Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı navier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhabalar,

Türkiye'ye döndüm. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle. Gümrükte problem çıktı motoru getiremedim , kızdım bıraktım ben de gümrük görevlilerine Canım sağolsun
    iyi yapmışsın o motor için değmezdi zaten....

dünyanın en iyi motoru hyosung gt250 naked zaten hahahah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan

Selamün Aleyküm;

Selamün Aleyküm; Cümleten herkezin Mihraç Kandili Mübarek olsun.Hayırlı kandiller...

Cengiz abicim tebrik ederim,nice 20 yıllara Allah evliliğinizi sağlıkla ve cocuklarınızla bir ömür boyu mutlu kılsın.Darısı bizlerin başına.

Perşembe akşama nasipse semaverde görüşmek dileğiyle.Motoru bu sabah servise bıraktım,usta biraz uğraşmış ama benzin deposunun altında bir kablo yerinden çıkmış o yüzden farlar yanmıyor ve marş basmıyormuş çok şükür hallettik.Benzin deposunu sökmek zorunda kalmış sonunda sorun çözüldü yola çıkmaya hazırız.Ancak biraz nakit sıkıntım var maaşlar daha yatmadı anca adaya gidiş dönüş benzin parasını denkleştirdim ama bakıcaz ya nasip.

Alp_Tunay ve Fusur35 in model gemi projeleri hazır perşembe akşamı sizlere projeleri teslim edicem detayları proje üzerinde konuşuruz.Kalın sağlıcakla

Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hayırdır?... Kimseden ses çıkmıyor?..... Havalar soğudu diye motora da mı binmiyorsunuz?...

Amca3.5 bile motora biniyorsa daha ne diyim......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    amca kendini aştı artık kimse tutamaz
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmuş artık değilmi?.....

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmuş artık değilmi?.....
    Valla bu motorla ben bile 110 km sürati gördüm ya artık gerisi hava civa.Bugünkü posta gazetesini okuyun orada bir resim var.İşte güvenliği hiçe sayarak tehlikeli motosiklet kullananlara ders olsun.Ben bile askari ücretle çalışmama rağmen her türlü riske girerek bütçemin çok çok üstünde emniyet ve güvenlik ekipmanları aldım.İnanın o kadar alışmışım ve benimsemişim ki geçen gün motora sadece kaskla çok kısa mesafe bindim inanın motoru kullanamadım tuhafıma gitti kendimi çıplak hissettim.O yüzden önce kendi emniyetimizi güvence altına alacağız,sonra her zaman karşıdan gelenin acemi olduğunu hesaba katacağız tüm evraklarımız tam ve eksiksiz olacak tüm donanımımız tam olacak işte bunları yaptığımızda inanın yolda giderken trafik polisleri size karşı saygı oldukları gibi selam duruyorlar.(Bazıları bu ne yaaaaa da diyebiliyorlar )

Valla kendimi aştım kimden ne tırtıklarsam kar deyip benzin alıp ufak sürüşler yapıyorum.Ama en kısa zamanda kendime bir çadır ve yağmurluk alsam hiç fena olmayacak.Evdeki tadilat beni yedi bitirdi amannnn canımız sağ olsun ALLAH sağlık uzun ömürler versin hepberaber daha çoookkkk geziler yapacağız.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:37 ----------

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +++1
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Selamlar İzmir mt geçen hafta kaskımı kaybettiğim için semavere gelememiştim şimdilik bütçem olmadığı için geçici bir kask aldım yarın bir sorun olmazsa semaverde görüşmek üzere

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kızlaarrr..Ses verin....

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    Valla benim takashi'ye nazar değdi yaa bu sefer yakcam sanırım motoru gecen hafta cumartesi günü biraz turlayayım dedim eve döndüğümde artık 3. vitesim çalışmıyordu :(( yarın gelicem semavere görüşmek üzere

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı coolsoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benim takashi'ye nazar değdi yaa bu sefer yakcam sanırım motoru gecen hafta cumartesi günü biraz turlayayım dedim eve döndüğümde artık 3. vitesim çalışmıyordu :(( yarın gelicem semavere görüşmek üzere

Getir biraz ben bineyim terbiye edeyim... Ehlilleştirememişsin yahu.... Basıcan kırbacı...

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Ben gelemiyorum. Dün Zimbabwe'ye gittim. ( Ulen uydurcak yalan da kalmadı artık)
    İstemez vaadetmeyin cenneti bize, dünya cennet olacak ellerimizle, alınterimizle.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ben gelemiyorum. Dün Zimbabwe'ye gittim. ( Ulen uydurcak yalan da kalmadı artık)
    Dikkat et orda yamyamlar yemesin seni...

Motosikleti
    Sana yuhhh diyorum da başkada birşey demiyorum.Valla yalanında böylesini hiç görmedim.İtalya'dan Türkiye'ye direkt Zimbave yuhhh insan nezaketen Avustralya derdi de arada Aborjinleride anmış olurduk.
    BİLGİ ve SEVGİ

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Amcaaaaaaaa,nerede idin dün geceeeeeeeeBekle,bekle gözlerimiz yollarda kaldı,amca yok,işe gitme vakti geldi e, amca hala yok mecburen bu çocuk kaçtııı,umarım bir problem yoktur.
    FUSUR-35

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı fusur-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amcaaaaaaaa,nerede idin dün geceeeeeeeeBekle,bekle gözlerimiz yollarda kaldı,amca yok,işe gitme vakti geldi e, amca hala yok mecburen bu çocuk kaçtııı,umarım bir problem yoktur.
    abi sen gittin amca geldi hatta senin projeyide getirmiş üstelik artık önümüzdeki semaverde inşallah...

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Ahhahahahah Erdoğan abi oda bahanemi.Benim bahaneye bakın siz.Dün perşembe olduğu gece aklıma geldi.Bu arada torba yasasından arabanın vergi borcunu taksitlendirme yapmıştım (arabanın vergisi nolcakki neden taksitlendirdin diyen olursa.Her yıl 1000 lira vergi ödeyince arabaya taksitlendirme yapmak zorunda kalabiliyorum geçen senenin borçlarını).Dünün perşembe olduğunu unutunca taksitin son ödeme günüde geçti.Bu aralar hiç iyi durumda değilim.Saldım çayıra mevlam kayıra Allah sonumu hayır etsin
    Al bir Mz dünyayı gez...

Motosikleti
    Çallı naptın sen burada arada kısa devre yapan bensem sen neden teklemeye başladın.HAYIRDIR acaba MZ den sanada mı bulaşmaya başladı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:27 ----------

Alıntı fusur-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahhh bee sen gitmişsin ben gelmişim, ama en azından benim hikayem sallama değil bahanem geçerli; ne Navierinki nede Çallı nın ki gibi değil evden saat 20.00 da tam çıkarken kardeşim mesayiden geldi abi gel şu banyo dolabını artık yerine takalım deyince akan sular durdu onunla uğraştık ama dolap güzel oldu İKEA dan aldık çamaşır makinesinin üzerine geliyor ayaklı çift raflı baya bir kullanışlı.(Reklamları izlediniz) O yüzden biraz geciktim ama numaranı aldım verdiğin saatden sonra ararım seni bu arada aramıza iki yeni modelci daha katıldı hadi bakalım sizler bana motor tutkusunu aşıladınız bende sizlere model tekne sevdasını aşılıyacağım, biliyorum AŞI sadece zeytuna yapılıyor
    BİLGİ ve SEVGİ

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Aman AMCA,mazeretin bu olsun,senin canın sağ olsun,bu arada evinizide güle,güle iyi günlerde eskitin.
    FUSUR-35

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çallı naptın sen burada arada kısa devre yapan bensem sen neden teklemeye başladın.HAYIRDIR acaba MZ den sanada mı bulaşmaya başladı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:27 ----------

Ahhh bee sen gitmişsin ben gelmişim, ama en azından benim hikayem sallama değil bahanem geçerli; ne Navierinki nede Çallı nın ki gibi değil evden saat 20.00 da tam çıkarken kardeşim mesayiden geldi abi gel şu banyo dolabını artık yerine takalım deyince akan sular durdu onunla uğraştık ama dolap güzel oldu İKEA dan aldık çamaşır makinesinin üzerine geliyor ayaklı çift raflı baya bir kullanışlı.(Reklamları izlediniz) O yüzden biraz geciktim ama numaranı aldım verdiğin saatden sonra ararım seni bu arada aramıza iki yeni modelci daha katıldı hadi bakalım sizler bana motor tutkusunu aşıladınız bende sizlere model tekne sevdasını aşılıyacağım, biliyorum AŞI sadece zeytuna yapılıyor
    Bu saatten sonra biz aşı maşı tutmayız... İçimizde ne varsa artık...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:18 ----------

Bizim Ters Damar Çapırcının küçüklük fotosunu ele geçirdim....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler