Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde perşembeleri kendime ayırıyorum. diğer günler zaten işteyiz. işyeri cumhuriyet meydanında. buralardan geçersen beklerim çayımı içmeye, işbankası kordon şubesi.
    bende kordon otelde çalışıyorum,gelip geçerken motorumu görmüşsünüzdür belki otelin önünde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki zx6r
    cok kalabalık olmasada en azından müsait olanlarla kısa zamanda bir çay-kahve tanısma faslı benim ve error gibi motorcu çevresi olmayan motorcular için gerçekten yararlı olabilir

Cekomastik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2013
    Merhaba herkese, İzmir / Buca'dayım ben de.. Yakında bir cruiser alıcam inşallah.. Bu konuda yardımcı olabilecek olan varsa iletişime geçersek sevinirim

error404 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000RR
    halen musaıt olan bır arkadas cıkmadı turlamak ıcın

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    İzmir/ Yeşilyurttayım bende agustos sonu motor almayı düşünüyorum bi grup yaparız

Motosikleti
    BMW S1000RR
    inşallah kardesım

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı g@rfield adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım 125 cc ile o yol yorar adamı. Sana tavsiyem otobüs firmaları ile götürmen. Her otobüse sığarmı motorun bilmem ama yine de bir dene derim. En azından hem motorun güvenli gider hem de kendin yorulmadan gidersin.

ps: Sanırım izmir mt bu yüzden kan kaybediyor. adam soru sormuş kimse ciddiye alıp cevaplama ihtiyacı duymamış.....
    125cc sıgar merak etmesin alsancaktaki stuntcu şahin abi kendi motorunu otobüsün altına atıyor her yere götürüyor.

dikkat edilmesi gereken şöförle uygun fiyata anlaşmak 50-150tl dışına cıkmamak + yagı benzini boşalt diyorlar .. benzini boşat en azından ama yagını boşaltmasanda olur. fakat bi motoru yan yatır bak bakalım yag tahliyeb borusundan atıyormu.

birde motoru koyarkene dikkat etmelerine özen göster yoksa aynanıda kırarlar sinyallerinide

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    selam arkadaşlar denizliden yaz okulu için izmire geldim.motorumla geldim.bucadayım bildiğiniz motorun ufak tefek işlerini halledeceğim bir motorcu varmı ??

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Turlamak isteyen yeni arkadaşlarla bi toplantı yapalım tanışmış oluruz.Bu aralar kimseden ses yok bi toplantı organize etmek lazım.

Cumartesi veya pazar akşamı müsait olan arkadaşlarla bornova küçükparkta toplanabiliriz.Bi toplantı şart oldu koca yaz tek başına olmuyor ne biçim motorcuyuz yahu, benzin zamlandı diyemi böyle

Motosikleti
    BMW S1000RR
    Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar denizliden yaz okulu için izmire geldim.motorumla geldim.bucadayım bildiğiniz motorun ufak tefek işlerini halledeceğim bir motorcu varmı ??
    dostum işinin ehli TUFAN USTA VAR heykel kasaplar sokagında.. 0554 290 36 13...
    bılgısayarcı orhandan aldım dersın yardımcı olur kanatımca

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Alıntı Wazaa.35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turlamak isteyen yeni arkadaşlarla bi toplantı yapalım tanışmış oluruz.Bu aralar kimseden ses yok bi toplantı organize etmek lazım.

Cumartesi veya pazar akşamı müsait olan arkadaşlarla bornova küçükparkta toplanabiliriz.Bi toplantı şart oldu koca yaz tek başına olmuyor ne biçim motorcuyuz yahu, benzin zamlandı diyemi böyle
    dostum kımse gelmezse 0555 873 92 92 telım orhan ısmım bır smsm at en azından beraber turlamıs oluruz bende yalnız bınemıyorum motora..
    KREDI KARTI ODEMESI ICIN BUCADAN KARSIYAKAYA GIDIYORUM MAKSAT MOTOR BINMEK OLSUN DIYE

Shero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 600 S
    Alıntı Wazaa.35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Banada telden ulaşabilirsin pazar günü müsayitim 555 840 85 52

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı error404 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum işinin ehli TUFAN USTA VAR heykel kasaplar sokagında.. 0554 290 36 13...
    bılgısayarcı orhandan aldım dersın yardımcı olur kanatımca

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

dostum kımse gelmezse 0555 873 92 92 telım orhan ısmım bır smsm at en azından beraber turlamıs oluruz bende yalnız bınemıyorum motora..
    KREDI KARTI ODEMESI ICIN BUCADAN KARSIYAKAYA GIDIYORUM MAKSAT MOTOR BINMEK OLSUN DIYE
    Bende karşıyaka tarafındayım genelde ara sıra foçaya viraj kaçamakları yapıyorum buyrun gelin arkadaşlar

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ca-gezisi.html

Motosikleti
    BMW S1000RR
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende karşıyaka tarafındayım genelde ara sıra foçaya viraj kaçamakları yapıyorum buyrun gelin arkadaşlar

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ca-gezisi.html
    dostum ben sabah 10 gıbı acıyorum dukanı yanı sabah 6 7 8 9 10 gıbı dıledıgın zaman gıderız sıkıntı olmaz ama denız olunca zıpkınsız gıdemıyorum o dusunduruyor benı sımdık )

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Beni çağırmassanız çok ayıp size

Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Beyler yarın akşam saat 8 de Küçük park,üniversite unlu mamüllerinde sizi bekliyo olucaz.Oruçlu olanlar orucunu açıp gelebilir,isterse orada açabilir veya bi kafede oturabiliriz çeşit bol.
    Duble çay 1TL
    Poğaça vs 50krş

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çaylar pogacalar senden olursa 5 dk da gelirim :D

Motosikleti
    Honda Cbf 600 S
    Caylar sirketten

Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çaylar pogacalar senden olursa 5 dk da gelirim :D
    Benzinin varmıydı?

Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Evet yine kimse yok

Motosikleti
    Honda Cbf 600 S
    Hocam geldim ben kimseyi tanimiyorum parkta dikeliyorum irtibat no verende olmadi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 62 kullanıcı var. (0 üye ve 62 misafir)

Bu Konudaki Etiketler