Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Bu renkli ve güzel buluşmaya yetişemediğim için üzüldüm. Ben işten çıkıp gelinceye kadar grup dağılmıştı :( Neyse artık kısmetse ileri bir tarihte tanışırız. En azından mekanı öğrenmiş oldum. Bir de yorgunluk kahvesi içtim tabii

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine çok güzel bir akşamdı.
    Katılan herkese teşekkürler..
    Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiler,tanıştığıma memnun oldum.

Erhan abi maşallahın var Hızlıdan yollamışsın fotoğrafları.Ellerine sağlık,Allah deklanşörüne zeval vermesin
    Yalnız en bomba fotoğraf hamburger yeme sahnesi O ne bakıştır abi öyle..

aquarist,bir sonraki buluşmaya bekleriz

g@rfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    [QUOTE=Tuncer Sezen;2654892]Yine çok güzel bir akşamdı.
    Katılan herkese teşekkürler..
    Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiler,tanıştığıma memnun oldum.

Erhan abi maşallahın var Hızlıdan yollamışsın fotoğrafları.Ellerine sağlık,Allah deklanşörüne zeval vermesin
    Yalnız en bomba fotoğraf hamburger yeme sahnesi O ne bakıştır abi öyle..

Tuncerim karnım aç olunca gözlerim döüyor ondandır =))))))))))

yine güzel bir akşamdı katılan herkese teşekkürler Erhan Bey fotoğraflar için teşekkürler Yiğit biz ne zaman tok olduk

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Ben Motokurt bir günde 830 km yol gitti diyorum da inanmayanlar oluyor,alın size kanıtı,hıza bakın kardeşim,biz daha eve dönmeden resimleri siteye basmış bile

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Motokurt bir günde 830 km yol gitti diyorum da inanmayanlar oluyor,alın size kanıtı,hıza bakın kardeşim,biz daha eve dönmeden resimleri siteye basmış bile
    Sevgili arkadaşlar, benim hızıma kimse yetişemez; Benim soyadıma baksanıza !(YILDIRIM) kamu yararı olan işleri yıldırım hızıyla yaparım. beğendiğinize sevindim bir dahaki buluşmalarda görüşmek üzere herşey gönlünüzce olsun hoşçakalın
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    navier,elin boş gelmezsin artık Bir ducati bir de ferrari getir gelirken mutlaka
    Ferrari dediğin nedir,bizim şahin doğanın amortisörünü kesip yere bas,üstüne bbs jant tak aynı şey işte

Siyah hastalığım olsa da,ferrari ye kırmızı daha çok yakışıyor
    Karar verememiştim rengine ondan almıyordum,şimdi eminim kırmızısından sipariş edeyim bari
    Kırmızı konusunda haklısın Tuncer. Çok daha fazla yakışıyor Ferrariye. Bir sonraki hedefim Sarı Lamborgini, kısmet bakalım
    İstemez vaadetmeyin cenneti bize, dünya cennet olacak ellerimizle, alınterimizle.

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan

20 Nisan 2012 Cuma İzmir-MT Teras Cafe Buluşması (Amca35)2in Vizöründen Kareler...!

Değerli dostlarım İzmir-MT Olarak 20 Nisan 2012 Cuma akşamı tertiplediğimiz Teras Cafe Etkinliğimiz çok eylenceli ve bol sohbetli bol maçlı geçmiştir.Yapılan bu toplantımızda hem eski dostlar bir araya gelmiş oldu hemde aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla tanışma fırsatı bulmuş olduk.Ayrıca bu toplantıda 22 Nisan 2012 Pazar günü yapılacak olan ''Sezona Merhaba'' Gezisi için tüm detaylar alınacak olan güvenlik tedbirleri yol güzergahı grup sürüş teknik ve detayları etraflıca görüşülmüş oldu.Teras Cafe buluşmasında ilerleyen saatlerde artık midelerimiz kazınmaya başlayında geç saatlerde bizim meşhur 25 saat hizmet veren ünlü Boyozcumuza boyoz yemeğe gittik.Bu buluşmaya katılan, aramıza yeni katılan gelmek isteyipte gelemiyen fakat kalpleri bizlerle olan Tüm dostlara başta Sn.Moderatörümüz Tuncer'e ve tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amca fotoğraflar süper,emeğine sağlık..
    Allah gülen yüzünü soldurmasın

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amca fotoğraflar süper,emeğine sağlık..
    Allah gülen yüzünü soldurmasın
    Aminnnn sağolasın çok teşekkür ederim
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Flaş Flaş Flaş Bundan bir iki ay evvel , eski bisikletçi ,yeni tekaüt Hüseyin beye bulaşan motor virüsü iflah etmedi . İşin iyi tarafı bu iyi huylu virüs saygıdeğer eşi sevil hanımada sirayet etti ve sonuç aşağıda fotoğraflarda izleyeceğiniz gibi gelişti (tam takım motor kıyafeti ve bir honda)

Uploaded with ImageShack.us...

Uploaded with ImageShack.us
    Sağ olsun Yücel bey ve Güner beyde alışverişte bize katılarak bilgi birikimleriyle katkıda bulundular ve bu mutlu güne ortak oldular

yahu şu yanımdaki maden işçisini çıkaramadım.! tanıyanınız var mı ?

Arkadaşlar baksanıza ne mübarek adamım kalbimden nur saçıyor

Eveeet sıkı bir pazarlıkla içimize sinmiş güzel bir alışverişi tamamladıktan sonra ver elini Yükseliş honda diyerek motoru teslim almaya bornovaya yola koyulduk

Hüseyin bey ilk demir atıyla beraber

Uploaded with ImageShack.usHüseyin bey ve sevil hanımın motorlarıyla ilk fotoğrafları

Uploaded with ImageShack.us Eveeet dünya çapında meşur test pilotu gümüş elbiseli adam (motokurt) motoru test ediyor

İstikamet Gaziemir

Yok öyleşey! eğitim şart: Hemde sıcağı sıcağına

Evet sevgili arkadaşlar MT izmir e ikitane zıpkın gibi motorcu daha katılmış bulunmaktadırlar eğitimlerini alır almaz en kısa zamanda toplantılarımıza motorları ile katılacaklar .Hüseyin beye ve sevgili eşi sevil hanıma bir ömür boyu kazasız belasız zevkli sefalı sürüşler diliyorum ( tekeriniz daima düz bassın) hoşçakalın
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    değerli Erhan ağabeyciğim yaklaşık bir haftalık tanışıklığımız olmasına rağmen bize göstermiş olduğun ilgi ve alakana çok çok teşekkür ederiz sizin bu sıcaklığınız bizi bu güzel aileye katılmamızı hızlandırdı, cuma akşamı teras kafedeki buluşmamızdaki o güzel ortamın devamında öncelikle siz, Yücel ağabey ve Güner kardeşimiz cumartesi gününüzü bize ayırıp sevincimize ve heyecanımıza katılmanız daha doğrusu katlamanız inanın bizi çok mutlu etti zaten bu güzel aileye katılmamızın asıl sebeplerinden biride siz değerli motor dostlarımızın sevinçlerine ortak olup sevinçlerimize ortak etmektir ayrıca resimler için daha teşekkür ederim. en kısa zamanda buluşmak dileğiyle

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletiniz hayırlı olsun kazasız belasız, keyifli sürüşler dilerim

Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    teşekkürler Batuhan kardeşim

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı h_arslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli Erhan ağabeyciğim yaklaşık bir haftalık tanışıklığımız olmasına rağmen bize göstermiş olduğun ilgi ve alakana çok çok teşekkür ederiz sizin bu sıcaklığınız bizi bu güzel aileye katılmamızı hızlandırdı, cuma akşamı teras kafedeki buluşmamızdaki o güzel ortamın devamında öncelikle siz, Yücel ağabey ve Güner kardeşimiz cumartesi gününüzü bize ayırıp sevincimize ve heyecanımıza katılmanız daha doğrusu katlamanız inanın bizi çok mutlu etti zaten bu güzel aileye katılmamızın asıl sebeplerinden biride siz değerli motor dostlarımızın sevinçlerine ortak olup sevinçlerimize ortak etmektir ayrıca resimler için daha teşekkür ederim. en kısa zamanda buluşmak dileğiyle
    Hüseyin bey aramıza hoşgeldiniz,Yeni motosikletiniz hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler dilerim.

yeni motosikletiniz ve kıyafetleriniz çok güzel iyi günlerde kazasız belasız kullanın en kısa zamanda Sevil Hanım'ı aramızda görmek isteriz

Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    ayrıca arkadaşlar söylemeyi unuttum yaklaşık iki ay önce Zonguldak tan bize misafir olan çok sevdiğimiz motorcu kardeşlerimiz İsmail ve değerli eşi Miray ın bizlere içimizdeki motor sevgisini depreştirip harekete geçirmişlerdi, bahsetmeden geçtim kardeşlerimiz kusura bakmasınlar kendilerine ayrıca teşekkür etmek isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

ben Sevil, iyi dileklerinize çoook teşekkür ederiz bende sizlerle tanışmak için can atıyorum.sizleri fotoğraflarınızdan kısmende olsa tanıdım en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ben Güner..... Ne demek Hüseyin abi Lafı bile olmak sizleri tanımak ve aramızda görmek kafii Tüm günümüze değdi doğrusu. Hüseyin abi ve sevgili eşi aramıza hoşgeldiniz,Yeni motosikletiniz hayırlı uğurlu olsun...
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

g@rfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    bornova sosyetesi olarak kazasız belasız keyifli sürüşler dileriz , aramıza tekrar hoşgeldiniz diyoruz...

Motosikleti
    Bu güzel samimi iltifatlarınız için çok teşekkür ederim ayrıca avatar resminizde on numara olmuş maşallah herşey gönlünüzce olsun yarın hızlandırılmış eğitime devam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler