Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache
    eğer öleyse şahane ama dediğim gibi bir kaç zengin bilmem nesi onlarla konuşmadığım halde laf attılar o yüzden pekte öyle yerlerde takılmıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet dam üstünde den daha alakalı sanki benimki

Okan ı biz ekmedik bu arada,durum farklı.Perşembe günü bizde Emre ile birlikte dibine gübre atıcaz zaten Bir haftada 2 zıplama ile rekor onda(pizza + ada). Detaylarını perşembe konuşuruz,sitede bilen bilmeyen yorum yapar şimdi
    İntikam mı aldık diyorsun yani....
    Ama çok fena ekmişsiniz.... DevrimK gübreyi atsın ben de sulayım bol bol...... Mahsul bol olsun...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    FLASH...FLASH....FLASH....
    MT-İzmir'in köprü altında takıldığı günlere ait şok fotoğraf bulundu...

Uploaded with ImageShack.us

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ancak böyle saklanabiliyorduk ama hatırlıyorum ona rağmen o gün yakalanmıştık erhan,lan başkan,ve daha birisi vardı
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ne gündü ama.... )
    Ziyaretçimiz hiç eksik olmadı .... O kadar da saklanmamıza rağmen...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı DeKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FLASH...FLASH....FLASH....
    MT-İzmir'in köprü altında takıldığı günlere ait şok fotoğraf bulundu...

Uploaded with ImageShack.us

bizler MT İZMİR e temelden girdik. daha buralar topraktı,sulaktı,paramız yoktu,işçi çalıştıramadık o arkada gördüğün kolonu birlikte döktük,şantiye kurduk orada yedik içtik yattık,aç kaldık açık kaldık,sağlam temeller üstüne oturtmak için çok uğraştık,üzerimize taşlar yağdı,çamur sıçradı,bataklığı kuruttuk,bir dönem GÖKDELEN yapacaktık olmadı, müteahhite verdik tokatladı kaçtı. iş başa düştü bizde tekrar girdik inşaat işine şimdi gördüğünüz hala üzerine çalışılan gönüllü dostların desteğiyle yapılanan ve sağlam bir ekiple devamlı büyüyecek olan YUVAMIZ
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizler MT İZMİR e temelden girdik. daha buralar topraktı,sulaktı,paramız yoktu,işçi çalıştıramadık o arkada gördüğün kolonu birlikte döktük,şantiye kurduk orada yedik içtik yattık,aç kaldık açık kaldık,sağlam temeller üstüne oturtmak için çok uğraştık,üzerimize taşlar yağdı,çamur sıçradı,bataklığı kuruttuk,bir dönem GÖKDELEN yapacaktık olmadı, müteahhite verdik tokatladı kaçtı. iş başa düştü bizde tekrar girdik inşaat işine şimdi gördüğünüz hala üzerine çalışılan gönüllü dostların desteğiyle yapılanan ve sağlam bir ekiple devamlı büyüyecek olan YUVAMIZ
    Ortaokulda kompozisyonun kaçtı?....

Amma yazmışın ha....

Bu kadar ağır yazıyı bu saatte kaldırmaz kafamız olm....

DEVRİM K .... Yazdıklarını unutmuş değilim..Hesabı görülecek.... ;)

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım..en kısa sürede sizlerle tanışmayı çok istiyorum..katılmak için gerekli bi ritüel var mı?bilelim de

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Tuncer rude arkadaşa anlat bakalım sucuk ritüelini.
    Bi üye kaydı yapalım

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı DeKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuncer rude arkadaşa anlat bakalım sucuk ritüelini.
    Bi üye kaydı yapalım
    Günaydınnnn İzmir-MT hayırlı Cumalar.Dün akşam yine hepiniz muhteşemdiniz ancak neydi o öyle polis ekiplerinin arkadaşça yaklaşıp herkezi tek tek sorgulaması

Neyse tüm grup üyeleri tertemiz çıktı ahhh Hacer abla böyle durumlarda hep ortadan kayboluyor

Aramıza yeni katılacak arkadaşımız Rude yi fazla ürkütmeyin, ben ekmekleri alıyorum üye kayıt sucukları geliyor

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

Dün gece semaver gecemizden evlerimize sağ salim vardık.Yolda kalan olmadı ancak dönüşte sahil yolunda radar kontrol vardı hepimiz 70 in altında seyredince vede tam donanımlı olunca polisler sağ olsun bizleri durdurmadan direkt yol verdiler.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Hayırlı cumalar..
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    amca bide her hafta geliriz dio haha )

biz arkanızdan 12 yi geçerken cıktık radar yoktu şansa

miginfly hayırlı cumalar kardeşim herkeze hayırlı cumalar.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rude,dekanın da dediği gibi bazı konular var tabi ki.Ama neyse ki yardımsever üyelerimizden Amca35 sana yardım etmeyi teklif edip ekmekleri alacağını belirtmiş,kendisine teşekkür ediyoruz.Sana da çok birşey kalmıyor,sadece 8 kg sucukla birlikte geliyorsun,üye kayıdını yapıyoruz
    (Daha önce de gruba katılan arkadaşlara belirttiğimiz gibi sucuklar paketteyken anıran cinsten olmamalı.)
    Aramıza hoşgeldin

Herkese hayırlı cumalar,tekeriniz düz bassın,kesilmiş asfalttan uzak dursun,lastiğiniz balon yapmasın,jantınız yamulmasın

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Radar mı dedin İki de bir radar diyip durmayın kardeşim. Sucuk muhabbetini ben yokken yaparsınız yine .
    İstemez vaadetmeyin cenneti bize, dünya cennet olacak ellerimizle, alınterimizle.

Motosikleti
    Alp_Tunay Senin işin tamamdır abicim.Bodrum gületinin projesini getirttim yarın kendimede bir adet çoğaltayım önümüzdeki perşembe semaver gecemizde getireceğim.Modelin boyu 66cm. Yüksekliği 55 cm. Eni 13 cm. Ölçek 1/35 dir. Hadi bakalım şimdiden kolay gelsin ama seni baya bu proje uğraştıracak sanıyorum
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alp_Tunay Senin işin tamamdır abicim.Bodrum gületinin projesini getirttim yarın kendimede bir adet çoğaltayım önümüzdeki perşembe semaver gecemizde getireceğim.Modelin boyu 66cm. Yüksekliği 55 cm. Eni 13 cm. Ölçek 1/35 dir. Hadi bakalım şimdiden kolay gelsin ama seni baya bu proje uğraştıracak sanıyorum
    Eyvallah amcam.... Sağol.. Ben de uğraşmak istiyorum zaten......

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [QUOTE=Tuncer Sezen;2424048]Her ilk kez aramıza katılan gelirken 4 kg kadar sucuk getiriyor Bu gelenek yıllardır sürer..

Daha bir ay önce 4 KG idi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

rude,dekanın da dediği gibi bazı konular var tabi ki.Ama neyse ki yardımsever üyelerimizden Amca35 sana yardım etmeyi teklif edip ekmekleri alacağını belirtmiş,kendisine teşekkür ediyoruz.Sana da çok birşey kalmıyor,sadece 8 kg sucukla birlikte geliyorsun,üye kayıdını yapıyoruz
    (Daha önce de gruba katılan arkadaşlara belirttiğimiz gibi sucuklar paketteyken anıran cinsten olmamalı.)
    Aramıza hoşgeldin

Herkese hayırlı cumalar,tekeriniz düz bassın,kesilmiş asfalttan uzak dursun,lastiğiniz balon yapmasın,jantınız yamulmasın
    Böyle zam'a kim dayanabilir...? 8 KG ya çıkarmışlar...bir ay sonra 16 KG...32 vs...vs... herkese kazasız sürüşler sağlıklı günler İzmir MT.
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    [QUOTE=Bruce 65;2453499]
    Her ilk kez aramıza katılan gelirken 4 kg kadar sucuk getiriyor Bu gelenek yıllardır sürer..

Daha bir ay önce 4 KG idi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

Böyle zam'a kim dayanabilir...? 8 KG ya çıkarmışlar...bir ay sonra 16 KG...32 vs...vs... herkese kazasız sürüşler sağlıklı günler İzmir MT.
    BİLGİ ve SEVGİ

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bruce 65 altına endeksledik,öyle oldu.Geçen sene altın 80 tl idi,bak şimdi 170 tl..Grupta büyüdü kocaman oldu,doymuyorlar işin kötüsü,yakında buluşmalarda büyükbaş kesimine başlayacağız.
    Sucuk konusunda bankalarla anlaşmamız var,sucuk kredisi veriyorlar o sıkıntıda da yeni üyelerimizin yanındayız yani

Herkese iyi haftasonları..

öncelikle kayıt giderlerinin 4 kg sucuk olduğunu belirterek beni savunan arkadaşlara şükranlarımı sunuyorum..bi yandan da sucuk var sucuk var..kg artınca kalitenin düşme riski de mevcut:D
    bu böyle artarak giderse direk eşşeği getiririm orda keseriz artık:D bu arada ne zamanlar nerde buluşuyorsunuz?ilk fırsatta gelmeyi düşünüyorum..iyi günler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler