Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Otoban güzelde ya köy yolları ora için söyledim zaten
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Herkese merhaba. Bir süredir GV250 başlığını takip ediyordum. Bugün burayı keşfettim. Haliyle pek araştıran biri değilim. Açıkçası MT ana sayfa da çok güzelmiş
    Neyse, bir İzmir'li olarak merhaba demek istedim. Bir kaç sayfa inceleme fırsatım oldu, güzel dostluklar oluşmuş, birlikte geziler yapılıyor anladığım kadarıyla. İnşallah fırsatım olursa bir gün ben de gezilerinize katılmak isterim. Hepinize iyi günler diliyorum. Kazasız belasız sürüşler..

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    bu haftaki buluşmalarımızdan bir kaç kare

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Emre'yi de özlemişiz, güzel bi sohbet oldu.

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    sağol devrim abi çok iyi çıkmış

onko_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 kawasaki z800
    ya arkadaşlar yarın için bi gezi yapsakmı acaba güzel havaların son günlerini yaşarken olmazmı sizce ?

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Onur kimse cevap yazmayınca bir mesaj atayım istedim çok güzel bir fikir fakat şimdiye kadar bireysel turlar dışında topluca izmir grubunda bir düzenli toplanti vs olduğunu görmedim. Ben daha yeni sayılırım foruma. Ancak sanki bu tip organizasyonlara katılmak için izmirde bir motor kulübüne üye olmak gerekiyor.
    Kulüplere baktığımda ise genelde yüksek cc li motorlar üyeleri yani zaten chopper lara özel bir kulüpte scooter benim işim ne Almazlar zaten .
    Yakinda Scooter özel bir kulüp kurma çalışmalarıma başlarsam hiç şaşırmam izmirde

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2012
    Gercekten bugun birseyler planlansa guzel olur

onurpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Scooty Pep + Kawasaki EN 500
    İzmir'in nerelerinde motor kulüpleri var arkadaşlar ?

mhmt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250R
    bugun gundogdu meydanında 'farkındamısın' motosıklet turu olacak saat 13.30 da bır planın yoksa oraya gel bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

bugun gundogdu meydanında 'farkındamısın' motosıklet turu olacak saat 13.30 da bır planın yoksa oraya gel bence JamesDeen

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2012
    Alıntı mhmt21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun gundogdu meydanında 'farkındamısın' motosıklet turu olacak saat 13.30 da bır planın yoksa oraya gel bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

bugun gundogdu meydanında 'farkındamısın' motosıklet turu olacak saat 13.30 da bır planın yoksa oraya gel bence JamesDeen
    Detayli bilgiyi nasil alabilirim

Tam olarak nerden hareket olucak 13.30 da.

Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Alıntı mhmt21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Selam Mehmet bu bilgiye nasil ulaştın . Sormamın sebebi ben sadece bu foruma üyeyim izmirli olarak ve her nedense burdan ancak organizasyon bittiğinde resimlerini görebiliyorum veya lütfen üstüne alma sana teşekkürler , organizasyona 1 2 saat kala haberimiz oluyor o zamanda bilgisayarın değil motorun Başında oluyorum Yani bana pek güncel gelmedi bizim buralar
    Ben hiç bir motorsiklet kulübüne üye değilim , olmammı gerekiyor karar veriş de değiim aslında . Eşim çok sevdiği için gezmeyi , artık yoldan geçenlerle selamlaşmalla yetiniyoruz. Sanirim baziarladaşlar bu orgaizasonları facebook tan taip ediyor o da bizde yok :(

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı skyytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onur kimse cevap yazmayınca bir mesaj atayım istedim çok güzel bir fikir fakat şimdiye kadar bireysel turlar dışında topluca izmir grubunda bir düzenli toplanti vs olduğunu görmedim. Ben daha yeni sayılırım foruma. Ancak sanki bu tip organizasyonlara katılmak için izmirde bir motor kulübüne üye olmak gerekiyor.
    Kulüplere baktığımda ise genelde yüksek cc li motorlar üyeleri yani zaten chopper lara özel bir kulüpte scooter benim işim ne Almazlar zaten .
    Yakinda Scooter özel bir kulüp kurma çalışmalarıma başlarsam hiç şaşırmam izmirde
    Motor klüplerine üye olmak sorun değil,esas olan devamını getirebilmek.İyi bir gezi yapayım desen 200 km,büyük motorla en az 60 tl benzin yakarsın,yedim içtim desen 100tl.Bu harcamayı aynı anda yapacak bir grubu toplamak kolay olmuyor,bu yüzden geziler bireyselleşti,herkes gezileri iki yada üç kişiyle yapmaya başladı,küçük cc li motosiklet grubu kurma fikrin çok güzel,bu benzin fiyatlarıyla büyük motor gezileri yapmak kolay değil...

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150

Uploaded with ImageShack.us Ege yeli, kabataşlı,motokurt kaynaklar buluşması

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

Uploaded with ImageShack.us Ben haritayı çıkarıp incelemeye başlayınca , Kabataşlı ; motokurt ,yine haritayı meydana çıkardı anlaşılan uzun yol göründü deyince bende ben her zaman hazırım ,bende motorun padişahı var basınca anında 160 km yapan , km dede 180 krş yakan CBR 250 R Aklınızda bulunsun arkadaş dedim Tabii herkez benim gibi değil , transalp gibi fazla yakan motor sahipleri bir yere gideceği zaman on kere hesap kitap yapmak zorunda . helede tekaüt se sen düşün....
    sungurmete bunu beğendi.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    vayy erhan abi kızdırmışsın yine yücel abiyi bak transalpliler çogaldı..

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı ümit bozoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy erhan abi kızdırmışsın yine yücel abiyi bak transalpliler çogaldı..
    Ümit,ben motokurta laf anlatamadım,sen dahil bütün arkadaşlar büyük motor aldı,motokurtu severim,ama altındaki motorla peşimizden gelecem diye kendinide motoruda yırtıyor,limitlerini zorluyor,Allah muhafaza bir gün biryerden uçup gidecek diye ödüm kopuyor.Biz söylüyoruz ama bir de sen söyle de gitsin kendine adam gibi bir motor alsın

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümit,ben motokurta laf anlatamadım,sen dahil bütün arkadaşlar büyük motor aldı,motokurtu severim,ama altındaki motorla peşimizden gelecem diye kendinide motoruda yırtıyor,limitlerini zorluyor,Allah muhafaza bir gün biryerden uçup gidecek diye ödüm kopuyor.Biz söylüyoruz ama bir de sen söyle de gitsin kendine adam gibi bir motor alsın

Yücel abiciğim sen küçük cc li abilerimizle neden böyle konuşuyorsun yazık ama dimi onlarında sağdan sağdan, yavaş yavaş gitmeye hakları var. Varsın bizimkiler fazla yaksın biz ileride onları bekleyip çayımızı içer, birde üzerine keyf kahvesi içeriz onlar ancak gelmiş olur

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    okadar da ezmeyin canım küçük cc lileri :D :D

Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Küçük cc ler 150 den başlıyor sanırım

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    Alıntı skyytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük cc ler 150 den başlıyor sanırım

sevgili arkadaşlar yanlış anlamayın bu taşlamalar bir yerlere mesaj niteliğindedir anlayan anlamıştır değilmi motokurt abiciğim

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Selam arkadaslaslar, bunlardarda Motokurt abinin resimlerinin devami Izmir Kaynaklara giderken

Bendende bukadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler