Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ya abi şu diğer gezi planı tam fuar haftası ben yokum ya öf yaza doğru bodrum yapalım kesin iyi fikir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    isamilx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    Çok güzel olur da bnm bi çuval yakıt parası toplamam lazım ;))
    kemboo bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı isamilx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olur da bnm bi çuval yakıt parası toplamam lazım ;))
    gsr stabil 100 ile tahminim 5lt yakar Hocam bilek oynarsa benzinde oynuyor

Ben uzun yolda 80 ile arada sırada 120 ile 4.2lt yaktım belki 4lt'ye bile düşürürdüm full 80 ile.

Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gsr stabil 100 ile tahminim 5lt yakar Hocam bilek oynarsa benzinde oynuyor

Ben uzun yolda 80 ile arada sırada 120 ile 4.2lt yaktım belki 4lt'ye bile düşürürdüm full 80 ile.
    Yaw her seferinde yavaş gitcez diye çıkıyoruz yola ;) sonra yavas yavas hızlar yükseliyor ;) ondan sonra ver yansın 230 240 gidiyoruz dönüşte yakıt bitince 90-100 geri geliyoruz

Fazer gsr dan az yakıyor bi de ben denedim full depo gaz aça aça 180 km gitti yine depoyu doldurdum sakin sakin kullandım 185 km gitti iki türlü de yakıyor namussuz fazer olan bi abim tam depo 240-250 km gördüm dedi çok şaşırmıştım seninki de öyle mi cem ??

Motosikleti
    Arkadaşlar yarın ufak çaplı dahil olabileceğimiz gezi planlayan var mı? yada bir kahvaltı planlayalım gelmek isteyen olursa. hava açık olacak sanırım

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı isamilx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw her seferinde yavaş gitcez diye çıkıyoruz yola ;) sonra yavas yavas hızlar yükseliyor ;) ondan sonra ver yansın 230 240 gidiyoruz dönüşte yakıt bitince 90-100 geri geliyoruz

Fazer gsr dan az yakıyor bi de ben denedim full depo gaz aça aça 180 km gitti yine depoyu doldurdum sakin sakin kullandım 185 km gitti iki türlü de yakıyor namussuz fazer olan bi abim tam depo 240-250 km gördüm dedi çok şaşırmıştım seninki de öyle mi cem ??
    Hocam ben öyle ölçmüyorum malesef full depo koyup benzin bitene kadar devam etmek bence çok dogru degil.

Her benzini fullerken fazladan 1 ltde koyabilirsiniz yada yarım litre...... salladıkça alıyor namussuz. tamamen pompacının ve benim sabrıma kalmış..

Ben benzini bitiriyorum yolda kalıyorum tamamen yolda kaldıgımda topcaseden 1 lt benzin çıkarıyorum şişeden .. onu koyuyorum ve ölçüyorum 1 lt ile 15km gidiyor şehir içinde tabi.

Buda 100kmde 6.5km civarına gelir fakat uzun yola düşük hızlarda 4.2 lt civarı. full depo yanlış hatırlamıyorsam 22lt ediyor.

benim hesabıma göre full depo ile 400km gider fazerım. geçer bile. yedek dahil. yedeksiz 400km Fazerla sabit 80 90 gidicek adam yok zaten

Egsoz açıkmıdır hocam ?

Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    Ne biri karagölde kahvaltı mı dedi yada çiçekli köy de olabilir ;) mangal tarzı kahvaltı ;)
    byhattu 250 bunu beğendi.

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Cem sen naptın be kardeşim :S ben 250 cc 2 silindir motorla senden çok yakıyorum :S adaletsizlik len bu :D Nasıl yapıyorsun bunu sabit 90 altımı gidiyorsun hep?

Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    Yok orjinal egzos da fazer mı alsam yaw 400 olmasın 300 gitsin razıyım ;) şaka şaka makinemi seviyorum ya egzos bile yaptırmadım orjinallikten yanayım her zaman

Yakıt ölçme şeklin çok iyimiş bende topcase yok koynuma alayım şarapçılar gibi ;)

Sırt çantasına alayım koyayım bende öyle denicem güzel fikir hep km hesabı ile ölçmeye çalıştık tam bi hesap çıkaramadık bi de senin gibi yapayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

80-90 la gitmek çok zor yaw ;) hele bi de otobandaysanız imkansız ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Ayriyetten 22 litre depo iyimis bnm depo 16,5 şitre hadi kapağa kadar doldurduk desek 18 filan olur tahminim deponuz büyükmüş

Motosikleti
    Valla bende mangal taşıcak aparat yok :D ben incir altı Yada Karşıyaka'da bi kahvaltı eder sonrada azcık turlarız siye düşünmüştüm ama plan yapmak isteyen varsa her öneriye açığım hava güzel olursa evde oturasım yok

Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende mangal taşıcak aparat yok :D ben incir altı Yada Karşıyaka'da bi kahvaltı eder sonrada azcık turlarız siye düşünmüştüm ama plan yapmak isteyen varsa her öneriye açığım hava güzel olursa evde oturasım yok
    Plan yapcak olan varsa yapsın piknik alanlarından biri olsa daha güzel olur bnce temiz hava mangal sohbet keyfi on numara olur ben işe gidiyorum şimdi yarın sabah çıkıcam 7 de ufak bi işim var onu halledicem ordan bakarım plan yaptıysanız gelirim oraya gerçi bu saatte plan yapmak uygunmudur onu bilmiyorum aniden olcak biraz sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

Sırt çantasında taşırız malzemeleri kalabalık olursak sıkıntı olmaz diye düşünüyorum hem cemin topcase i var �� gelirse çok iyi olur iyi bir mangalcı diye biliyorum onu ;)

Motosikleti
    Valla bencede yapalım temiz havayada varım ama pek ses çıkaran yok whatsappdan da yazmamıyorum whatsapp problemli

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı EMREGTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cem sen naptın be kardeşim :S ben 250 cc 2 silindir motorla senden çok yakıyorum :S adaletsizlik len bu :D Nasıl yapıyorsun bunu sabit 90 altımı gidiyorsun hep?
    Emre hyoda 17 litre diye biliyorum.

Fazer 23 litre diyebilirim. 19 litre normal 3.5 litre yedek toplamda 22.5 litre.

Depo büyük haliyle sabit 80 ilede 4 -5 bin devir civarında oldugu için az yakıyor

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba,
    Yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiler.
    Bir kaç aydır çeşitli sebeplerle buralara pek sık uğrayamadım.
    Yeni gelen arkadaşlarla görüşmek,tanışmak dileğiyle..
    kemboo, isamilx, SUKRU-35 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

SUKRU-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125E
    Arkadaşlar emiralem köyünde çok güzel bir piknik alanı var.Masa sandalye mevcut ve ormanın içinde.Araç başına 5 lira ama motora para almam dedi girişteki adam,en kötü ihtimal motorları girişe ücretsiz bırakabiliriz.Hemen yanında gölet tarzı baraj var.Köyü geçince de gezilecek tarihi yerler varmış.Bu hafta nişanlımla gideceğiz,ortamın fotolarını çeker siteye koyarım
    kemboo bunu beğendi.
    Bɑzı insɑnlɑr yɑğmuru hisseder, bɑzılɑrı ise sɑdece ıslɑnır.

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    evet evet evet piknik yapalım süper olur valla tanışmış oluruz hem. iyi fikir ayarlayın arkadaşlar gelelim değişiklik olur haydiii

Darkfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH125 Drift
    haftaya pazar çeşmealtında kahvaltı sonrasında şirinceye bir etkinlik düzenliyoruz hava müsait olursa gelin oraya arkadaşlar tanışmış oluruz

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar merhaba. Gezi ve etkinlikler içinde konuşmuş oluruz tanışma toplantısı düzenliyoruz detaylı konu burada.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...bulusmasi.html
    kene35 ve SUKRU-35 bunu beğendiler.

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    ben perşembe cuma bir yere gelemiyorum ya k.bakmayın...

Motosikleti
    HONDA VARADERO
    Ben de geleceğim inşallah.Bi aksilik çıkmazsa gelirim çıkarsa gelemem !!..( ''Çok mantık az akıldan iyi değildir '' şimdi uydurdum ne demekse
    CEM. bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler