Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İy akşamlar ,yarın akşam kafeterasa geliyorsunuz değil mi?
    iyi akşamlar malesef yarın akşam aranızda olamayacağız, babam yarın bir operasyon geçirecek...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı nobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldiniz, babanıza geçmiş olsun...

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

hoşgeldin Deniz

hoş bulduk ablacım.. çok geçmiş olsun.. Bir yardımımız dokunabilecekse lütfen haber verin..
    [B]Asıl motosiklet kullanmamak çılgınlık..[/B]:queen:

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Günaydın İzmir-MT; Hayırlı sabahlar, hayırlı Cumalar. Gününüz aydın neşeniz bol sağlığınız daim olsun.Depolarınız FULL olsun, tekeriniz düz bassın
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

KSKLİ_ÖMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 150 discovery
    [QUOTE=coolsoul;2661094]omer gecmis olsun kardesim acil sifalar dilerim hayirli aksamlar..[/QUOT
    teşekkür ederim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Aramıza hoş geldiniz.Babanıza ALLAH dan acil şifalar dilerim.Gelmiş geçmiş olsun önce sağlık geziler nasıl olsa yapılır.

tesekkür ederim.

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın İzmir-MT; Hayırlı sabahlar, hayırlı Cumalar. Gününüz aydın neşeniz bol sağlığınız daim olsun.Depolarınız FULL olsun, tekeriniz düz bassın
    Amca Depolarınız FULL olsun kısmına bayıldım, Cuma namazından sonra sen hepimiz adına bi dua ediver

TEDDYTIMER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese hayırlı cumalar bu akşam teras cafe toplantısı yok... tabiki gitmek isteyenleride engelleyen yok
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erhan abi aman diyim Bu akşam buluşma yok,milet boş yere gitmesin
    Tabi Caner in de dediği gibi,illa ki gidip çayımızı içicez diyene saygımız sonsuz

Haftaya buluşma yaparız artık

----
    Ömer geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin..

----

Deniz bu sefer acemiliğine verdik,tamam hadi kabul Ama tekrar bu şekilde olursa bütün gruba çay ısmarlamak zorunda kalabilirsin Murat ve senin bir aylık maaşlar gidebilir,demedi deme
    Geyik bir yana eline,netine sağlık

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Çok geçmiş olsun babanıza acil şifalar dilerim ..
    Alıntı nobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar malesef yarın akşam aranızda olamayacağız, babam yarın bir operasyon geçirecek...

---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

Tamam Tuncer ciğim .
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan abi aman diyim Bu akşam buluşma yok,milet boş yere gitmesin
    Tabi Caner in de dediği gibi,illa ki gidip çayımızı içicez diyene saygımız sonsuz

Haftaya buluşma yaparız artık

----
    Ömer geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin..

----

Deniz bu sefer acemiliğine verdik,tamam hadi kabul Ama tekrar bu şekilde olursa bütün gruba çay ısmarlamak zorunda kalabilirsin Murat ve senin bir aylık maaşlar gidebilir,demedi deme
    Geyik bir yana eline,netine sağlık
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    ayipsin tuncerim iceceginiz cay olsun o zaman haftaya gorusmek uzere

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Günaydınnnn İzmir-MT; Amannn ALLAH 'ım cepte kuruş yok,depoda gram benzin yok,paketde tek sigara yok, ama ama çokkkkkkkk huzurlu ve mutluyummmmmmmm çokkkkk mutluyummmmmmmm

---------- Post added at 11:15 ---------- Previous post was at 10:50 ----------

Herkezzzz nerede yololaramı çıktınızda bizim haberimiz yokkkkkk
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Günaydınnnn İzmir-MT; Amannn ALLAH 'ım cepte kuruş yok,depoda gram benzin yok,paketde tek sigara yok, ama ama çokkkkkkkk huzurlu ve mutluyummmmmmmm çokkkkk mutluyummmmmmmm

Benzinede zam yok sigarayada zam yok mutluluğuna az daha mutluluk katayım Amca35
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

günaydıııınnnnnnnn huzur ve mutluluk varsa gerisi boş zaten amca yinede benzin olaymış iyiymiş ama
    [B]Asıl motosiklet kullanmamak çılgınlık..[/B]:queen:

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    merhaba arkadaşlar, iki gündür bilgisayarı açmamıştım kaldığım yerden bütün yazılarınızı okudum, öncelikle hastalarımıza acil şifalar diler yeni gelen arkadaşlara hoş geldiniz demek isterim , amcanın bütün dileklerine amin dememek elde değil, hepinize güzel bir hafta sonu dilerim. ( bugün rodaj için Aydın otobanından Aydın çıkışına kadar 70 - 80 km süratle toplam 230 km gittim geldim )
    Blindfire bunu beğendi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı h_arslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, iki gündür bilgisayarı açmamıştım kaldığım yerden bütün yazılarınızı okudum, öncelikle hastalarımıza acil şifalar diler yeni gelen arkadaşlara hoş geldiniz demek isterim , amcanın bütün dileklerine amin dememek elde değil, hepinize güzel bir hafta sonu dilerim. ( bugün rodaj için Aydın otobanından Aydın çıkışına kadar 70 - 80 km süratle toplam 230 km gittim geldim )
    Hüseyin abi acemi birine göre kendinizi çoktan aştınız Bugün ki güvenli sürüş eğitiminde de son derece iyiydiniz. Bu hızla giderseniz korkarım bir kaç ay sonra da ileri sürüş eğitimlerinide isteyceksiniz
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    teşekkür ederim, sayenizde oldu bu kadar ilgilenen olunsa birde motokurt tan fırça yeme korkusu olursa eeeee ne yaparsın

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    hayırdır abi motokurt abim korkutmuş seni.. galiba))

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Alıntı h_arslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim, sayenizde oldu bu kadar ilgilenen olunsa birde motokurt tan fırça yeme korkusu olursa eeeee ne yaparsın
    sevgili kardeşim fotoğraflar nerde ? fotoğrafları boşunamı çektik. Fotoğrafları yayınlasana! viraja girerken nerdeyse dizin yere sürecekti , senin gibi acemi dostlar başına .! bende h-arslaner i ben yetiştirdim diye havaya gireceğim ama sen zaten yetişmişsin ben sadece pratik yapmana vesile oldum sağ olsun bu gün ümit kardeşimizinde tecrübelerinden yararlandık senin tek sorunun sadece eksersiz tabii oda zamanla gidrilecek bir şey kısacası MT izmir bir çift motorcu daha kazandı haaa bu arada kabataşlıya takıldığım zaman kızıyor:cyclopsan artık galiba senin benden çekeceği var

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:40 ----------

Alıntı ümit bozoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır abi motokurt abim korkutmuş seni.. galiba))
    Birader ben asabi hocayımmm
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

vatan_1817 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er 5 ve motoran ninety 90
    Beyler bugün saat 15:00 de foçaya gelmek isteyen buyursun gelsin biz 2 motor yola çıkıcağız Kalkışımız Bornova Hükümet Konağından olacak.Gezimize katılmak isteyen 554 629 23 26 Selim Vatan'a ulaşabilir.Aniden karar verdik kafasına esen varsa buyusun gelsin.

Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    Herkese merhabalar motorum satılıktır sahibinden.com İlan No 63771293
    sormak istediğiniz herşeyi yanıtlarım musteşembir 200 cc endurodur saygılar.

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    deprem oldu hisseden var mı? 5.0 büyüklüğünde
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler