Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar saygısızlık yapmak ıstemem ama bu aralar ıs okul kayıtları falan baya bı bunladım bıseyler yapsakmı?? tek basıma gıdıyım dıyorum hem sıkıcı olucak hemde tehlıkelı yonetıcı arkadaslarım duyurular bolumu 4 gozle takıp edıyorum....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar saygısızlık yapmak ıstemem ama bu aralar ıs okul kayıtları falan baya bı bunladım bıseyler yapsakmı?? tek basıma gıdıyım dıyorum hem sıkıcı olucak hemde tehlıkelı yonetıcı arkadaslarım duyurular bolumu 4 gozle takıp edıyorum....
    hava kötü ve açıköğretim sınavları var üstelik. ama sen istersen bir plan yap buradan söyle. katılmak isteyen olursa sana eşlik etsin

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    yarın hava denize müsait olursa ben çeşme düşühüyorum ya da kuşadası da olabilir. tahminim eczaci101 de gelir rodajında aşama katetmiş oluruz. ama dediğim gibi havaya bağlı olay gerçi deniz havası olmasa da sırf km. yapmış oluruz o da olur. bu arada iyi dileklerin için teşekkürler bikerboy...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    emir ve hakan

yeni motorlarınızı güle güle kullanın kazasız belasız...

unutmayın şansa değil bilgiye güvenin;)
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın hava denize müsait olursa ben çeşme düşühüyorum ya da kuşadası da olabilir. tahminim eczaci101 de gelir rodajında aşama katetmiş oluruz. ama dediğim gibi havaya bağlı olay gerçi deniz havası olmasa da sırf km. yapmış oluruz o da olur. bu arada iyi dileklerin için teşekkürler bikerboy...
    chopperriderım eger Kuşadasına gelirseniz mutlaka haberim olsun .
    Bizim ordan geçerken yoldan beni alırsınız. bikerboy35'ide alırsınız gelmek isterse

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    chopperrider ve eczacı101 dün gelmediğim toplantının resimlerinde gördüğüm motosikletleriniz hayırlı olsun, yakışıklı makinalar edinmişsiniz, motosikletle ilgili dilenecek bütün tabrik ve iyidileklerin hepsinden ne varsa -sitede yayınlanan bütün tebrik msjlarındaki iyi dileklerin hepsinden bir kolaj yapıp- diliyorum
    May The Force Be With You

ok.mesajınız algılanmıştır..dıkkat ederım.ama tüm motorları cılalatmak yok.

tunay-alp msj alındı

Alıntı BHTYR_VFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski VFR cılardansın demi kardeşşş, sen emrahı tanıyon mu??
    KALYON EMRAH SA EVETTT.TANIYORUM

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Bir pazar günü ve MT izmir yine İzmir'in çeşitli yerlerine dağılmış meşk ediyor...

İyi tatiller
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok teşekkürler...

hava iyi olmadığı ve hakanın makineye rodaj yapalım diye bi iki küçük aksilik sonucu bugün bi yere kıpırdayamadık. Tarkana seferihisarda baskın verecektik o da olmadı. kısmetse hava iyi olursa haftaya inşallah...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

hava iyi olmadığı ve hakanın makineye rodaj yapalım diye bi iki küçük aksilik sonucu bugün bi yere kıpırdayamadık. Tarkana seferihisarda baskın verecektik o da olmadı. kısmetse hava iyi olursa haftaya inşallah...

Tatlı su moturcuları sizi..... Hava güzeldi bu gün....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tatlı su moturcuları sizi..... Hava güzeldi bu gün....
    Lafı klawyemden almışsın ama havalar ciddi şekilde sogudu birden.Montların içliklerini takıcaz ya da kışlık montları giymeye başlıcaz anlaşılan

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    yok hava güzeldi motorla gezdik zaten de benim iyi havadan kastım denize girilcek havaydı o da yoktu
    bi de bu sabah benim motorun benzin musluğu su koydu benzin koymadı onu halledene kadar gün akşam oldu zaten...

ya bizden tatlı su motorcusu olur mu ? cuma gecesi toplantıdan çıktıktan sonra otobanda sağanak yağmura yakalandık, en ufak giysi parçamıza kadar (anlaşılmıştır herhalda ne olduğu ıslandık ..

dün geceyarısı da bastık çeşmeye gittik sabaha karşı döndük. hava sıcak olsa ve aksilik olmasa bu sabah yine gidecektik amma velakin kaldı...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ya bizden tatlı su motorcusu olur mu ? cuma gecesi toplantıdan çıktıktan sonra otobanda sağanak yağmura yakalandık, en ufak giysi parçamıza kadar (anlaşılmıştır herhalda ne olduğu ıslandık ..

sakalımız yokki lafımız dinlensin bugüne kadar ne söyledik aksi çıktı gitmeyin dedik yapmayın dedik yazıktır dedik ama siz kendinize HAKİM olamadınız ( anladın sen onu ) sucuk gibi oldunuz tabi öteki deliden hiç bahsetmiyorum o bir kadeh zx 6 la sarhoş oldu arkadaki eksik ŞEYİ bile düşünmeden yola çıktı sen varsın diye
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir pazar günü ve MT izmir yine İzmir'in çeşitli yerlerine dağılmış meşk ediyor...

İyi tatiller
    kardeşim gitarı aldım. sıra nota, şu, bu bilgilerine geldi. markası yamaha C30M. yorumlarını ve bana yapacağın katkıları bekliyorum. ha bir de saat ücreti ni konuşalım.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sakalımız yokki lafımız dinlensin bugüne kadar ne söyledik aksi çıktı gitmeyin dedik yapmayın dedik yazıktır dedik ama siz kendinize HAKİM olamadınız ( anladın sen onu ) sucuk gibi oldunuz tabi öteki deliden hiç bahsetmiyorum o bir kadeh zx 6 la sarhoş oldu arkadaki eksik ŞEYİ bile düşünmeden yola çıktı sen varsın diye
    diyecek bi şey yok haklısın Cengiz hocam ama napıym kıramadım ya. geldik otobana bornovaya eve gidicez ya benim uykum açıldı yol da sakin biraz gidip gelelim dedi, çok mahsun baktı gözlerime yani e hadi dedim gittik gidiş o gidiş 20-30 km sonra yağmur çiseledi dönelim dedik meğerse yağmur bulutu izmire doğru gidiyomuş yola devam etsek bi şey yoktu ama dönünce sağanağın kucağına düştük macera oldu biraz...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    motorları tam tanımadan yapılan gerçek bir macera ilk toplantıda bunu konuşalım raporlarınızı hazırlayın
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    arkadaslar ben artik izmir e kisa sureligine de olsa dondum... beni hatirlayan varsa goruselim bi ara...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    sercan seni unutanın gidonu kırılsın çağrı bırakmışsın çok sonra gördüm ufak çaplı bi toplantı vardı.
    bende saat müsait değil diye aramadım bi daha
    artık kışın yapacağımız etkinliklerde görüşürüz...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    merhaba izmir mt hayırlı haftalar
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Ybr 125
    Selam gönül dostları, hayırlı haftalar, günaydınlarrrr :D
    Hasan YILDIZ
    Bende Bir Fazercıyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler