Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Ellerini bırakıp deniyerek anlayabilirsin fakat trafige kapalı alanda yapın çünkü düşüp daha büyük hasar açabilirisin
    Blackwidow ve SUKRU-35 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Ya zaten benim en sevdiğim şeylerden biri boş yerlerde ellerimi bırakıp üstümü düzeltmek Baya bir dolandım kesinlikle sağa çekiyordu. Başka bir motorcu olan RCV motora uğradım geri dönerken bornovada. Durumu baştan sona anlattım. Usta bir şey göstercem dedi. Sonra ufak bir şekilde dizini lastiğe bastırdı. Çamurluk la lastik eskisi gibi oldu. Bunu yapmışlar işte dedi. Motoru sürdüm sağa çekme düzeldi. Çamurluğun ekseniyle lastiğinin ekseni bir değil dedi. Gidondaki üçgenlerde sorun varmış. Söküp kontrol etmemiz lazım dedi. Sonuç olarak motor düzeldi gidişi düzeldi ama çamurluk şuan yamuk İzmoto ya çok sinirlendim ama bir diz haraketi için bana birsürü artislik yapıp ayrıcada yalan söylediler. Hatta çamurluğu düzeltmenin 85 lira olduğunu ama bu sefer onlardan olabileceğini söylediler. Yaptıkları resmen dolandırıcılık. Eğer yapabilirsem direk yamaha ya şikayet edeceğim.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    İzmoto herkesin gözünde iyice düşmeye başladı yamaha servisi diye önerdigimize pişman ediyorlar vallaha.

Ordaki tek sevdigim adam aslan usta. oda her motorla ilgilenmıyor. senin motorla acaba omu ilgilendi ?

Neyseki problemi teşhis edebilmene sevindim.

Motosikleti
    Valla ben isimlerini bilmiyorum saçı uzun bir usta vardı o baktı. Ya sinirlendiğim nokta bana yalan söylemeleri. Gidonda bir oynama mı yaptınız mı diye ısrar ettim. Biz düzelttikten sonra mı oldu yani onu demek istiyorsun diye bir tavırla karşılaştım. Hele öyle basit bir işlem için bu şekilde 85 lira ama sana yapıverelim diye adam yemeleri yok mu. Düşündükçe delireceğim. Sürerken gidon da bir sorun olduğunu farkedebiliyorum ısrar edince zincirdendir o çok takıldıysan bir ara getir bakalım diyorlar. Onada bir 500 lira isterlerdi herhalde. O kadar büyük bir işletmenin böyle bir markanın bu haraketleri yapması yazık, yapılan yatırımada yazık. Geçen hafta orada motoru bakıma vermiştim belkide hiç birşey yapmadan geri verip paramı aldılar, kim bilir

Problemin çözülmesi benide rahatlattı çamurluk yamuk olsada en azından motor düzgün gidiyor. Haftaya yaptırırım artık tespit etmesem uyuyamazdım

kene35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 - Suzuki İnazuma 250
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya zaten benim en sevdiğim şeylerden biri boş yerlerde ellerimi bırakıp üstümü düzeltmek Baya bir dolandım kesinlikle sağa çekiyordu. Başka bir motorcu olan RCV motora uğradım geri dönerken bornovada. Durumu baştan sona anlattım. Usta bir şey göstercem dedi. Sonra ufak bir şekilde dizini lastiğe bastırdı. Çamurluk la lastik eskisi gibi oldu. Bunu yapmışlar işte dedi. Motoru sürdüm sağa çekme düzeldi. Çamurluğun ekseniyle lastiğinin ekseni bir değil dedi. Gidondaki üçgenlerde sorun varmış. Söküp kontrol etmemiz lazım dedi. Sonuç olarak motor düzeldi gidişi düzeldi ama çamurluk şuan yamuk İzmoto ya çok sinirlendim ama bir diz haraketi için bana birsürü artislik yapıp ayrıcada yalan söylediler. Hatta çamurluğu düzeltmenin 85 lira olduğunu ama bu sefer onlardan olabileceğini söylediler. Yaptıkları resmen dolandırıcılık. Eğer yapabilirsem direk yamaha ya şikayet edeceğim.
    Problemin çözülmesine sevindim bende RCV motordan bende çok memnun kaldım bi kaç kere gittiğimde. Gerçekten düzgün insanlar

Motosikleti
    Alıntı kene35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Problemin çözülmesine sevindim bende RCV motordan bende çok memnun kaldım bi kaç kere gittiğimde. Gerçekten düzgün insanlar
    Evet sen tavsiye ettiğin için bende dolanırken o yöne doğru yöneldim direk. Çok dürüst bir şekilde gösterdi ve ilgilendi. Sıcakkanlı ve samimi insanlar bundan sonra direk oraya giderim zaten. Hatta bir bakımda onlara yaptırmak lazım
    kene35 bunu beğendi.

Motosikleti

Günaydın İzmir MT
    kene35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar forumda gezinirken okudugunuz ilgi çeken güzel konular varsa izmir MT'De paylaşalım izmir MT 'nin ayrıcalıgı olsun

Örnek ben birtaneyle başlıyayım.

Motosikleti tinerle çalıştırmak.. Ve daha hızlı gittgini idda ediyorlar şaşırtıcı ilk defa duyuyorum

http://www.motosiklet.net/forum/moto...er-koymak.html
    kene35 ve SUKRU-35 bunu beğendiler.

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Çıkma parça? Nerden çıktı acaba hiç düşündünüz mü? O parçada kimsenin ahı kaldımı acaba? Zincirleme gelecek bir sürü soru ve cevapsız durumlar.Ne diyeyim biz böyleyiz işte.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamamen tinerle çalışır mı bilmiyorum ama draglarda depoya 100tl benzine 10 tllik tiner(emin değilim) oranında :D tiner ekleyen varmış. Sonrasında sekmandan, sübaptan, pistondan medet ummamak lazım

Motosikleti
    Arkadaşlar hatay 3 yol civarına taşındım fakat evin ne bir bahçesi nede motoru bağlayabileceğim bir demiri var. Ne önerirsiniz?

Motosikleti
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hatay 3 yol civarına taşındım fakat evin ne bir bahçesi nede motoru bağlayabileceğim bir demiri var. Ne önerirsiniz?
    sokak lambasına bağlıyıp, brandayla üstünü örtebilirsin. Bizim burda iki motor o şekilde park ediyor

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bi arkadaşında durumu böyleydi elektirikli vinç alıp motoru 3ncü kata koyma planları yapıyordu konuyu bulursam paylaşırım

Alarmlı disk klidi ve master lock güvenlik seviyesi yüksek kilitler.
    kemboo ve SUKRU-35 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi arkadaşında durumu böyleydi elektirikli vinç alıp motoru 3ncü kata koyma planları yapıyordu konuyu bulursam paylaşırım

Alarmlı disk klidi ve master lock güvenlik seviyesi yüksek kilitler.
    çok yaratıcı bi düşünceymiş :D

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    valla kardeşim işin zor :S bende öle biyerde oturuyordum gece uyuyamıyordum şimdi güvenliği olan bi siteye geçtim yani bence taşın :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

aklıma geldi , üçyolda 4-5 apartmanın kapalı otoparkı var eğer sana yakınlarsa yöneticilerinden izin alıp kapalıya koyabilsen çok rahat edersin aslında ;) üçyoldaki caminin karşı sırasında yokuş üzerindeki binalardan birkaçında var mesela kapalı ;)

Motosikleti
    Ya mecburi bir durum oldu ondan burdaki bir arkadaşın yanına geldim zaten. Bir sürede burada duracam gibi duruyor. Kilitlere abanacaz artık.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar kısa zamanda bir gezi planı düzenliyorum yaklaşık 2-3 hafta sonra.

Kendinizi ayarlamya bakın zaten gezi konusunu 1 hafta sonra detaylı bir biçimde açıklayıp konuyu açarım.

Gezi uzun bir gezi olucak 400 -500km kadar yapabiliriz. maddi ve zaman bakımından hazırlıklara başlayın

Bunu yazıyorum gezi yokmu diyen olmasın diye .

Çok daha detaylı şekilde konu acıcam zamanı gelince.
    SUKRU-35 bunu beğendi.

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Cem kardeşim ondan önce şöle İzmir de bir kafede bir tanışma ayarlasak herkes gelse de sonrasında böle uzun geziye çıksak hem geziye katılacakların sayısınıda arttırmış oluruz diye düşünüyorum. Ben sizlerle tanışıp gezilere katılmayı gönülden isterim. benim gibi düşünüp tanışıklık olmadığından dolayı gelemeyen arkadaşlar da vardır diye düşünüyorum ne dersin?
    SUKRU-35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Ben konuyu açmadıgım için o konuya daha deginmedim.

Konuyu açtıgım zaman hepsini teker teker madde şeklinde açıklayacagım.

Yeni arkadaşlar ve benim tanışmadıgım kişilerde gelebilir fakat belli şartlar altında.

Geziye gelmeden mutlaka yeni arkadaşlarla tanışma zorunlulugu olucak.

Tanımadıgımız insanlarla yol yapmak istemeyenler olabilir haklılarda.

EHLİYET .

KASK.

Hız sırını sıra düzeni ve fermuar düzenine uyma zorunluguda olucak.

Bunları teker teker açıklayıp açtıgım konuda belirticem

İzmir - Balıkesir üzeri bir rota düşünüyoruz ve balıkesir mt'dekilerlede buluşabilriz yardım alabilriz oradaki gezilecek yerler için.

Buraya zaten gezi yapıcam diye yazmamın sebebi İzmir mt'de tanışmadıgım arkadaşların bilgilenmesi.

Bizim gruptaki ve tanıdıgımız kişilerle whatsapta izmir MT grubu var.

Tanıştıktan sonra sizleride eklecegiz.

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben konuyu açmadıgım için o konuya daha deginmedim.

Konuyu açtıgım zaman hepsini teker teker madde şeklinde açıklayacagım.

Yeni arkadaşlar ve benim tanışmadıgım kişilerde gelebilir fakat belli şartlar altında.

Geziye gelmeden mutlaka yeni arkadaşlarla tanışma zorunlulugu olucak.

Tanımadıgımız insanlarla yol yapmak istemeyenler olabilir haklılarda.

EHLİYET .

KASK.

Hız sırını sıra düzeni ve fermuar düzenine uyma zorunluguda olucak.

Bunları teker teker açıklayıp açtıgım konuda belirticem

İzmir - Balıkesir üzeri bir rota düşünüyoruz ve balıkesir mt'dekilerlede buluşabilriz yardım alabilriz oradaki gezilecek yerler için.

Buraya zaten gezi yapıcam diye yazmamın sebebi İzmir mt'de tanışmadıgım arkadaşların bilgilenmesi.

Bizim gruptaki ve tanıdıgımız kişilerle whatsapta izmir MT grubu var.

Tanıştıktan sonra sizleride eklecegiz.
    izmir grubuna nasıl connection yapacağız?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 75 kullanıcı var. (0 üye ve 75 misafir)

Bu Konudaki Etiketler