Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bizi sevmeyeni zaten İZMİRDE tutmuyorlar bizde seni sevdik dilerim kalıcı ve katılımcı olursun

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:18 ----------

Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyazakrep,aleyküm selam,öncelikle aramıza hoşgeldin..
    Bahsettiğin grupların ismini zikretmek istemiyorum,herkes az çok biliyor zaten.Daha kurulalı 2-3 seneyi bulmayan bir çok grup var bu şekilde,ki bir çoğunun kurucusu bizim sitemizde üye olarak kalmayı başaramamış,siteden uzaklaştırdığımız kişiler.Bu grupların başındakilerin bir çoğunun motosiklet derdinde olmayıp,belli bir yaşa gelmesine rağmen elde edemediği saygınlığı motosikleti perde olarak kullanıp en büyük derdi olan ego tatmini yolunda ilerlediği düşüncesindeyim.Aslına bakarsanız ben o adamları garipsemiyorum,böyle insanlar hep vardır,var olacaktır.İşin tek garip tarafı aklı fikri hür,kendi iradesinde yaşamını idame ettiren bunca insanın nasıl olupta biri ya da birilerinin emrivaki düşüncelerine hizmet ettiğidir.Dediğiniz gibi,motosiklet özgürlüktür,herkesin yapamayacağını yapmayı göze alabilmek,hayatın sınırlarından bir adım dışarıda yaşamaktır,binlerce kez duyduğumuz "motosiklet tehlikeli,binme" cümlesine gülüp geçebilmektir.
    Hiç birimiz dert sahibi olmak için bu gruplarda değiliz,aksine sahip olduğumuz dertleri bir nebze olsun hafifletmek,zihnen rahatlamak,hayatımızı biraz daha keyifli ve yaşanabilir hale getirebilmek için buradayız.Kendi motosikletlerimizi,ekipmanlarımızı alıp,kendi benzinimizi koyarkenki amacımız bu sihirli aletin üzerindeyken geçirdiğimiz o büyülü anların keyfini çıkartmaktır,birinin garip düşüncelerinin işçisi olmak değil..
    Bizim grubumuzda bir baş yoktur,zira koyun da yoktur,kimse kimseye emir vermez,veremez.Ancak ve ancak gerektiği taktirde taşın altına biraz daha fazla elini sokması gerekenler olabilir,o da yılların verdiği sorumluluktur,başka kimse bu sorumluluğu atamamıştır bize.Ve kurallar sadece grup sürüşünü ve genel anlamda gruptakileri herhangi bir riske atacak hareketlerde bulunmamak,huzuru bozmamaktan ibarettir.
    Grupta değerli fikirlere sahip,düşünceleri ışığımızı bir adım öteye taşıyacak herkes söz sahibidir.
    Gruba yakışmayacak davranışlarda olanları da yine ancak grup kararıyla yolcu ederiz.
    Gruplar,siteler 10 dolarlık hosting ve domaine bakar,herkes kuralabilir,ama binlerce doların satın alamayacağı dostluklara hepsi sahip olamaz.
    Bu konuda bende doluyum biraz,o yüzden uzun uzadıya yazdım kusura bakmayın.
    Katılmak isterseniz buyrun gelin,tanışalım.

tamam tuncerimm geçti biz buradayız sok o kılıcı yerine, tabancanı emniyete al,zırhını çıkar GEÇTİ tamam ( ne kadar yaralıymışsın KİM DOKUNDUYSA yarana fena kanamış ) bizde seni SEVİYORUZ dön artık EVİNE alper abin hasta oldu yokluğunda, devrim ağlamaktan kör oldu, ben ve çocuklar AÇIZ dön sitemizin DİREĞİ
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Günaydınnnnnn İzmir-MT; Hayırlı Cumalar.

Dün akşamki semaver gecemiz bence diğer haftalardan çok ama çok daha eylenceli neşeli ve bir o kadar da keyifli geçti.Gün geçtikçe ama çok sağlam adımlarla ilerliyerek sayımız artıyor.Dün akşamki semaveremizi onurlandıran ve aramıza yeni katılan tüm arkadaşlarıma hoş geldiniz diyorum.Bizlerde sizleri tanıdığımıza memnun olduk.Onur kardeşim valla kusuruma bakma kendimi tutamıyorum söylemeden demiyeceğim.Onur kardeşim dün akşam inan içimizin yağlarını erittin resmen motorunun kendisi egsozu şahsen beni kopardıııı.

Ama sendeki 1100 lük motura zapdetmek için benim daha bir 25 Kg daha almam gerekecek yada üzerinde giderken beni halatla motora bağlamak gerekecek. Bekir motor hayırlı olsun Doğan motor hayırlı olsun baklavalar için teşekkürler ALLAH kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Bu akşama hem dünkü hemde geçen haftanın resimlerini yükliyeceğim.Hadi kalın sağlıcakla.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün planlarda ani bir değişiklik olması üzerine araç sıkıntısı yaşadığım için gelemedim.Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldi..

Cengiz abi o kastettiğimiz gruplardan biri için 3 hafta konuşmuştunuz Kuşadasında vefat eden arkadaşın kortejinde yaptıkları ayıptan kaynaklı.Senin yerine soktuğun kılıcı çıkarttım sadeceHafta içi her akşam dersim var,üstüne dün araç sıkıntısı yaşadım,kapıda hiç araç kalmadığı için çıkışta da gelemedim.Valla özledim herkesi,kaç hafta oldu

Amca da sağolsun en neşeli haftaydı felan diyip acımı ikiye katlıyor

Bekir ne aldı bilmiyorum da,Doğan a da Bekir e de hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız sürüşler

Herkese hayırlı cumalar..

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Sevgili arkadaşlar etkilikve gezi fotoğrafları bölümüne nihayet İzmir Trabzon gidiş fotoğraflarını koyabildik izliyebilirsiniz
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    DURMAK YOK YOLA DEVAM
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti

20 EKİM 2011 Perşambe Semaver Gecemizden Kareler

20 EKİM 2011 Perşembe günü yaptığımız geleneksel haftalık semaver gecemizden kareler.

BİLGİ ve SEVGİ

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    abi hazır elin değmiş dünkü buluşmayıda ekleseydin ya bol baklavalı, valla alanın Allah tekerine zevâl vermesin... kazasız sürsün.

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hazır elin değmiş dünkü buluşmayıda ekleseydin ya bol baklavalı, valla alanın Allah tekerine zevâl vermesin... kazasız sürsün.
    Evet Amca 35 Doğan 88 e katılıyorum ve akşamki fotoları bekliyorum
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti

Dün geceki yani 27 EKİM 2011 Perşembe Semaver Gecemizden Kareler

Değerli dostlarım işte şimdi esas gecemize gelelim.Dün geceki yani 27 EKİM 2011 Perşembe akşamı düzenlediğimiz geleneksel haftalık semaver gecemiz.Yeni motor alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun der kazasız belasız sürüşler dilerim.

NOT: Kesenize bereket baklavalar bir harikaydı

Heyyyytttt beee Motokurt abimize de bakın hele kim tutar seni beee

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

Resimlere devam iyi seyirler.

Artık ben bu poza ne diyeyim kii söylenecek birşey bırakmadın

BİLGİ ve SEVGİ

beyazakrep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamın aleyküm
    Yarına bır plan muhabbet varmıdır abıler arkadaslar
    Varsa bılelım ona gore gelelım
    Saygılar selamlar

Motosikleti
    Alıntı beyazakrep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın aleyküm
    Yarına bır plan muhabbet varmıdır abıler arkadaslar
    Varsa bılelım ona gore gelelım
    Saygılar selamlar
    beyazakrep ve Aleyküm Selam;

Eğer bir program yapıldıysa mutlaka buraya bilgisini geçerler.Saat 24.00 a kadar bekle baktın birşey çıkmadı demek yarın resmi tatil olduğundan herkez uyuyacak
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    ninja 250 '11
    bende onu soracaktim "hukumet" 29 ekim kutlamalarini iptal etmis, bizim ortak bi grup surusumuz olacak mi ?

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    Güzel bi gece olmuş birdahakine insaallah görüşecegiz........

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Mt camiasının Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum,daha nice kutlamara inşallah..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN... NİCE BAYRAMLARA....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Harbiden Güzel bir geceydi emeği geçen herkese tşk.ler, Hepimizin CUMHURİYET Bayramı Kutlu olsun.
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye Cumhuriyeti ilelebet paidar kalacaktır.
    M.K.ATATÜRK

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun..Nice laik,cumhuriyetli yıllara

Motosikleti
    Cumhuriyetimizin 88.ci yılı kutlu olsun.Ne mutlu TÜRKÜM diyene.

---------- Post added at 14:30 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

BİLGİ ve SEVGİ

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizi sevmeyeni zaten İZMİRDE tutmuyorlar bizde seni sevdik dilerim kalıcı ve katılımcı olursun [COLOR="Silver"]
    Sadece İzmir'de değil dışında da seviliyorsunuz Üstadım,muhabbetinize ortak olmak için müsait olsam İzmir'e taşınacam nerdeyse.))

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumhuriyetimizin 88.ci yılı kutlu olsun.Ne mutlu TÜRKÜM diyene.

---------- Post added at 14:30 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

http://img856.imageshack.us/img856/4...8936556117.jpg
    Aynen ve canı gönülden katılıyorum;Tüm Türkiye ve Cumhuriyet aşıklarının bayramını kutluyorum,HEPİNİZE SEVGİVE SELAMLARIMI SUNUYORUM.
    FUSUR-35

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 78 kullanıcı var. (0 üye ve 78 misafir)

Bu Konudaki Etiketler