Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BU GRUBA BABAYİĞİT dayanmaz bir oturuşta 3 kg sucuk tüketiyorlar evi,ocağı,motoru,arabayı,tekneyi satan çok oldu bu yolda o yüzden herkez kendi alıyor
    Tamamdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Alperin hediyesini aldım şimdi onu paketliyorum.

Okan kurupastaları al..
    Cengüz abi semavere ver odunu...
    Birisi yaş pastayı alsın, yanında da 40-45 tane mum alın
    Serhat şahin sende sucuğunu kap gel..
    Eli boş g..özü yaş gelmeyin bakem

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Yukarıda yazdığım konu hakkında biraz acelem var. Sağınızda solunuzda motosikletini satmakta olan birileri varsa lütfen iletin.

Teşekkür ederim.

ben ne getireyim ? Karakoldan istediğiniz bişey varsa söyleyin g3-mg3-keleş-bixi-uçksvr-law-rpg7 vs vs vs.
    Pinokyoyu yapan Gepetto değilim ki her odunu adam yapayım...:wiinkk:

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı DeKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Okan kurupastaları al..
    bende isterim hediye haberin olsun..

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Aha aha yok sana hdiye mediye falan.Kendin gel en güzel hediye sensin bize (Hediyeyi hak etmen için en az 25 kg zayıflaman lazım)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:11 ----------

Allahım bu akşam otoparktan gizlice motoru kaçırabilirsemmm eğer motorla gelicem,kaçıramazsam bir araba bulucam oda olmazsa zaten az kaldı aklımı kaçıracağım

Evde şimdide Laminant parkeler döşeniyor bu ne yaa evdekilerde tadilatı tamda sezonda yaptılar motora her binemediğim gün başına bir yerlerim fena kaşınıyor ya Allah dan nivea krem var
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gnusher tarz yelpazen çok geniş maşallah.Motorsuzluk hakikaten canına tak etmiş gibi Benim bildiğim bir cihaz yok şuan için,gruptan arkadaşlardan bilen varsa söyleyecektir,olmazsa da aklımızda bulunsun tabi.Benim şimdiye kadar gördüğüm en aptal piyasa şuan mevcut 2.el piyasası,fiyatlar saçma uçuk.Acele etmemek gerekiyor ya da hesaplı birşey bulduysan kaçırmamak.. Umarım istediğin gibi bir motosiklet bulursun

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    tuncerim sende satıyormuşsun makinayı hayırlısı olsun. ..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Abi tek atımlık kurşunumu scooterdan yana kullanmam bi daha,belki 2.motor olarak olabilir.Sarmadı beni 200 cc olmasına rağmen,sıkıcı geldi Eyvallah saol..

Motosikleti
    Kawa Z750
    verim sana salyangozu arada scoter ruhun körelsin

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4
    Alıntı DeKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Okan kurupastaları al..
    Dostlar bugün akşamüzeri evden çıktık hevesle. Hatta sucuğun yanına domatesimizi biberimizi bile hazırlamıştık. Önce Motomax'a uğrayıp motora yan çanta, sonra da Alsancak'ta Dağ Evi'nden birer uyku tulumu aldık kendimize geziler kamplar için. Daha sonra Alsancak stadının ilerisindeki Opet'ten depomuzu doldurup Yeşildere yoluna çıktık. Tam Tepecik pazar yeri mevkiinde talihsiz bir kaza geçirdik. Tamamen benim dikkatsizliğimden kaynaklanan bir şekilde yavaş akan trafikte en sol şeritte duran bir Ford Transit minibüs'e arkadan çarptım. Gerçi onun sadece sağ arka sinyali kırıldı ama benim el hoşaf oldu biraz. Motosiklette hasar var, yarın Urla'ya ustama götüreceğim, bakalım neler çıkacak. Gelemeyişimizin sebebi budur yani dostlar, sucuklar artık bir dahaki sefere...

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi tek atımlık kurşunumu scooterdan yana kullanmam bi daha,belki 2.motor olarak olabilir.Sarmadı beni 200 cc olmasına rağmen,sıkıcı geldi Eyvallah saol..
    tuncerim forrapım gel sana benim er 5 i verelim. fiyatı konuşuruz. sen yabancı değilsin. sana herkesten 1500 fazla olur en kötü. bak benim er 5 satılık biliyorsun. temiz kazasız full aksesuar. bi sıralı sistem LPG yok onu da takdırdın mı ömür boyu binersin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:02 ----------

Alıntı SerhatSahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar bugün akşamüzeri evden çıktık hevesle. Hatta sucuğun yanına domatesimizi biberimizi bile hazırlamıştık. Önce Motomax'a uğrayıp motora yan çanta, sonra da Alsancak'ta Dağ Evi'nden birer uyku tulumu aldık kendimize geziler kamplar için. Daha sonra Alsancak stadının ilerisindeki Opet'ten depomuzu doldurup Yeşildere yoluna çıktık. Tam Tepecik pazar yeri mevkiinde talihsiz bir kaza geçirdik. Tamamen benim dikkatsizliğimden kaynaklanan bir şekilde yavaş akan trafikte en sol şeritte duran bir Ford Transit minibüs'e arkadan çarptım. Gerçi onun sadece sağ arka sinyali kırıldı ama benim el hoşaf oldu biraz. Motosiklette hasar var, yarın Urla'ya ustama götüreceğim, bakalım neler çıkacak. Gelemeyişimizin sebebi budur yani dostlar, sucuklar artık bir dahaki sefere...
    geçmiş olsun serhat. allah beterinden korusun. arada olabiliyor böyle ufak dalgınlıklar. hele ki bu sıcaklarda.neyse ucuz atlatmış olman sevindirici tarafı.

Motosikleti
    Kawa Z750
    asfaltta müthiş toz var son 3 gündür rüzgardan dolayı.. geçmiş olsun.. kemalpaşa girişindeki taş ve çimento ocaklarının eseri bunlar.

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4
    Eyvallah sağolun,suç asfalttaki tozda değil ya, bende Aşırı süratliydim diyemem ama normalde olması gerekenden biraz daha fazla hızlıydım (80-90km civarı), yavaş seyreden trafikte fazla risk almadan geniş aralardan geçerek şerit değiştirerek ilerliyordum. Bir ara en sol şeride geçtiğimde yaklaşık 50-60m önümde bir Transit duruyordu. Yalnız ben onun durduğunu farketmedim. Arkadaş frene basmadığından ağır ağır ilerliyor gibi düşündüm. Biraz da hızlı olduğumdan geç farkettim duruyor olduğunu. Baya da güzel bir fren yaptım, hızı baya kesti o fren ama tabi yetmedi. Sağ arka sinyalden çarptım arkadaşa. Yalnız çok kibar düşünceli bir arkadaşa denk gelmişim. Hemen indi bir şeyim olup olmadığını sordu, su verdi falan. Yoldan geçen bir araba yavaşlayıp yapabileceği bir şey var mı diye sordu sağolsun. Sanırım esnada oralarda bulunan bir trafik polisi de son derece kibar davrandı. Bugün çok şaşırttı beni insanımız. Umutlandım açıkçası

Motosikleti
    Eyvallah sağolun,suç asfalttaki tozda değil ya, bende Aşırı süratliydim diyemem ama normalde olması gerekenden biraz daha fazla hızlıydım (80-90km civarı), yavaş seyreden trafikte fazla risk almadan geniş aralardan geçerek şerit değiştirerek ilerliyordum. Bir ara en sol şeride geçtiğimde yaklaşık 50-60m önümde bir Transit duruyordu. Yalnız ben onun durduğunu farketmedim. Arkadaş frene basmadığından ağır ağır ilerliyor gibi düşündüm. Biraz da hızlı olduğumdan geç farkettim duruyor olduğunu. Baya da güzel bir fren yaptım, hızı baya kesti o fren ama tabi yetmedi. Sağ arka sinyalden çarptım arkadaşa. Yalnız çok kibar düşünceli bir arkadaşa denk gelmişim. Hemen indi bir şeyim olup olmadığını sordu, su verdi falan. Yoldan geçen bir araba yavaşlayıp yapabileceği bir şey var mı diye sordu sağolsun. Sanırım esnada oralarda bulunan bir trafik polisi de son derece kibar davrandı. Bugün çok şaşırttı beni insanımız. Umutlandım açıkçası
    Gelmiş geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın.
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler.Perşembe akşamı geleneksel semaver gecemiz muhteşem geçti.Okanın sayesinde semaver ateşinde bende sucukların tadına bakma şansını yakaladım,perşembe akşamı oldukça kalabalıktık ama ne tesadüftür ki kimsede makine yoktu ki fotoğraf çekilelim.Ve sonunda şu evin tadilatıda çok şükür bitti,kardeşime en sonunda motosiklet aldığımıda söyledim; artık evden gizli gizli çıkmama ve sitenin duvarlarından atlıyarak oto parka gizli ulaşmama gerek kalmadı.Ama ne maceraymış benimkiside pehhh
    BİLGİ ve SEVGİ

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Geçmiş olsun..En kötü kazan bu olsun...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Wallaceların efendisi senin er5 i 1500 fazlasına alıyosam daha ne abi Atikerci tanıdık da var Bi satayım hele ne olur bilinmez Teşekkür ettim bu sıcak yaklaşımın için

SerhatSahin çok geçmiş olsun,Allah beterinden korusun

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    forrap Alakan ve iyi dileklerin için teşekkür ederim. Söz konusu motosiklet olunca skalam geniştir Utanmasam enduro da ekleyecektim (Bi ara capanord a heveslenmedim değil). Ayrıca Datça'da Marmok da tanışmış olabiliriz bi ara. Yüzün gözükmediği için çıkaramadım. CBR125 vardı bende o zamanlar. Motosiklet için acele ettim çünkü bu akşam Datça'ya gidicem, hala ediyorum çünkü yazı kaçırmak istemiyorum. r6 zaten satıldı. Seçeneklerim şunlara indi:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0-km-de/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0586604/detay/

Ara ara heveslendiğim Capanord da şu:D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1553266/detay/

Bunlardan X11 e gittim baktım. Etkiledi beni . Hatta baya seviştik motosikletle. Önümüzdeki hafta seçimimi yapacam. Sanırım X11den yana olacak.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler