağı 19-20 Nisan 2014 tarihlerinde İzmir Park’ta yapılacak. Türkiye’nin çeşitli illerinden gelecek yarışçılar, İzmir Park'ın birbirinden zorlu virajlarında büyük çekişme yaşayacak. İzmir Park'ta bu sene ikinci defa start alacak Pist Şampiyonası'nın 2. Ayak yarışında 1000cc (A-B-C), 600 cc (A-B-C), Bayanlar Kupası ve 125 cc kategorilerinde yarışlar adeta nefesleri kesecek. İzmir Park'ta en hızlı 30 sporcunun katıldığı TMF GP'de de yarış severler, usta pilotların kıyasıya mücadelelerine şahit olacak.

19 Nisan Cumartesi günü serbest ve sıralama antrenmanları yapılacak ve yarışların yapılacağı 20 Nisan Pazar günü ise birbirinden iddialı pilotların nefes kesen mücadeleleri izmir Park’ta sahne alacak. Yarış severler, İzmir Park’ta motor sesleriyle beraber heyecan dolu bir gün geçirecek.

Öte yandan 18 Nisan Cuma günü saat 14:00-17:00 saatleri arası idari ve teknik kontroller yapılacak.

http://www.tmf.org.tr/haber_detay.asp?haberID=988
    abeciMotoru, kemboo ve mkaptan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R

deneme için koyuyorum fotoyu..

bizim sasalı etkinligimiz birazdan konu acıcam

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    hava güzel olursa yarış dışı bir etkinlik yok pek çekici bir hava olmazsa yarış yaparız belki imzayı attım bu arada gerçekten 20 lira çok fazlaymış benim memleketim muğla oradada ulaşım ciddi bir sıkıntı 20 km yola 5tl 6 tl gibi rakamlar oynuyor. 4 kişilik bir aile çeşmeye gideyim dese 160 lira git gel. adamın o kadar parası olsa araba alır herhalde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 47 kullanıcı var. (0 üye ve 47 misafir)

Bu Konudaki Etiketler