Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Yarın semaver partisi var mı ?
    İstemez vaadetmeyin cenneti bize, dünya cennet olacak ellerimizle, alınterimizle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı navier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın semaver partisi var mı ?
    Valla nasipse hayırlısıyla ben en geç 19.30 a kadar orada hazır olmuş olurum.Ben geliyorum hatda zaman kaybı olmasın diye sabah işe motorla gelicem ki akşam 18.00 da mesayi bitimi direkt inciraltı helikopter pistinde mermer taşında yerimi alacağım.Perşembe akşamı semaverde görüşmek dileğiyle.Sevgi ve Saygılarımla.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Motor serviste benim. Yarın ordan alıp direk gelirim ben de
    İstemez vaadetmeyin cenneti bize, dünya cennet olacak ellerimizle, alınterimizle.

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    bu hafta bende geliyorum nasipse orda buluşmak üzere

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:58 ----------

Alıntı fusur-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakcaz artık hoca,ama şunu belirteyim ki bu fiyat metzeller touranc fiyatı,aynı ölçülerdeki conti escape 550 tl,ayrıca uyarı için sağol,hiç bilmem mi o vadiyi,daha öncede geçmiştim ben o vadiden ,gerçi şimdilerde polat gezer oldu o vadide ya,.
    merhaba dostum lastik alıcaksan sana buz motoru öneririm izmirin netarafında oturuyon bilmiyorum ama manavkuyu eczane duragını aşşagıya dogru eski tekel binasına dogru inerken soltarafta buzmotor var bide oraya ugra istersen çok uygun fiyatları varmış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:05 ----------

Alıntı fusur-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakcaz artık hoca,ama şunu belirteyim ki bu fiyat metzeller touranc fiyatı,aynı ölçülerdeki conti escape 550 tl,ayrıca uyarı için sağol,hiç bilmem mi o vadiyi,daha öncede geçmiştim ben o vadiden ,gerçi şimdilerde polat gezer oldu o vadide ya,.
    merhaba dostum lastik alıcaksan sana buz motoru öneririm izmirin netarafında oturuyon bilmiyorum ama manavkuyu eczane duragını aşşagıya dogru eski tekel binasına dogru inerken soltarafta buzmotor var bide oraya ugra istersen çok uygun fiyatları varmış

Motosikleti
    suzuki gsxr 600
    bende orda olacağım

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bende orada biraz geçte olsa olacağım alper abi benden semaveri alsın, geç geleceğim için kimse çaysız kalmasın ( ben yarın izinliyim alpere semaveri ulaştırırım )
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Er 5
    yarın motoru çıkaramazsam biri beni çankayadan alsın evin önünü kazdılar komple

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı emreduman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın motoru çıkaramazsam biri beni çankayadan alsın evin önünü kazdılar komple
    haber ver alayım seni problem değil

Motosikleti
    Er 5
    tamam haber veririm

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    ooo yarın bayaa kalabalık olacağız anlaşılan güzelll. inşallah mesai kalmazsam bende orada olacağım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman amca..Senin işin mişin vardır.. Sen onları yaptır... Yağmur mağmur yağar .....
    abi koptum yaa

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    mesai kalma sende grup toplantısı var diye söyle haftanın bir günü toplanıyoruz diye durumu anlat
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Xl650 Transalp
    [QUOTE=DeKa;2367251]şöyle bi Avrupa turu mu düzenlesek diyorum :bounce
    abi gürcistan vizeyi kaldırmış gürcistana gitsek ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:46 ----------

valla cengiz abi zaten dükkandakiler kıskanıyo pazarları yol yapıyoz geziyoz diye bende fazla üstlerine gitmek istemiyom

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı coolsoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster

valla cengiz abi zaten dükkandakiler kıskanıyo pazarları yol yapıyoz geziyoz diye bende fazla üstlerine gitmek istemiyom
    Mübarek yol yapa yapa karayolları ekibine döndünüz.. Biraz daha duble lere ağırlık verin.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bu pazar çatlayacaklar o zaman
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Xl650 Transalp
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mübarek yol yapa yapa karayolları ekibine döndünüz.. Biraz daha duble lere ağırlık verin.....
    abi biz genç mt cilerinde elbet çılgın bi projesi olacak ) duble kesmez bizi 5 şeritli otobanlar, köprüler, tüneller acacağız sonra yeşil derede tüp gecit yapacağız daha neler neler

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Ben de geliyoruummm
    FUSUR-35

Motosikleti
    Değerli dostlar bu akşam cumhuriyet meydanında Türk Chopper grubuyla beraberdik ve Türk Chopper grubuyla mithatpaşaya ilk grup sürüşümüzü yaptık.Bu sürüşü yapmamızdaki anlamlı amaçda yer almak beni derinden mutlu etti.Grup içerisinde bir arkadaşımızın kardeşi kanser hastasıymış ve motosikletleri çok seviyormuş.Hasta olan arkadaşı bir nebzede olsa mutlu etmek için yaklaşık 70-80 motorlu grup o arkadaşımzıın evine sürdük.Yolu trafiğe kapattık ve aynı anda komutla herkez gaz açtı ses müthişti mithatpaşada herkez apartmanlar balkonlara çıktı benim içinde farklı bir akşam oldu ve ayrıca forumdan tanıştığım bir arkadaşımız eşiyle birlikte geldi kendisine perşembe inciraltı helikopter pistinde semaver yapacağız dedim bir aksilik olmaz ise kendiside eşiyle birlikte bir çayımzı içmeye gelecek.Gelemezse haber verecek yarın akşam baya bir kalabalaık olacağız.

Ayrıca şimdiden hepinizin REGAİP KANDİLİNİZ Mübarek olsun.Hayırlı kandiller.
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Akşam ben de semaverdeyim bi paket çayla gelicem sözüm vardı Bu arada haftasonu iki gün boyunca Çiğli'de uçuş gösterileri var gitme gibi bir plan var mı?

Motosikleti
    Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam ben de semaverdeyim bi paket çayla gelicem sözüm vardı Bu arada haftasonu iki gün boyunca Çiğli'de uçuş gösterileri var gitme gibi bir plan var mı?
    Evet bu akşam semaver gecemizde bunuda konuşalım.Ayrıca hafta sonu yani cumartesi ve pazar kuşadası motosiklet festivali var ve girişler ücretsizmiş.Bizler MT-İzmir olarak orayada katılabiliriz oraya Türk Chopper grubuda geliyor.Pazar günü sabah 10.00 itibarı ile motor grupları hava gösterileri için çiğli ana jet üssünde toplanacaklarmış.Türk Chopper de orada olacak bunlar benden güncel haberler.Akşama Cengiz abilerle hafta sonu programını etraflıca konuşuruz.
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Şimdi motorlu taşıtlar vergi dairesinden geldim ve motorumun Ocak 2011 yılı ilk Motorlu Taşıtlar Vergisini yatırdım.(25.00_TL) Çok şükür buda aradan çıkmış oldu.Artık resmi olarak hiç bir eksiğimiz kalmadı.
    BİLGİ ve SEVGİ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 86 kullanıcı var. (0 üye ve 86 misafir)

Bu Konudaki Etiketler