Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    vatan_1817 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er 5 ve motoran ninety 90
    Arkadaşlar yarın ben(selim) ve hytloth(alkın) arkdaşımla beraber izmir içi küçük bir gezi planlıyoruz 28.03.2012 tarıhınde yanı bugun saat 13.00 ıle 14.00 arasında Bornova da ya da Karşıyaka da buluşacağız uygun olan müsait olan katılmak isteyen arkdaşlar olursa lütfen burdan yazsınlar ya da bana msj atsınlar tel:0554 629 23 26 bu arada bide bende kawasaki er 5 arkadaşımda da honda cbr 600f bulunmakta neyse gün ola hayrola :D

BU ARADA BU KONUYLA İLGİLİ BUGÜN BAŞLIK AÇMIŞTIM KABUL EDİLMEDİ SİZLERE DAHA ERKEN ULAŞMAK İSTERDİM AMA ADMİNİMİZ FİKRİMİZİ BEĞENMEDİ SANIRIM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TEDDYTIMER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vatan_1817 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın ben(selim) ve hytloth(alkın) arkdaşımla beraber izmir içi küçük bir gezi planlıyoruz 28.03.2012 tarıhınde yanı bugun saat 13.00 ıle 14.00 arasında Bornova da ya da Karşıyaka da buluşacağız uygun olan müsait olan katılmak isteyen arkdaşlar olursa lütfen burdan yazsınlar ya da bana msj atsınlar tel:0554 629 23 26 bu arada bide bende kawasaki er 5 arkadaşımda da honda cbr 600f bulunmakta neyse gün ola hayrola :D

BU ARADA BU KONUYLA İLGİLİ BUGÜN BAŞLIK AÇMIŞTIM KABUL EDİLMEDİ SİZLERE DAHA ERKEN ULAŞMAK İSTERDİM AMA ADMİNİMİZ FİKRİMİZİ BEĞENMEDİ SANIRIM

Hafta içi çalıştıgım için katılamıyacagım sizlere iyi yolculuklar...
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

Motosikleti
    Alıntı TEDDYTIMER2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta içi çalıştıgım için katılamıyacagım sizlere iyi yolculuklar...
    yine arada gezi yapacağız böyle bidahaki sefere diyelim

Motosikleti
    suzuki gsxr 600
    saat kaçta nerede buluşulacak.

Motosikleti
    tam cıkıyodum ewden:d 1.30 bornova hukumet konagı dıye dusunuyoruz ya da karsıyaka ıskelede gelıyomusun??

Motosikleti
    suzuki gsxr 600
    gelirim.
    nereleri gezicez.

Motosikleti
    Alıntı ipkiss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelirim.
    nereleri gezicez.
    tam anlamıyla karar vermedık zaten dun dedık gezelım dıe bulusunca ruzgara gore hareket edıcez dıyelım telını ver istersen konusalım

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Evet Tuncer çal şu düdüğü artık,duyduğuma göre motor da almışsın,ben senin yerine olsam düdük değil vuvuzela çalarım

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Tuncer çal şu düdüğü artık,duyduğuma göre motor da almışsın,ben senin yerine olsam düdük değil vuvuzela çalarım
    Vuvuzela mi nerden aklına geldi abi ya )))) Tuncer kim vuvuzela kim abi onu çalmak için zenciler gibi bi adım önde olmak lazım o anca elektronik batari çalsın :D

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Tuncer hayırlı olsun,kazasız belasız,keyifle kullan ,ne ladın,yoksa bucadaki şu cbf 500 ümü aldın,hani14000kmde kız gibi ve sim siyah olan makine,eğer oysa bitur binerim hiç kaçarın yok,o aleti kaçırdımdiye bayağı üzüldüm,ama senaldıysan senin adına sevindim.) tekrar hayırlı olsun
    FUSUR-35

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı fusur-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuncer hayırlı olsun,kazasız belasız,keyifle kullan ,ne ladın,yoksa bucadaki şu cbf 500 ümü aldın,hani14000kmde kız gibi ve sim siyah olan makine,eğer oysa bitur binerim hiç kaçarın yok,o aleti kaçırdımdiye bayağı üzüldüm,ama senaldıysan senin adına sevindim.) tekrar hayırlı olsun
    NX4 almış makinanın dibi

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Bir kere adının icinde FALCON var, kotu olabilir mi:D hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız tuncer

Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    bugünkü gezi için tüm arkadaşalara SELİM-GÖKHAN-ALKIN ve MURAT ABİ HERŞEY ÇOK GÜZELDİ ŞİRİNCE ve sonrasındaki sucuk ziyafeti mükemmeldi selim fotoları forumumuzda görmek istiyoruz en kısa zamanda bizimle paylaş o güzel görüntüleri inşallah birdahakine tüm izmir mt olarak çıkarız yollara görüşmek üzere

MODERATÖRÜM FALCON HAYIRLI OLSUN KAZASIZ BELASIZ TEKERİNİZ HER DAİM DÖNSÜN

Ya tuncer bu kadarda olmaz arkadaş anladık motor aldında geliyoz aküsünü boşaltıyon çalıştırıp gezemeyelim diye anladık ya malın kıymetli :D
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DeKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düdük çal, davul-zurna çal, ıslık çal yeter ki bi şeyler çal artık, bekliyoruz
    Tuncer artık çalmadan oynar bizim ayuuu lar moduna girmeye başlamıştım ben :D sen çal ama milletin karısına kızına çalma bilader
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalarız çalarız Hep beraber sezonun gongunu vuralım bu hafta hayırlısıyla
    Ondan sonra durmadan çalar bu buluşma,gezi çanları..

Alıntı byokko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vuvuzela mi nerden aklına geldi abi ya )))) Tuncer kim vuvuzela kim abi onu çalmak için zenciler gibi bi adım önde olmak lazım o anca elektronik batari çalsın :D
    Zencilerden hiç birimiz bir adım önde değiliz maalesef ki Okan ım beyazım Yapacak bişey yok,alyuvarlarımız farklı

Alıntı fusur-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bahsettiğin motoru almak isterdim,ancak mümkün değil şu sıralar
    Yücel abi vermiş sonraki mesajlarda cevabı,honda falcon aldım ani bi kararla abi..
    Çok teşekkür ederim.

Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kere adının icinde FALCON var, kotu olabilir mi:D hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız tuncer
    Eyvallah Doğan ım,hep beraber keyif dolu yeni kmlere
    Teşekkür ettim..
    Alıntı ERSAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugünkü gezi için tüm arkadaşalara SELİM-GÖKHAN-ALKIN ve MURAT ABİ HERŞEY ÇOK GÜZELDİ ŞİRİNCE ve sonrasındaki sucuk ziyafeti mükemmeldi selim fotoları forumumuzda görmek istiyoruz en kısa zamanda bizimle paylaş o güzel görüntüleri inşallah birdahakine tüm izmir mt olarak çıkarız yollara görüşmek üzere

MODERATÖRÜM FALCON HAYIRLI OLSUN KAZASIZ BELASIZ TEKERİNİZ HER DAİM DÖNSÜN
    Teşekkürler,hep beraber döner tekerler bundan sonra inşallah
    Gezi ve buluşmalarda görüşmek üzere

Ya tuncer bu kadarda olmaz arkadaş anladık motor aldında geliyoz aküsünü boşaltıyon çalıştırıp gezemeyelim diye anladık ya malın kıymetli :D
    Ya olm her durumdan bir geyik,geyik olmazsa en azından boynuzunu çıkartabiliyosun Veterinerliği geyiklere daha yakın olabilmek için mi seçtin ?

Alıntı vatan_1817 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkinlikler bölümü yönetici onayına tabidir.Bir yönetici görünceye,konuya onay verinceye kadar başlığınız yayına girmez.
    Şahsi bir durum söz konusu değil,olamazda.
    Ani buluşmalarda yöneticilerden birine ulaşırsanız (özel mesaj vs.) başlık onaylanma süreciniz hızlanır,bilginize..

Motosikleti
    Bilgilendirdiğiniz için tskrler

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Alıntı ERSAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben teşekkür ederi bencede gayet güzel hoş bir geziydi umarım katılan arkdaşlar begenmiştir

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün buluşma var mıydı?
    Varsa bulamadığıma, yoksa boşa aradığıma üzülücem

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün buluşma var mıydı?
    Varsa bulamadığıma, yoksa boşa aradığıma üzülücem
    Yoktu,haftaya yapacağız.Buradan takip edebilirsiniz yer ve saat bilgisini

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar tuncer bey .tolga ben yeni üye oldum. yeni üye olanlar ilk tanışma toplantısına geldikten sonramı gezilere katıla biliyor. teşekkürler
    gel tolgacım gel . gel hasan kartalcıkların kollarına

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

toplantıyı özellikle bekliyorum tuncer..
    şöyle dağa tepeye yakın bir yer olsun da falcon u bi deneyelim
    hayırlısı olsun kardeşim.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Tuncer açık konuş geyiklerle bi alıp veremedigin mi var bunu kamuoyundan saklama lütfen... )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler