Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    iyi öğlenler izmir MT...
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    hadi bende bir selam vereyim İzmiirrrrrrrrrrrrrrrrrrr

uglychild ne oldu ev taşıma işi?

MT izmir BASIN AÇIKLAMASI
    Bir de MT izmir ve manisa bünyesinde bir tane akıllı adam yok mu diyorduk ki MT izmir menşeili bir motorcu motosikletine korna taktırmış deli emin gibi gezmiş diye haber geldi seferihisar haberalma ve haber uçurma teşkilatından. görenlerin insaniyet namına o kornayı sıkmaları ve vık vık ettirmeleri önemle duyurulur.

Bundan sonra grubumuzda Duyulmaz nickli üye yoktur. Deli emin vardır. ama sakın karşısına geçip el kol hareketi falan yapmayın kendisi de deli emin gibi hemen sizin yaptığınızı yapar allah korusun motosikletten düşer

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İskender abim hayırlı olsun gitarın,gitar konusunda elimden geldiğince ben de yarım edebilirim bilgin olsun...akor,ritm konusunda bi kaç dökümanım var,gerekirse temin ederim.

Alla alla el yazısı hiç de Özgenin yazısına benzemiyor
    ahmetciğim sağol kardeşim. elbette yardımlarınıza ihtiyacım var. sen ayarlarsın işte bir kaç döküman. henüz yolun başındayım. fazla ağır olmasın oldu mu?
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)

taşındım sonunda...

ev tasimak isteyipte gelemeyen ve iyi dileklerini gonderen tum dostlarim, dert etmeyin yeni evin cok eksigi olur, daha sonra eksik listesini koyarim butcenize gore tamamlariz...

Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan'ım o saatte biliyorsun mesaideyim. uygun olsaydım gelirdim elbette. evin hayırlı olsun. iyi günlerde otur.
    saolasin iskender abi, kucuk ama sirin bisey oldu...

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı olsun evin. haberleşelim yardıma gelirim olmazsa ama 17-18 gibi malum mesaideyim
    kardes saolasin herseyi hallettim, forrap kardesim aramis kac kere, ama o telasta duymamisim telefonu.. sonradan haberlestik...

Alıntı Muharrem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim nasılsın özledik ne zaman gelicen ayvalıga valla ben gelirdim ama biliyorsun cicekleri sulamam lazım sulamadımmı kuruyorlar heralde izmire yerleşiyorsun bi gelde muhappe edelim
    Muharrem abi, bilmezmiyim senin cicekleri izmir'e yerlestim ama benim bi ayagim heryerde, yani yollar mesafeler bahane, esti mi giderim heryere...

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geliyorum lan Normalde akşam çalışacaktım ama bir iş dolayısıyla mesailer değişti.Saat 17:30 gibi işim bitiyor.Yardım senin köpeeeeen olsun
    Seni ararım...
    Orada görüşürüz
    kardesim cok saolasin, aradigin ve ilgin icinde cok saol... artik kahveye bekliyorum ama buyuk ihtimal bir ay yokum, yine gidecegim yurtdisina...

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi o zaman bana da haber verin birlikten kuvvet doğar. bu arada millet yanlış anlayacak yine Sercan forrap ve ben üçlü olduk. kontenjanımız bu sefer dolmadı arkadaşlar hadi herkes bir el atsın bakalım
    kanka ben bi gidip doneyim yurtdisindan senin kizi da alip getirecegim

Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan !!! bekar evi heeee
    olm taşımaya eşyaları gelemeyizde(yengen salmıyor )
    kalmaya geliriz ''hazır mezarın bayat ölüsüyüz'' bilirsin

olm eşşek gibi çalışıyoz iki ay sonra belki durulur ama...
    gözden kaçırdığınız bi konu var !
    yahu sanki bornovadan konağa geleceğiz olm ya 150 km yol tepmemiz lazım oraya kadar gir gel 300 km bu iş temposunda hangi zaman dilmine sığdıracağız bu işi
    bide kaç kere geldin len kerkenez bizim buralara yazıyom olm bi kenara
    abiiim benim, tam olarak bekar evi degil, cunku annemlerde ugrayacak sık sık.. ama sen yeter ki yer iste, bosaltiriz binayi bi gunde...
    sizin o taraflara gelemedim ama bi dahakine insallah...

Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha işte asıl mazeretim bu hahahhaa ya sen yurt dışına gitmiyormuydun sercanım sarı suzuki gs 500 üm???
    duyulmaz sen o baltani araya sokmasan olmayacak degil mi?

evi tasidim, bugun butun isleri bitti, gece 1 de Bodruma yola cikiyorum...carsamba oglene kadar kalan islerimi halledip tekrar İzmir-Ayvalik-Midilli-Atina-Frankfurt... tabi insallah bi aksilik olmassa...

Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan'ım;
    Evin hayırlı olsun kardeşim... Ben hala Marmaris zeminlerinde sürtünme kuvveti üzerinde çalışmalar yaptığım için gelemiyorum ama bunu en kısa zamanda telafi ederim oraya geldiğimde...

Millet pazar akşamı Başımı yastığa koyduğum yer İzmir olacak, sonrasında doyana, hatta bıkana , usanana, ve gitgide tiksinene kadar görüşürüz.

Öpüyorum sizi...
    kanka, dur benden bi haber bekle, carsamba yani bu sabah Bodruma gecip isleri bi halledeyim, sonra yunanistan uzerinden yine Almanya yapacagim, ama Midilli den mi yoksa Rodostan mi karar veremedim, iki gune belli olur ona gore belki yanina gelirim beni sen yolcu edersin...

Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan olum hayırlı olsun ne iş ya ew falan gıtmıcekmısın yurtduşına sen? buarada el ıyılestı baya bı ama agrıo zorlayınca goruselım artık
    gidiyom gidiyom zorla gonderiyosunuz kardesinizi... gecmis olsun kardesim, iyileştigine sevindim...

[QUOTE=havranlı;810709]
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese hayirli haftalar ve ramazanlar diliyorum,
    yarin ogleden sonra yeni kiraladigim kucuk ama sirin evime tasinmamda yardimci olabilecek mert,yigit, delikanli arkadaslara ihtiyacim var,
    yer: Hatay Nokta Duragi
    saat: 16:00

elleri gorelim...

1) wallace: dersim var
    2) forrap: agac dikmeye gidecem
    3) gittardando: gitar dersi var
    4) marko: (gecmis olsun abi)
    5) racingiski: belim agriyor
    6) lodos: yenge izin vermez
    7) mecit: ovadayim
    8) apv1: motor topluyorum
    9) hedowich: parmagim burkuldu
    10) duyulmaz: niyetliyim
    11) speedygirl: nobetim var
    12) gurkay: yemek yiyorum
    13) favorii : abi ben askerlige hazirlaniyorum...

bunlarin haricinde mazereti olan var mi?[/QUOT

Sercan Evin hayırlı olsun kardeşim biliyorsun biz havran gurubu olarak uzaktayız yakın olsaydın biz oradaydık. Yeni evinde güzel sağlıklı günler ve geceler diliyorum
    abi dusunmeniz bile yeterli, Ayvalik taki ev yerli yerinde duruyor o yuzden yine sık sık gelecegim annemleri gormeye ve daha ne geziler yapacagiz bizim korfezde...
    Havran motor dostlarina cok cok selamlarimi iletirsen seviinirim...

Alıntı ÖLÜ CAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba!
    benim motosikletim yok. hiç olmadı. fakat motosiklet tutkunlarına karşı bir tutkum var. sadece bunu yazmak istedim.
    merhaba Ölü can... bende SER can....
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    honda cbr 1000rr
    selam izmirMT bana da yer varmı??

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ramazandan sonra bu ev meselesini NET leştirelim manzarası vardır umarım bende bu arada motoru toplarım evi dağıtırız
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    holygun,aramıza hoşgeldinToplantılara bekleriz,toplantılara geldikten sonra gezilere de bekleriz(toplantılara gelmeden geziye almak-grup sürüşüne almak- seni tanımadığımız,motosiklet tecrübeni bilmediğimiz -ki tanışma başlığında ilk motor olarak 1000 rr aldım gibi bir şey yazmışsın- riskli olmasından kaynaklı toplantıda seni tanıdıktan sonra gezilere de bekleriz,onu o anlamda yazdım yani).
    Görüşmek üzere

ne oluyo ben bısey anlamadım kımın evını tasıyoz??? nokta benım dıbımde ama dukkandayım mağlum:( ıyı geceler bu arada mıllet

yav arkadaslar benım aklıma bı fıkır geldı havalar daha o kadar soumamısken manısa taraflarına pıknığe gıtsek nasıl olur manısa MT dekı kardeslerımız de gelır topluca kucaklasmıs oluruz ne dıyosunuz???

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmetciğim sağol kardeşim. elbette yardımlarınıza ihtiyacım var. sen ayarlarsın işte bir kaç döküman. henüz yolun başındayım. fazla ağır olmasın oldu mu?
    iskender abi,yeni başlarken benim kullandığım ritmleri gösteren,akor basışlarını gösteren çok çok basit de olmayan ama zor da olmayan bi methodum var.Akor basarak ritm atmak gitarın haliyle temeli,çok da güzel anlarsın methoddan.Tabi biz de yardımcı olacağız,yoksa olmaaaz.
    :pr::pr::pr:

siz her yeni gelene böyle mi davranırsınız? ben de kaç tane "ÖLÜ CAN" var diye merak ediyordum...

siz her yeni gelene böyle mi davranırsınız? ben de kaç tane "ÖLÜ CAN" var diye merak ediyordum...
    ne demek ıstedın tam anlayamadım bıraz daha acık konusurmusun??

ÖLÜ CAN mantıklı ve açık yazılar da yazacakmısın? Forum kuralları bu konuda açık,sana okumanı tavsiye ediyorum,forumda kalıcı olabilmen açısından tabi..

sen önce sapkınlık kelimesinin anlamını aç. ben de daha açık olayım.

sana da merhaba Sercan . ....

Sapkınlık kelimesi nerede geçiyor ?
    Neyse arkadaşım,forum kuralları dahilinde yazışmalarını istediğin gibi yapabilirsin.Aksi durumda zaten ben müdahale edeceğim.
    Onun haricinde sanıyorum ki sana söyleyebileceğim başka bir şey yok.

uyarın için sağol. benim anlamadığım ; bir selam bile vermeden ilk mesajıma yönelik yapılan yorumların anlamsızlığı idi... sapkınlık kelimesini sen kullanmamıştın. karışıklık oldu. üzgünüm!

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın izmir mt

grubumuzda dostluk, sevgi, saygı, ilgi, alaka sınırsız. seviyeli, ahlaklı ve efendi olan herkesin başımızın üstünde yeri var. kuruntu, kapris ve kibirin olmadığı bir dostluk dayanışması bu. bir o kadar da şeffaf. hoş geldin.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba!
    benim motosikletim yok. hiç olmadı. fakat motosiklet tutkunlarına karşı bir tutkum var. sadece bunu yazmak istedim.
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ölücan girişin küçük emrah tadında olmuş ama msjının sonunu sykoya bağlamışsın, hem konuyu biraz aç hemde kendini biraz aç yani biraz daha anlat kendini başka sapkınlıkların varmı öğrenelim.
    arkadaş benim msjıma trip atıyo,
    kimsin, nesin, gerçekten ölümüsün, ciddimisin, laubalimisin, o masjı muzurluk olsun diyemi attın, farketmedenmi o anlama geldi, gerçekten dediğin gibimisin bunların hiç birini bilmiyoruz,
    kendini tanıtmadan girdiğin forumda kelimelerimize hesap sormak olmuş ilk işin,

e hadi çok kırılgan ve alıngan gördüm seni, kısaca sööleyeyim ben öyle bi cümle kuran biri ile yanlız bi yerde kalmak istemem mesela,
    May The Force Be With You

Motosikleti
    honda cbr 1000rr
    forrfap, teşekkür ederim ilk fırsatta gelmeye çalışacagım...
    gelirken ne getireyim?
    pasta baklava midye vs?
    hmmmmm....
    ortam gergin sanırım....
    gelmesemmi ki....
    konulara yabancıyım şimdilik dışarıdan okumakla yetinecegim(taşınma işi ve ölücan)
    iyigunler

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    İZMİR MT MERHABA ,

EMEKTAR HONDA'NIN AYDINLATMA SİSTEMİYLE İLGİLİ BİR PROBLEMİM VAR.BU HAFTA HALLEDEBİLİRSEM BULUŞMADA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE.
    HERKEZE BOL KAZANÇLI VE SAĞLIKLI GÜNLER.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    uyarın için sağol. benim anlamadığım ; bir selam bile vermeden ilk mesajıma yönelik yapılan yorumların anlamsızlığı idi... sapkınlık kelimesini sen kullanmamıştın. karışıklık oldu. üzgünüm!
    ÖLü CAN öncelikle MT izmir ailesine hoşgeldin. Senden rica etsek kendin hakkında detaylı bir tanışma topiği açabilir misin? ( Forum-Tanışalım kısmı altına)

Bunun dışında malumundur ki her gelen insana bizler çok sıcak ve içten davranmışızdır. Ama yaklaşım ve üsluba göre de bu değişir. Girmediğin ve bilmediğin bir ortama ilk kez giriyorsan bence biraz daha dikkatli olsan iyi olur.

Cuma günleri Toplantı ve buluşmalarımız vardır. bunlardan birisine katılırsan yüzyüze konuşup tanışabiliriz.
    Sevgilerle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 69 kullanıcı var. (0 üye ve 69 misafir)

Bu Konudaki Etiketler