Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı rude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle kayıt giderlerinin 4 kg sucuk olduğunu belirterek beni savunan arkadaşlara şükranlarımı sunuyorum..bi yandan da sucuk var sucuk var..kg artınca kalitenin düşme riski de mevcut:D
    bu böyle artarak giderse direk eşşeği getiririm orda keseriz artık:D bu arada ne zamanlar nerde buluşuyorsunuz?ilk fırsatta gelmeyi düşünüyorum..iyi günler
    Aman eşeği getirme.... Yeterince mevcut.... Bi tanesi de düşmüyorki motorunu ucuza kapatalım.....
    Mümkünse eşeğin bağırsağın içine girmiş halini getir... En azından biraz terbiye olmuş hali.... Hem karnımızı doyurur bir işe yarar...
    Sakın ISIL İŞLEM GÖRMÜŞ SUCUK BENZERİ ÜRÜN getirmeyesiniz haaa.......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bruce 65 altına endeksledik,öyle oldu.Geçen sene altın 80 tl idi,bak şimdi 170 tl..Grupta büyüdü kocaman oldu,doymuyorlar işin kötüsü,yakında buluşmalarda büyükbaş kesimine başlayacağız.
    Sucuk konusunda bankalarla anlaşmamız var,sucuk kredisi veriyorlar o sıkıntıda da yeni üyelerimizin yanındayız yani

Herkese iyi haftasonları..
    Güzel dayanışma...Hakkaten göz yaşartıcı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

öncelikle kayıt giderlerinin 4 kg sucuk olduğunu belirterek beni savunan arkadaşlara şükranlarımı sunuyorum..bi yandan da sucuk var sucuk var..kg artınca kalitenin düşme riski de mevcut:D
    bu böyle artarak giderse direk eşşeği getiririm orda keseriz artık:D bu arada ne zamanlar nerde buluşuyorsunuz?ilk fırsatta gelmeyi düşünüyorum..iyi günler
    Nicedir bende zaman bulamıyorum tanışmaya gitmeye,fakat bu gidişle işimiz zor dostum..."direk eşşeği getiririm"Süper fikir
    Hep Pür Dikkat...

tavuk sucukları çok revaşta bu aralar..bizde trende ayak uyduralım..hem eşşeğin modası geçti:D:D

hatta gelenekleri biraz revize edip sosis,salam açılımı yapın..bakın o zaman çuvalla geliyoPP:D

nerde? ne zaman? soruları hala yanıt bekliyor..

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    tavuk sucukları çok revaşta bu aralar..bizde trende ayak uyduralım..hem eşşeğin modası geçti:D:D

hatta gelenekleri biraz revize edip sosis,salam açılımı yapın..bakın o zaman çuvalla geliyoPP:D

nerde? ne zaman? soruları hala yanıt bekliyor..
    Sucuktan emin olalım hemen açık adresimizi veririz.... Henüz emin olamadık

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Boyocco doymaz ki Hem Byocco ne kadar ekmek sucuk yerse bende iki katını tüketiyorum amann desenize yandı yeni gelen arkadaşlarımız

Başkan son noktayı koyar yakında.Son söz onda
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyocco doymaz ki Hem Byocco ne kadar ekmek sucuk yerse bende iki katını tüketiyorum amann desenize yandı yeni gelen arkadaşlarımız

Başkan son noktayı koyar yakında.Son söz onda
    Başkan kim len?... En son bi '' Lan Başkan'' ımız vardı... O da tarih oldu....

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sucuktan emin olalım hemen açık adresimizi veririz.... Henüz emin olamadık

4 kg muydu?sucukları getirirsem ekmeği ızgarayı semaveri getirecek birileri de gerek...

bu arada üzücü bi haber motorun şanzımanında bi arıza var..sanayide biraz vakit geçirmesi lazım bu aralar..çıkar çıkmaz sucukları sallandıra sallandıra getiricem:D

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    şu işi akıllı uslu 2 KANGAL sucuğa bağlayalım tartışma sona ersin, bu arada bir de semaveri yaktırırız, kış geliyor motorlar yıkanacak yeni üyeleri kaçırmayın

her perşembe inciraltında TURKUAZ arkasında helikopter pistinde toplanıyoruz, dumanı takip ederek bulabilirsiniz saat 20 00 ve sonrasında BEKLİYORUZ
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese iyi haftalar

Yeni üye arkadaşlar biraz cimri mi çıktı ne Tamam 4 kg olsun,ısıl işlem görmemiş olsun,helal süt emmiş olsun...

Adres tarifini Cengiz abi yapmış,anlamayan olursa detay istesin anlatalım yeri tekrar (gerçi bulunamayacak bir yerde değil pek ).

rude,geçmiş olsun.Umarım motorun bir an önce çıkar tamirden.

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Almanya'dan sevgiler. Var mı BMW falan isteyen. İtalya'dan gelirken Benelli gümrüğe takılmıştı, burda sorun çıkmaz umarım
    İstemez vaadetmeyin cenneti bize, dünya cennet olacak ellerimizle, alınterimizle.

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı navier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almanya'dan sevgiler. Var mı BMW falan isteyen. İtalya'dan gelirken Benelli gümrüğe takılmıştı, burda sorun çıkmaz umarım
    Usta o zaman sen oradan bana bir tutam BMW Chopper gönderiver bizahmet yaaa
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

arkadaşlar tekrar merhaba..bornova yakınlarında tanıdığınız bi usta varmı..amcanın birine emanet ettik motoru motorun içinde bi rulman değişecek indirip bindirmeye 200 lira istedi..yuh artıkk..acil yardım lazım..ya da bildiğiniz mondial servisi varsa o da olur..

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    bornova büyük caminin altında bornova motor var. sitemizinde üyesi aynı zmanda. serkan şeneren isimli kardeşimiz. telefonunu ö.m attım.

Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bornova büyük caminin altında bornova motor var. sitemizinde üyesi aynı zmanda. serkan şeneren isimli kardeşimiz. telefonunu ö.m attım.

çok teşekkür ederim doğan..aradım ama cevap vermedi tekrar arıycam..büyük camii tam olarak nerde?

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Hollanda'dan Sevgiler...

Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta o zaman sen oradan bana bir tutam BMW Chopper gönderiver bizahmet yaaa
    Ayıp ediyosun Amca istediğin chopper olsun. Ama ben sana onu Amerika'dan getireyim istersen, daha makbuldür.
    İstemez vaadetmeyin cenneti bize, dünya cennet olacak ellerimizle, alınterimizle.

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ACil 2 ünite A + kana ihtiyacı !!!!!!!!!

arkadaşlar damdan düşer gibi yazıyorum kusura bakmayın ama bu acil bir durum,EGE Üniversitesi Hastanesinde yatmakta olan kayınvalidem bu cuma 23.09.2011 kalbinden dördüncü kez ameliyat olacak,en son geçtiğimiz hafta 15.09.2011 perşembe günü yine kalbinden ameliyat olmuştu,fakat kalbinde yeni bir sorun nüksetti.Şu anda acilen 2 ünite A Rh(+)kana ihtiyacımız var kan verebilecek durumda olan arkadaşların kayınpederimle 0 533 339 87 62 (Kıyas T A Ş T A N)numarasından irtibata geçmesini rica ediyorum,Ayrıca muhtemelen cuma günü kullanılmak üzere yine 4-5 ünite kadar kana ihtiyacımız olacak,bu ne miktarda olacak belli olunca bunu yine buradan duyuracağım,lütfen yardım edin

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    A rh - kan grubum,vermeye müsaitim abi.
    Allah acil şifa versin.

Bir başlık da acil kan ihtiyaçları bölümümüze açabilirsin,böylece anasayfa da da gözükür
    Bölüm linki;
    http://www.motosiklet.net/forum/acil-kan-ihtiyaclari/

tuncer çok sağol,hemen oradaya da yazıyorum,bu arada kayınpederimin telefonu yanlış yazmışım,doğrusu bu 0 536 339 87 62 (Kıyas T A Ş T A N)

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    AB Rh+ kan grubum. İhtiyaç olursa verebilirim. Geçmiş olsun..
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AB Rh+ kan grubum. İhtiyaç olursa verebilirim. Geçmiş olsun..
    kendi grubundan istiyorlar,ilginiz için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler